Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παλι ριχνοντας μια ματια στις αγγελιες του forum δε μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο καποιοι πωλουν τα S7 30 ευρω χαμηλοτερα απο την τιμη που εχει εντελως καινουριο στο σκρουτζ. Και μην πει καποιος οτι δινουν μαζι και θηκη... :lol: Παντως ειμαι περιεργος αν καποιος θα προτιμησει να το αγορασει απο καποιον ιδιωτη για να γλυτωσει 30-50 ευρω σε αυτο το ευρος χρηματων...

Έχεις απόλυτο δίκιο.Πριν μέρες αναζητούσα ενα S6 για την κόρη μου και έβλεπα απίστευτα πράγματα.387 ευρω είχε στο best price με 2,50 ευρω επιβάρυνση την αντικαταβολή με δωρεάν μεταφορικά και 400 πουλούσαν κάποιοι επειδή είχαν 100% positive feedback τόσο στο my phone όσο και στο insomnia ή επειδή το αγόρασαν 600 euro απο το public κάποτε.Εστειλα μερικά p.m. για διευκρινήσεις και λεπτομέρειες και μάλιστα κάποιοι ήθελαν κατάθεση σε τράπεζα και μετα να στείλουν τη συσκευη...:lol::lol:

Προσωπικα πιστεύω για να έχει νόημα η αγορά μιας μτχ συσκευής η τιμη πρεπει να ειναι τουλάχιστον 100 ευρω κάτω απο την κατώτερη τιμη των σκρουτζομαγαζων...κι ας ειναι άθικτη η συσκευη.Ειναι οπως τα αυτοκίνητα...το μτχ χάνει σημαντικά απο την αξία του ακόμα και με μηδέν χλμ στο κοντέρ.

Τελικά βγήκα απο τη διαδικασία και πήρα το καινούριο S6 με 389,50 το οποίο ειναι άψογο και τους άφησα να βρουν κορόιδα αλλού...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Περα απο μια αναβαθμιση 100κατι mb σας εχει ερθει κατι αλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο.Πριν μέρες αναζητούσα ενα S6 για την κόρη μου και έβλεπα απίστευτα πράγματα.387 ευρω είχε στο best price με 2,50 ευρω επιβάρυνση την αντικαταβολή με δωρεάν μεταφορικά και 400 πουλούσαν κάποιοι επειδή είχαν 100% positive feedback τόσο στο my phone όσο και στο insomnia ή επειδή το αγόρασαν 600 euro απο το public κάποτε.Εστειλα μερικά p.m. για διευκρινήσεις και λεπτομέρειες και μάλιστα κάποιοι ήθελαν κατάθεση σε τράπεζα και μετα να στείλουν τη συσκευη...:lol::lol:

Προσωπικα πιστεύω για να έχει νόημα η αγορά μιας μτχ συσκευής η τιμη πρεπει να ειναι τουλάχιστον 100 ευρω κάτω απο την κατώτερη τιμη των σκρουτζομαγαζων...κι ας ειναι άθικτη η συσκευη.Ειναι οπως τα αυτοκίνητα...το μτχ χάνει σημαντικά απο την αξία του ακόμα και με μηδέν χλμ στο κοντέρ.

Τελικά βγήκα απο τη διαδικασία και πήρα το καινούριο S6 με 389,50 το οποίο ειναι άψογο και τους άφησα να βρουν κορόιδα αλλού...

 

Ακριβως αυτο.. το να γλυτωσω 50 ευρω δε νομιζω οτι λεει κατι οταν παντα μιλαμε για αυτο το ευρος τιμων ε?

 

Για το απλο λογικα μιλας ,εδω λεμε για το edge

 

Αφου εδω μιλαμε για το edge σου εχω παραδειγμα ... 700 στην αγγελια 726 στο σκρουτζ. Δε ξερω ποια η διαφορα βεβαια..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

επέκταση πολλών πολλών καλύψεων στη διετή εγγύηση, αξίας και αυτό 90,00€.

 

Καλοριζικο φιλε!

Η ασφαλεια εχει κάλυψη σπασμενης οθονης και βλάβης απο υγρασία;

Αυτή που δίνει ο Κωτσοβολος καλύπτει 2 επισκευές και 1 αντικατασταση συσκευης για οποιαδήποτε βλαβη δικης μου ευθύνης απο οτι μου ειπαν.

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο.Πριν μέρες αναζητούσα ενα S6 για την κόρη μου και έβλεπα απίστευτα πράγματα.387 ευρω είχε στο best price με 2,50 ευρω επιβάρυνση την αντικαταβολή με δωρεάν μεταφορικά και 400 πουλούσαν κάποιοι επειδή είχαν 100% positive feedback τόσο στο my phone όσο και στο insomnia ή επειδή το αγόρασαν 600 euro απο το public κάποτε.Εστειλα μερικά p.m. για διευκρινήσεις και λεπτομέρειες και μάλιστα κάποιοι ήθελαν κατάθεση σε τράπεζα και μετα να στείλουν τη συσκευη...:lol::lol:

Προσωπικα πιστεύω για να έχει νόημα η αγορά μιας μτχ συσκευής η τιμη πρεπει να ειναι τουλάχιστον 100 ευρω κάτω απο την κατώτερη τιμη των σκρουτζομαγαζων...κι ας ειναι άθικτη η συσκευη.Ειναι οπως τα αυτοκίνητα...το μτχ χάνει σημαντικά απο την αξία του ακόμα και με μηδέν χλμ στο κοντέρ.

Τελικά βγήκα απο τη διαδικασία και πήρα το καινούριο S6 με 389,50 το οποίο ειναι άψογο και τους άφησα να βρουν κορόιδα αλλού...

 

Κοίταξε εγώ είπα όπως το βλέπει κανείς αν μιλάμε για ΣΦΡΑΓΙΣΜΈΝΟ τηλέφωνο.

Αν είναι σφραγισμένο δεν βλέπω τον λόγο να δώσεις 40€ περισσότερα χρήματα σε skroutzomazo.

Και μιλάμε για 40€ λιγότερα από το εκάστοτε ποιο φθηνό κατάστημα που μπορεί να μην έχει καλές αξιολογήσεις, μπορεί να μην το έχει διαθέσιμο, μπορεί να είναι branded,και για να βρεις αυτό που θέλεις να ανεβαινεις άλλα 10-20€.

Προσωπικά εγώ από φέτος που πήρα το s7 edge από αγγελία, από έναν άνθρωπο που αγοράζει χονδρική και τα πουλάει,δεν θα ξανά αγοράσω από skroutz ακόμα και ίδια τιμή με αυτόν να τα έχουν.

Τον τσέκαρα από δέκα μεριές και σε όλα ήταν άψογος.

Μην μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες κάποιοι από εδώ έχουν αγοράσει επίσης από τον ίδιο.

Το μόνο που χάνεις είναι το doa.

Σημαντικό? Ναι σίγουρα αλλά αφού έχω εγγύηση δεν με ενδιέφερε.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έστειλε και σε μένα η Ηλεκτρονική μήνυμα ότι κλείνει το κατάστημα Αλίμου και κάνει σε όλα τρελές εκπτώσεις, αλλά στο site της δεν είδα εδώ και καιρό που κοιτώ να έχει το S7 ή το S7 edge, κρυφό το κρατά;

Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται, σήμερα παρέλαβε και γω το S7 edge gold από Puplic. Το έφερε εχθές και το έβγαλε για λίγες ώρες στο site της διαθέσιμο, το βράδυ όμως εξαντλήθηκε. Με ειδοποίησαν όμως και μου κράτησαν το δικό μου και πήγα σήμερα και το πήρα.

Εδώ τώρα το καλό :

Είχα κάνει κράτηση 11/3 με τη προσφορά της δώρο επιταγής που έβγαλε για μια ημέρα και την απόσυρε μετά. Πηγαίνοντας λοιπόν εκεί τους είπα για τις επί πλέον προσφορές που έχουν οι άλλοι ακόμα ( πλαίσιο δώρο επιταγή και 10% επιστροφή από Eurobank , Κωτσόβολος έμαθα από εδώ μέσα εχθές, δώρο επιταγή και δωρεάν επέκταση εγγύησης αξίας 110,00 € ) τους τα είπα και μού έδωσαν τη δώρο επιταγή που είχα κλείσει τη παραγγελία, ένα powerbank της Samsung που το δίνει εκείνη και δε το πουλάει το Puplic, δε το έχει καν στα προϊόντα του , αξίας 90,00 € περίπου, το είδα με τα μάτια μου στο σύστημά τους αλλά το γράφει και στο τιμολόγιό μου που μετά το μηδενίζει και επέκταση πολλών πολλών καλύψεων στη διετή εγγύηση, αξίας και αυτό 90,00€.

Για όποιον λοιπόν έχει κάνει κράτηση από εκεί μου είπαν ότι ισχύει αλλά δε ξέρουν για πόσο ακόμα, αλλά αν είναι σε παρόμοια φάση με μένα, ας τα ζητήσει, γιατί πιστεύω πως αν δε τους πίεζα ίσως να << κάναν το παγώνι >>, μπορεί όμως και όχι.

 

Καλησπέρα φίλε,

 

Δηλαδή σου έδωσαν δωροεπιταγή 100€ (την εξαργύρωσες με την αγορά του κινητού ή επόμενη αγορά?) + powerbank +extra εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Αφου εδω μιλαμε για το edge σου εχω παραδειγμα ... 700 στην αγγελια 726 στο σκρουτζ. Δε ξερω ποια η διαφορα βεβαια..

 

Ξερω τι λες ,το εχω δει και εγω ,νομιζα απλα οτι μπερδεύτηκες και εγραφες σε λάθος θεμα .

Προσωπικά δεν έδινα ουτε 700 για μια μεταχειρισμενη s7 edge συσκευή. Θα προτιμούσαν οπως και εκανα να την παρω 830 καινουρια που με τα δώρα και τις διευκολύνσεις (δώσεις) συμφέρει καλύτερα.

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος γιατί,όταν πάω να αλλάξω ήχο ειδοποίησης από κάποια εφαρμογή,Facebook,textra,μου εμφανίζει μόνο τους ήχους του τηλεφώνου κι οποίους έχω ορίσει ως ήχο κλήσης?δε μου βγάζει κάποια επιλογή να προσθέσω άλλον.

Τους ήχους τους έχω στην κάρτα μνήμης.

 

ξερει καποιος να με βοηθησει στο παραπανω μηνυμα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε!

Η ασφαλεια εχει κάλυψη σπασμενης οθονης και βλάβης απο υγρασία;

Αυτή που δίνει ο Κωτσοβολος καλύπτει 2 επισκευές και 1 αντικατασταση συσκευης για οποιαδήποτε βλαβη δικης μου ευθύνης απο οτι μου ειπαν.

Ευχαριστώ, από ότι θυμάμαι γιατί δεν τη έχω διαβάσει ακόμα καλά, ναι αντικατάσταση σπασμένης οθόνης - digiter για μία φορά , υγρασία και οτιδήποτε πάθει δωρεάν παραλαβή και επισκευή και αν δεν φτιάχνεται αντικατάσταση με καινούργιο ίδιο ή εφάμιλλο και άλλα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα φίλε,

 

Δηλαδή σου έδωσαν δωροεπιταγή 100€ (την εξαργύρωσες με την αγορά του κινητού ή επόμενη αγορά?) + powerbank +extra εγγύηση?

Την δώρο επιταγή την στέλνουν ηλεκτρονικά σε 1-2 μέρες από την αγορά για επόμενη ηλεκτρονική αγορά και στα άλλα όπως τα γράφεις ναι!

Δηλαδή για μένα ήταν κέρδος 280,00€. Επί τέλους μια φορά και εγώ πήρα μια νομίζω καλή προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να με βοηθησει στο παραπανω μηνυμα?

 

Μηπως πρεπει να κανεις εναν φακελο media και μετα μεσα σε αυτον ringtones και να τα βαλεις μεσα για να τα δει . κατι τέτοιο θυμάμαι έκανα παλιά για να τα βλέπει......

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να με βοηθησει στο παραπανω μηνυμα?

 

Τους ήχους πρέπει να τους μεταφέρεις σου γράφω βήμα βήμα -

πήγαινε στα αρχεία μου πάρε από εκεί τους ήχους που θέλεις με αντιγραφή μπες μέσα ππάτα χώρο αποθήκευση συσκευής πήγαινε media πάτα θα σου βγάλει audio πάτα θα σου βγάλει notifications και κάνε εκεί επικόλληση και είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Τους ήχους πρέπει να τους μεταφέρεις σου γράφω βήμα βήμα -

πήγαινε στα αρχεία μου πάρε από εκεί τους ήχους που θέλεις με αντιγραφή μπες μέσα ππάτα χώρο αποθήκευση συσκευής πήγαινε media πάτα θα σου βγάλει audio πάτα θα σου βγάλει notifications και κάνε εκεί επικόλληση και είσαι οκ

 

αυτο καταλαβα κι εγω,οτι μονο απο την μνημη συσκευης θα βλεπει καποιους ηχους.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η συσκευή είναι πράγματι όλα όσα έχετε πει παραπάνω, να μη τα επαναλάβω. Να πω μόνο ότι στη πρώτη φάση του σεταρίσματος με τα πάντα να δουλεύουν φουλ και συδεμένο με το Alpha μου να συγχρονίζει τα πάντα, η συσκευή την αισθάνθηκα να << βράζει >>. Μόλις όμως την άφησα λίγο να ηρεμήσει αμέσως πάγωσε, αλλά όταν λέμε ζεστάθηκε , ζεστάθηκε όχι αστεία τώρα....πάντως τώρα εδώ και 2,5 ώρες που το σκαλίζω συνεχώς, όλα καλά. Α, η μπαταρία μετά από φουλ γέμισμα (από 22% - 100% ) τώρα είναι στο 78% με οθόνη 1 ώρα και 45 λεπτά και συνεχώς σκάλισμα!!!!! Νομίζω πολύ καλά πάμε.

Μία ερώτηση και παρακαλώ μη γελάσετε, γελάω εγώ με μένα χα!χα! Βρε παιδιά πως τις επαφές μου τις κάνω να φαίνονται με το μικρό όνομα πρώτα, αντί για το επώνυμο που τις δείχνει τώρα;;;; Δε το βρίσκω ο κερ.....ας, λες και είμαι πρωτάρης.

Άκυρο το βρήκα......

Edited by Leonid111
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η έκδοση ΤΙΜ που έχει γεμίσει το skroutz είναι καθαρή ή branded όπως της cosmote με μήνυμα στην αρχή κτλπ?
Link to comment
Share on other sites

αυτο καταλαβα κι εγω,οτι μονο απο την μνημη συσκευης θα βλεπει καποιους ηχους.

 

Δημιούργησε τους ίδιους φακελους και στην κάρτα και θα πρεπει να τους βλεπει κανονικά

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς για το Navigon δεν εγκαθιστά τους χάρτες στην sd κάρτα;

Δεν ρωτάει καν που να τους εγκαταστήσει και τους βάζει στην εσωτερική μνήμη.

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι φοβερό. Στην οθόνη του s7 διαβάζω σελίδες χωρίς μεγενθυνση. Στο iPhone 6s δεν βλέπω τίποτα. Έχω 2.5 πρεσβιοπεια. Τόσο καλή ανάλυση έχει!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φίλοι μου!!! μια ερώτηση θέλω να κάνω σαν υποψήφιος αγοραστής!!! αν πέσω σε branded S7 Edge

λογικά μπορώ να βάλω μια unbranded official rom και να είμαι οκ.

λοιπόν κατέβασα την BTU rom για το S7 Edge αλλά όταν άνοιξα το zip αρχείο έχει μέσα αυτά:

 

AP_G935FXXU1APC8_CL7211170_QB8936445_REV00_user_low_ship.tar.md5

BL_G935FXXU1APC8_CL7211170_QB8936445_REV00_user_low_ship.tar.md5

CP_G935FXXU1APBD_CL7211170_QB8736702_REV00_user_low_ship.tar.md5

CSC_BTU_G935FBTU1APB2_CL7247834_QB8629382_REV00_user_low_ship.tar.md5

HOME_CSC_BTU_G935FBTU1APB2_CL7247834_QB8629382_REV00_user_low_ship.tar.md5

 

βάζω μόνο το AP_G935FXXU1APC8_CL7211170_QB8936445_REV00_user_low_ship.tar.md5

στο odin και φλασάρω ή πρέπει να τα βάλω όλα?

ευχαριστώ φίλοι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν το αγοραζεις καινουργιο δεν τιθεται θεμα, το αγοραζεις απο το μαγαζι για 30 -40 ευρω διαφορα.

Συνηθως ομως σε αυτη την κατηγορια τιμων γινεται ανταλλαγη με το παλιο τηλεφωνο του αγοραστη (ο οποιος κατα τα προτυπα του νεοελληνα αγοραζω φτηνα και πουλαω ακριβα ζητα για ενα τηλ 8-12 μηνων 80- 100 ευρω λιγοτερο απο καινουργιο) Οποτε για ενα τηλεφωνο 10 ημερων ποσο να χασει αυτος που το δινει...

Και στο αυτοκινητο ενος μηνος με 1000 χλμ θα κερδισεις 1000 ευρω δηλαδη 5-7% οσο και στο τηλ πανω κατω....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, μια απορια:

Ειχα κοψει καποια MP3 για ηχο κλησης, ομως εδω τα ξεκιναει απο καπου πιο κατω και οχι απο την αρχη. Πχ ενα τραγουδι το ειχα κοψει να παιζει απο το σημειο που θελω..αλλα αυτο παιζει απο πιο κατω (και καλα στο κανει για να μην πιασει την αρχη που ειναι εισαγωγες κτλ,ομως στα κομμενα δεν πετυχαινει κατι).

Υπαρχει τροπος να παιζει απο την αρχη λοιπον ενα τραγουδι?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ριχνοντας μια ματια στις αγγελιες του forum δε μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο καποιοι πωλουν τα S7 30 ευρω χαμηλοτερα απο την τιμη που εχει εντελως καινουριο στο σκρουτζ. Και μην πει καποιος οτι δινουν μαζι και θηκη... :lol: Παντως ειμαι περιεργος αν καποιος θα προτιμησει να το αγορασει απο καποιον ιδιωτη για να γλυτωσει 30-50 ευρω σε αυτο το ευρος χρηματων...

 

Δεν ειναι κατι τρομερο αυτο γιατι ειναι πολλα ατομα που το παιρνουν ετσι μεσω καποιας "βαρβατης" επιδοτησης η δινουν 100 ευρω και το παιρνουν και δεν το χρειαζονται και πολυ οποτε το δινουν ποιο κατω για να το παρει και ο κοσμος, οσο και να πεις τι 20 τι 40 ευρω στις μερες μας πλεον δεν ειναι καθολου λιγα κοιταμε να γλυτωσουμε απο παντου λεφτα αλλα θα μου πεις μετα τα δινεις που τα δινεις ενα σκασμο στο 20αρικο θα κολλησεις ναι ειναι ενα point και αυτο! ( αλλα το παιρνεις μια θηκη με τα 20 ευρω που γλυτωνεις μπορει να το σκεφτει καποιος).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η έκδοση ΤΙΜ που έχει γεμίσει το skroutz είναι καθαρή ή branded όπως της cosmote με μήνυμα στην αρχή κτλπ?

 

δεν βγαζει τίποτα στην αρχη και οτι εχει μεσα γινετε απεγκατάσταση .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι

1. Εχω το edge S7 και εβαλα αρχικα το handcent SMS. Ειδα ομως οτι βγαζει μηνυματα με 120 χαρακτηρες απο τη μανα του και αρα δεν το χρειαζομαι. Πηγα λοιπον απο το play store και εκανα το βρηκα και εκανα καταργηση εγκαταστασης. Ελα όμως που εξακολουθει να μου στελνει μηνυμα οτι το handcent sms δε δουλευει, όταν ξεκιναει και μαλιστα 3 φορες. Απενεργοποιησα κι ολας και στην οικονομια ενεργειας και στις ειδοποιησεις το handcent που φυσικα εξακολουει να εμφανιζεται και εκει. Με τιποτε λυση δεν υπαρχει;

2. Αλλο κουφο. Δε συνδεεται με το bluetooth ακουστικο Blackberry universal headset HS-250 https://www.skroutz.gr/s/2993207/Blackberry-HS-250.html?keyphrase=Blackberry+universal+headset+HS-250

Δε το ανιχνευει ως bluetooth συσκευη. Help:help:

Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι φοβερό. Στην οθόνη του s7 διαβάζω σελίδες χωρίς μεγενθυνση. Στο iPhone 6s δεν βλέπω τίποτα. Έχω 2.5 πρεσβιοπεια. Τόσο καλή ανάλυση έχει!!

 

Μα γιατι το λες αυτό? Αφου το ιδιο διατείνονται ότι είναι ολοι οι κάτοχοι του 6s και με το 1/4 της αναλυσης (ευσεβείς ποθοι)...

Φυσικα κι η αυξημενη αναλυση είναι τελεια για αναγνωση και multimedia...

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι το λες αυτό? Αφου το ιδιο διατείνονται ότι είναι ολοι οι κάτοχοι του 6s και με το 1/4 της αναλυσης (ευσεβείς ποθοι)...

Φυσικα κι η αυξημενη αναλυση είναι τελεια για αναγνωση και multimedia...

 

Το λέω γιατί τα έχω και τα δυο, δεν λέω κάτι να κατηγορήσω ούτε να κρίνω τι λένε, εγώ λέω τι βλέπω χωρίς γυαλιά διαβάζω εδώ στο myphone χωρίς καν να μεγενθυνω τη σελίδα, ούτε στο Σ6 ούτε στο Νοτε4 έβλεπα ετσι. στο iphone αν δεν βάλω γυαλιά δεν βλέπω ούτε το ποσοστό της μπαταρίας, Ασε που η οθόνη το Σ7 είναι απόλαυση και στα χρώματα!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...