Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδες. Απο χθες με s7 edge SILVER και εχω παθει πλακα με το ποσο ομορφο ειναι. Νομιζα οτι θα ειναι γυαλιστερο, προς κιτσ, αλλα τελικα ειναι πανεμορφο. Σαν τιτανιο μοιαζει καθως δε γυαλιζει πολυ. Το προτεινω σε οποιον το σκεφτεται, καθως το μαυρο φετος δε μαρεσει (μοιαζει πιο φτηνιαρικο).

 

Καλημέρα. Έχετε ενεργοποιήσει το anti malware software που υπάρχει πλέον εγκατεστημένο στη συσκευή μας μετά την αναβάθμιση;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

καλημερα. Οχι και εννοειται οτι προτεινω να μην το κανει κανεις. Μονο μπαταρια τρωνε τετοιες μπουρδες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ αν και δεν έχω θέμα με χαμένες κλήσεις μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή που πέρασα την nougat.

 

Η μπαταρία φεύγει σαν νεράκι, θέλω δεύτερη φόρτιση μέσα στην μέρα σχεδόν κάθε μέρα. Πριν ήμουν πάνω από 40% όταν πήγαινα για ύπνο.

Εξαφανίστηκαν τα Samsung Labs που χρησιμοποιούσα κάποιες λειτουργίες..

Το χειρότερο απ'όλα είναι ότι στις 4 μέρες περίπου που την έχω περάσει έχει φάει το κινητό 2 σκαλώματα. Όταν μιλάμε για κόλλημα να θέλει restart και να μην μπορώ να το κάνω. Να ανοίγουν κάμερες,άκυρες εφαρμογές, να παίρνει τηλέφωνα μόνο του κτλ...

Εν τω μεταξύ έχει πολύ λιγότερες εφαρμογές από πριν γιατί έκανα hard reset μόλις την πέρασα και το σεταρα από την αρχή το κινήτο.

 

Ψάχνω τρόπο να γυρίσω στην απροβλημάτιστη marshmallow. Υπάρχει;

 

φιλε μου μια ερωτηση. Δοκιμασες να το στησεις το κινητο με επαναφορα και να βαλεις μια μια τις βασικες εφαρμογες σου και να δοκιμασεις αν ειναι οκ με αυτες?

Δηλαδη, να μην κανεις επαναφορα back up (να επαναφερεις αρχεια, αλλα οχι ρυθμισεις και εφαρμογες) και να περασεις μονο βασικες εφαρμογες-social-επικοινωνιας- Mail πχ και τιποτα αλλο.

Αν στησεις με αυτα και σου κανει προβλημα γυρνα στην 6, αλλιως ψαξου μηπως φταιει κατι απο αυτα που βαζεις.

 

Το να γυρισεις στην 6 ειναι αστειο, φλασαρεις με το odin μια ρομ που θες και τελος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ειδα σημερα οτι αρχιζει η τιμη απο 489 στο Σκρουτζ...

Σ7γουρα αυτη τη στιγμη ειναι το καλυτερο vfm κινητο....

 

Πριν λίγο καιρό ήταν στα 430

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό ήταν στα 430

 

προφανως ο φιλος εννοει το edge, μιας και γραφει εδω...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

προφανως ο φιλος εννοει το edge, μιας και γραφει εδω...

 

Ναι σορρυ. Απλά είδα ότι έγραψε s7 αλλά προφανώς εννοούσε το edge. OK

Link to comment
Share on other sites

Είχα s4 9506 black edition τρία χρόνια πρίν έφυγα για htc m8 gunmetal gray την έκανα για xiaomi mi4s gold και τώρα γυρνάω πάλι σε samsung.

Ζαμζουγκιλα όπως ελεγα συγκεκριμένα με αυτό το γλιτς γλιτς home button.

Από όταν το έπιασα στα χέρια μου ξέχασα τα πάντα.

Ποιοτικό πανέμορφο οθονάρα με πολύ καλή μπαταρία.

Μακάρι το s8 να κάνει το τζερτζελο που γίνεται με αυτό εδώ ένα χρόνο τώρα .....

Όπως και να έχει πολλά μπράβο στην Samsung για αυτήν την υλοποίηση.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό ήταν στα 430

 

Καλημερα....Για το edge εγραψα οτι κατεβηκε στα 489....

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι σορρυ. Απλά είδα ότι έγραψε s7 αλλά προφανώς εννοούσε το edge. OK

 

Ναι απλα επειδη ειναι το topic τou edge ,γιαυτο δεν 2κανα διευκρινηση....

Φυσικα και για το edge μιλαγα...

Link to comment
Share on other sites

Να πω και τη δική μου εμπειρία με Nougat: Πορτογαλικό (TPH) την πέρασα χωρίς factory reset και έκατσε μια χαρά, ούτε κολλήματα ούτε χαμένες κλήσεις και απόλυτα θετική εμπειρία με την μπαταρία.

 

Με marshmallow και την τυπική (βαριά) χρήση που του κάνω έβγαζα περίπου 3,5-4 ώρες SOT τους τελευταίους μήνες και 16-17 ώρες. Μετά από 2 βδομάδες με Nougat έχω σταθερά πάλι 3,5-4 ώρες SOT αλλά πλέον έχω φτάσει τις 24 ώρες άνετα και το σημαντικότερο με AOD συνέχεια ανοιχτό (με την 6 λόγω έλλειψης notifications δεν χρησιμοποιούσα AOD) και χωρίς να το βάζω σε flight mode το βράδυ όπως έκανα με την 6.

 

Δύο πράγματα με έχουν χαλάσει λίγο:

  1. Το ότι βγήκε το my places από τις edge εφαρμογές καθώς το χρησιμοποιούσα για να μπαίνει αυτόματα σε δόνηση όταν είμαι στην δουλειά. Υπάρχουν βέβαια άλλες εφαρμογές που κάνουν το ίδιο αλλά αυτή με βόλευε.
  2. Το ότι πλέον δεν μπορεί να μπει αυτόματα σε power saving mode όταν φτάσει σε συγκεκριμένο επίπεδο μπαταρίας. Έχει πάει κάπου αλλού η ρύθμιση αυτή και δεν την βρίσκω μήπως;

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχετε ενεργοποιήσει το anti malware software που υπάρχει πλέον εγκατεστημένο στη συσκευή μας μετά την αναβάθμιση;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Ειναι οτι πιο αχρηστο τετοιου ειδους εφαρμογες....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[*]Το ότι πλέον δεν μπορεί να μπει αυτόματα σε power saving mode όταν φτάσει σε συγκεκριμένο επίπεδο μπαταρίας. Έχει πάει κάπου αλλού η ρύθμιση αυτή και δεν την βρίσκω μήπως;

 

Και εμενα με ειχε βολεψει να μπαινει αυτοματα σε power save mode,δυστηχως με την 7,πρεπει να το επιλεγουμε χειροκινητα εμεις...

Εγω εχω το απλο S7 αλλα το ιδιο μενου ρυθμησεων εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι για ακόμη μια φορά σε διαδικασία στησίματος της συσκευής μετά από παραλαβή από το service..

Προτείνετε να περάσω την Πολωνική rom που θα έπρεπε να έχει το κινητο; Να μείνω με την btu που είχα περάσει; Να περάσω την Ελληνική για λόγους δικτύου;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι για ακόμη μια φορά σε διαδικασία στησίματος της συσκευής μετά από παραλαβή από το service..

Προτείνετε να περάσω την Πολωνική rom που θα έπρεπε να έχει το κινητο; Να μείνω με την btu που είχα περάσει; Να περάσω την Ελληνική για λόγους δικτύου;

Απο αναφορές δεν ειδα να παίζει ρολο η ρομ στο θέμα με το δίκτυο εγω θα προτεινα btu

Link to comment
Share on other sites

Απο αναφορές δεν ειδα να παίζει ρολο η ρομ στο θέμα με το δίκτυο εγω θα προτεινα btu

 

Απο οτι έχω καταλάβει, δεν έχει να κάνει τόσο με το CSC / baseband αλλά με το ίδιο το λογισμικό και συγκεκριμένα με το WIFI. Εχω παρατηρήσει οτι όσες φορές χάνω κλήσεις είμαι συνδεδεμένος στο wifi του σπιτιού. Ποτέ οταν είμαι σε mobile data. Ενεργοποίησα την επιλογή "Keep mobile data turned on" απο τα developer options, να δω μήπως έχει κάποια διαφορά, τουλάχιστον μέχρι να βγει κάποιο update.

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι έχω καταλάβει, δεν έχει να κάνει τόσο με το CSC / baseband αλλά με το ίδιο το λογισμικό και συγκεκριμένα με το WIFI. Εχω παρατηρήσει οτι όσες φορές χάνω κλήσεις είμαι συνδεδεμένος στο wifi του σπιτιού. Ποτέ οταν είμαι σε mobile data. Ενεργοποίησα την επιλογή "Keep mobile data turned on" απο τα developer options, να δω μήπως έχει κάποια διαφορά, τουλάχιστον μέχρι να βγει κάποιο update.

Κάτι τέτοιο αντιλαμβάνομαι κι εγώ..Συνηθως,στο σπίτι έχω θέμα με τις κλήσεις..Επισης,γενικά, όταν πέφτει το σήμα 4g πέφτει και wifi σ'εμένα... Περίεργα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες. Απο χθες με s7 edge SILVER και εχω παθει πλακα με το ποσο ομορφο ειναι. Νομιζα οτι θα ειναι γυαλιστερο, προς κιτσ, αλλα τελικα ειναι πανεμορφο. Σαν τιτανιο μοιαζει καθως δε γυαλιζει πολυ. Το προτεινω σε οποιον το σκεφτεται, καθως το μαυρο φετος δε μαρεσει (μοιαζει πιο φτηνιαρικο).

 

Κι εγω απο μαυρο σε ασημενιο πηγα.Μ'αρεσει τοσο πολυ που δυσκολα θα το αλλαξω.

Ισως μονο για το S8 αν και με χαλαει που ειναι σαν τηλεκοντρολ...

Βεβαια θα περιμενω να το δω πρωτα απο κοντα πριν αποφασισω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

ημουν σε τριλημμα,,χρυσο,ασημενιο και coral μιας και το πηρα προσφατα που ειταν διαθεσιμα και τα 3! μετα απο πολλα views στο youtube για τα χρωματα,,κατεληξα στο χρυσο!! βεβαια το χρυσο και το ασημενιο αφηνουν δαχτυλιες φουλ,,αλλα δεν παυει να ειναι ετυπωσιακα,παρολαυτα επελεξα το χρυσο!! to coral μαρεσε αρκετα αλλα νομιζω πως θα το βαριομουν συντομα μιας και παρομοια χρωμματα υπαρχουν και βλεπουμε εστω στα ποιο σκουρα τους σε αλλες συσκευες!!
Link to comment
Share on other sites

Το blue coral αν στα bezels ηταν ασημι θα το χτυπαγα ανετα.Αλλα τα κανανε χρυσα για να μη με βαλουν σε εξοδα παλι οι γλυκουληδες χαχα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο μαυρο σε ασημενιο πηγα.Μ'αρεσει τοσο πολυ που δυσκολα θα το αλλαξω.

Ισως μονο για το S8 αν και με χαλαει που ειναι σαν τηλεκοντρολ...

Βεβαια θα περιμενω να το δω πρωτα απο κοντα πριν αποφασισω.

 

με τετοια μπαταρια που θα εχει το s8 και αν δεν εχει κατι τρομερο σε αλλους τομεις, οπως καμια τρομερη καμερα, θα μας μεινουν λεφτα φετος στην τσεπη, μιας και κανεις δεν εδωσε κατι τρομερο.

Εγω ειχα φοβηθει το ασημι ως κιτσ, αλλα τελικα καμια σχεση. Βεβαια αλλαζει αποχρωση αναλογα τον ηλιο, το φοντο κτλ, αλλα μαρεσει τρομερα.

 

ημουν σε τριλημμα,,χρυσο,ασημενιο και coral μιας και το πηρα προσφατα που ειταν διαθεσιμα και τα 3! μετα απο πολλα views στο youtube για τα χρωματα,,κατεληξα στο χρυσο!! βεβαια το χρυσο και το ασημενιο αφηνουν δαχτυλιες φουλ,,αλλα δεν παυει να ειναι ετυπωσιακα,παρολαυτα επελεξα το χρυσο!! to coral μαρεσε αρκετα αλλα νομιζω πως θα το βαριομουν συντομα μιας και παρομοια χρωμματα υπαρχουν και βλεπουμε εστω στα ποιο σκουρα τους σε αλλες συσκευες!!

 

εγω εχω και χρυσο και ασημι στο σπιτι, οποτε κομπλε.Τωρα για τις δαχτυλιες, γιαυτο πηρες αδιαβροχο κινητο, αμα δεν το κανεις και ενα μπανακι, τι το εχεις?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με τετοια μπαταρια που θα εχει το s8 και αν δεν εχει κατι τρομερο σε αλλους τομεις, οπως καμια τρομερη καμερα, θα μας μεινουν λεφτα φετος στην τσεπη, μιας και κανεις δεν εδωσε κατι τρομερο.

Εγω ειχα φοβηθει το ασημι ως κιτσ, αλλα τελικα καμια σχεση. Βεβαια αλλαζει αποχρωση αναλογα τον ηλιο, το φοντο κτλ, αλλα μαρεσει τρομερα.

 

 

 

εγω εχω και χρυσο και ασημι στο σπιτι, οποτε κομπλε.Τωρα για τις δαχτυλιες, γιαυτο πηρες αδιαβροχο κινητο, αμα δεν το κανεις και ενα μπανακι, τι το εχεις?

 

ωραιος ο παιχτης!! τωρα για το μπανακι,,σαν νεος κατοχος φοβουμαιιιι ακομα να το πλησιασω στο νερο :lol::lol: οποτε τις δαχτυλιες με πανακι γυαλιων προς το παρον :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο παιχτης!! τωρα για το μπανακι,,σαν νεος κατοχος φοβουμαιιιι ακομα να το πλησιασω στο νερο :lol::lol: οποτε τις δαχτυλιες με πανακι γυαλιων προς το παρον :p:p:p

 

εγω χθες παρελαβα, εστησα, επλυνα, αδειασα μπαταρια και φορτισα ολη νυχτα. Αριστο σε ολα :p

Αποψη μου που εχω πει και παλιοτερα, καλυτερα να το βαλεις στο νερο την 1η μερα και να το πας DOA παρα μετα απο κανα χρονο. Οχι οτι θα εχεις θεμα με εγγυηση αν ειναι ελατωμα της, αλλα εγω δε θαθελα σε ενα ατυχημα να με πουλησει ή σε μια επειγουσα κατασταση. Εφοσον την 1η μερα ειναι οκ στο νερο, θα ειναι και μετα απο 1 χρονο αν το διατηρησω αριστο, δηλαδη χωρις χτυπηματα ή ακραιες θερμοκρασιες που χαλανε τη στεγανοποιηση.

Αν παλι εχει θεμα, 1η μερα εχεις αλλη αντιμετωπιση απο σερβις..χωρια το doa.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο θέμα έχεις, πάντως η nougat δεν φταίει

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κάτι άλλο φταίει με την μπαταρία Εγώ πάντως είμαι σε καλύτερα επίπεδα με την 7ραα και όλα λειτουργούν τέλεια..

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο φταίει με την μπαταρία Εγώ πάντως είμαι σε καλύτερα επίπεδα με την 7ραα και όλα λειτουργούν τέλεια..

 

Εγω ήμουν πολυ ικανοποιημενος απο την μπαταρια της nougat .Στα ιδια επιπεδα με την apc8 και ισως λιγο καλυτερη στην αναμονή. Βέβαια ειχα απειρες χαμενες κλήσεις και αναγκάστηκα να γυρίσω πισω στην apc8

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και και η δικιά μου σειρα να ανέβει στην Αθήνα για αλλαγή οθόνης ,το γνωστό θεμα με τις γραμμες .

Ξέρει κάποιος που το εχει κάνει αν η αλλαγή οθόνης πάει μαζί με το μπεζελ γύρω γύρω ή ειναι ξεχωριστό κομμάτι?

 

δεν ξερω αν εξακολουθεις να εχεις πρόβλημα, το δικο μου παντως μετα από κανα 12ωρο εστρωσε από μονο του.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εξακολουθεις να εχεις πρόβλημα, το δικο μου παντως μετα από κανα 12ωρο εστρωσε από μονο του.

Αφού στο έκανε μία φορά θα στο ξανά εμφανίσει.. Έτσι είχε κάνει και σε εμένα.. Έστρωσε για 10-15 μέρες και μετά πάλι.. :(

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Αφού στο έκανε μία φορά θα στο ξανά εμφανίσει.. Έτσι είχε κάνει και σε εμένα.. Έστρωσε για 10-15 μέρες και μετά πάλι.. :(

 

καταλαβα! δεν τη γλιτωνω την αλλαγη δηλαδή. αδικα χαρηκα!

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα! δεν τη γλιτωνω την αλλαγη δηλαδή. αδικα χαρηκα!

Δυστυχώς.. Περίμενε να στο ξανά εμφανίσει.. Λογικά θα είναι μόνιμο μετά.. ώστε να τους το δείξεις κι από κοντά.. :cry:

 

Σε κουβέντα σήμερα με τον φούρναρη της γειτονιάς.. Μου είπε κι αυτός για πολλούς που έχει ακούσει, αλλά και απο γνωστούς που είχαν θεματάκια με το S7/S7 Edge. Κρίμα για μια τόσο όμορφη συσκευή, γενικότερα, να βγάζει τόσα θέματα.. Και μιλάμε για hardware αστοχίες..

Αν συνυπολογίσουμε και την πατάτα με το Note 7 θα πρέπει να είναι πολύ πιο προσεκτική η samsung με τα επόμενα μοντέλα της..:rolleyes:

 

Το έχω από το καλοκαίρι το κινητό, κι ακόμη δεν το έχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα..:O

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς.. Περίμενε να στο ξανά εμφανίσει.. Λογικά θα είναι μόνιμο μετά.. ώστε να τους το δείξεις κι από κοντά.. :cry:

 

Σε κουβέντα σήμερα με τον φούρναρη της γειτονιάς.. Μου είπε κι αυτός για πολλούς που έχει ακούσει, αλλά και απο γνωστούς που είχαν θεματάκια με το S7/S7 Edge. Κρίμα για μια τόσο όμορφη συσκευή, γενικότερα, να βγάζει τόσα θέματα.. Και μιλάμε για hardware αστοχίες..

Αν συνυπολογίσουμε και την πατάτα με το Note 7 θα πρέπει να είναι πολύ πιο προσεκτική η samsung με τα επόμενα μοντέλα της..:rolleyes:

 

Το έχω από το καλοκαίρι το κινητό, κι ακόμη δεν το έχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα..:O

Το θέμα είναι μετά την αλλαγή οθόνης ισχύει η αδιαβροχοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...