Jump to content

myphone meeting @ Πάτρα! Κόβουμε πίτα την Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2016


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[imgalign]http://news.myphone.gr/my.png[/imgalign]Τα myphone meetings συνεχίζονται, έτσι η πρώτη συνάντηση του 2016 θα γίνει στην Πάτρα, την ερχόμενη Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου. Αυτή τη φορά δεν θα είναι ένα απλό meeting αφού το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει και την κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας του 2016.

 

Θα χαρούμε λοιπόν να σας δούμε από κοντά την Κυριακή και ώρα 18:00 στην Πάτρα και στο εξαιρετικά όμορφο περιβάλλον του Daboos City Lounge (πληροφορίες παρακάτω), που έχει φιλοξενήσει τις περισσότερες συναντήσεις μας. Ελάτε να απολαύσουμε τον καφέ ή την μπύρα μας και να συζητήσουμε για όλα τα καυτά θέματα της επικαιρότητας που αφορούν φυσικά την τεχνολογία (και όχι μόνο). Καλεσμένοι είναι όλοι, ανεξαρτήτως προτιμήσεων, για να ανταλλάξουμε απόψεις και να δούμε από κοντά τα νέα σας smartphones και tablets. Η μέρα θα είναι «τεχνολογικά καυτή» άλλωστε, αφού θα έχουμε την παρουσίαση των Samsung Galaxy S7 και LG G5, τις οποίες και θα σχολιάσουμε ζωντανά.

 

Μέρος συνάντησης και ώρα:

Η συνάντηση θα γίνει την Κυριακή 21/2/2016 στις 18:00 στο χώρο του Daboos City Lounge (πρώην ab-fab). Η διεύθυνση είναι Αμερικής 1 και βρίσκεται στην Μαρίνα της Πάτρας απέναντι από τον Λάγιο. Για μεταφορά βολεύει πολύ και το αστικό λεωφορείο αλλά και το τραίνο του ΟΣΕ (με στάση στο στάδιο της Παναχαϊκής). Σας περιμένουμε!

 

Παρακαλούμε δηλώστε συμμετοχή για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας. Ακολουθεί η λίστα που ανανεώνεται συνεχώς:

 

  • prioxxx[/member]
  • tpal[/member]
  • al3x1k0[/member]
  • giachtas[/member]
  • alex_gate_7[/member]
  • gnkgr[/member]
  • nikoskokos[/member]
  • jimavagianos_[/member]
  • Bill Mathioudaki[/member]
  • spirospatra[/member]
  • astrovasilis[/member]
  • nnik_1969[/member]
  • Karthan7[/member]
  • alexyari[/member]
  • rotsikas[/member]
  • DOR1K1N[/member]
  • Billator[/member]
  • teipatras[/member]
  • subcode[/member]
  • clio16v[/member]
  • nickkon[/member]
  • alouci[/member]
  • antonis1917[/member]

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κατα 90% θα ειμαι εκει......

 

Ασχετο αλλα Αλεξ εχεις ενα ΠΜ κοιταξετο.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται μέσα και εγώ. :D

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχουμε κάνει τα περισσότερα meeting στη Θεσσαλονίκη, αλλά στη κοπή της βασιλόπιτας προηγείστε εκεί στη Πάτρα!!! ;)

Καλά να περάσετε όλοι!!! :)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα έρθω, εκτός απροόπτου την τελευταία στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν και τα ονόματα που είχαν δηλώσει συμμετοχή και στο προηγούμενο θέμα αλλά ας δηλώσουν κάποια στιγμή και εδώ...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι αυξανομαστε,μεχρι παρασκευη πρεπει να ξερουμε αριθμο συμμετοχων γιατι βλεπω οτι μαζυετηκαμε. Να φαμε ολοι τουλαχιστον χαχ
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι κι εγώ! Τώρα που σας γνώριζα δεν γίνεται να μην έρθω! :lol::p

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

¨Όπως είπα και εγώ μέσα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι εγώ με τον φίλο μου τον @antonis1917 δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε λόγω ότι μας έτυχε κάτι μόλις. Συγγνώμη για την αλλαγή τελευταίας στιγμής.

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι εγώ με τον φίλο μου τον @antonis1917 δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε λόγω ότι μας έτυχε κάτι μόλις. Συγγνώμη για την αλλαγή τελευταίας στιγμής.

 

Κρίμα! Χάσατε! Περάσαμε τέλεια... Δεν πειράζει, την επόμενη φορά.

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...