Jump to content

Microsoft Lumia 650


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την εφαρμογή δύσκολο. Θέλεις δύο ζωές. Το ξέρω ότι σου άρεσαν τα WP, όπως και σε εμάς.

Δεν είναι μόνο η κάμερα. Το πιο ακριβό χαρακτηριστικό (μπορεί να) είναι η οθόνη. Σε όλες τις συσκευές.

Μάλλον θα είναι και αναδιπλούμενες σε περίπτωση που βγάλει συσκευές η Microsoft φαντάζομαι, έτσι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 761
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον θα είναι και αναδιπλούμενες σε περίπτωση που βγάλει συσκευές η Microsoft φαντάζομαι, έτσι;

Ναι. Από του χρόνου και εάν.

Για τη μία οθόνη πάντως τα έχω κάνει μασούρια. Καλύτερα να καθυστερήσει λίγο ακόμη να συγκεντρώσω και το υπόλοιπο για την δεύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Από του χρόνου και εάν.

Για τη μία οθόνη πάντως τα έχω κάνει μασούρια. Καλύτερα να καθυστερήσει λίγο ακόμη να συγκεντρώσω και το υπόλοιπο για την δεύτερη.

 

Ο ceo είπε ακριβώς πως θα είναι οι νέες συσκευές και σε ποιους θα απευθύνονται.

Facebookια κλπ θα είναι πάλι εκτός οπότε είναι γνωστό το target group αλλά και το ποσοστό στο οποίο θα κινηθεί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Από του χρόνου και εάν.

Για τη μία οθόνη πάντως τα έχω κάνει μασούρια. Καλύτερα να καθυστερήσει λίγο ακόμη να συγκεντρώσω και το υπόλοιπο για την δεύτερη.

Χάχα μέχρι του χρόνου θα έχεις και το άλλο μασούρι έτοιμο! ;)

Facebookια κλπ θα είναι πάλι εκτός οπότε είναι γνωστό το target group αλλά και το ποσοστό στο οποίο θα κινηθεί.

Γιατί αν θες να κατεβάσεις το Facebook δεν θα κατεβαίνει; Πως γίνεται αυτό;

Ή οποιοδήποτε άλλο social media;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν θες να κατεβάσεις το Facebook δεν θα κατεβαίνει; Πως γίνεται αυτό;

Ή οποιοδήποτε άλλο social media;

Ό,τι υπάρχει τώρα (από εφαρμογές) στα WM10, θα υπάρχει και με τα WCOS. Μια χαρά είσαι και τώρα (αν είσαι ευχαριστημένος)

Link to comment
Share on other sites

Χάχα μέχρι του χρόνου θα έχεις και το άλλο μασούρι έτοιμο! ;)

 

Γιατί αν θες να κατεβάσεις το Facebook δεν θα κατεβαίνει; Πως γίνεται αυτό;

Ή οποιοδήποτε άλλο social media;

 

Όπως σου είπε και ο faasf, όπως είσαι σήμερα.

Πχ το messenger χωρίς κλήσεις, το FB κάπως αργό (νομίζω χωρίς "live") κλπ

Όχι πως θα απουσιάζουν. Τώρα αν ο Μαρκ αλλάξει πλευρό και δώσει κάτι καλύτερο βλέπουμε.

Επίσης για τα gapps θα ισχύει ότι και σήμερα στο pc (υποθέσεις κάνουμε)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ποτέ ότι αν και στα δεδομένα διαγνωστικου ελέγχου είναι επιλεγμενο το "βασικά" μπορεί στο χώρο αποθήκευσης, προσωρινά αρχεία, τηλεμετρία, να δείτε ένα μεγάλο αριθμό, της τάξης των 180-190mb; Το χα παρατηρήσει κ στις παλιοτερες συσκευές, δε θα έπρεπε λογικά να συμβαίνει αυτο
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι υπάρχει τώρα (από εφαρμογές) στα WM10, θα υπάρχει και με τα WCOS. Μια χαρά είσαι και τώρα (αν είσαι ευχαριστημένος)

 

Υπαρχει καμμια πατεντα να τρεξουμε Skype σε κινητα με 8.1?...

(Που δεν παιρνουν αναβαθμιση σε 10 , ουτε με insider ουτε με upgrade advisor, δηλ δεν ειναι συμβατα με 10αρια????)...help☺

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμμια πατεντα να τρεξουμε Skype σε κινητα με 8.1?...

(Που δεν παιρνουν αναβαθμιση σε 10 , ουτε με insider ουτε με upgrade advisor, δηλ δεν ειναι συμβατα με 10αρια????)...help☺

Να τρέξει uwp εφαρμογή σε WP8.1 δε γίνεται. Πρέπει να δεις αν πάει η συσκευή σου στα 10αρια (ανεπίσημα).

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινει με ντριπλα στα 10, αλλα ολοι οι οδηγοι λενε με δικη μου ευθυνη..

.σιγουρα η ευθυνη ειναι δικη , μου σιγα μη ζητησω και ρεστα αλλα για να το τονιζουν φοβαμαι μη τα κακαρωσει το δικο μου .

μου εστειλαν και λινκσ παιδια απο εδω και τα κατεβασα.

ΔΙΣΤΑΖΩ ομως και το αναβαλλω , αλλα αν δεν βρεθει ακρη θα το κανω καποια στιγμη σε ΝΟΚΙΑ 925. .

περιμενω μηπως εχει κανενας καμμια εμπνευση.

Εχω ηδη 640 για καθημερινο , αλλα το 925 το γουσταρω διοτι εχει ωραια οθονη, ειναι λιιγο μικροτερο

Με ωραιοτατη μπροστινη σελφοκαμερα + φωτοκουμπι μηχανικο.

Link to comment
Share on other sites

περιμενω μηπως εχει κανενας καμμια εμπνευση.

Χλωμό. Πρέπει να πας στα 10αρια. Δεν είναι μόνο το ζήτημα αν τα κακαρώσει, αλλά και κατά το πόσο θα τρέχουν ομαλά τα 10αρια στο 925.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα καθόμουν ν ασχοληθώ με συσκευές που δεν πήραν καν δεκάρια για να φάω το χρόνο μου να τις κάνω να τα τρέξουν. Εδώ το 535 που πήρε δεκάρια επισήμως, η εμπειρία χρησης ήταν κάτω του μέτριου, έως και εκνευριστική ώρες ώρες. Το πήρε άνθρωπος που ήθελε ένα κινητό για κλησεις/sms γιατί δεν είχε καν κινητό. Με αυτά τα λεφτά συν 15€ πήρα το 650 μου, το οποίο είναι σαφως καλύτερο. Συμπέρασμα, αν δεν είστε ιδιαιτέρως συναισθηματικά δεμένοι με τις συσκευές σας, δώστε τις, θα καλύψουν άλλες ανάγκες και πάρτε κάτι που θα καλυπτε τις δικες σας. Εξαλλου όλα τα Lumia τα σκοτωνουν
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Και αν θελουμε κατι σε μικροτερο απο 5 ιντζες σε περιβαλλον wm10?....4.7 / 4.5 θελω εγω...

 

Microsoft Lumia 550

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Και αν θελουμε κατι σε μικροτερο απο 5 ιντζες σε περιβαλλον wm10?....4.7 / 4.5 θελω εγω...

Συμφωνώ με τον mikelangelo. Ούτε εγώ θα έχανα το χρόνο μου να ασχολούμαι με πατέντες. Πάρε x50 συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον mikelangelo. Ούτε εγώ θα έχανα το χρόνο μου να ασχολούμαι με πατέντες. Πάρε x50 συσκευή.

 

Η αλήθεια είναι πως το 925 είναι ένα στολίδι και δεν σε πάει η καρδιά να το παροπλισεις......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το 925 είναι ένα στολίδι και δεν σε πάει η καρδιά να το παροπλισεις......

Το καταλαβαίνω. Εγώ δε θα το προσπαθούσα. Επίσης γιατί να δώσει 40-50 ευρώ αν υπάρχει συσκευή και μπορεί να γίνει η δουλειά.. Αν δε βαριέται ας το προσπαθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Το 925 υπαρχει ηδη ...το κανονικο ειναι το 640 με 10 και κανω μια χαρα τη δουλεια μου, τιποτα δεν μου λειπει, αλλα λογω μεγεθους το 925 μπαινει σε μια ειδικη θηκη φορμας για τρεξιμο και βολευει πολυ...οταν την φοραω αυτη συγκεκριμενα.
Link to comment
Share on other sites

Το 925 υπαρχει ηδη ...το κανονικο ειναι το 640 με 10 και κανω μια χαρα τη δουλεια μου, τιποτα δεν μου λειπει, αλλα λογω μεγεθους το 925 μπαινει σε μια ειδικη θηκη φορμας για τρεξιμο και βολευει πολυ...οταν την φοραω αυτη συγκεκριμενα.

Εφόσον υπάρχει συσκευή με WM10 και κάνεις τη δουλειά σου μια χαρά και δε σου λείπει τίποτα (το πιστεύω, ούτε και σε μένα λείπει κάτι), δεν έχει νόημα να πάρεις άλλη συσκευή.

Από ό,τι βλέπω το 925 είναι 12,9 εκατοστά, το 550 13,6, το 640 14,1 και το 650 14,2. Δεν έχει και νόημα να πάρεις το 550 για να γλιτώσεις μισό εκατοστό σε σχέση με το 640.

Οπότε βρες χρόνο και προσπάθησε την αναβάθμιση. Δε νομίζω πως υπάρχει τρόπος να τρέξεις διαφορετικά το Skype.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Πότε περιμένουμε καινούργιο update;

Υπάρχει ήδη το καινούργιο update. 10.0.15254.530 είναι η τελευταία έκδοση. Ήρθε Τρίτη βράδυ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Πάλι γύρισα πίσω. Και ευτυχώς όλα δουλεύουν σωστά (εκτός από τις εφαρμογές της οικογένειας fb που σταμάτησαν) τα υπόλοιπα τράπεζα, f2go, Viber και ότι άλλο είχα λειτουργούν. Δεν ενημερώνονται βέβαια αλλά λειτουργούν. Και από τη μία καλύτερα με το slim social γιατί στα android το fb με ζάλισε με τις ειδοποιήσεις του.
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 650

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...