Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One M10 Perfume


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και περσι το μ9 με preorder τιμη ξεκινησε στα 750 ,τωρα αν βγουν διαφορετικες εκδοσεις θα δειξει που θα παει η τιμη

Φιλε Montoya_f1 η τιμη του m9 θα πεσει με την κυκλοφορια του 10 ,αυτο περιμενω και εγω :)

 

Καλησπέρα σε όλους ,

Για να είναι ειλικρινής , δεν περίμενα και φθηνότερη τιμή από την HTC αλλά κρατούσα μια επιφύλαξη μήπως μείωνε τιμές λόγω ανταγωνισμού και για να δώσει μια ευκαιρία στο ευρύ κοινό να δοκιμάσει την συσκευή.

Περιμένω το Μ10 , κυρίως , όχι για να μειωθεί η τιμή στο Μ9 αλλά λόγω φόβου μήπως είναι τόσο πολύ καλύτερο από το M9 και μετανιώσω την αγορά που θα έχω κάνει. (Βέβαια αν μειωθεί και η τιμή του Μ9 ωστόσο , δεν θα με χαλάσει..)

Πάντως ( αυτό έχει να κάνει με τις προτεραιότητες του καθενός βέβαια ) ,αλλά αντικειμενικά , θεωρώ ότι τα χρήματα είναι πάρα πολλά ( αν τελικά κυκλοφορήσει με τέτοια τιμή ) , όχι για την HTC , αλλά για οποιαδήποτε εταιρία.

Έχω στο παρελθόν χρησιμοποιήσει πολλές ναυαρχίδες ( Samsung / Iphone , Blackberry κτλ ) , ποτέ δεν έχω αγοράσει day one με τιμή στα ύψη , μάλλον το ίδιο θα κάνω και τώρα..

Θυμίζω ότι η HTC στο Α9 , είχε λανσάρει την συσκευή σε προνομιακή τιμή για λίγες μέρες ( στο εξωτερικό). Αν ισχύσει κάτι τέτοιο και στο Μ10 , θα είναι πολύ καλό.

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαλλον IP68 με usb Type C.

ειναι και αδιαβροχο επομενως....

 

 

ομορφα και τα πληκτρα.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον IP68 με usb Type C.

ειναι και αδιαβροχο επομενως....

 

 

ομορφα και τα πληκτρα.

 

Αρχίζει και ομορφαίνει η κατάσταση!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καποιος στο XDA εδωσε αυτα τα μοντελα και τιμες ... απο Γαλλια

 

Snapdragon 820, 4GB Ram, 128 GB Rom -- 810€ / $904

Snapdragon 820, 3GB Ram, 32 GB Rom -- 685€ / $768

Snapdragon 652, 3GB Ram, 16 GB Rom -- 520€ / $584

Link to comment
Share on other sites

αντε να περασουν οι μερες δημητρη...

 

δεν κρατιεσαι λεμε...

:lol:

 

ακομα και το απλο μοντελο με τον 652 αξιζει για μενα αν εχει μια καλη μπαταρια.

Μαλλον αυτο δεν θα εχει και qhd θα δουμε ομως υποθεσεις κανω.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην αληθευουν οι διαρροες, γιατι 3/64 καιγεται απο τα αποδυτηρια. Οταν ζητανε 750αρες θα δινουν full specs, αλλιως μαυρο φιδι (η αλλιως κορεατικο φιδι - βλεπε s7) που τους εφαγε :lol:
Link to comment
Share on other sites

δεν κρατιεσαι λεμε...

:lol:

 

ακομα και το απλο μοντελο με τον 652 αξιζει για μενα αν εχει μια καλη μπαταρια.

Μαλλον αυτο δεν θα εχει και qhd θα δουμε ομως υποθεσεις κανω.

ετσι ακριβως...απλα πολλα ακουγονται τις τελευταιες ημερες,οποτε αναμενουμε.

Edited by giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην αληθευουν οι διαρροες, γιατι 3/64 καιγεται απο τα αποδυτηρια. Οταν ζητανε 750αρες θα δινουν full specs, αλλιως μαυρο φιδι (η αλλιως κορεατικο φιδι - βλεπε s7) που τους εφαγε :lol:

 

Γιατί νομίζεις με 500-600 θα έκανε περίπατο;;;;

Άμα πιάσει τα μισά από τα νούμερα του m8 ευχαριστημένοι πρέπει να είναι μετά την παταγώδη αποτυχία του m9.

 

Στόχος της είναι να φύγει η περσινή ρετσινιά και μόνο και αν το καταφέρει θα είναι επιτυχία.

 

Ας όψετε ότι χέρι βοήθειας θα τινει η lg με το αποκαρδιωτικό G5 που θα εχει την τιμητική του για απογοήτευση της φετινής χρονιάς οπου θα συγκεντρώσει την μεγαλύτερη αρνητική κριτική και δικαιολογημένα:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις με 500-600 θα έκανε περίπατο;;;;

Άμα πιάσει τα μισά από τα νούμερα του m8 ευχαριστημένοι πρέπει να είναι μετά την παταγώδη αποτυχία του m9.

 

Στόχος της είναι να φύγει η περσινή ρετσινιά και μόνο και αν το καταφέρει θα είναι επιτυχία.

 

Ας όψετε ότι χέρι βοήθειας θα τινει η lg με το αποκαρδιωτικό G5 που θα εχει την τιμητική του για απογοήτευση της φετινής χρονιάς οπου θα συγκεντρώσει την μεγαλύτερη αρνητική κριτική και δικαιολογημένα:p

 

"Άμα πιάσει τα μισά από τα νούμερα του m8 ευχαριστημένοι πρέπει να είναι......"

Καταρχην μηπως το Μ10 βγηκε ηδη πρωτο στο AnTuTu Benchmark ?? Μαλλον δεν ενημερωνεσε παρα λες μονο να μην πω τι καλυτερα.....

 

"Παταγώδη αποτυχία του m9." ??

Λογω καμερας ? ΕΛΕΟΣ πια με αυτην την καμερα !! Αααα ξεχασα, υπερθερμενεται - που δεν υπερθερμενεται - Οποιος και οπως θελει να το μειωσει δεν το καταφερνει !! Σχεδον ολες οι μεταπωλησεις κινητων δευτερο χερι ειναι οτιδηποτε εκτος απο Μ9 !! Samsung, LG, Κινεζικα τσιν τσαν τσον και αλλα...

Μονο παταγώδη αποτυχία δεν ειναι και το μονο που ειναι οποιος το λεει ειναι ΨΕΜΑΤΑ !!! Αντε συνεχιστε τα ψευδη με χωρις επιχειρηματα και μονο χαρακτηρισμους......

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Παταγώδη αποτυχία του m9. ?? Λογω καμερας ? ΕΛΕΟΣ πια με αυτην την καμερα !! Αααα ξεχασα, υπερθερμενεται - που δεν υπερθερμενεται - Οποιος και οπως θελει να το μειωσει δεν το καταφερνει !! Σχεδον ολες οι μεταπωλησεις κινητων δευτερο χερι ειναι οτιδηποτε εκτος απο Μ9 !! Μονο παταγώδη αποτυχία δεν ειναι και το μονο που ειναι οποιος το λεει ειναι ΨΕΜΑΤΑ !!! Αντε συνεχιστε τα ψευδη με χωρις επιχειρηματα και μονο χαρακτηρισμους..........

Δεν ξέρω για αποτυχία (αν και στης πωλήσεις ήταν) ούτε υπερθέρμανση σοβαρή έχω δει... Camera όμως ήταν σκέτο χαλί, προσπάθησαν αρκετά για να βάλουν τέτοια Camera (ήταν και το μοναδικό μου παράπονο μια βδομάδα που το είχα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι και τόσο χάλια όσο λένε η κάμερα

https://app.box.com/s/4jsgxvkwb3ibxcpx0iuc4k0iaaxoxqso

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για αποτυχία (αν και στης πωλήσεις ήταν) ούτε υπερθέρμανση σοβαρή έχω δει... Camera όμως ήταν σκέτο χαλί, προσπάθησαν αρκετά για να βάλουν τέτοια Camera (ήταν και το μοναδικό μου παράπονο μια βδομάδα που το είχα)

 

 

Το οτι δεν πουλησε σαν το Μ8 ειναι γιατι ειναι σχεδον ιδιο με το Μ8 !! Αυτο δεν το κανει να ειναι αποτυχια !! Καμερα δεν ειναι σουπερ ντουπερ σε σχεση με ισως αλλες ναυαρχηδες αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αν η καμερα δεν ειναι το απολυτο ουαου αυτο σημαινει οτι ειναι αποτυχια !! Εκτος αν θες ποιοτητα GoPro τοτε οκ......ΑΛΛΑ, απολυτη αξιοπιστια !! Δεν κολλαει, δεν λαγκαρει, δεν δεν δεν !! Αυτο κοιτας σε κινητο τηλεφωνο και οχι ΜΟΝΟ καμερα !! Αλλωστε για αυτο τα αλλα τα πουλανε το ενα μετα το αλλο στα δευτερο χερι κινητα !! Οποτε απο την πραξη αποδεικνυεται οτι τα αλλα ειναι αποτυχια !!

Αρα το μονο μεπτο του Μ9 ειναι οτι ειχε πολυ μικρη διαφορα με το Μ8......τιποτα αλλο.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν νομίζω να είναι και τόσο χάλια όσο λένε η κάμερα

https://app.box.com/s/4jsgxvkwb3ibxcpx0iuc4k0iaaxoxqso

 

 

Εεεε κατσε εδω εχουμε φωτογραφικα ταλεντα που το ματι τους πιανει ολα τα megapixels και θελουν GoPro ποιοτητα σε καμερα.......Ολες οι φωτο που παραθεσες ειναι και η αποδειξη για τα ΨΕΜΑΤΑ που λενε για την καμερα !! Αν αυτο ειναι χαλια, τοτε εγω λεω να επισκευθουν κανεναν οφθαλμιατρο !!

Edited by Nippon1971
Link to comment
Share on other sites

HTC 10: Η εταιρεία υπόσχεται το πιο γρήγορο και smooth Android κινητό

 

http://techblog.gr/mobile/htc-10-performance-teaser-7653/

 

Φυσικά η είδηση θα ήτανε να μην είναι έτσι τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Μη κολλάτε στα νούμερα. Και 3gb ram να έχει(που 4 θα έχει) η εμπειρία χρήσης θα είναι αλλού. Η HTC είναι η Apple των androids όσον αφορά το user experience. Αφήστε τους άλλους να δίνουν specs με το κιλό!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μη κολλάτε στα νούμερα. Και 3gb ram να έχει(που 4 θα έχει) η εμπειρία χρήσης θα είναι αλλού. Η HTC είναι η Apple των androids όσον αφορά το user experience. Αφήστε τους άλλους να δίνουν specs με το κιλό!

 

 

συμφωνω φιλε μαζι σου .. τα τελευταια χρονια εχουν περασει σχεδον τα παντα απο τα χερια μου ....

 

το ios ειναι smooth και σταθερο αλλα πολυ βαρετο για εμενα και τελικα το καλυτερο απο ολα ειναι το sense τολμω να πω και απο ios ..τα υπολοιπα android οικοσυστηματα τα αφηνει πολυ πισω

 

για να μην πω οτι πολυ σημαντικο ειναι και οι devs που εχει η htc στο XDA οι οποιοι ειναι γατες με πεταλα ... υπαρχει κοσμος που ναι του αρεσει και αυτο ...

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Μη κολλάτε στα νούμερα. Και 3gb ram να έχει(που 4 θα έχει) η εμπειρία χρήσης θα είναι αλλού. Η HTC είναι η Apple των androids όσον αφορά το user experience. Αφήστε τους άλλους να δίνουν specs με το κιλό!

Σωστος, απλα οι σαμσουγκαδες κρινουν βαση specs και μονο. (Βλεπε touchwiz και 16gb ram παλι τα ιδια προβληματα θα ειχε :lol::p )

 

Η συσκευη της χρονιας θα ειναι το HTC M10 οπως δειχνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα παίρνει! 32gb rom/4gb ram και επέκταση με SD.

 

Το μόνο fail της HTC, γιατί πρέπει να τα λέμε κι αυτά, είναι που παρατάει τις τόσο ωραίες εφαρμογές της όπως music,car, gallery.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

λες να μας την κανει η htc?

 

Σε iphone δεν πειραζει καποιους η υψηλη τιμη του, στα htc μας πειραζει...Μακαρι να κανει 1000 ευρω, κι οποιος θελει το παιρνει...

 

Ξαπεστειλα χθες το iphone 6s μου και το blackberry passport το εδωσα στη γυναικα μου και κρατησα το m9 μου. Επειδη το πηρα πριν ενα μηνα δεν θα προχωρησω σε αγορα του 10 αμεσα, γιατι πολυ απλα ειναι αριστο τηλεφωνο το Μ9!

Edited by enwsiths

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Σε iphone δεν πειραζει καποιους η υψηλη τιμη του, στα htc μας πειραζει...Μακαρι να κανει 1000 ευρω, κι οποιος θελει το παιρνει...

 

Ξαπεστειλα χθες το iphone 6s μου και το blackberry passport το εδωσα στη γυναικα μου και κρατησα το m9 μου. Επειδη το πηρα πριν ενα μηνα δεν θα προχωρησω σε αγορα του 10 αμεσα, γιατι πολυ απλα ειναι αριστο τηλεφωνο το Μ9!

 

εχεις δικιο οτι δεν πειραζει η τιμη του iphone αλλα να λεμε και οτι οποτε θελεις και το δωσεις εχεις τα χρηματα σου ... τα android χανουν πολυ στην μεταπωληση οποτε και οταν υπαρχει υψηλη τιμη χανεις πιο πολλα...

 

 

ειδικα εαν εισαι τυπος που του αρεσει να αλλαζει συχνα συσκευες δεν λεει !!!!

Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν πουλησε σαν το Μ8 ειναι γιατι ειναι σχεδον ιδιο με το Μ8 !! Αυτο δεν το κανει να ειναι αποτυχια !! Καμερα δεν ειναι σουπερ ντουπερ σε σχεση με ισως αλλες ναυαρχηδες αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αν η καμερα δεν ειναι το απολυτο ουαου αυτο σημαινει οτι ειναι αποτυχια !! Εκτος αν θες ποιοτητα GoPro τοτε οκ......ΑΛΛΑ, απολυτη αξιοπιστια !! Δεν κολλαει, δεν λαγκαρει, δεν δεν δεν !! Αυτο κοιτας σε κινητο τηλεφωνο και οχι ΜΟΝΟ καμερα !! Αλλωστε για αυτο τα αλλα τα πουλανε το ενα μετα το αλλο στα δευτερο χερι κινητα !! Οποτε απο την πραξη αποδεικνυεται οτι τα αλλα ειναι αποτυχια !!

Αρα το μονο μεπτο του Μ9 ειναι οτι ειχε πολυ μικρη διαφορα με το Μ8......τιποτα αλλο.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Εεεε κατσε εδω εχουμε φωτογραφικα ταλεντα που το ματι τους πιανει ολα τα megapixels και θελουν GoPro ποιοτητα σε καμερα.......Ολες οι φωτο που παραθεσες ειναι και η αποδειξη για τα ΨΕΜΑΤΑ που λενε για την καμερα !! Αν αυτο ειναι χαλια, τοτε εγω λεω να επισκευθουν κανεναν οφθαλμιατρο !!

Ούτε καν δεν ζητάω κάτι wow έστω σαν το p8 να έβγαζε θα ήταν καλά αλλά ούτε καν....

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα παίρνει! 32gb rom/4gb ram και επέκταση με SD.

 

Το μόνο fail της HTC, γιατί πρέπει να τα λέμε κι αυτά, είναι που παρατάει τις τόσο ωραίες εφαρμογές της όπως music,car, gallery.

 

Αυτό δεν το κατάλαβα γιατί το έκανε και ειδικά από την στιγμή που η μουσική της είναι απίστευτη (επιπέδου poweramp).

Βέβαια απ ότι είδα και το S7 edge που πήρε φίλος, έρχεται πλέον μόνο με google music. Μήπως είναι πάλι καμιά οδηγία της Google;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...