Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω αύριο να πάρω τηλέφωνο να δω αν μπορεί να έρθει κουριερ να το πάρει και να το φέρει με δικά τους έξοδα. Αν και διάβασα ότι μάλλον αυτό δεν ισχύει πλέον. Στην LG θα παρω γι αυτό η με την procordia πρέπει να μιλήσω?

Μιλάω για Αθήνα!!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω αύριο να πάρω τηλέφωνο να δω αν μπορεί να έρθει κουριερ να το πάρει και να το φέρει με δικά τους έξοδα. Αν και διάβασα ότι μάλλον αυτό δεν ισχύει πλέον. Στην LG θα παρω γι αυτό η με την procordia πρέπει να μιλήσω?

Μιλάω για Αθήνα!!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

 

Στην Lg θα πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα received...Τώρα αναμονή..ισως θα ήταν χρήσιμο να μάθουμε πόσοι από αυτούς που άλλαξαν πλακέτα έπαθαν ξανά bootoop.. Για να ξέρουμε τι πιθανότητες έχουμε...
Link to comment
Share on other sites

Άντε να πω και γω την ιστορία. Πριν ένα μήνα παίρνω τηλ lg κλείνω ραντεβού μετά από 2 μέρες έρχεται κούριερ παραλαμβάνει το g4. Το παίρνει φεύγει.. ! Μετά από 10 μέρες παίρνω τηλ lg να ρωτησω τι γίνετε. Μου λέει δεν το βρίσκω. Μισό λεπτό.ψαχνει εκεί. Μου λέει ναι το βρηκα. Δεν το έχουν ελέγξει ακόμη. Λέω ποτε ρε παιδιά??? 5 εργάσιμες. Λόγου φόρτου εργασίας. Περνάνε άλλες 10 μέρες ξαναπαιρνω. ( Στο site tis procordia. Sto check imei.ο ταν εβαζα το ιμει του κινητού μου έβγαζε δεν βρέθηκε το ιμει.) Επικοινωνώντας που λέτε μου λέει ο τύπος. Δεν το βρίσκω. Τι δεν βρίσκεις του λέω. Δεν μπορώ να το βρω μου λέει. Να σου δώσω το ιμει ημερομηνία παραλαβής κούριερ κάτι. Δν βοηθάνε. Δεν μπορώ να το βρω δώστε μου ένα κινητό να σα καλεσω. Του δίνω κλείνουμε. Περνάνε 4-5 μέρες παίρνω ξανά φυτιλιασμενος μιλάω. Ρίχνω τα μπηνελικια μου. Μου λέει ο τύπος δεν υπάρχει καμία καταχώρηση με το όνομα σας. Που το δώσατε? Λέω πλάκα μου κάνετε??πήρα τηλ σε εσάς κλεισαμε ραντεβού. Ήρθε ελτα κούριερ το πήρε και έφυγε. Μου λέω αυτό σας λέω κύριε δεν υπάρχει καν τέτοιο αίτημα. Δεν βλέπω ραντεβού. Δεν βλέπω ότι ήρθαμε και παραλαμβάνει την συσκευή σας? Λέω ρε συ θα τρελαθουμε τώρα? Χαζός είμαι να φαντάζομαι ότι το έδωσα? Λέει κύριε δεν βλέπω καταχώρηση με τα στοιχεία σας. Δεν υπάρχετε... Δεν το έχετε δώσει σε εμας? Ρε συ του λέω τι έγινε το τηλέφωνο.? Το χασατε το φαγατε τι έγινε??του είπα κάνα 2 χοντρά ακόμα. Και λέω θα Παρω το κούριερ να μου δώσει εάν μπορεί να βρει τους αρ.v voucher.τ ις αποστολής πήγαινε έλα. . Μόλις σηκώνω το τηλέφωνο να πάρω. Βλέπω από το τζάμι τον κούριερ ελτα μπροστά μου. Αφήνω το τηλέφωνο μου βγαονω έξω. Μου λέει έχεις δέμα? Πες μου από πού ρωταω. Lg μου λέει.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω αύριο να πάρω τηλέφωνο να δω αν μπορεί να έρθει κουριερ να το πάρει και να το φέρει με δικά τους έξοδα. Αν και διάβασα ότι μάλλον αυτό δεν ισχύει πλέον. Στην LG θα παρω γι αυτό η με την procordia πρέπει να μιλήσω?

Μιλάω για Αθήνα!!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

 

Εξ' όσων έχω διαβάσει από τα παιδιά, έρχεται courier με τα έξοδα πληρωμένα από αυτούς

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άντε να πω και γω την ιστορία. Πριν ένα μήνα παίρνω τηλ lg κλείνω ραντεβού μετά από 2 μέρες έρχεται κούριερ παραλαμβάνει το g4. Το παίρνει φεύγει.. ! Μετά από 10 μέρες παίρνω τηλ lg να ρωτησω τι γίνετε. Μου λέει δεν το βρίσκω. Μισό λεπτό.ψαχνει εκεί. Μου λέει ναι το βρηκα. Δεν το έχουν ελέγξει ακόμη. Λέω ποτε ρε παιδιά??? 5 εργάσιμες. Λόγου φόρτου εργασίας. Περνάνε άλλες 10 μέρες ξαναπαιρνω. ( Στο site tis procordia. Sto check imei.ο ταν εβαζα το ιμει του κινητού μου έβγαζε δεν βρέθηκε το ιμει.) Επικοινωνώντας που λέτε μου λέει ο τύπος. Δεν το βρίσκω. Τι δεν βρίσκεις του λέω. Δεν μπορώ να το βρω μου λέει. Να σου δώσω το ιμει ημερομηνία παραλαβής κούριερ κάτι. Δν βοηθάνε. Δεν μπορώ να το βρω δώστε μου ένα κινητό να σα καλεσω. Του δίνω κλείνουμε. Περνάνε 4-5 μέρες παίρνω ξανά φυτιλιασμενος μιλάω. Ρίχνω τα μπηνελικια μου. Μου λέει ο τύπος δεν υπάρχει καμία καταχώρηση με το όνομα σας. Που το δώσατε? Λέω πλάκα μου κάνετε??πήρα τηλ σε εσάς κλεισαμε ραντεβού. Ήρθε ελτα κούριερ το πήρε και έφυγε. Μου λέω αυτό σας λέω κύριε δεν υπάρχει καν τέτοιο αίτημα. Δεν βλέπω ραντεβού. Δεν βλέπω ότι ήρθαμε και παραλαμβάνει την συσκευή σας? Λέω ρε συ θα τρελαθουμε τώρα? Χαζός είμαι να φαντάζομαι ότι το έδωσα? Λέει κύριε δεν βλέπω καταχώρηση με τα στοιχεία σας. Δεν υπάρχετε... Δεν το έχετε δώσει σε εμας? Ρε συ του λέω τι έγινε το τηλέφωνο.? Το χασατε το φαγατε τι έγινε??του είπα κάνα 2 χοντρά ακόμα. Και λέω θα Παρω το κούριερ να μου δώσει εάν μπορεί να βρει τους αρ.v voucher.τ ις αποστολής πήγαινε έλα. . Μόλις σηκώνω το τηλέφωνο να πάρω. Βλέπω από το τζάμι τον κούριερ ελτα μπροστά μου. Αφήνω το τηλέφωνο μου βγαονω έξω. Μου λέει έχεις δέμα? Πες μου από πού ρωταω. Lg μου λέει.!

 

Και μετά τι έγινε; Επιδιορθώθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με lg και θα στείλουν κουριερ να το παραλάβει με δικά τους έξοδα!! Αντε να δούμε...

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας.μετα την απουσια μου 6 μηνες γυριζω σημερα Πειραιά με το καραβι, παω να βγαλω μια φωτο και μου πεταει το μηνυμα δυστυχως η καμερα εχει σταματησει και μου ψιλοκολαει και λιγο το κινητο και τηλεφωνο που παιρνω να ειδοποιήσω οτι εφτασα μου λεει δυστυχως η κληση εχει σσταματησει ενω χτυπαει ριποτα δεν κανει ..εκανα επανεκκίνηση τιποτα μπηκα στης εφαρμογες της καμερας να κανω εκαθαριση τιποτα.εαν ειναι αυτο που λενε με το καλημερα Που ηρθα θα παω προκοντια τι να πω.

 

μιλησα με την lg αυριο το πρωι θα ερθει ο κουριερ να το παρει.παω για πλακετα η οχι?

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με την lg αυριο το πρωι θα ερθει ο κουριερ να το παρει.παω για πλακετα η οχι?

Όχι δεν είναι πρόβλημα bootloop!! Πιστεύω πως αν το γυρίσεις εργοστασιακες ρυθμίσεις θα φτιάξει χωρίς σέρβις!! Πρώτα κράτα κάπου τα σημαντικά αρχεία σου και κάνε του εργοστασιακες. Αν μετά σου κάνει πάλι τα ίδια πήγαινε σέρβις. Νομίζω θα φτιάξει όμως. Πιστεύω ότι άδικα εκλεισες κουριερ. Ας σου πούνε και τα άλλα παιδιά την γνώμη τους

 

*---να ξέρεις ότι δεν θα μείνει τίποτα μέσα μετά τις εργοστασιακες. Οπότε πάρε τα μέτρα σου πριν---*

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι πρόβλημα bootloop!! Πιστεύω πως αν το γυρίσεις εργοστασιακες ρυθμίσεις θα φτιάξει χωρίς σέρβις!! Πρώτα κράτα κάπου τα σημαντικά αρχεία σου και κάνε του εργοστασιακες. Αν μετά σου κάνει πάλι τα ίδια πήγαινε σέρβις. Νομίζω θα φτιάξει όμως. Ας σου πούνε και τα άλλα παιδιά την γνώμη τους

 

*---να ξέρεις ότι δεν θα μείνει τίποτα μέσα μετά τις εργοστασιακες. Οπότε πάρε τα μέτρα σου πριν---*

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

 

το εκανα αυτο με της εργοστασιακες μου το ειπε η lg το εκανα . αλλα μετα απο 1 βδομαδα μου το κανει παλι..μου ειχε πεσει κατω εχει κατι χτυπηματακια.λες να μου το βγαλουν εκτος εγγηυσης?

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο με της εργοστασιακες μου το ειπε η lg το εκανα . αλλα μετα απο 1 βδομαδα μου το κανει παλι..μου ειχε πεσει κατω εχει κατι χτυπηματακια.λες να μου το βγαλουν εκτος εγγηυσης?

Α, τότε εντάξει! Δεν νομίζω... Δεν ξέρω κιόλας...

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επανέρχομαι, το κινητο επανηλθε παλι δουλευει η καμερα και ολα οκ.δεν το στελνω στην lg διοτι θα μου πουνε οτι ειναι οκ. :p. Πηγα σημερα στα public και μου το παιρνουνε 100 ευρω για να παρω οποια συσκευη θελω, κοιταξα το samsung το Α5 2016 να κανω την μεταβαση να το δωσω και να παρω το α5? Εχει την ιδια καμερα με το g4? Σκέφτομαι οτι απο εδω και περα θα εχω συνεχεια αυτο θα μου χαλαει και θα επανέρχεται οποτε του ερθει! για αυτο λεω να το ξεφορτωθώ πριν τα παιξει τελείως..ειμαι σε δίλημμα τωρα..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επανέρχομαι, το κινητο επανηλθε παλι δουλευει η καμερα και ολα οκ.δεν το στελνω στην lg διοτι θα μου πουνε οτι ειναι οκ. :p. Πηγα σημερα στα public και μου το παιρνουνε 100 ευρω για να παρω οποια συσκευη θελω, κοιταξα το samsung το Α5 2016 να κανω την μεταβαση να το δωσω και να παρω το α5? Εχει την ιδια καμερα με το g4? Σκέφτομαι οτι απο εδω και περα θα εχω συνεχεια αυτο θα μου χαλαει και θα επανέρχεται οποτε του ερθει! για αυτο λεω να το ξεφορτωθώ πριν τα παιξει τελείως..ειμαι σε δίλημμα τωρα..

 

Εδώ και δύο τρεις μέρες έκανα την μετάβαση από g4 σε Samsung Α5 2016. Η κάμερα του είναι ψιλο άθλια. Εννοείται καμία σχέση με του g4 μιας και του Samsung είναι 13mp!!! Αλλά εκτός κάμερας είναι φοβερό το κινητακι. Φορτίζει μέσα σε 45 λεπτά και η μπαταρία του ειναι σκυλί. Θελει τεράστια προσπάθεια για να καταφέρεις να το ξεφορτισεις.

 

Για ότι πληροφορίες θες στείλε μου pm αν θες να μάθεις κάτι παραπάνω για να μην κανουμε εδώ το νημα g4 vs a5...

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο τρεις μέρες έκανα την μετάβαση από g4 σε Samsung Α5 2016. Η κάμερα του είναι ψιλο άθλια. Εννοείται καμία σχέση με του g4 μιας και του Samsung είναι 13mp!!! Αλλά εκτός κάμερας είναι φοβερό το κινητακι. Φορτίζει μέσα σε 45 λεπτά και η μπαταρία του ειναι σκυλί. Θελει τεράστια προσπάθεια για να καταφέρεις να το ξεφορτισεις.

 

Για ότι πληροφορίες θες στείλε μου pm αν θες να μάθεις κάτι παραπάνω για να μην κανουμε εδώ το νημα g4 vs a5...

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

 

Τι σχεση εχει που ειναι 13ΜΡ ? Ο φακος παιζει ρολο και οχι τα ΜΡ. Και του s7 12MP ειναι, αλλα ειναι καλυτερη η καμερα ή τουλαχιστον ισαξια.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει που ειναι 13ΜΡ ? Ο φακος παιζει ρολο και οχι τα ΜΡ. Και του s7 12MP ειναι, αλλα ειναι καλυτερη η καμερα ή τουλαχιστον ισαξια.

Έστω... Καμία σχέση ο ένας με τον άλλον. Η μέρα με τη νύχτα!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και 100 ευρώ...κρίμα είναι...

Λοιπον επανέρχομαι, το κινητο επανηλθε παλι δουλευει η καμερα και ολα οκ.δεν το στελνω στην lg διοτι θα μου πουνε οτι ειναι οκ. :p. Πηγα σημερα στα public και μου το παιρνουνε 100 ευρω για να παρω οποια συσκευη θελω, κοιταξα το samsung το Α5 2016 να κανω την μεταβαση να το δωσω και να παρω το α5? Εχει την ιδια καμερα με το g4? Σκέφτομαι οτι απο εδω και περα θα εχω συνεχεια αυτο θα μου χαλαει και θα επανέρχεται οποτε του ερθει! για αυτο λεω να το ξεφορτωθώ πριν τα παιξει τελείως..ειμαι σε δίλημμα τωρα..
Link to comment
Share on other sites

Αστρικό Ημερολόγιο κυβερνήτη του αστρόπλοιου G4 έτος 2053.

Δυστυχώς τα προβλήματα με το Bootloop στο σκάφος συνεχίζονται. Έχουμε αλλάξει περί τις 1.315 πλακέτες και το πρόβλημα παραμένει. Τον περασμένο μήνα το αστρόπλοιο έμεινε ακυβέρνητο για 7 ώρες με το logo της LG στο κεντρικό μόνιτορ και στον κοσμικό πλοηγό.

Εκεί κάπου έγινε το κακό, πέσαμε σε μαύρη τρύπα και όλα σκοτείνιασαν. Δεν ανταποκρινόταν τίποτα στο σκάφος. Καλέσαμε με το δορυφορικό "Μήλο" την Procordia στον αστερισμό της Ανδρομέδας για βοήθεια, αλλά μας είπαν ότι ακόμη περιμένουν μητρικές από ένα παράλληλο σύμπαν όπου βρέθηκε η λυση στα bootloop και δυστυχώς απέχει 15 έτη φωτός. Έτσι θα πρέπει να κάνουμε υπομονή λίγο καιρό ακόμη.

Μετά από συμβούλιο όλων των μελών του πληρώματος, αποφασίσαμε εφόσον έπεσε σε bootloop και ο πλοηγός της συγκυβερνήτη lek88 να πέσουμε σε κρυογενετική ψύξη , έως ότου η Procordia της Ανδρομέδας παραλάβει από τον Α΄του Κενταύρου νέες μητρικές , ώστε να διορθώσουμε το πρόβλημα.

 

Καλήν αντάμωσιν

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά εύχομαι από το σέρβις να μου βγάλουν πιστωτικο για να πάρω κάτι άλλο... Έχει καταντήσει κούραση το όλο θέμα. Μετά από πόσες μέρες είναι νορμάλ να τους ενοχλησω για να ρωτήσω τι γίνεται με την συσκευή? Βέβαια σήμερα το πήρε ο κουριερ και λογικά θα φτάσει την Δευτέρα procordia. Δεν βιάζομαι σε πλα ρωτάω στις πόσες μέρες να τους πάρω να τους πω ότι και καλά δεν μπορώ να μείνω άλλο χωρίς συσκευή και αν μπορεί να γίνει κάτι. Μπας και μου βγάλουν πιστωτικο. Το θέμα είχα ο ότι το κινητό αγοράστηκε από κατάστημα sevenspots το οποίο δεν ξέρω αν θεωρείται παραεισαγωγη η οχι.

Δεν ξέρω κατά πόσο θέλω πίσω το g4 μου πλέον. Αν δεν γίνει να το αλλάξω απλά θα το κρατήσω για να βγάζω φωτογραφίες!! Τίποτα περισσότερο

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αστρικό Ημερολόγιο κυβερνήτη του αστρόπλοιου G4 έτος 2053.

Δυστυχώς τα προβλήματα με το Bootloop στο σκάφος συνεχίζονται. Έχουμε αλλάξει περί τις 1.315 πλακέτες και το πρόβλημα παραμένει. Τον περασμένο μήνα το αστρόπλοιο έμεινε ακυβέρνητο για 7 ώρες με το logo της LG στο κεντρικό μόνιτορ και στον κοσμικό πλοηγό.

Εκεί κάπου έγινε το κακό, πέσαμε σε μαύρη τρύπα και όλα σκοτείνιασαν. Δεν ανταποκρινόταν τίποτα στο σκάφος. Καλέσαμε με το δορυφορικό "Μήλο" την Procordia στον αστερισμό της Ανδρομέδας για βοήθεια, αλλά μας είπαν ότι ακόμη περιμένουν μητρικές από ένα παράλληλο σύμπαν όπου βρέθηκε η λυση στα bootloop και δυστυχώς απέχει 15 έτη φωτός. Έτσι θα πρέπει να κάνουμε υπομονή λίγο καιρό ακόμη.

Μετά από συμβούλιο όλων των μελών του πληρώματος, αποφασίσαμε εφόσον έπεσε σε bootloop και ο πλοηγός της συγκυβερνήτη lek88 να πέσουμε σε κρυογενετική ψύξη , έως ότου η Procordia της Ανδρομέδας παραλάβει από τον Α΄του Κενταύρου νέες μητρικές , ώστε να διορθώσουμε το πρόβλημα.

 

Καλήν αντάμωσιν

 

Καλά είσαι απίστευτος :lol::lol::lol::lol::respect:

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

. Πηγα σημερα στα public και μου το παιρνουνε 100 ευρω για να παρω οποια συσκευη θελω, κοιταξα το samsung το Α5 2016 να κανω την μεταβαση να το δωσω και να παρω το α5?

 

100 ευρω;:confused:

και γιατί δεν το βάζεις αγγελία να πιάσει τα διπλάσια; και μετά να το πάρεις απο σκρουτζ χωρίς το καπέλο στην τιμή που έχουν τα παμπλικ;

 

Εδώ και δύο τρεις μέρες έκανα την μετάβαση από g4 σε Samsung Α5 2016. Η κάμερα του είναι ψιλο άθλια. Εννοείται καμία σχέση με του g4 μιας και του Samsung είναι 13mp!!!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

 

Συγκρινεις κινητά ανόμοιων κατηγοριών, το ενα ειναι midrange και το άλλο ναυαρχίδα.. δεν είναι ιδιο το φιατ με την πορσε, πως να το κάνουμε δηλαδή.. επίσης ψιλο άθλια δεν τη λες, αξιοπρεπέστατη είναι.

Link to comment
Share on other sites

100 ευρω;:confused:

και γιατί δεν το βάζεις αγγελία να πιάσει τα διπλάσια; και μετά να το πάρεις απο σκρουτζ χωρίς το καπέλο στην τιμή που έχουν τα παμπλικ;

 

 

 

Συγκρινεις κινητά ανόμοιων κατηγοριών, το ενα ειναι midrange και το άλλο ναυαρχίδα.. δεν είναι ιδιο το φιατ με την πορσε, πως να το κάνουμε δηλαδή.. επίσης ψιλο άθλια δεν τη λες, αξιοπρεπέστατη είναι.

Εννοείται ότι είναι η μέρα με τη νύχτα τα δύο κινητά!! Δεν λέω το αντίθετο. Αλλά όντως μου φαίνεται ψιλοαθλια η κάμερα του Α5 λόγω του ότι έμαθα με το LG τόσο καιρό !!

Γνώμη μου πάντα... Επίσης στο Α5 στην μεγαλύτερη αναλυση (13Μp) δεν βγάζει φωτογραφίες σε φουλ σκριν αλλά τετραγωνες (4:3) οπότε......

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0

Link to comment
Share on other sites

100 ευρω;:confused:

και γιατί δεν το βάζεις αγγελία να πιάσει τα διπλάσια; και μετά να το πάρεις απο σκρουτζ χωρίς το καπέλο στην τιμή που έχουν τα παμπλικ;

 

 

 

Συγκρινεις κινητά ανόμοιων κατηγοριών, το ενα ειναι midrange και το άλλο ναυαρχίδα.. δεν είναι ιδιο το φιατ με την πορσε, πως να το κάνουμε δηλαδή.. επίσης ψιλο άθλια δεν τη λες, αξιοπρεπέστατη είναι.

 

Βασικα εδω που τα λεμε και τα 2 midrange ειναι! Αλλα κατ εμε το Α5 ειναι αξιοπρεπεστατο και παρομοιας αποκρισης με το G4.. αααα και η μπαταρια κραταει διπλα! Οσο για την καμερα ενταξει αντικειμενικα ειναι ικανοποιητικοτατη και το λεει καποιος που εχει S7!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Τρομερος κ με γνώσεις!!

Αστρικό Ημερολόγιο κυβερνήτη του αστρόπλοιου G4 έτος 2053.

Δυστυχώς τα προβλήματα με το Bootloop στο σκάφος συνεχίζονται. Έχουμε αλλάξει περί τις 1.315 πλακέτες και το πρόβλημα παραμένει. Τον περασμένο μήνα το αστρόπλοιο έμεινε ακυβέρνητο για 7 ώρες με το logo της LG στο κεντρικό μόνιτορ και στον κοσμικό πλοηγό.

Εκεί κάπου έγινε το κακό, πέσαμε σε μαύρη τρύπα και όλα σκοτείνιασαν. Δεν ανταποκρινόταν τίποτα στο σκάφος. Καλέσαμε με το δορυφορικό "Μήλο" την Procordia στον αστερισμό της Ανδρομέδας για βοήθεια, αλλά μας είπαν ότι ακόμη περιμένουν μητρικές από ένα παράλληλο σύμπαν όπου βρέθηκε η λυση στα bootloop και δυστυχώς απέχει 15 έτη φωτός. Έτσι θα πρέπει να κάνουμε υπομονή λίγο καιρό ακόμη.

Μετά από συμβούλιο όλων των μελών του πληρώματος, αποφασίσαμε εφόσον έπεσε σε bootloop και ο πλοηγός της συγκυβερνήτη lek88 να πέσουμε σε κρυογενετική ψύξη , έως ότου η Procordia της Ανδρομέδας παραλάβει από τον Α΄του Κενταύρου νέες μητρικές , ώστε να διορθώσουμε το πρόβλημα.

 

Καλήν αντάμωσιν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...