Jump to content

Asus ZenFone Max‏


Pyro13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επανέρχομαι με νέο θέμα.

Χθες ήταν η 2η φορά που η σύζυγος άφησε ανοικτή την τελευταία κλήση, πιστεύοντας ότι το κινητό θα κλείσει μόνο του, αλλά αυτό δεν έκλεισε και χρεώθηκε 1 ώρα και 14 '. Ευτυχώς, η κάρτα είναι Q και η κατανάλωση λεπτών δεν ήταν τόσο τραγική, όσο η προηγούμενη που έφαγε τα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου που είχα αγοράσει και το υπόλοιπο !!!

Έλεγξα τις Ρυθμισεις αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό με την αυτόματη διακοπή της κλήσης με την απομάκρυνση από το αυτί ή κάτι παρόμοιο.

Η ερώτηση είναι αν υπάρχει κάτι από την Asus (Zenfone max Plus M1 ZB570L) που να προλάβει μια ακόμη τέτοια δύσκολη κατάσταση ... για την τσέπη μου ...

Link to comment
Share on other sites

Mηπως να δοκίμαζε κάποια άλλη εφαρμογή τηλεφώνου απο το play store που θα είχε ανάλογη ρύθμιση; Εγώ εχω εξ ορισμού το true phone αλλά ούτε αυτο εχει κάποια τέτοια ρύθμιση που λες. Πάντως και η κόρη μου που έχει galaxy p30 συνηθίζει να μην τερματίζει την κληση με αποτέλεσμα να αναγκάζομαι να την κλείνω εγώ για να μην ακούω λαθραία το τι κάνει απο κει και πέρα. Ούτε στο δικό της βλέπω κάποια αυτόματη παύση κλήσης ή κάτι τέτοιο. Ευτυχώς που δεν πληρώνω εγώ το λογαριασμό της βέβαια.

 

Στάλθηκε από το ASUS_X00GD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα το ψάξω στις εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus ZenFone Max‏

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...