Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση μπας και ξερει κανεις.

 

υπαρχει στις ρυθμισεις καπου επιλογη να διαλεξω τι χρωμα θα εχουν οι ειδοποιησεις απο εφαρμογες; (viber,whatsapp κλπ κλπ) (για οσες δεν το εχουν στις ρυθμισεις)

 

αν οχι ξερει κανεις κανα καλο προγραμματακι να το κανει; αμα υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια χαρα ειναι.αλλωστε και η ελληνικη βασισμενη στην official ειναι...

 

δεν εχει πολλα ελληνικα προς το παρον αλλα απο οτι ειπε ενα παιδι η καινουρια ρομ με το android6 ειναι σχεδον ολη ελληνικα (στις ρυθμισεις και στα μενου)

 

οκ ευχαριστώ

η θήκη και η tempered glass που βάζει δώρο το vivkmall είναι της προκοπής ή να παραγγείλω της nilkin?

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ

η θήκη και η tempered glass που βάζει δώρο το vivkmall είναι της προκοπής ή να παραγγείλω της nilkin?

 

παρτα για καβατζα και παρηγγειλε nilkin και καμια θηκη της προκοπης . δοκιμασε να τους ζητησεις την ipaky ή καμια αλλη ιδιας αξιας,μπορει να στην δωσουν δωρο

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ

η θήκη και η tempered glass που βάζει δώρο το vivkmall είναι της προκοπής ή να παραγγείλω της nilkin?

 

tempered glass της nilkin :ninja::ninja::rolleyes::ninja::cool:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

αν στο κινητό σου κουβαλάς αρχεία που είναι σημαντικά και δεν μπορείς να ρισκάρεις να κλαπούν ή αν το κινητό σου αφορά εταιρική χρήση αυτό που προτείνεται είναι να αφήσεις το κινητό όπως σου έρθει χωρίς να το σκαλίσεις περαιτέρω. τώρα αν τα σημαντικότερα αρχεία στο κινητό σου αφορούν selfies και καμιά συλλογή από mp3 δεν έχεις φόβο να ξεκλειδώσεις.

Ποιο ευκολα σε κλεβουν παρα σε χακαρουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση μπας και ξερει κανεις.

 

υπαρχει στις ρυθμισεις καπου επιλογη να διαλεξω τι χρωμα θα εχουν οι ειδοποιησεις απο εφαρμογες; (viber,whatsapp κλπ κλπ) (για οσες δεν το εχουν στις ρυθμισεις)

 

αν οχι ξερει κανεις κανα καλο προγραμματακι να το κανει; αμα υπαρχει

 

αν Ρώτας για το led δοκίμασε από το μαγαζί το LED Blinker

Πιστεύω να σου κάνει, εγώ είχα κρατήσει την pro version, αλλά τώρα με την cm δεν την χρειάζομαι μια και υπάρχει αυτή η δυνατότητα μέσα απο το μενού.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα στο να το πάρω αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τις ROM. Απ ότι έχω διαβάσει η international με ελληνικά έχει πολλά προβλήματα. Δε με πειράζει να μην έχει ελληνικά αλλά εννοείται ότι θέλω τα gapps.

 

Το 3G+32GB που έχουν στο geekbuying ποια ROM φοράει; ΓΙατί βλέπω διάφορες επιλογές.

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν Ρώτας για το led δοκίμασε από το μαγαζί το LED Blinker

Πιστεύω να σου κάνει, εγώ είχα κρατήσει την pro version, αλλά τώρα με την cm δεν την χρειάζομαι μια και υπάρχει αυτή η δυνατότητα μέσα απο το μενού.

 

αυτο ηθελα για τα λεντ θα το κοιταξω αργοτερα. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ευκολα σε κλεβουν παρα σε χακαρουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αν έχεις κάτι το οποίο αξίζει τον κόπο του να σε χακάρουν μια χαρά εύκολο είναι και αυτό για τους γνώστες. το θέμα είναι αν αξίζεις την προσοχή τους.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα στο να το πάρω αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τις ROM. Απ ότι έχω διαβάσει η international με ελληνικά έχει πολλά προβλήματα. Δε με πειράζει να μην έχει ελληνικά αλλά εννοείται ότι θέλω τα gapps.

 

Το 3G+32GB που έχουν στο geekbuying ποια ROM φοράει; ΓΙατί βλέπω διάφορες επιλογές.

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html

 

αμα δεν σε νοιαζουν τα ελληνικα προτεινω μια official stable/dev . Και οι 2 εχουν updates μεσω wifi/3g . Η dev εχεει μεταφραστει κατα 50%

 

το geek στελνει με μυλτι απο οτι εχω διαβασει

Link to comment
Share on other sites

Geoanto555 στειλε ενα μηνυμα με τις παραπανω απαντησεις στους μοντ να το προσθεσουν στην πρωτη σελίδα... Μονο για το special edition θα ακουμε τωρα. Εδω μιλαμε για το σκετο redmi note 3 prooooooooooo(kenzo) . Η να γινει ενα θεμα με αυτο να ρωτανε εκει...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Geoanto555 στειλε ενα μηνυμα με τις παραπανω απαντησεις στους μοντ να το προσθεσουν στην πρωτη σελίδα... Μονο για το special edition θα ακουμε τωρα. Εδω μιλαμε για το σκετο redmi note 3 prooooooooooo(kenzo) . Η να γινει ενα θεμα με αυτο να ρωτανε εκει...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ένας από αυτούς ας δημιουργήσει νεο θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ή κανω πολυ δυσκολες ερωτησεις, ή με γραφετε κανονικα...

 

Βλέπω το δευτερο... Για πες...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα στο να το πάρω αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τις ROM. Απ ότι έχω διαβάσει η international με ελληνικά έχει πολλά προβλήματα. Δε με πειράζει να μην έχει ελληνικά αλλά εννοείται ότι θέλω τα gapps.

 

Το 3G+32GB που έχουν στο geekbuying ποια ROM φοράει; ΓΙατί βλέπω διάφορες επιλογές.

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html

Αυτο που λέει ειναι τελικη τιμη 158 ευρ,,τι σου βγαζει στην παραγγελία.

Αν ειναι αυτην η τιμη ειναι φοβερή και απο rom την αλλάζεις πολυ εύκολα,εδω είμαστε εμεις,βασικα δεν θα μας χρειαστείς θα την αλλάξεις αν ειναι αυτήν που γράφεις αμέσως.:ninja::ninja::cool:

Edited by deni77
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λέει ειναι τελικη τιμη 158 ευρ,,τι σου βγαζει στην παραγγελία.

Αν ειναι αυτην η τιμη ειναι φοβερή και απο rom την αλλάζεις πολυ εύκολα,εδω είμαστε εμεις,βασικα δεν θα μας χρειαστείς θα την αλλάξεις αν ειναι αυτήν που γράφεις αμέσως.:ninja::ninja::cool:

 

τελικη ειναι με registered airmail . παρηγγειλα ενα προχτες

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησες μήπως να αφαιρέσουν chinese apps; Σε αυτή την τιμή είναι τεφαρίκι. :p

 

δεν ζητησα τιποτα.γιατι θα μπει ελληνικη οποτε δεν ασχοληθηκα καθολου

Link to comment
Share on other sites

δεν ζητησα τιποτα.γιατι θα μπει ελληνικη οποτε δεν ασχοληθηκα καθολου

 

Επειδή τυχαίνει να είναι και προφέσορας δεν έδωσε σημασία.. Μετά θα κλαίγεται όμως...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τυχαίνει να είναι και προφέσορας δεν έδωσε σημασία.. Μετά θα κλαίγεται όμως...

 

:chair: :chair:

 

ετοιμασε teamviewer ολα εσυ θα τα κανεις :lol:

απλα απο οτι ειχα διαβασει δεν στελνουν με κατι αλλο περα της μυλτι οποτε δεν μπηκα στην διαδικασια

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

:chair: :chair:

 

ετοιμασε teamviewer ολα εσυ θα τα κανεις :lol:

απλα απο οτι ειχα διαβασει δεν στελνουν με κατι αλλο περα της μυλτι οποτε δεν μπηκα στην διαδικασια

 

Αυτό φοβάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβάμαι...

ΧΑ ΧΑ Αντε σου εμφανίστηκε νεα μελλοντική δουλεια, εγω άλλωστε δεν εχω καθόλου και teamviewer ,δεν ξερω τι ειναι αυτο το teamviewer και πως δουλεύει ...:lol::lol::p:D:D:chair::chair:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ Αντε σου εμφανίστηκε νεα μελλοντική δουλεια, εγω άλλωστε δεν εχω καθόλου και teamviewer ,δεν ξερω τι ειναι αυτο το teamviewer και πως δουλεύει ...:lol::lol::p:D:D:chair::chair:

 

Θα την βρει την άκρη ο νέος... Τι δάσκαλος είναι;:p

Link to comment
Share on other sites

Θα την βρει την άκρη ο νέος... Τι δάσκαλος είναι;:p

Ναι αυτο εννοείται,γιαυτο δεν τον ενδιαφέρει τι rom θα φοράει το νέο του κινητό που παρήγγειλε, στην φοβερή τιμή που το αγόρασε,εμείς το πληρώσαμε σχετικά ακριβά..:chair::chair::p:D:D:cool:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εννοείται,γιαυτο δεν τον ενδιαφέρει τι rom θα φοράει το νέο του κινητό που παρήγγειλε, στην φοβερή τιμή που το αγόρασε,εμείς το πληρώσαμε σχετικά ακριβά..:chair::chair::p:D:D:cool:

Δεν ειναι για μενα,αλλα και εγω το πληρωσα 50 ευρω πανω απο την τωρα τιμη

 

(χωρις εξοδα paypal και ισιοτιμιες)

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

Ένας από αυτούς ας δημιουργήσει νεο θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βλέπω το δευτερο... Για πες...

 

1ον δε βλεπει το λαπτοπ το κινητο, καθολου ομως, ουτε σαν χωρο αποθηκευσης, ουτε μεσω Mipcsuite

2ον οταν ακουω ραδιο και το εχω στη τσεπη και με καλεσει καποιος, δεν ακουγομαι καθολου παρα μονο οταν βγαλω το κινητο απ τη τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...