Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μ αρέσεις...... Εκεί στην παραλία που είσαι...:lol::lol:

 

Ειμαστε τυχεροι που γεννηθηκαμε διπλα σε παραλια (ο θεος να την κανει :lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α οκ φίλε μου νόμιζα πως βγήκε γιατί εγώ έχω ΜΙ4 και μας την έδωσαν

 

οταν με το καλο θα βγει η οφισσιαλ , θα ερθει και η ελληνικη καπακι

Link to comment
Share on other sites

Αν το παληκαρι πιο πανω ειμαι εγω, σορυ αλλα αυτο δεν αποτελει δικαιολογια.

Το android 5 ειναι ενα κακογραμμενο σχετικα λειτουργικο.

Οσο για την διαχειρηση της μπαταριας, μαλλον δεν εχεις διαβασει αρκετα το παρον νημα. Χαμος γινεται...

Τα δικαιωματα δε στις εφαρμογες δεν ειναι κατι καινουργιο. Αυτος που ξερει τι κανει, παντα μπορουσε να τις πειραξει.

 

Αλλο πραγμα ομως οι ενσωματωμενες δυνατοτητες μιας ρομ κι αλλο το αναβαθμισμενο λειτουργικο.

 

Ειναι σαν να αγοραζεις σημερα ατμοκινητο αυτοκινητο. :D

Καθε πραγμα στον καιρο του....

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Φίλε μου, μιλάς σε κάποιον που δούλευε μέχρι τώρα nexus και Motorola και έχω πάρει και τη 6.1. Η miui είναι σε πολύ καλό επίπεδο και την 5αρα την έχουν πειράξει και παραπειραξει οι σχιστοματιδες. Όσο για την μπαταρία από όσο έχω διαβάσει είναι θέμα κυρίως αυτών που την έχουν ρουταρει. Εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω χοντρά θέματα και επιτέλους τα gpservices κοιμούνται.

Edited by dyannisb
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο οταν ειναι να αλλαξεις τηλ πες μας ποιο θα παρεις να ξερουμε να κανουμε τα κουμαντα μας απο πριν...:lol::lol::lol::lol::whistle:

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο οταν ειναι να αλλαξεις τηλ πες μας ποιο θα παρεις να ξερουμε να κανουμε τα κουμαντα μας απο πριν...:lol::lol::lol::lol::whistle:

 

Γιατί το λες αυτό;. Φαντάζομαι σε μένα απευθύνεσαι..

Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-336184-1-1.html

Notes:

 

2) We will start beta testing for Redmi Note 3 Qualcomm based on Android 6.0 today, there will be no public update this week. MIUI Beta Team members can get the OTA update as usual.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό;. Φαντάζομαι σε μένα απευθύνεσαι..

 

Για την βοηθεια που προσφερεις φυσικα σε ολους,... φοβαμαι την μερα που δεν θα μπεις καθολου εδω και ανησυχώ!!!

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Για την βοηθεια που προσφερεις φυσικα σε ολους,... φοβαμαι την μερα που δεν θα μπεις καθολου εδω και ανησυχώ!!!

 

Ξέρεις που θα με βρεις όμως...:p

Αν θες για το "limit" (αν έχεις twrp φυσικά) πες μου να στο στείλω..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις που θα με βρεις όμως...:p

Αν θες για το "limit" (αν έχεις twrp φυσικά) πες μου να στο στείλω..

Το ειδα το zip δεν μου εχει χρειαστεί μέχρι τώρα ... προσπαθώ να παρω μια αποφαση ποιο νεα ελληνικη ρομ ή global dev... Ουτε το κερνελ εχω περασει!

 

edit: εβαλα να κατεβει για δοκιμη η τελευταια ελληνικη (800 mb) Και κατεβαινει με δεδομενα κανονικα στην δικη μου ρομ; απο ποσα και πανω δεν σε αφηνει;

Edited by astrah

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα το zip δεν μου εχει χρειαστεί μέχρι τώρα ... προσπαθώ να παρω μια αποφαση ποιο νεα ελληνικη ρομ ή global dev... Ουτε το κερνελ εχω περασει!

 

edit: εβαλα να κατεβει για δοκιμη η τελευταια ελληνικη (800 mb) Και κατεβαινει με δεδομενα κανονικα στην δικη μου ρομ; απο ποσα και πανω δεν σε αφηνει;

 

Απ ότι 'έχω καταλάβει είναι σφάλμα μόνο σε redmi note 3 όχι προ και mi4 ..mi3

Εγώ το έβαλα για να έχω στο menu περιορισμό.. δεν είχα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Για την βοηθεια που προσφερεις φυσικα σε ολους,... φοβαμαι την μερα που δεν θα μπεις καθολου εδω και ανησυχώ!!!

Υπάρχει λύση.. να πάρουμε όλοι το κινητό που θα πάρει :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λύση.. να πάρουμε όλοι το κινητό που θα πάρει :lol:

Αυτο ακριβως εννοούσα θα γινουμε @geoanto555 followers :lol:

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει πριν ένα δίμηνο για κωδικό και μου ήρθε αμεσως. Τελικά όμως δεν το πειραξα το κινητό. Επειδή όμως πολύ αργεί με την stable η xiaomi, συνεχιζω να έχω και θέματα με drain μπαταρίας στο stand by, και μου την δίνει (και επειδή την αγάπη για το root την έχουμε) μου φαίνεται θα αρχίσω μελέτη για ελληνική. Τον κωδικό τον έχω ακόμα αλλά πέρασε καιρός. Πρέπει να στείλω για άλλο; Νομίζω και αυτό έχει απαντηθεί αλλά ειλικρινα δεν θυμάμαι την απάντηση ή που βρίσκεται, οπότε συγνώμη για αυτό.

Geoanto την συσκευή την αφήνεις αφού τελειώσεις και με εμένα :p

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει πριν ένα δίμηνο για κωδικό και μου ήρθε αμεσως. Τελικά όμως δεν το πειραξα το κινητό. Επειδή όμως πολύ αργεί με την stable η xiaomi, συνεχιζω να έχω και θέματα με drain μπαταρίας στο stand by, και μου την δίνει (και επειδή την αγάπη για το root την έχουμε) μου φαίνεται θα αρχίσω μελέτη για ελληνική. Τον κωδικό τον έχω ακόμα αλλά πέρασε καιρός. Πρέπει να στείλω για άλλο; Νομίζω και αυτό έχει απαντηθεί αλλά ειλικρινα δεν θυμάμαι την απάντηση ή που βρίσκεται, οπότε συγνώμη για αυτό.

Geoanto την συσκευή την αφήνεις αφού τελειώσεις και με εμένα :p

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Αν δεν πέρασε τριμηνο δεν έληξε...

Βάλε Ελληνική να σωθείς βρεεεεεε....

 

@neutral και @astrah τώρα αρχίζουν τα καλά με αυτό το κινητό....

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι ποιο μεγάλο σε μέγεθος με την 800αρα είναι σίγουρο;; έχω παραγγείλει ήδη μια θήκη και Tempered glass 2.5d.. Και σήμερα που το έψαξα κάνεις δεν έχει Accessories για την international version

 

Sent from my CW-Hi8-super using Tapatalk

 

Και εγω μια απο τα ιδια.Πηρα την γνησια flip up μια διαφανη ενα tempered glass xiaomi και ενα ακομη asling.:confused:

Link to comment
Share on other sites

@neutral και @astrah τώρα αρχίζουν τα καλά με αυτό το κινητό....

για πες ποια να ελληνικη να περασω ; και μετα φλασαρω το κερνελ του rodon απο πανω;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

είμαι με Global Stable 7.5.3.0 και βλέπω ότι ο Updater ξεκίνησε να κατεβάζει ένα νέο Update 1,1Gb , το V7.5.4.0 LHOMIDE Edited by balakof

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

είμαι με Global Stable 7.5.3.0 και βλέπω ότι ο Updater ξεκίνησε να κατεβάζει ένα νέο Update 1,1Gb , το V7.5.4.0 LHOMIDE

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160826/c5acb170ccf3b8362f26ea9c2daea484.jpg

 

Εμένα ακόμα τίποτα....

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εδώ και κανα δεκαήμερο την 7.5.4.0 (LHOMIDE). Οι μόνες διαφορές που παρατήρησα ήταν το quick ball το οποίο εξυπηρετεί αν και άλλους ίσως τους εκνευρίζει και το ότι έχεις τη δυνατότητα να ορίσεις εφαρμογές που χρειάζονται δακτυλικό αποτύπωμα για να ανοίξουν.

 

http://prntscr.com/cam5q5

Edited by BillMlo
Link to comment
Share on other sites

Global stable. ΜΟΛΙΣ πέρασα αρχείο dev για να αρχίσω την διαδικασία για ξεκλειδωμα και ελληνικη. Και βλέπω αυτό https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160826/a15e7219d412c5d30ad3a598293b9a61.jpg

ηρθε απντειτ ή ειναι η ρομ που περασα; Λέω μήπως την "ανιχνευσε". το αρχειο της ρομ λεγεται miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1 αρα δεν ειναι αυτη(?).. με μπερδεύει ότι λέει nightly :p υποτίθεται είναι stable.

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...