Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εσύ θέλεις ελληνικά. Εγώ ίσα ίσα να τα ξεφορτωθω θελω. Γι αυτό δεν ξέρω τι να κάνω. Ποια rom ακριβώς πρέπει να περασω.

 

Κατέβασε αυτή που είναι σίγουρη..

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμα:

Οδηγός για unlock του bootloader στο XIAOMI Redmi Note 3 PRO (snapdragon 650)

Διαδικασία ξεκλειδώματος bootloader και φλασάρισμα της Ελληνικής ROM

Συχνές ερωτήσεις

Καθαρή εγκατάσταση official rom με ή χωρίς κλείδωμα bootloader

 

απο αυτα τα 4 σε ποια κατηγορια να δω? θελω να μπορει να παιρνει αναβαθμισεις και να καραταει ι μπαταρια παραπανο και ας μην εχει ελληνηκα και τη διαδικασια να κανω και να μην εχει και κινεζικες εφαρμογες αν γινετε

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμα:

Οδηγός για unlock του bootloader στο XIAOMI Redmi Note 3 PRO (snapdragon 650)

Διαδικασία ξεκλειδώματος bootloader και φλασάρισμα της Ελληνικής ROM

Συχνές ερωτήσεις

Καθαρή εγκατάσταση official rom με ή χωρίς κλείδωμα bootloader

 

απο αυτα τα 4 σε ποια κατηγορια να δω? θελω να μπορει να παιρνει αναβαθμισεις και να καραταει ι μπαταρια παραπανο και ας μην εχει ελληνηκα και τη διαδικασια να κανω και να μην εχει και κινεζικες εφαρμογες αν γινετε

 

Τότε κάνε ακριβώς το ίδιο με τον προηγούμενο. Κατέβασε την ρομ που ανέβασα και ακολούθησε αυτόν τον οδηγό..

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάνε ακριβώς το ίδιο με τον προηγούμενο. Κατέβασε την ρομ που ανέβασα και ακολούθησε αυτόν τον οδηγό..

 

να εισαι καλα φιλε θα το κανω και θα σας πω εντυπωσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Το φιλαράκι μου μου είπε ότι πρωτα στέλνουμε κάτι για έγκριση από την xiaomi. Ο οδηγός τα λέει πολύ καλά αλλά δεν γράφει κάτι τέτοιο. Δεν χρειάζεται;
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς την έκδοση 2/16; γιατί 159€ βλέπω να ξεκινάει η 3/32 έκδοση

 

Οχι η τιμη αναφερεται για το 32gb/3gb ram...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις επαφες δεν το ξερω... Ισως αν κανεις μια επανεκκινηση να στρωσει... Οσο για το δευτερο εγω προσπαθω τωρα να βαλω την ελληνικη stable . Δες πρωτη σελιδα και διαλεξε ποια θες... Αν θες ελληνικη θα βαλεις και εσυ αυτη... Λογικα μεχρι να γυρισεις απο διακοπες θα εχω καταφερει να την περασω για να βοηθησω και εγω λιγο γιατι τον εχουμε ζαλισει τον geoanto555 :rolleyes:

Ευχαριστω για την απαντηση.. Δυστυχως εκανα κ επανεκκινηση αλλα τπτ.. Δν μπορω να δω επαφες κ ενω δειχνει οτι εχει κανει συγχρονισμο.. Κανενας αλλος καμια ιδεα;

Edited by tziminhio
Link to comment
Share on other sites

Το φιλαράκι μου μου είπε ότι πρωτα στέλνουμε κάτι για έγκριση από την xiaomi. Ο οδηγός τα λέει πολύ καλά αλλά δεν γράφει κάτι τέτοιο. Δεν χρειάζεται;

 

Για να πας σε οφφισιαλ ρομ δεν χρειάζεσαι έγκριση από την xiaomi..

Link to comment
Share on other sites

GTV 6.7.21 Θέμα ios 10

Καλησπερα φιλε μου ποια ειναι αυτήν ,νεα rom ,τώρα έχω την MIUI 8 GTV 6.7.14 Del ,δώσε ενα λινκ να την κατεβάσω απευθείας και αυτήν τώρα που εχω είναι αρκετά καλή και στην διαχείριση της μπαταρίας μετα απο 2 με 3 γεμίσματα.:ninja::ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου ποια ειναι αυτήν ,νεα rom ,τώρα έχω την MIUI 8 GTV 6.7.14 Del ,δώσε ενα λινκ να την κατεβάσω απευθείας και αυτήν τώρα που εχω είναι αρκετά καλή και στην διαχείριση της μπαταρίας μετα απο 2 με 3 γεμίσματα.:ninja::ninja::ninja:

 

Γεια σου φίλε Δημήτρη. Περίμενε 2-3 μέρες να δούμε την νέα.....Σήμερα΄-αύριο θα βγεί..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε Δημήτρη. Περίμενε 2-3 μέρες να δούμε την νέα.....Σήμερα΄-αύριο θα βγεί..

ΟΚ ας περιμένουμε ίσως ειναι καλύτερη απο τις άλλες ,καλο βράδυ φίλε.:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ας περιμένουμε ίσως ειναι καλύτερη απο τις άλλες ,καλο βράδυ φίλε.:ninja::ninja:

 

Καλό βράδυ φίλε...

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6809607#post6809607

 

Ο οδηγός που έχεις εδώ είναι για κάτι άλλο? Για official ρομ λέει. Γιατι αυτά για τον bootloader δεν τα λέει.

Είμαι άσχετος και φοβάμαι μην κάνω ζημιά.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6809607#post6809607

 

Ο οδηγός που έχεις εδώ είναι για κάτι άλλο? Για official ρομ λέει. Γιατι αυτά για τον bootloader δεν τα λέει.

Είμαι άσχετος και φοβάμαι μην κάνω ζημιά.

 

"Ο οδηγός αναφέρεται σε αυτούς που έχουν ξεκλειδώσει "

Παρόμοια κατάσταση είναι απλά εσύ πρέπει να μπεις σε edl mode.

Κοινώς δεν κάνει για σένα...

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Screenshot_2016_08_05_22_02_34_674_com_miui_secu.png

 

Φοβερά νούμερα ! Αν και πρέπει να το έχεις αφήσει σε μια γωνία και να το κοιτάς για 3 μέρες πρέπει να το άνοιξες μόνο για δεις ότι δουλευει , με τόση λίγη οθόνη και ελάχιστο wifi ,παρόλα αυτα οι 7 μέρες που θα πιάσεις ειναι τρομερό νούμερο όπως και να χει!

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει εν μέρει...δεν το έχω αφήσει σε μια γωνιά ωστόσο η χρήση όντως είναι από λίγη έως πολύ λίγη...το postαρα διότι μία βδομάδα χωρίς φόρτιση, έστω και υπό ''ιδανικές'' συνθήκες, δεν είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο για smartphone :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει και ξαναδιαβάσει τη διαδικασία.

Είμαι στη φάση που κατεβάζω πρώτα απ όλα τη ρομ μιας και είναι μεγάλο αρχείο και σκέφτομαι να ξεκινήσω τη διαδικασία.

Και ο Θεός βοηθός!

Ελπίζω να μην βγάλει κανένα από τα μηνύματα που λέει κάτω.

Αλλά να ρωτήσω δύο πράγματα.

Πρώτον για το μήνυμα σχετικά με το οποίο λέει να κάνω restart το πισι και όλα καλά.

Αν χρειαστεί αυτό μετά τι κάνω? Ξανά τη διαδικασία με το πρόγραμμα και το flash?

Και δεύτερον για το σεταρισμα. Αυτή η ρομ τι περιλαμβάνει? Δλδ θα είναι κομπλέ λειτουργικά απλά θα θέλει playstore και εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...