Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να γίνει ακόμα καλύτερο.:)

Πραγματικά δεν ήθελα να μιλησω τόσο άσχημα:lol::lol::p:p

Δεν φταίει η rom που άλλαξες για το ότι τα έφτυσε το alcatel σου...

Εκτός αν δεν ξέρει τι έβαλε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έκανα λάθος το νούμερο.. 7.21 ήθελα να πω... η νέα dev Ελληνική.

xiaomi-miui-hellas-5.1_kenzo_V8_GTV-6.7.21.zip

 

Καλησπέρα φιλε μου μόλις τώρα την πέρασα και την φωρτωνει κανονικά, βλέπω γράφουν γιαυτην οτι έχει αρκετές αλλαγές.:ninja::ninja::ninja:

Changelog 6.7.21

 

 

Highlights

New - Scan Second space fingerprint to enter Second space (07-19)

New - Automatic adjustments for photos when sharing (07-19)

Optimization - Time, date, and weather adjustments in the status bar (07-19)

 

Phone

Fix - Issues with call recordings (07-21)

 

Lockscreen, Status Bar, Notification Bar

Optimization - Time, date, and weather adjustments in the status bar (07-19)

 

Weather

Optimization - UI details on the additional page for indices (07-19)

 

Settings

New - Support for Second space fingerprint (07-20)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Kongeo & deni δεν πρόλαβα να την ρίξω.

 

Μάλλον το μεσημέρι κ γω.... όποιος προλάβει..

ΧΑ ΧΑ ΝΑΙ ΟΠΟΙΟς ΠΡΩΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ,σε έμενα εμφανίστηκε είδη κανονικά θέλει τωρα καμιά 2 με 3 ημέρες για να στρώσει,για να δούμε και αυτήν .:wacko::p

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ ΝΑΙ ΟΠΟΙΟς ΠΡΩΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ,σε έμενα εμφανίστηκε είδη κανονικά θέλει τωρα καμιά 2 με 3 ημέρες για να στρώσει,για να δούμε και αυτήν .:wacko::p

Καμια αξιοπροσεκτη αλλαγη;

 

Σε περιβαλλον ή ελευθερη ραμ π.χ ;

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ ΝΑΙ ΟΠΟΙΟς ΠΡΩΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ,σε έμενα εμφανίστηκε είδη κανονικά θέλει τωρα καμιά 2 με 3 ημέρες για να στρώσει,για να δούμε και αυτήν .:wacko::p

 

Εγώ θα βάλω μία EU με προσθαφαίρεση δικών μου λεπτομερειών..Το πολυ πολύ να το πάρω στα χέρια..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα βάλω μία EU με προσθαφαίρεση δικών μου λεπτομερειών..Το πολυ πολύ να το πάρω στα χέρια..

 

αν θελεις κιαλλον να το κουβαλησει πες :lol::lol::lol::lol:

 

εμενα μου αρεσε αυτη η dev oποτε κατεβαζω την καινουρια :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει καμία ξύλινη θήκη; αν όχι εξ ολοκλήρου, ένα μέρος της.. Και εννοείται αν την έχει δοκιμάσει :)

Έφαγε μια σαβούρα χθες και μόνο όλο το καπάκι δεν έφυγε :P οπότε νομίζω ήρθε η ώρα για θήκη

 

Sent from my Redmi Note 3

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει καμία ξύλινη θήκη; αν όχι εξ ολοκλήρου, ένα μέρος της.. Και εννοείται αν την έχει δοκιμάσει :)

Έφαγε μια σαβούρα χθες και μόνο όλο το καπάκι δεν έφυγε :P οπότε νομίζω ήρθε η ώρα για θήκη

 

Sent from my Redmi Note 3

 

με ενα απλο google search βρηκα κανα 2 : http://www.aliexpress.com/popular/redmi-note-3-wood-case.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Retro-Solid-Wood-Back-Cover-case-For-xiaomi-note-3-Phone/32594471989.html

 

δεν τις εχω δοκιμασει δεν ξερω ποιοτητα,εφαρμογη κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εχει πουθενα κανα αναλυτικο οδηγο πως γινεται να το ξεκλειδωσω και να βαλω ελληνικα και Playstore ?

 

στο σαιτ του miui.gr χαθηκα ουτε που ξερω ποιον οδηγο να ακολουθησω

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Εχει πουθενα κανα αναλυτικο οδηγο πως γινεται να το ξεκλειδωσω και να βαλω ελληνικα και Playstore ?

 

στο σαιτ του miui.gr χαθηκα ουτε που ξερω ποιον οδηγο να ακολουθησω

 

πρωτη σελιδα ,πρωτο μηνυμα στο "συχνες ερωτησεις" ή στην υπογραφη του geoanto555

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι παράδοσης στα κινέζικα online stores διαφέρουν μεταξύ τους;

Ή να επιλέξω όπου το βρώ φθηνότερα;

Έχω πάρει 2 κινητά από vickmall, δεν είχα κανένα πρόβλημα. το ένα είχε κάνει 21 μέρες και το άλλο περίπου 25 αν θυμάμαι καλά.

Θα ήθελα να το έχω πριν της 5 του μήνα πράγμα αδύνατο από Κίνα αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Έχω πάρει και κάτι άσχετα από gearbest και τα παρέλαβα πάλι σε 21-25 μέρες.

Κανένα άλλο κατάστημα; Το banggood είναι αξιόπιστο;

Link to comment
Share on other sites

kongeo1994 έτοιμος και νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή. Ξεφορτώνεις ότι θέλεις από την αρχή και βάζεις ότι θέλεις.

Προς το παρών όλα οκ...

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι παράδοσης στα κινέζικα online stores διαφέρουν μεταξύ τους;

 

Αυτό που έχω καταλάβει με όσες αγορές έχω κάνει δεν παίζει ρόλο το κατάστημα, αλλά η γρήγορη αποστολή του προϊόντος και αν υπάρχει κάποια επίσημη αργία σε κάποια χώρα.

Αν το βιάζεσαι τόσο (που να αξίζει να δώσεις +20-30€) πας σε ευρωπαϊκή αποθήκη..

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι παράδοσης στα κινέζικα online stores διαφέρουν μεταξύ τους;

Ή να επιλέξω όπου το βρώ φθηνότερα;

Έχω πάρει 2 κινητά από vickmall, δεν είχα κανένα πρόβλημα. το ένα είχε κάνει 21 μέρες και το άλλο περίπου 25 αν θυμάμαι καλά.

Θα ήθελα να το έχω πριν της 5 του μήνα πράγμα αδύνατο από Κίνα αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Έχω πάρει και κάτι άσχετα από gearbest και τα παρέλαβα πάλι σε 21-25 μέρες.

Κανένα άλλο κατάστημα; Το banggood είναι αξιόπιστο;

 

Αμα θες πριν τις 5 ψαξε στην ευρωπαικη αποθηκη (εχει και το βικμολλ) αλλα θα πλγρωσει παραπανω...

 

Ολα πανω κατω τα ιδια ειναι σε χρονους παραδοσης.

Απο bangood εχουν παραγγειλει αρκετοι

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι παράδοσης στα κινέζικα online stores διαφέρουν μεταξύ τους;

Ή να επιλέξω όπου το βρώ φθηνότερα;

Έχω πάρει 2 κινητά από vickmall, δεν είχα κανένα πρόβλημα. το ένα είχε κάνει 21 μέρες και το άλλο περίπου 25 αν θυμάμαι καλά.

Θα ήθελα να το έχω πριν της 5 του μήνα πράγμα αδύνατο από Κίνα αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Έχω πάρει και κάτι άσχετα από gearbest και τα παρέλαβα πάλι σε 21-25 μέρες.

Κανένα άλλο κατάστημα; Το banggood είναι αξιόπιστο;

 

Μιά χαρά είναι το Banggood.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

αυτο κανω κατεβαζω το mi unlock κανει login με το mi account Και μετα μου εμφανιζει your device isn't suppored by mi unlock

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι χρόνοι παράδοσης στα κινέζικα online stores διαφέρουν μεταξύ τους;

Ή να επιλέξω όπου το βρώ φθηνότερα;

Έχω πάρει 2 κινητά από vickmall, δεν είχα κανένα πρόβλημα. το ένα είχε κάνει 21 μέρες και το άλλο περίπου 25 αν θυμάμαι καλά.

Θα ήθελα να το έχω πριν της 5 του μήνα πράγμα αδύνατο από Κίνα αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Έχω πάρει και κάτι άσχετα από gearbest και τα παρέλαβα πάλι σε 21-25 μέρες.

Κανένα άλλο κατάστημα; Το banggood είναι αξιόπιστο;

 

και εγω απο banggood κανενα προβλημα εδω και πολλα χρονια

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

αυτο κανω κατεβαζω το mi unlock κανει login με το mi account Και μετα μου εμφανιζει your device isn't suppored by mi unlock

 

Δεν έχεις πάρει έγκριση ακόμη..

Link to comment
Share on other sites

με ενα απλο google search βρηκα κανα 2 : http://www.aliexpress.com/popular/redmi-note-3-wood-case.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Retro-Solid-Wood-Back-Cover-case-For-xiaomi-note-3-Phone/32594471989.html

 

δεν τις εχω δοκιμασει δεν ξερω ποιοτητα,εφαρμογη κλπ

Η δεύτερη δεν είναι καν θήκη (και πολλές από τις πρώτες)

Είναι απλά σαν χοντρό αυτοκόλλητο στο πίσω μέρος.

Θα ήθελα να προστατεύει και γύρω γύρω οπότε μάλλον αποκλείω ξύλο :-P

Καμιά καλή που προτείνετε; εννοείται όχι πλαστική :D

Και όχι πολύ χοντρή.. Μια απλή θηκουλα. Δεν με ενδιαφέρει 200% προστασία από πυρηνικές εκρήξεις :-P

Sent from my Redmi Note 3

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μπορω να κανω αιτηση, μολις με παει στο site που εχει το κουμπακι unlock ( http://en.miui.com/unlock/ ) οταν το πατησω με παει κατευθειαν στη μονη επιλογη που να κατεβασω το mi unlock

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μπορω να κανω αιτηση, μολις με παει στο site που εχει το κουμπακι unlock ( http://en.miui.com/unlock/ ) οταν το πατησω με παει κατευθειαν στη μονη επιλογη που να κατεβασω το mi unlock

Έχεις κάνει αίτηση; Αν όχι κάνε καθαρισμό του browser που χρησιμοποιείς ή κατέβασε άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα θέματα με το deep sleep και ήθελε που και που restart (άλλοτε έπιανε άλλοτε όχι) πολύ καλή ή dev . Επίδοση μετά από facrory reset + extra wipes από twrp.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160723/1c3ac86d5d1a49f5f3b13b1a2da66094.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160723/8764344f181f14fa8f4135ebd674e50c.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει αίτηση; Αν όχι κάνε καθαρισμό του browser που χρησιμοποιείς ή κατέβασε άλλον.

 

αυτο ηταν ρε φιλε και να ηξερες ποσες ωρες ειχα φαει και δεν εβγαζα ακρη .. τωρα θα περιμενω σμσ απο εδω και περα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη δεν είναι καν θήκη (και πολλές από τις πρώτες)

Είναι απλά σαν χοντρό αυτοκόλλητο στο πίσω μέρος.

Θα ήθελα να προστατεύει και γύρω γύρω οπότε μάλλον αποκλείω ξύλο :-P

Καμιά καλή που προτείνετε; εννοείται όχι πλαστική :D

Και όχι πολύ χοντρή.. Μια απλή θηκουλα. Δεν με ενδιαφέρει 200% προστασία από πυρηνικές εκρήξεις :-P

Sent from my Redmi Note 3

 

http://www.ebay.com/itm/Ipaky-Hard-Bumper-Hybrid-Soft-Rubber-Skin-Case-Cover-For-Xiaomi-RedMi-Note-3/162030788454?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D37427%26meid%3D6db9a79dcd1d436e930ccc047a513760%26pid%3D100011%26rk%3D2%26rkt%3D10%26sd%3D172023926399 (την εχω ειναι πολυ καλη αλλα παχαινει πολυ το κινητο)

 

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-AIXUAN-Xiaomi-Redmi-Note-3-Quicksand-Case-High-Quality-Frosted-Shield-Matte-Cover-For/32552431701.html?spm=2114.01010208.3.23.0qlOLf&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10017_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_7&btsid=e2d238e8-9816-4126-98cb-1d00de0a1b12 (λενε πολυ καλα λογια)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...