Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν πολλές multi rom(ονομασίες ρομ που έχουν πολλες γλώσσες) .

Συνήθως έχουν 2 μηδενικά στο τέλος πχ. 7.1.18.0.0 ή 7.99.99.00..

Ρώτα το κατάστημα που θα το πάρεις.. Τι σημαίνει εγγύηση..

 

όταν ρωτηθηκε το κατάστημα μου απάντησαν ότι ¨" Θα πρέπει να έχετε υπ‘ όψιν ότι δεν υπάρχει “επίσημη ROM” από κανένα site, και οποιαδήποτε επέμβαση ή αλλαγή της ROM με την οποία έρχεται ένα Android κινητό, συνιστά παραβίαση των όρων της εγγύησης, και αυτό αφορά ανεξαιρέτως όλους τους κατασκευαστές. Η υποστήριξη Ελληνικών υπάρχει στο κινητο αυτο.¨"

Αν καταλαβες τι θελει να πει ο ποιητης πεσμου κι εμενα τα περι εγγύησης κτλ.

Καλά τα λέει! Άσε τους, και πάρτο από Vickmall :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά τα λέει! Άσε τους, και πάρτο από Vickmall :)

 

με συμφερει καλυτερα απο δω λογω τιμολογιου ρε φιλε μου. Αλλιως το ξερα κι εγω απο vickmall. συν του ότι εδω θαχω και την εγγυηση του μαγαζιου σε οτι παθει αναλαμβανουν μετα αυτοι.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

 

με συμφερει καλυτερα απο δω λογω τιμολογιου ρε φιλε μου. Αλλιως το ξερα κι εγω απο vickmall. συν του ότι εδω θαχω και την εγγυηση του μαγαζιου σε οτι παθει αναλαμβανουν μετα αυτοι.

 

Πάρτο από εδώ. Να στηρίξουμε την αγορά. Αλλά από την πρώτη μερα αλλαγη ρομ...

Link to comment
Share on other sites

 

με συμφερει καλυτερα απο δω λογω τιμολογιου ρε φιλε μου. Αλλιως το ξερα κι εγω απο vickmall. συν του ότι εδω θαχω και την εγγυηση του μαγαζιου σε οτι παθει αναλαμβανουν μετα αυτοι.

 

Το τιμολόγιο σεβαστό.

Όσο για την εγγύηση, μακρυά από σπασμένη οθόνη.

Άλλα προβλήματα τα Xiaomi σπάνια βγάζουν.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Κατι πραγματακια που πηρα μαζι τα εστειλαν αλλα εχω διαβασει καλες κριτικες για το σαιτ , απλα αργει συνηθως.

Υπαρχει οριο ημερων που μπορω να ζηησω full refund?

Υπαρχει οριο ημερων που μπορω να ζηησω full refund? 180 ημέρες.:ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά τα λέει! Άσε τους, και πάρτο από Vickmall :)

Τι λεει καλα φιλε μου ,είτε το πάρει απο εδώ ειτε απο την κινα 1 χρόνο θα εχει εγγύηση και απο εδώ να το πάρει θα το στείλουν αυτοί στην κινα για επισκευή,δεν υπάρχει σέρβις στην Ευρωπη και δεν κυκλοφορεί το κινητό στην Ευρώπη επίσημα.:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας! Εδώ και λίγο καιρό είμαι άλλος ένας ευτυχής κάτοχος του Xiaomi Redmi Note 3 Pro και συγκεκριμένα της 3 GB Ram/32 Gb Storage έκδοσης σε χρυσό χρώμα με offician global stable rom (με google apps χωρίς ελληνικά) και έχω να πω ότι μου έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις τόσο όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής και την οθόνη του (εξαιρετική ποιότητα κατασκευής και μεγάλη, φωτεινή οθόνη με ζωντανά χρώματα, χωρίς όμως να φτάνει την ζωντάνια των χρωμάτων μιας super amoled), όσο και με τις επιδόσεις του, την ταχύτητα απόκρισης των εφαρμογών, την ευκολία παραμετροποίησης και την εν γένει εμφάνιση και χρήση του MIUI v.7, την ποιότητα κλήσεων και wifi, την ακρίβεια εντοπισμού στίγματος του GPS και την αξιοσημείωτη αυτονομία της μπαταρίας του. Μόνο η κάμερα του δεν με έχει ικανοποιήσει ιδιαίτερα.

Παρόλα αυτά αντιμετωπίζω το πρόβλημα μη αναγνώρισης καρτών microSD με χωρητικότητα μεγαλύτερη των 32 Gb οι οποίες είναι διαμορφωμένες με exfat ή NTFS σύστημα αρχείων (δεν τις βλέπει καθόλου οπότε δεν μπορώ να προβώ στην διαμόρφωσή τους από την ίδια τη συσκευή, ενώ έχουν δοκιμαστεί στο PC και σε άλλα τηλέφωνα και τις διαβάζει κανονικά, δοκίμασα 2 καλές κινέζικες κάρτες microSD 64 Gb). Σημειώνεται ότι το τηλέφωνο διάβασε κανονικά μία microSD κάρτα 32 Gb γεμάτη με αρχεία φορμαρισμένη μάλλον σε exfat (ίσως και NTFS, δεν το τσέκαρα σε PC). Μόλις το άνοιξα για πρώτη φορά αναβαθμίστηκε επιτυχώς στην official global stable v. 7.3.7.0 την οποία και φοράει αυτή τη στιγμή (δεν έχω ακόμη φλασάρει κάποια official dev rom για να ξεκλειδώσω τον bootloader, αν και έχω πάρει τη σχετική έγκριση από την Xiaomi).

Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο παραπάνω πρόβλημα δεδομένου ότι θέλω να χρησιμοποιήσω 64άρα κάρτα για αποθήκευση πολλών φωτογραφιών και videos, ενώ δεν κατέστη δυνατόν να διαμορφώσω τις εν λόγω 2 64αρες κάρτες σε FAT32 με τη χρήση του προγράμματος GUI Format σε PC. Όπως διάβασα σε σχετική αναζήτηση στο διαδίκτυο τα Xiaomi τηλέφωνα δεν μπορούν να διαβάσουν microsd κάρτες φορμαρισμένες σε exfat διότι η Xiaomi δεν έχει δεχτεί να καταβάλει το σχετικό αντίτιμο στη Microsoft για την χρήση των σχετικών δικαιωμάτων. Ισχύει κάτι τέτοιο (εμένα μου φαίνεται παράλογο διότι διαβάζει 32άρες κάρτες σε exfat format)? Επίσης σε κάποιους άλλους κατόχους της συσκευής δεν εμφανίζεται το εν λόγω πρόβλημα και η συσκευή τους διαβάζει κανονικά κάρτες μέχρι 128 Gb. Μήπως είναι θέμα της rom που φοράει η συσκευή ή είναι θέμα του κατασκευαστή της εκάστοτε κάρτας? Εάν κάποιο από τα παιδιά στο νήμα αυτό γνωρίζει κάποια λύση ας μου απαντήσει το συντομότερο δυνατόν. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.:)

 

καλησπέρα

δοκίμασε σε παρακαλώ αυτό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop

εγώ χρησιμοποιώ ένα usb flash 64 gigabytes σε ntfs format και το βλέπει άμεσα, από εκεί μπορείς να κάνεις την κατάλληλη διαχείριση.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει οριο ημερων που μπορω να ζηησω full refund? 180 ημέρες.:ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι λεει καλα φιλε μου ,είτε το πάρει απο εδώ ειτε απο την κινα 1 χρόνο θα εχει εγγύηση και απο εδώ να το πάρει θα το στείλουν αυτοί στην κινα για επισκευή,δεν υπάρχει σέρβις στην Ευρωπη και δεν κυκλοφορεί το κινητό στην Ευρώπη επίσημα.:ninja::ninja:

Είχα μια ελαφρά δόση ειρωνίας στο "καλά τα λέει" :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Λοιπόν διότι είχα ανάλογο θεμε πιό παλιά,με την προηγούμενη συσκευή,τις προτάσεις που έλαβα καί λύθηκε το πρόβλημα με την κάρτα SD,εχω μία Samsung Evo 64gb,εκανα format σε fat32 με mini tool partition wizard, ψάξε το , είναι free.Το pc δεν στην κάνει format σε αυτό το τύπο και γιαυτό δεν την βλέπει ή συσκευή.

Αφού την βάλεις και την δεί κανονικά με τα την κάνεις διαμόρφωση και από το τηλέφωνό για να μπορείς μετέπειτα να την βλέπεις και μέσω twrp.

Τώρα για την κάμερα είναι αρκετά καλή για τα δεδομένα της συσκευής.Αν θες μπορείς να δοκιμασεις καί τήν εφαρμογή που έδωσα στο link πιο πριν.Σιγουρα υπάρχει βελτίωση με αυτήν

Μία ακόμα που δουλευα δεν παίζει σωστά με αυτό το κινητό,οπου πρέπει ξανά να πειραξω τα αρχεία της.Στο rn2 είχα φωτογραφίες σχεδόν ποιότητας πολυ καλής ψηφιακής.

 

Σ΄ευχαριστώ φίλε filosofos77 για την ανταπόκριση και τη βοήθεια σου! Θα δοκιμάσω να φορμάρω στο PC σε fat32 την 64άρα κάρτα που έχω (είναι μία σχετικά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb που πήρα από το Banggood και είχε πολύ καλές κριτικές) με το utility που μου προτείνεις και θα ενημερώσω σχετικά. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπέρα

δοκίμασε σε παρακαλώ αυτό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop

εγώ χρησιμοποιώ ένα usb flash 64 gigabytes σε ntfs format και το βλέπει άμεσα, από εκεί μπορείς να κάνεις την κατάλληλη διαχείριση.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε Kypc0m για την βοήθειά σου, αλλά το πρόβλημά μου είναι ότι το τηλέφωνο δεν βλέπει καθόλου την 64άρα κάρτα μου (είναι μία αρκετά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb σύμφωνα πάντα με τις κριτικές των αγοραστών στο banggood απ' όπου και την έχω πάρει), οπότε δεν είναι δυνατή η διαχείρισή της με τον es explorer τον οποίο εγκατέστησα ήδη στη συσκευή και θα δοκιμάσω με αυτό, εάν είναι δυνατόν, να "δω" και να φορμάρω την κάρτα. Σ' ευχαριστώ πάντως για την βοήθειά σου.:)

Seize The Day Now! Tomorrow Would Be Too Late!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει οριο ημερων που μπορω να ζηησω full refund? 180 ημέρες.:ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα μια ελαφρά δόση ειρωνίας στο "καλά τα λέει" :)

ΟΚ ο αλλος δεν μπορεί όμως να το καταλάβει αυτο,:lol::lol::D έτσι που το διάβασα νόμιζα το εννοείς.:lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Σ΄ευχαριστώ φίλε filosofos77 για την ανταπόκριση και τη βοήθεια σου! Θα δοκιμάσω να φορμάρω στο PC σε fat32 την 64άρα κάρτα που έχω (είναι μία σχετικά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb που πήρα από το Banggood και είχε πολύ καλές κριτικές) με το utility που μου προτείνεις και θα ενημερώσω σχετικά. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε Kypc0m για την βοήθειά σου, αλλά το πρόβλημά μου είναι ότι το τηλέφωνο δεν βλέπει καθόλου την 64άρα κάρτα μου (είναι μία αρκετά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb σύμφωνα πάντα με τις κριτικές των αγοραστών στο banggood απ' όπου και την έχω πάρει), οπότε δεν είναι δυνατή η διαχείρισή της με τον es explorer τον οποίο εγκατέστησα ήδη στη συσκευή και θα δοκιμάσω με αυτό, εάν είναι δυνατόν, να "δω" και να φορμάρω την κάρτα. Σ' ευχαριστώ πάντως για την βοήθειά σου.:)

Διάβασε κανα 5 με 6 σελίδες προηγούμενες και κάποιος αλλος ειχε το ίδιο πρόβλημα με εσένα και δόθηκε λύση.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Σ΄ευχαριστώ φίλε filosofos77 για την ανταπόκριση και τη βοήθεια σου! Θα δοκιμάσω να φορμάρω στο PC σε fat32 την 64άρα κάρτα που έχω (είναι μία σχετικά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb που πήρα από το Banggood και είχε πολύ καλές κριτικές) με το utility που μου προτείνεις και θα ενημερώσω σχετικά. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε Kypc0m για την βοήθειά σου, αλλά το πρόβλημά μου είναι ότι το τηλέφωνο δεν βλέπει καθόλου την 64άρα κάρτα μου (είναι μία αρκετά καλή κινέζικη Class 10 Remax 64 Gb σύμφωνα πάντα με τις κριτικές των αγοραστών στο banggood απ' όπου και την έχω πάρει), οπότε δεν είναι δυνατή η διαχείρισή της με τον es explorer τον οποίο εγκατέστησα ήδη στη συσκευή και θα δοκιμάσω με αυτό, εάν είναι δυνατόν, να "δω" και να φορμάρω την κάρτα. Σ' ευχαριστώ πάντως για την βοήθειά σου.:)

 

Αν την φορμάρεις σε fat32 θα την δει κανονικά.

Προσωπικά το κάνω σε Linux με το Gparted.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει οριο ημερων που μπορω να ζηησω full refund? 180 ημέρες.:ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι λεει καλα φιλε μου ,είτε το πάρει απο εδώ ειτε απο την κινα 1 χρόνο θα εχει εγγύηση και απο εδώ να το πάρει θα το στείλουν αυτοί στην κινα για επισκευή,δεν υπάρχει σέρβις στην Ευρωπη και δεν κυκλοφορεί το κινητό στην Ευρώπη επίσημα.:ninja::ninja:

 

αυτο το ξέρω. το τιμολογιο μ ενδιαφερει. απο κει και πέρα αν παθει κατι γνωριζω τη διαδιακασία της αναμονης λογω αποστολης στη κινα.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, μετά τα πολλά xiaomi που πρότεινα σε φίλους ανα καιρούς και τους τα εχω flashαρει (εχω να ασχοληθώ απο Note 1 mtk και flashtools βέβαια) ήρθε η ωρα να αφήσω επιτέλους το meizu μου και να πάρω ενα xiaomi και για εμένα, η φάση είναι οτι δεν είμαι νεος στο flash και εχω διαβάσει τους οδηγούς αλλά δε ξέρω ποιον οδηγό ακριβώς να ακολουθήσω, το κινητό λεει πως εχω μια ρομ global 7.4.18.0 (LH0MIDD) δε μου φαίνεται official... ΕΓΩ Ελληνικά δε χρειάζομαι η αλήθεια, την offcial global stable θέλω να περάσω και είμαι και χαρούμενος. Δοκιμάζω με το Mi PC Suite και αν δεν περαστει δοκιμάζω με το miphone? Ή θα γίνει καμια μ@λ@κια επειδή η ρομ δεν ειναι official αν δοκιμασω με το Mi PC suite και πρεπει να παω κατευθείαν στο miphone? Edited by sam28
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, μετά τα πολλά xiaomi που πρότεινα σε φίλους ανα καιρούς και τους τα εχω flashαρει (εχω να ασχοληθώ απο Note 1 mtk και flashtools βέβαια) ήρθε η ωρα να αφήσω επιτέλους το meizu μου και να πάρω ενα xiaomi και για εμένα, η φάση είναι οτι δεν είμαι νεος στο flash και εχω διαβάσει τους οδηγούς αλλά δε ξέρω ποιον οδηγό ακριβώς να ακολουθήσω, το κινητό λεει πως εχω μια ρομ global 7.4.18.0 (LH0MIDD) δε μου φαίνεται official... ΕΓΩ Ελληνικά δε χρειάζομαι η αλήθεια, την offcial global stable θέλω να περάσω και είμαι και ειμαι χαρούμενος. Δοκιμάζω με το Mi PC Suite και αν δεν περαστει δοκιμάζω με το miphone? Ή θα γίνει καμια μ@λ@κια επειδή η ρομ δεν ειναι official αν δοκιμασω με το Mi PC suite και πρεπει να παω κατευθείαν στο miphone?

 

Δοκιμάζεις και βλέπεις. Στην μία περίπτωση είσαι σε recovery mode και στην άλλη σε edl mode.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ... Μια ερωτηση που εχει σιγουρα απαντηθει αλλα 1017 σελιδες ειναι πολλες.... Απο ποιο καταστημα να το παρω για να ερθει.σιγουρα και φτηνα?? Ευχαριστώ!!

 

Υ.Γ μου ειπε καποιος οτξ αν το παρω απο geekbuing που το βρηκα φτηνα και λεει δωρεαν αποστολη σε 2 με 7 εργασιμες θα πληρωσω τελωνειο....ισχυει??

Edited by dimitrisalti
Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

catastrophic failure μου βγαζει τωρα το MiFlash και ακολούθησα βημα πρως βημα τον οδηγό αυτόν https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-Unbrick-Flash-Official-Rom-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro-Kenzo/?postID=131353#post131353 το τούβλισα κιολας χαχαχαχαχα εχει μπει μόνιμα στο λογκο της xiaomi και δε μπορω ουτε να το σβήσω με παρατεταμενο το power button...
Link to comment
Share on other sites

catastrophic failure μου βγαζει τωρα το MiFlash και ακολούθησα βημα πρως βημα τον οδηγό αυτόν https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-Unbrick-Flash-Official-Rom-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro-Kenzo/?postID=131353#post131353 το τούβλισα κιολας χαχαχαχαχα εχει μπει μόνιμα στο λογκο της xiaomi και δε μπορω ουτε να το σβήσω με παρατεταμενο το power button...

 

Ποια ρομ πήγες να περάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ πήγες να περάσεις;

 

Απο αυτο το λινκ http://en.miui.com/a-234.html αυτην Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο το λινκ http://en.miui.com/a-234.html αυτην Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download

 

Υπάρχει θέμα με τις νέες ρομ.

Κατέβασε αυτή bigota.d.miui.com/V7.2.5.0.LHOMIDA/kenzo_global_images_V7.2.5.0.LHOMIDA_20160129.0000.14_5.1_global_198b11f5b2.tgz και ξανακάνε την διαδικασία.

Αν δεν κλείνει με το power κλείνει με το volume -

Για να μπείς σε edl πλεον λόγο το ότι το εκανες μπρίκι θα κατεβάσεις αυτό edl , το αποσυμπιέζεις στην επ. εργασίας και ενώ είσαι σε fastboot mode το τρέχεις... (edl.cmd)

Αν έχεις απορίες ρώτα πριν ξεκινήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα με τις νέες ρομ.

Κατέβασε αυτή bigota.d.miui.com/V7.2.5.0.LHOMIDA/kenzo_global_images_V7.2.5.0.LHOMIDA_20160129.0000.14_5.1_global_198b11f5b2.tgz και ξανακάνε την διαδικασία.

Αν δεν κλείνει με το power κλείνει με το volume -

Για να μπείς σε edl πλεον λόγο το ότι το εκανες μπρίκι θα κατεβάσεις αυτό edl , το αποσυμπιέζεις στην επ. εργασίας και ενώ είσαι σε fastboot mode το τρέχεις... (edl.cmd)

Αν έχεις απορίες ρώτα πριν ξεκινήσεις..

την ειχα ειδη κατεβασμένη γιατι δοκίμασα καπάκια μετα με αυτήν.... FLASHAREI!!! Και πάει καλα. Είσαι θεος!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D

Edit, Aυτη ειναι global Stable αρα μετά μόνο Update απο τον updater του κινητού και παω στη τελευταία που θελω?

Link to comment
Share on other sites

την ειχα ειδη κατεβασμένη γιατι δοκίμασα καπάκια μετα με αυτήν.... FLASHAREI!!! Και πάει καλα. Είσαι θεος!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D

Edit, Aυτη ειναι global Stable αρα μετά μόνο Update απο τον updater του κινητού και παω στη τελευταία που θελω?

 

Ναι θα πας στην τελευταία..

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα πας στην τελευταία..

 

Bootαρει μια χαρά, άνοιξε κιόλας. Απλά σα παράδειγμα προς αποφυγήν ας μη δοκιμάσει κανεις με άλλες ρομ περα απο αυτές του οδηγού (και ας λεει αν θες στο λινκ κατέβασε τη τελευταια) ;)

Link to comment
Share on other sites

Bootαρει μια χαρά, άνοιξε κιόλας. Απλά σα παράδειγμα προς αποφυγήν ας μη δοκιμάσει κανεις με άλλες ρομ περα απο αυτές του οδηγού (και ας λεει αν θες στο λινκ κατέβασε τη τελευταια) ;)

 

Δεν είσαι ο μόνος που το παθες.. Μην νομίζεις.

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

καταρχάς πολλά ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες που έχουν γραφτεί για το κινητό καθώς και για roms κλπ. Παρήγγειλα το κινητό προχθές από vickmall και μου έδωσαν χθες tracking number, ενώ υποτίθεται ότι το κινητό έγινε shipped. Αλλά στη σελίδα της nlpost (αυτήν επέλεξα) δε βρίσκει το tracking number, λέει "The shipment barcode was not found.". Έχει τύχει σε κανέναν άλλον; Μήπως δε στάλθηκε ακόμα; Ή να επικοινωνήσω με vickmall;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

καταρχάς πολλά ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες που έχουν γραφτεί για το κινητό καθώς και για roms κλπ. Παρήγγειλα το κινητό προχθές από vickmall και μου έδωσαν χθες tracking number, ενώ υποτίθεται ότι το κινητό έγινε shipped. Αλλά στη σελίδα της nlpost (αυτήν επέλεξα) δε βρίσκει το tracking number, λέει "The shipment barcode was not found.". Έχει τύχει σε κανέναν άλλον; Μήπως δε στάλθηκε ακόμα; Ή να επικοινωνήσω με vickmall;

 

Το τρακιν το βαζει το κατάστημα.Κατα πασα πιθανοτητα δεν εχει περασει απο την nlpost αυριο μεθαυριο λογικα θα φανει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...