Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες απο την αρχη που εχω παρει το κινητο αντιμετωπιζω προβλημσ με τις ειδοποιησεις στο viber και το messenger. Δε χτυπαει καθολου ουτε μου δειχνει καποια ειδοποιηση. Μονο οταν ανοιξω την εφαρμογη μου δειχνει τα μηνυματα που μου εχουν στειλει. Υπαρχει καποια λυση? Εχει καποιος αλλος παρομοιο θεμα?

Τις έχεις βάλει να μένουν ανοιχτές από την εφαρμογή security;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδες απο την αρχη που εχω παρει το κινητο αντιμετωπιζω προβλημσ με τις ειδοποιησεις στο viber και το messenger. Δε χτυπαει καθολου ουτε μου δειχνει καποια ειδοποιηση. Μονο οταν ανοιξω την εφαρμογη μου δειχνει τα μηνυματα που μου εχουν στειλει. Υπαρχει καποια λυση? Εχει καποιος αλλος παρομοιο θεμα?

Πήγαινε ρυθμίσεις, εφαρμογές, messenger, διαχείριση δικαιώματων, προβολή αναδυόμενου παραθύρου.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα με το δαχτυλικό αποτύπωμα. Άλλη μια ερώτηση θέλω να κάνω. Για να έχω δαχτυλικό αποτύπωμα πρέπει να έχω και μοτίβο ή κωδικό? Η Rοm που έχω είναι 7.1.9. Global stable

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα με το δαχτυλικό αποτύπωμα. Άλλη μια ερώτηση θέλω να κάνω. Για να έχω δαχτυλικό αποτύπωμα πρέπει να έχω και μοτίβο ή κωδικό? Η Rοm που έχω είναι 7.1.9. Global stable

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα με το δαχτυλικό αποτύπωμα. Άλλη μια ερώτηση θέλω να κάνω. Για να έχω δαχτυλικό αποτύπωμα πρέπει να έχω και μοτίβο ή κωδικό? Η Rοm που έχω είναι 7.1.9. Global stable

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι πρέπει. Σε περίπτωση που δεν πιάνει το δαχτυλικό αποτύπωμα με κάποιο τρόπο πρέπει να ανοίγει.

Δώσε ένα screenshot από σχετικά με το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω δωσει δικαιωματα.

 

Πήγαινε Ρυθμίσεις/Μπαταρία/ Διαχείριση χρήσης μπαταρίας εφαρμογών και βάλε να μην έχει το Viber εξοικονόμηση μπαταρίας

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν το gps για 2,5 κοντά 3 ώρες θα είχα φτάσει άνετα τις 48 ώρες . Με κατέβασε από το 41% στο 10% .. αν δείτε έχω 50% οθόνη ομως. 2 φόρτιση με την dev . https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/01b8e19ba89d008cf289bb44ddecfdd8.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/1fe743e89d4c29d23c5e8b0abb2bf517.jpg

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν το gps για 2,5 κοντά 3 ώρες θα είχα φτάσει άνετα τις 48 ώρες . Με κατέβασε από το 41% στο 10% .. αν δείτε έχω 50% οθόνη ομως. 2 φόρτιση με την dev . https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/01b8e19ba89d008cf289bb44ddecfdd8.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/1fe743e89d4c29d23c5e8b0abb2bf517.jpg

 

Βγήκε νέο update 6.7.7 ετοιμάσου. Δεν άντεξα την πέρασα και εγώ.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/c55f6ad0b9817bf45398a3f917edb866.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασες; ωραια .Από δευτερα εγώ γιατί είμαι εκτός βάσης χαχαχα περιμένω εντυπώσεις Κυριακη βράδυ... οκ;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασες; ωραια .Από δευτερα εγώ γιατί είμαι εκτός βάσης χαχαχα περιμένω εντυπώσεις Κυριακη βράδυ... οκ;

Πέρασα την 7.5.1 stable, την πήρα back up (για παν ενδεχόμενο) και μετά έκανα καθαρή εγκατάσταση της dev. Όλα κομπλέ μέχρι στιγμής. :) Ok.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις/Μπαταρία/ Διαχείριση χρήσης μπαταρίας εφαρμογών και βάλε να μην έχει το Viber εξοικονόμηση μπαταρίας

 

Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι γιατι ηταν στη ρυθμιση να μη παραμενουν στο παρασκηνιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια επείγον..

Το κινητό ήρθε με Miui 7.3 stable 8.3.8.0 LHOCNDD

Και προσπαθώ να περάσω την τελευταία china dev για να ξεκλειδωσει, και μου λέει συνέχεια cant verify package.. Τι κάνω λάθος?

 

Προσπαθώ μέσω updater

 

θα δοκιμάσω ξανά με άλλη ρομ και θα ενημερωσω

Edited by gkontos10
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 7.5.1 stable, την πήρα back up (για παν ενδεχόμενο) και μετά έκανα καθαρή εγκατάσταση της dev. Όλα κομπλέ μέχρι στιγμής. :) Ok.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Καλησπέρα φίλε αν ειναι καλή η νεα dev να την περάσω και εγω μετα απο κάνα 2 ημέρες,να μας πεις εντυπώσεις πρώτα,έχω πάρει την 7.5.1 stable, back up μέσω twrp άρα τις ρυθμίσεις αν δεν μ αρέσει θα την ξαναβάλω την 7.5.1 stable και δεν θα χάσω κάτι,βλέπω οτι είναι και σε miui8. :ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά βοήθεια επείγον..

Το κινητό ήρθε με Miui 7.3 stable 8.3.8.0 LHOCNDD

Και προσπαθώ να περάσω την τελευταία china dev για να ξεκλειδωσει, και μου λέει συνέχεια cant verify package.. Τι κάνω λάθος?

 

Προσπαθώ μέσω updater

 

θα δοκιμάσω ξανά με άλλη ρομ και θα ενημερωσω

Κατεβασε απο εδω την τελευταία και θα εισαι οκ.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε αν ειναι καλή η νεα dev να την περάσω και εγω μετα απο κάνα 2 ημέρες,να μας πεις εντυπώσεις πρώτα,έχω πάρει την 7.5.1 stable, back up μέσω twrp άρα τις ρυθμίσεις αν δεν μ αρέσει θα την ξαναβάλω την 7.5.1 stable και δεν θα χάσω κάτι,βλέπω οτι είναι και σε miui8. :ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατεβασε απο εδω την τελευταία και θα εισαι οκ.

 

Λοιπόν εδώ από πάνω έχει 3 κατηγορίες

 

Qualcomm Global

Qualcomm china

Special edition

 

Και μετα στην κάθε μια πρώτα Stable και μετα Developer

 

Ποια ακριβώς θέλω?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εδώ από πάνω έχει 3 κατηγορίες

 

Qualcomm Global

Qualcomm china

Special edition

 

Και μετα στην κάθε μια πρώτα Stable και μετα Developer

 

Ποια ακριβώς θέλω?

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ κατηγορία επανω ,την 2η Developer δες Redmi Note 3 Qualcomm Global μετα την 2η Developer κατεβάζεις.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ κατηγορία επανω ,την 2η Developer δες Redmi Note 3 Qualcomm Global μετα την 2η Developer κατεβάζεις.

 

Δεν την δέχεται...

Μου λέει can't verify update package

 

Έχω τρελαθεί

Link to comment
Share on other sites

Δεν την δέχεται...

Μου λέει can't verify update package

 

Έχω τρελαθεί

Γραψε μας ακριβως ποια έχεις τώρα rom ,να δω ακριβώς ποια έχεις.

Δεν έχει ελληνικά στο μενού τώρα η rom που έχεις .

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Δεν την δέχεται...

Μου λέει can't verify update package

 

Έχω τρελαθεί

Αυτην εχεις σωστα ,κατεβασε στο link που σου εδωσα στο επανω το δευτερο

Δηλ Redmi Note 3 Qualcomm China μετα την Developer ROM,δεν μπορει να μην την δεχεται ,καν το μια ενημέρωση την rom απο την μαμά στην κινα και προσπάθησε με την αλλη Developer ROM,την μεσαία στο 2 δηλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή που έκανα attach

Ναι αυτην ειναι που εχεις τωρα,κανε αυτα που εγραψα νωρίτερα και την ενημέρωση πρωτα και ξαναδοκίμασε θα την δεχθεί σίγουρα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Αυτην εχεις σωστα ,κατεβασε στο link που σου εδωσα στο επανω το δευτερο

Δηλ Redmi Note 3 Qualcomm China μετα την Developer ROM,δεν μπορει να μην την δεχεται ,καν το μια ενημέρωση την rom απο την μαμά στην κινα και προσπάθησε με την αλλη Developer ROM,την μεσαία στο 2 δηλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι αυτην ειναι που εχεις τωρα,κανε αυτα που εγραψα νωρίτερα και την ενημέρωση πρωτα και ξαναδοκίμασε θα την δεχθεί σίγουρα.

 

Επιτέλους την δέχτηκε

Τώρα κάνει update και συνεχίζω με Unlock...

 

Αν έχω πρόβλημα θα επανέλθω

 

Ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε αν ειναι καλή η νεα dev να την περάσω και εγω μετα απο κάνα 2 ημέρες,να μας πεις εντυπώσεις πρώτα,έχω πάρει την 7.5.1 stable, back up μέσω twrp άρα τις ρυθμίσεις αν δεν μ αρέσει θα την ξαναβάλω την 7.5.1 stable και δεν θα χάσω κάτι,βλέπω οτι είναι και σε miui8. :ninja::ninja:

Καλησπέρα φίλε. Δύο μέρες την έχω και είμαι ευχαριστημένος. Πολύ καλά έκανες με το back up. Κάνε μία δοκιμή πάντως αν έχεις χρόνο και αν δεν σου αρέσει γυρνάς σε stable.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...