Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160706/06c0cd77d4fd6999aefc018051d8d94a.jpg

Με συγχωρείς δεν άντεξα. Ορίστε η λύση.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορω να πιστεψω ότι υπαρχει μεγιστη ενταση στο ακουστικο :( :worry::blink:

 

Και εγώ αλλά επειδή δεν βρίσκω λύση το ρίχνω αλλού..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κάθε απάντηση σου με αποστομωνει. Απαντάς με αποδείξεις. Μήπως να έβαζες για βουλευτής;

χαχα αν έβαζε για βουλευτής ενα ψήφο από μένα,αν και βουλευτής σήμερα να είσαι είναι δύσκολη ιδιότητα. με την τρέχουσα δυσμενείς οικονομική κατάσταση. που βιώνει τα τελευταία χρόνια η χώρα μας με τα συνεχόμενα μνημόνια , με αποτέλεσμα την μεγάλη ανεργία και τις επιχειρήσεις να στρέφονται προς το λουκέτο .:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

χαχα αν έβαζε για βουλευτής ενα ψήφο από μένα,αν και βουλευτής σήμερα να είσαι είναι δύσκολη ιδιότητα. με την τρέχουσα δυσμενείς οικονομική κατάσταση. που βιώνει τα τελευταία χρόνια η χώρα μας με τα συνεχόμενα μνημόνια , με αποτέλεσμα την μεγάλη ανεργία και τις επιχειρήσεις να στρέφονται προς το λουκέτο .:ninja::ninja:

 

Γεια σου φίλε μου deni.. να σαι καλά..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κάθε απάντηση σου με αποστομωνει. Απαντάς με αποδείξεις. Μήπως να έβαζες για βουλευτής;

 

και να θελουμε την βοηθεια του και να μας ζηταει σταυρους;

 

μην του βαζεις ιδεες:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κάθε απάντηση σου με αποστομωνει. Απαντάς με αποδείξεις. Μήπως να έβαζες για βουλευτής;

Είναι επιστήμονας ο άνθρωπος ... τι νομίζες μπρίκια κολαει; Χαχαχα να τα βλέπουν οι κύριοι moderators που δεν του δίνουν δικαίωματα να μπορεί να αλλάζει την πρώτη σελίδα..

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε ρομ από εδώ..Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot File Download

το miflash το mi pc suite και ακολούθησε αυτόν τον οδηγό.

θα χρειαστείς κ αυτό edl mode

για να μπεις σε edl από fastboot.

 

τα κάνω όλα βήμα βήμα αλλά το κινητό δεν δουλεύει και δεν μπορώ να κάνω αυτό για το usb debugging

Link to comment
Share on other sites

τα κάνω όλα βήμα βήμα αλλά το κινητό δεν δουλεύει και δεν μπορώ να κάνω αυτό για το usb debugging

 

Teamviewer και συ...χαχα

 

 

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά μην νομίζετε.. τώρα μαθαίνω και γω..

 

Παιδιά, έχει κανείς άδεια για ξεκλείδωμα;

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Teamviewer και συ...χαχα

 

 

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά μην νομίζετε.. τώρα μαθαίνω και γω..

 

Παιδιά, έχει κανείς άδεια για ξεκλείδωμα;

 

εχω εγω :happy:

Link to comment
Share on other sites

εχω εγω :happy:

 

Εννοείς ότι το χρησιμοποίησες ένα μήνα πριν και δεν το χρειάζεσαι;

Χρειάζομαι έναν δανεικό..:D

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι το χρησιμοποίησες ένα μήνα πριν και δεν το χρειάζεσαι;

Χρειάζομαι έναν δανεικό..:D

 

εννοω οτι το εχω παρτουζωσει καμια 6-7 φορες. εχεις pm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! Μετά από 5 χρόνια με το Huawei Ideos X5 μου, αποφάσησα ότι ήρθε η ώρα να αλλάξω συσκευή σιγά σιγά και έτσι παρήγγειλα και εγώ χθες το Redmi Note 3 Pro από Vickmall. Ανυπομωνώ να φτάσει από κίνα (ελπίζω αυτό να συμβεί πριν τον αύγουστο :p) και να αρχίσω τα πειράγματα με flashαρισμα rom και τέτοια!

Δεν είμαι εντελώς άσχετος με το flashαρισμα και τα σχετικά (το ταπεινό μου X5 φοράει CM 12.1/Android 5.1.1 σε σχέση με το Android 2.3 που είχε αποφασήσει να το αφήσει η Huawei :p), αλλά σε περίπτωση που αντιμετωπίσω κάποια σχετική δυσκολία, όσο έχω διαβάσει αυτό το νήμα, μου φαίνεται ότι μπορώ να βασιστώ απόλυτα πάνω σας και χαίρομαι για αυτό!! :) Για άλλη μια φορά, ελπίζω να παραλάβω την συσκευή σχετικά σύντομα και να μην χρειαστεί να σας κουράσω πάρα πολύ με ερωτήσεις από τότε!! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κανείς άδεια για ξεκλείδωμα;

 

Εάν με χρειαστείς, είμαι και εγώ διαθέσιμη για άδεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μου ήρθε αυτό το μνμ για ξεκλείδωμα. Κάνω κάτι τώρα ή ξεκλειδώνω το τλφν

"You've been granted the permission to unlock your device (Mi Account 161######0). Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/"

Link to comment
Share on other sites

Εάν με χρειαστείς, είμαι και εγώ διαθέσιμη για άδεια.

 

Ευχαριστώ Μαρία..

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα, μου ήρθε αυτό το μνμ για ξεκλείδωμα. Κάνω κάτι τώρα ή ξεκλειδώνω το τλφν

"You've been granted the permission to unlock your device (Mi Account 161######0). Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/"

 

Ξεκλειδώνεις...

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει και σε αλλους να μην εμφανιζει widget καιρου στην sMiui 6.630 dev.?

Μου γραφει η εφαρμογη δεν ειναι εγκατεστημενη στη συσκευη σας

Edited by wolf_35
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μαρία..

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ξεκλειδώνεις...

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκρισή σου και όχι μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μου ήρθε αυτό το μνμ για ξεκλείδωμα. Κάνω κάτι τώρα ή ξεκλειδώνω το τλφν

"You've been granted the permission to unlock your device (Mi Account 161######0). Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/"

Και εγώ έχω λάβει το ίδιο μήνυμα όπως έγραψα και χθες αλλά ακόμα περιμένω τη συσκευή από vickmall οπότε αν μπορώ να βοηθήσω,είμαι διαθέσιμος geoanto :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σήμερα πέρασα την εξής ελληνική Rom

xiaomi-miui-hellas-5.1_kenzo_Stable-V7.2.5.0

Και αντιμετωπίζω το εξής θέμα:

Πλέον δεν μπορώ να ορίσω να ξεκινά αυτόματα η ηχογράφηση σε δύο συγκεκριμένους αριθμούς.

Με την προηγούμενη Rom Δεν είχα κανένα θέμα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα το κινητο απο το Vickmall με την Οfficial global stable. Εβαλα nl post ποσες μερες λετε να κανει μεχρι να ερθει;Επισης εχετε βαλει καμια αλλη εφαρμογη για την καμερα;
Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα το κινητο απο το Vickmall με την Οfficial global stable. Εβαλα nl post ποσες μερες λετε να κανει μεχρι να ερθει;Επισης εχετε βαλει καμια αλλη εφαρμογη για την καμερα;

Aπο 15-30 μερες.

Ή την στοκ ή τημ google camera.δεν ξερω καποια αλλη που να χρησιμοποιουμε

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει και σε αλλους να μην εμφανιζει widget καιρου στην sMiui 6.630 dev.?

Μου γραφει η εφαρμογη δεν ειναι εγκατεστημενη στη συσκευη σας

 

Εγώ που χρησιμοποιώ Fancy Widgets δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Πως τη βλέπεις τη rom;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που χρησιμοποιώ Fancy Widgets δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Πως τη βλέπεις τη rom;

 

Από περιέργεια και μόνο θα ρωτησω! Γιατί χρησιμοποιείς fancy widgets? Η εφαρμογή είναι απαρχαιωμένη, με design jelly bean, και έχει να αναβαθμιστεί πάνω από 2 χρόνια... off topic, sorry...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις να μπλέκεις με edl κλπ για να βγάλεις την vendor ROM θα σου πρότεινα το vickmall που εγκαθηστά μία από τις official ROMs

 

Δεν το ήξρα το συγκεκριμένο? Είναι αξιόπιστο για αγορα? Γνωρίεις πόσο περιπου κάνει και τι κόστος έχουν τα μεταφορικα?Ευρώπη είναι η αποθήκη?

Edited by tziminhio
Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια και μόνο θα ρωτησω! Γιατί χρησιμοποιείς fancy widgets? Η εφαρμογή είναι απαρχαιωμένη, με design jelly bean, και έχει να αναβαθμιστεί πάνω από 2 χρόνια... off topic, sorry...

 

εγω που εχω weather an clock μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...