Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι εννοεις ειναι αστειο? γιατι εμενα μου ρθε σπασμενο και σκεφτομαι να παραγγειλω ενα..

 

Αλήθεια θέλεις να σου απαντήσω;:p:p

Tα τζάμια είναι 100 φορές πιο εύκολα να τα εγκαταστήσεις από τις κλασικές ζελατίνες.

Η ερώτηση του skoudinio φαντάζομαι πάει σε όλα τα temperes glass και όχι μόνο στο nillkin.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι εννοεις ειναι αστειο? γιατι εμενα μου ρθε σπασμενο και σκεφτομαι να παραγγειλω ενα..

Εσενα σου ήρθε το τσαμακι της πλακας που στέλνουν τα κινεζομαγαζα,δεν ηταν Nillkin καμιά σχεση εννοείται,βασικά και να μην ηταν σπασμένο που το πήρες ειναι πολύ φτηνιάρικο εκείνο που στέλνουν σαν δώρο,εγω το πέταξα από την πρώτη ημέρα αφήνει δαχτυλιές και ήταν πολύ χάλια η ποιότητα του,:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα καλα απο την αρχη..το ειναι αστειο το πηρα αλλιως..οτι δεν αξιζει..:lol: για αυτο ρωτησα τι εννοεις.. τωρα πηρα πρεφα οτι εννοουσες ειναι αστειο στην τοποθετηση του... :D
Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα καλα απο την αρχη..το ειναι αστειο το πηρα αλλιως..οτι δεν αξιζει..:lol: για αυτο ρωτησα τι εννοεις.. τωρα πηρα πρεφα οτι εννοουσες ειναι αστειο στην τοποθετηση του... :D

 

Όχι.. όχι.. Προς θεού. Το θεωρώ από τα καλύτερα στην κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη βοηθεια οποιος ξερει.Προσπαθω να εγκαταστησω τους driver qualcomm οπως στον οδηγο αλλα μου βγαζει προβλημα. Ενα προβλημα με κωδικο 10 μου λεει και οτι η συσκευη απετυχε να ξεκινησει.Εχω απενργοπιησει την υπογραφη με τον τροπο που γραφεται στον οδηγο εχω windows 10 x64. Τι φταει και δεν μου περναει τον driver ???
Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη βοηθεια οποιος ξερει.Προσπαθω να εγκαταστησω τους driver qualcomm οπως στον οδηγο αλλα μου βγαζει προβλημα. Ενα προβλημα με κωδικο 10 μου λεει και οτι η συσκευη απετυχε να ξεκινησει.Εχω απενργοπιησει την υπογραφη με τον τροπο που γραφεται στον οδηγο εχω windows 10 x64. Τι φταει και δεν μου περναει τον driver ???

 

Ποιόν οδηγό θέλεις να ακολουθήσεις και που κολλάς;

Mi pc suite έχεις βάλει έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ποιόν οδηγό θέλεις να ακολουθήσεις και που κολλάς;

Mi pc suite έχεις βάλει έτσι;

 

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE%CF%82-Rom-%CE%B1%CF%80%CF%8C-Unofficial-%CF%83%CE%B5-Official-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro/?postID=131353#post131353

 

αυτον εδω και κολλαω στο βημα 9 στις φωτο που εχει στο spoiler εμενα δεν μου κανει εγκατασταση και μου βγαζει σφαλμα με κωδικο 10 στην εγκατασταση του driver. To Mi pc suite το εχω εγκαταστηση και δουλευει κανονικα οταν συνδεω το κινητο με το pc.

Link to comment
Share on other sites

έχεις κανά teamviewer; Ποια έκδοση miflash έχεις;

 

Να σε ρωτησω επειδη κατι βρηκα.Οταν ειναι να φλασαρω τη ρομ το κινητο πρεπει να βρισκεται στη φαση που αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι που εχω δωσει την εντολη στο cmd adb reboot edl απο πριν η πρεπει να ειναι ανοιχτο ???γιατι οταν ειναι σε αυτη τη φαση μου το βγαζει οπως στη φωτο πανω απο τα spoiler με COM 20.Εχω την εκδοση MI Flash Tool v20160401

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτό. Τον διαβάζει έτσι μόνο σε edl mode.

Αν σου κάνει κόλπα το miflash πες μου να σου δώσω πιο παλιό.

Πρόσεχε πρέπει να γράφει αυτό..

http://i.imgur.com/tC30WEB.png

Link to comment
Share on other sites

Και εχουμε πλεον και zip που ξεκλειδωνει μπαντα 800 παρακαλω...

 

Για λέγε, για λέγε.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Το δωσε; Αντε να δούμε...

 

Αυτες τις μερες γιατι κανουν και δοκιμες.

Καλο θα ειναι να περιμενουμε να φτιαχτει και ενας οδηγος γιατι παιζουμε και με τα κομματια που εχουν ιμει κτλ μεσα,οποτε θα πρεπει να παρουμε 1002 backup γιατι απαξ και γινει στραβη,μετα ειναι παρα πολυ ταλαιπωρια να μαζευτει.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν νομίζω.. 3 αρχεία είναι .. Λογικά είσαι καλυμμένος με ένα full backup από twrp.(δίνει κ μέσω terminal emulator) Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρω ό,τι ζητάω την πληροφορία στο πιάτο αλλά είναι πάρα πολλές οι σελίδες για να τις ψαξω...

Είμαι 70 - 30 ανάμεσα στο redmi note 3 pro, και στο redmi 3 ποιό θα παίρνατε τώρα;

Και τέλος να το πάρω απο gearbest ή προτείνετε κάτι άλλο;

Thanks!!!

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρω ό,τι ζητάω την πληροφορία στο πιάτο αλλά είναι πάρα πολλές οι σελίδες για να τις ψαξω...

Είμαι 70 - 30 ανάμεσα στο redmi note 3 pro, και στο redmi 3 ποιό θα παίρνατε τώρα;

Και τέλος να το πάρω απο gearbest ή προτείνετε κάτι άλλο;

Thanks!!!

Ανάλογα την τσέπη σου. Τσέκαρε τα specs και κρινε την αναλογία τιμής και των αναγκών σου.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει αίτηση στη χιαομι εδώ και ένα μήνα και δεν μου έχει στείλει κάποιο μήνυμα για ξεκλείδωμα συσκευής...στο μαιλ έρχεται αυτό το μήνυμα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το miunlock και ξεκλειδωσε την συσκευή σου τις περισσότερες φορές δεν έρχεται μήνυμα

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αυτο το απαισιο λευκο αυτοκολητο στην πλατη πανω απ το ηχειο με τι υλικο το απομακρυνατε?? [ με τα δαχτυλα δεν..]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο μερικες βδομαδες χρησης η εμπειρια της μπαταριας ειναι η εξης:

με την χρηση που του κανω δλδ με φωτεινοτητα στην οθονη στο αυτοματο στο ~60%, με διαρκως wifi ανοικτο, data , gps περιστασιακά, λιγο chrome, λιγο παιχνιδι (λιγο ομως), κανα 2 ώρες ομιλιας την μερα το κινητο , ολα αυτα μεταφραζονται σε 4 ωρες οθονη, με βγαζει ~100 ωρες αυτονομια δλδ 1% πτώση ανα ώρα , δλδ 4 και κάτι μέρες μακρια από τον φορτιστη. Νουμερα αρκετα δυνατα και ικανοποιητικα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αυτο το απαισιο λευκο αυτοκολητο στην πλατη πανω απ το ηχειο με τι υλικο το απομακρυνατε?? [ με τα δαχτυλα δεν..]

 

Χέρια και στο τέλος ότι μείνει με οινόπνευμα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο μερικες βδομαδες χρησης η εμπειρια της μπαταριας ειναι η εξης:

με την χρηση που του κανω δλδ με φωτεινοτητα στην οθονη στο αυτοματο στο ~60%, με διαρκως wifi ανοικτο, data , gps περιστασιακά, λιγο chrome, λιγο παιχνιδι (λιγο ομως), κανα 2 ώρες ομιλιας την μερα το κινητο , ολα αυτα μεταφραζονται σε 4 ωρες οθονη, με βγαζει ~100 ωρες αυτονομια δλδ 1% πτώση ανα ώρα , δλδ 4 και κάτι μέρες μακρια από τον φορτιστη. Νουμερα αρκετα δυνατα και ικανοποιητικα.

Το βραδυ το κλεινεις η το βαζεις flight mode; ρομ?

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...