Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαγκες μια ερωτηση ποσες ειναι οι πιθανοτητες να μου ηρθε με global stable χωρις να το ζητησω?? Επειδη το ανοιξα και μου λεει στα properties rom global stable και εχει τα gapps!! Υπαρχει τροπος να βεβαιωθω οτι ειμαι σε official stable και οχι σε μαγαζοrom?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασικα σκεφτομαι να περασω και μονος μου την global για να ειμαι σιγουρος χΔ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήλθε μήνυμα για unlock. Τώρα ομως δεν μπορώ να περάσω την dev για να ξεκλειδώσω. Ο updater δεν μπορεί να

την κανει verify. Καμμιά βοήθεια??

Link to comment
Share on other sites

Και με τις 2 (stable Chinese - Global stable) έκανες την δοκιμή στο Antutu; (Σε ποιο antutu;)

Και κάποιος ακόμη πιο πίσω είχε το ίδιο θέμα αλλά καταλήξαμε να λέμε ότι είναι θέμα ρομ.

Και για το δικό σου το ίδιο πιστεύω.

 

Με την Chinese δεν εκανα τεστ, το φλασαρα αμεσως. Με την Global εκανα το πρωτο τεστ που εβγαλα 50.000 περιπου.

 

Τωρα ξαναεγκατεστησα Antutu το οποιο ειχα βγαλει και χωρις να αλλαξω κατι οσον αφορα την ROM τωρα εβγαλε σκορ 77.400...!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήλθε μήνυμα για unlock. Τώρα ομως δεν μπορώ να περάσω την dev για να ξεκλειδώσω. Ο updater δεν μπορεί να

την κανει verify. Καμμιά βοήθεια??

 

Το αρχείο είναι οκ το τσέκαρες; Ξανακατέβασε το..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήλθε μήνυμα για unlock. Τώρα ομως δεν μπορώ να περάσω την dev για να ξεκλειδώσω. Ο updater δεν μπορεί να

την κανει verify. Καμμιά βοήθεια??

 

Πέρνα την dev με MiFlash αν έχει θέμα με τον updater!! :)

Link to comment
Share on other sites

Με την Chinese δεν εκανα τεστ, το φλασαρα αμεσως. Με την Global εκανα το πρωτο τεστ που εβγαλα 50.000 περιπου.

 

Τωρα ξαναεγκατεστησα Antutu το οποιο ειχα βγαλει και χωρις να αλλαξω κατι οσον αφορα την ROM τωρα εβγαλε σκορ 77.400...!

 

Εγώ όσες φορές κι αν το τρεξω το antutu με official Chinese, πάντα βγάζει 53k :(

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και νέα global (beta) με νέες γλώσσες (όχι Ελληνικά πάλι όμως).

http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html

Το καλύτερο: based on android 6!!!

The first MIUI global beta version for Redmi Note 3 Qualcomm MIUI 6.3.18 based on Android L is finally here

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και νέα global (beta) με νέες γλώσσες (όχι Ελληνικά πάλι όμως).

http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html

Το καλύτερο: based on android 6!!!

The first MIUI global beta version for Redmi Note 3 Qualcomm MIUI 6.3.18 based on Android L is finally here

Καποιο λαθος εχουν κανει ,θα εννοούν Android M οχι L .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ρωτησα και πριν αλλα δεν πηρα απαντηση υπαρχει τροπος να βεβαιωθω οτι εχω global stable rom??

 

Να "βεβαιωθείς" όχι.. Δεν νομίζω να βρεις άκρη.

Αν το γράφει λογικά θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα μεταξυ των 2 ROM, [GTV-6.3.24] Xiaomi Redmi Note 3 PRO &

[stable V7.2.1.0] Xiaomi Redmi Note 3 PRO?

 

χρειαζεται wipe για να πας απο την μια στην αλλη?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί απο εχθές ενας οδηγός για ξεκλείδωμα bootloader χωρίς την έγκριση της xiaomi ,δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει αλλά θα δείξει .

http://forum.miui.co.in/forum/mi-devices/redmi-note-3/tutorial-guides-aa/35165-redmi-note-3-snapdragon-unlock-the-beast

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και νέα global (beta) με νέες γλώσσες (όχι Ελληνικά πάλι όμως).

http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html

Το καλύτερο: based on android 6!!!

The first MIUI global beta version for Redmi Note 3 Qualcomm MIUI 6.3.18 based on Android L is finally here

 

στην lollipop στηρίζεται και όχι στην marshmallow. και εγώ την πάτησα στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Ασχετο αλλα στη σελιδα για το ξεκλειδωμα τι αιτιολογια βαλατε? :)

 

Εγώ τους έγραψα ότι κλειδωθηκα απ έξω και δε βρίσκω κλειδαρά....:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί απο εχθές ενας οδηγός για ξεκλείδωμα bootloader χωρίς την έγκριση της xiaomi ,δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει αλλά θα δείξει .

http://forum.miui.co.in/forum/mi-devices/redmi-note-3/tutorial-guides-aa/35165-redmi-note-3-snapdragon-unlock-the-beast

 

Μηπως το δοκιμασε κανεις να μας πει?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ξεκλείδωμα...αν εκτελέσετε το MiFlashUnlock (αφού το έχετε κατεβάσει στον υπολογιστή σας) θα σας δείξει αν έχετε έγκριση ή όχι, άσχετα αν έρθει το sms...εγώ έχω wind όπως και η γυναίκα μου, δεν ήρθε κανένα sms, ειχα κάνει αίτηση για το τηλέφωνό της αρχές Μαρτίου και σήμερα που συνδέθηκα στην εφαρμογή με το username & password της μου έβγαλε ότι μπορώ να ξεκλειδώσω σε αντίθεση με 'μένα που όταν έβαλα τα δικά μου στοιχεία λέει "your device isn't supported by Mi Unlock", σήμερα συμπληρώνω ακριβώς 10 ημέρες που έκανα αίτηση. Επομένως μπείτε στην εφαρμογή και θα σας δείξει αν μπορείτε ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω και μου λεει network error. εχω παρει sms για ξεκλειδωμα γ αυτό ρωτησα αν μπορω να βαλω την stable χωρις ξεκλειδωμα

 

Αν πας σε άλλο "σπίτι" θα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...