Jump to content

Lenovo S856


deadp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.gsmarena.com/lenovo_s856-6788.php

 

Πήρε κανεις τη συγκεκριμένη συσκευή;

Έμεινε ευχαριστημένος;

Παρότι μοιάζει ο κωδικός με το s850, δεν εχουν ιδιαίτερη σχέση, για αυτό κι άνοιξα νέο θέμα.

Βρέθηκε η συγκεκριμένη συσκευή από φίλο στην Γερμανία στα 78€ πάντως και θέλω να πάρω μια.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ήρθε η συσκευή και εχω δυο 24ωρα μαζι της.

Ικανοποιητική συσκευή,, για τα χρήματα της άριστη επιλογή βέβαια, ο 400αρης snapdragon τρώει κάποια σκαλώματα, ίσως και του 1gb ram μονο, η οθόνη ευκρινής σχετικά και ζωντανή, όχι όμως στο ίδιο επίπεδο με το lg g flex 2 για παράδειγμα.

Η κάμερα πολυ μέτρια, εχει ζωντανά χρώματα, το gps άριστο, ο ήχος ικανοποιητικός.

Οι δυο κάρτες δουλεύουν μια χαρά, διαθέσιμο το 4G και ευπρόσδεκτο σε αυτό το πεδίο τιμής.

Κρίμα που είναι ακόμη με 4.4.2 android, δεν νομίζω να παρει κάποια αναβάθμιση ποτέ.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ήρθε η συσκευή και εχω δυο 24ωρα μαζι της.

Ικανοποιητική συσκευή,, για τα χρήματα της άριστη επιλογή βέβαια, ο 400αρης snapdragon τρώει κάποια σκαλώματα, ίσως και του 1gb ram μονο, η οθόνη ευκρινής σχετικά και ζωντανή, όχι όμως στο ίδιο επίπεδο με το lg g flex 2 για παράδειγμα.

Η κάμερα πολυ μέτρια, εχει ζωντανά χρώματα, το gps άριστο, ο ήχος ικανοποιητικός.

Οι δυο κάρτες δουλεύουν μια χαρά, διαθέσιμο το 4G και ευπρόσδεκτο σε αυτό το πεδίο τιμής.

Κρίμα που είναι ακόμη με 4.4.2 android, δεν νομίζω να παρει κάποια αναβάθμιση ποτέ.

 

καλησπέρα, εγω παρελαβα το lenovo α816 που ειναι σαν τοδικό σου και εχω διαφορα προβλ.ηματα οπως μη εντοπισμος region , μη αυτοματη ωρα, κάποιες κινεζιες .....

μπορει να βοηθησει κάποιος..??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω κι εγώ τέτοια θεματάκια,

Όπως τους χαρακτηρες που εμφανίζονται στην περιοχή ειδοποιήσεων...

Ευτυχώς έβαλα άλλο πληκτρολόγιο (swiftkey) και από αυτό το θέμα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Κάνει και υπομονή η κοπέλα μου βέβαια... Εγώ δε θα έκανα...

Το a536 που είχε ήταν 100% εξελληνισμένο.

 

Κάποιος φίλος μου είπε ότι με μια αλλαγή rom διορθώνονται, αλλα ουδέν νεώτερον...

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo S856

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...