Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οθόνης ήθελα να γράψω :lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: Εμένα πήγε το μυαλό μου ότι είναι κανένα θέμα με το gps που εμφανίστηκε στη Μεθώνη και δεν το πήρα χαμπάρι :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε μενα δεν ηρθε τπτ ακόμα. Αντε να παρουμε την τελευταια αναβάθμιση να κλείσουμε τον κύκλο του κινητού μας.

Κινητο μου ρουμανικο

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά.Εχω το g5 αγορασμένο απο cosmote και εχω την V20p, καποιος που εχει συσκευη απο την cosmote μπορεί να μου πει πια ειναι η τελευταία version γιατι εχω να παρω πολυ καιρο ενημέρωση.Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά.Εχω το g5 αγορασμένο απο cosmote και εχω την V20p, καποιος που εχει συσκευη απο την cosmote μπορεί να μου πει πια ειναι η τελευταία version γιατι εχω να παρω πολυ καιρο ενημέρωση.Ευχαριστώ πολύ

 

Αυτη ειναι η τελευταια και στα Unbranded Ελληνικα...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Οταν το συνδέω με bridge την βρισκει μεγεθος 2.43 gb

Ota δεν εχει ερθει ακομα σε εμενα το update ασφαλειας ουσιαστικα πρέπει να ναι 269 mb

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συνδέω με bridge την βρισκει μεγεθος 2.43 gb

Ota δεν εχει ερθει ακομα σε εμενα το update ασφαλειας ουσιαστικα πρέπει να ναι 269 mb

 

 

περίμενε 2 μέρες θα στην δώσει οτα

από bridge κατεβάζει ολόκληρη τη ρομ

Link to comment
Share on other sites

τι προέλευσης είναι....

 

Πορτογαλίας. Απλά ενώ εμφανίστηκε το εικονίδιο, το πάτησα και το δούλεψα, μετά εξαφανίστηκε (δεν το διέγραψα-απεγκατέστησα).

Link to comment
Share on other sites

Πορτογαλίας. Απλά ενώ εμφανίστηκε το εικονίδιο, το πάτησα και το δούλεψα, μετά εξαφανίστηκε (δεν το διέγραψα-απεγκατέστησα).
Περίεργο μου φαίνεται....

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε εσας που αντιμετωπιζατε προβλημα με το δεκτη Gps,ποσο καιρο σας πηρε να το παραλαβετε πισω απο την αντιπροσωπεια και τι αλλαγες σας εκαναν??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται....

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έψαξα όλο το μενού πέντε φορές και δεν το ξαναβρήκα. Έχω τρελαθεί! Πάντως αυτή τη φορά που το δούλεψα ήταν πλήρως λειτουργικό, ότι ρώτησα στα αγγλικά το βρήκε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε εσας που αντιμετωπιζατε προβλημα με το δεκτη Gps,ποσο καιρο σας πηρε να το παραλαβετε πισω απο την αντιπροσωπεια και τι αλλαγες σας εκαναν??

 

Πέντε εργάσιμες και ήταν έτοιμο. Μου άλλαξαν και την οθόνη γιατί ακουμπάνε τα πιν του gps στη οθόνη και φυσικά η νέα οθόνη είναι απίστευτη, ούτε ir ούτε άλλες "ασθένειες".

Link to comment
Share on other sites

Πέντε εργάσιμες και ήταν έτοιμο. Μου άλλαξαν και την οθόνη γιατί ακουμπάνε τα πιν του gps στη οθόνη και φυσικά η νέα οθόνη είναι απίστευτη, ούτε ir ούτε άλλες "ασθένειες".

 

Ευχαριστω φιλε μου.Σου αλλαξαν και πλακέτα??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γρήγορη ερώτηση. Όσοι είχατε θέμα με το GPS, ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα; Για να το ψάξω κι εγώ;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέντε εργάσιμες και ήταν έτοιμο. Μου άλλαξαν και την οθόνη γιατί ακουμπάνε τα πιν του gps στη οθόνη και φυσικά η νέα οθόνη είναι απίστευτη, ούτε ir ούτε άλλες "ασθένειες".

 

Ευχαριστω φιλε μου.Σου αλλαξαν και πλακέτα??

 

Καλημέρα, όχι η πλακέτα δεν είχε θέμα μόνο την οθόνη άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γρήγορη ερώτηση. Όσοι είχατε θέμα με το GPS, ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα; Για να το ψάξω κι εγώ;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αργει να βρει στιγμα ή δεν βρισκει καθολου ,αλλα ακομα και οταν βρει, το χανει ή δειχνει αγνωστη τοποθεσια, οταν πας να του βαλεις καποια διαδρομη να σε καθοδηγησει....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σε μια μερα μου ειχαν φτιαξει το θεμα με το GPS, μου αλλαξαν και τελειως οθονη και απο τοτε ολα τζιτζι! :)

 

Ευχαριστω φιλαρακι.Ειδες καθολου διαφορά με τη νεα οθόνη(πιο ψυχρο λευκο ή πιο βαθυ μαυρο)??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι μου φανηκε οτι ειχαν μεγαλυτερη αντιθεση τα χρωματα αλλα δεν το εψαξα παραπανω, σιγουρα παντως η οθονη μου φανηκε πιο ομορφη στο ματι και το GPS λειτουργει κανονικοτατα οποτε σου συνιστω να το πας οσο πιο συντομα μπορεις! Κανε και ενα backup μηπως σου αλλαξουν μητρικη ;)
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τωρα τελευταια αργει παρα πολυ να κλειδωσει θεση. Και δεν κινουμε καθολου. Δεν ειχα προβλημα παλιοτερα. Λετε να εχει θεμα. ?
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τωρα τελευταια αργει παρα πολυ να κλειδωσει θεση. Και δεν κινουμε καθολου. Δεν ειχα προβλημα παλιοτερα. Λετε να εχει θεμα. ?

 

Πολυ πιθανον.Κι εμενα δεν το ειχε απο την αρχη σιγα σιγα εμφανιστηκε και χωρις να μου πεσει κατω μιας και το προσεχω πολυ...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πειτε λίγο τη διαδικασια για το service. Παίρνουμε τηλ προκορντια ή στην Lg;

 

Στην LG και αυτοί σου στέλνουν κούριερ με κουτί για να πακετάρει. Απαραίτητη η απόδειξη αλλιώς το πληρώνεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...