Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο και καλοδουλευτο να είναι. Ποιο χρώμα πήρες?

Κατεβασε το lg phone from από το Play store για να δεις χώρα προέλευσης.

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ . Το χρυσό και είναι για την γυναίκα μου. Είχε το LG g3s. Τρέλη αναβάθμιση. Δεν γίνεται να το δω από άλλο κινητό με το LG phone from γιατί δεν θέλω να βάλω ακόμα Google λογαριασμό στο τηλ; Τι κάρτα σιμ παίρνει; το έβαλα λίγο να φορτησει και του περνάω την αναβάθμιση έκδοση v10e-AUG-17-2016

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by astrah

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ . Το χρυσό και είναι για την γυναίκα μου. Είχε το LG g3s. Τρέλη αναβάθμιση. Δεν γίνεται να το δω από άλλο κινητό με το LG phone from γιατί δεν θέλω να βάλω ακόμα Google λογαριασμό στο τηλ; Τι κάρτα σιμ παίρνει; το έβαλα λίγο να φορτησει και του περνάω την αναβάθμιση έκδοση v10e-AUG-17-2016

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το DEU είναι για γερμανία, και θα σου βγάλει κι άλλη αναβάθμιση σε v10i. Παίρνει nano sim

Edited by aggmanos
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση καποιος να ανεβασει dropbox την επισημη εκδοση mm να την περασω?

 

Πρωτη φορα στην ζωη μου δεν μου αρεσει νεα εκδοση λογισμικου ειτε ειναι σε κινητο ειτε υπολογιστη ειτε οτιδηποτε αλλο

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση καποιος να ανεβασει dropbox την επισημη εκδοση mm να την περασω?

 

Πρωτη φορα στην ζωη μου δεν μου αρεσει νεα εκδοση λογισμικου ειτε ειναι σε κινητο ειτε υπολογιστη ειτε οτιδηποτε αλλο

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=323

 

http://android.gl/h85010c-android-6-0-1-kdz-file-download-for-europe-open-lg-g5.html

 

http://androidfitur.blogspot.gr/2016/08/how-to-flash-stock-firmware-on-lg-g5.html?m=1

 

 

Μπες εδω και κατεβασε ποια θέλεις

 

lg g5 nougat monster

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

Παντος παιδια δεν ειναι τοσο smooth οσο το g4, ισως βεβαια να ειναι λογο της καινουργιας stock rom
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η 7αρα, :) ρολαρει το κινητό χωρίς ίχνος lag, φυσικά έγινε επαναφορά ώστε να στηθεί εκ νέου, ευχαριστώ πολύ για τον χρήσιμο οδηγό και βοήθεια τον geo29 & και τον αγαπητό johnnyman25 :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το δακτυλικό σας δουλεύει ρολόι; εγώ όσες φορές και να προσπαθήσω να το ξεκλειδώσω με δακτυλικό 1 στις 10 πιάνει. Τις υπόλοιπες με πάει να βάλω το pin που έχω ορίσει. Σαν να μη το διαβάζει σωστά τέλος πάντων. Έχω βάλει 10 διαφορετικά δακτυλικα στο ίδιο δάχτυλο. Σε όλες τις μεριές...
Link to comment
Share on other sites

θα πεσει ρε παιδια κοντα στα 300 τωρα τις γιορτες τι λετε??

αντε μπας και το παρουμε..

 

Δυσκολο..Μην σου πω οτι μπορει και να ανεβει η τιμη του λογω γιορτων,οχι πολυ αλλα μπορει να ανεβει...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το δακτυλικό σας δουλεύει ρολόι; εγώ όσες φορές και να προσπαθήσω να το ξεκλειδώσω με δακτυλικό 1 στις 10 πιάνει. Τις υπόλοιπες με πάει να βάλω το pin που έχω ορίσει. Σαν να μη το διαβάζει σωστά τέλος πάντων. Έχω βάλει 10 διαφορετικά δακτυλικα στο ίδιο δάχτυλο. Σε όλες τις μεριές...

Ρολόι δουλεύει φίλε μου και στην nougat και στην marshmallow.

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα ήταν ότι είχα στον nova launcher, gesture για να κλειδώνω την οθόνη.

 

Το έβγαλα την κλείνω κανονικά και ξεκλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα ήταν ότι είχα στον nova launcher, gesture για να κλειδώνω την οθόνη.

 

Το έβγαλα την κλείνω κανονικά και ξεκλειδώνει.

Γίνε beta στον Nova και θεωρώ θα σου δουλεύει... ;)

 

Στάλθηκε από το Tab S LTE χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Γίνε beta στον Nova και θεωρώ θα σου δουλεύει... ;)

 

Στάλθηκε από το Tab S LTE χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πώς φίλε;;;

Link to comment
Share on other sites

Πώς φίλε;;;

Στις ρυθμίσεις beta tester

 

Στάλθηκε απο το πιπιλάτο G5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...Η ηχογράφηση έχει πολύ χάλια ποιότητα ή φταίει το messenger;

 

Ταξιδεύω με το αυτοκίνητο και στέλνω κάτι ηχητικά μηνύματα με πάρα πολύ θόρυβο από την καμπίνα του αυτοκινήτου και πολύ θολή τη φωνή μου ενώ ακριβώς δίπλα μου η γυναίκα μου με το Α5 2016 ο ήχος μειώνεται τόσο πολύ που σχεδόν δεν ακούγεται και η φωνή είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ...

 

Καμιά ιδέα;;;

Link to comment
Share on other sites

Παρότι χρησιμοποιώ θήκη της Spigen,παρατηρώ στο τζαμάκι της κάμερας συνέχεια μικροσκοπικές γρατσουνιές,το πρόβλημα αυτό το έχω παρατηρήσει σε όλα τα lg τηλέφωνα που είχα (lg g2,lg v10).Αντίθετα με τα Lumia που είχα τελευταία 640XL,950XL παρότι ο φακός προεξείχε περισσότερο δεν συνέβαινε το παραμικρό!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ζελατίνα στην κάμερα. Είχε μέσα το τζαμάκι της nillkin που φοράει το κινητό.

Θέλει πολύ προσοχή..

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ζελατίνα στην κάμερα. Είχε μέσα το τζαμάκι της nillkin που φοράει το κινητό.

Θέλει πολύ προσοχή..

 

Send from my awesome LG G5 leather black

 

Ενώ η οθόνη είναι μια χαρά,παρότι την έχω γυμνή δεν έχει το παραμικρό,με ξενερώνει αφάνταστα αυτό με την κάμερα έλεος!!!Που το βρίσκουμε αυτό το γυαλάκι;

Link to comment
Share on other sites

Παρότι χρησιμοποιώ θήκη της Spigen,παρατηρώ στο τζαμάκι της κάμερας συνέχεια μικροσκοπικές γρατσουνιές,το πρόβλημα αυτό το έχω παρατηρήσει σε όλα τα lg τηλέφωνα που είχα (lg g2,lg v10).Αντίθετα με τα Lumia που είχα τελευταία 640XL,950XL παρότι ο φακός προεξείχε περισσότερο δεν συνέβαινε το παραμικρό!!

ένας από τους 3 βασικούς λόγους που δεν κρατησα την συσκευή σαν πλαστικό είναι το τζαμακι της κάμερας με αποτέλεσμα να κάνει εύκολα γρατσουνιές ακόμα και με το σκούπισμα του φακού,δυο συσκευές πέρασαν ημερών από τα χέρια μου και είχαν το ίδιο πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ένας από τους 3 βασικούς λόγους που δεν κρατησα την συσκευή σαν πλαστικό είναι το τζαμακι της κάμερας με αποτέλεσμα να κάνει εύκολα γρατσουνιές ακόμα και με το σκούπισμα του φακού,δυο συσκευές πέρασαν ημερών από τα χέρια μου και είχαν το ίδιο πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι τραγικό για συσκευή που έδωσα ένα σωρό λεφτά,πραγματικά με αυτό το ρυθμό σε 1 χρόνο το πολύ η κάμερα θα βγει άχρηστη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τζαμάκι στο ebay και είναι πολύ φτηνό. Στην ουσία σαν αυτοκόλλητο βγαίνει και μπαίνει.

Υπάρχουν βιντεακια στο youtube.

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τζαμάκι στο ebay και είναι πολύ φτηνό. Στην ουσία σαν αυτοκόλλητο βγαίνει και μπαίνει.

Υπάρχουν βιντεακια στο youtube.

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Για βάλε λινκ και από τα 2 φίλτατε...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα καμμενο πιχελ στην οθονη ειναι λευκο εβαλα κ τα αντίστοιχα προγράμματακια μπας και φτιάξει αλλα δεν εγινε κατι.ερωτηση αν το παω στο service θα μου αλλαξουν οθονη η θα μου πους πανω απο 10 θεωρείτε προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...