Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν τον βλέπω πολύ πρόθυμο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ελπίζω να μην σου χάλασε και το ανακάλυψες έτσι ότι δεν ισχύει η εγγύηση..

Όχι το ανακάλυψα όταν μπήκα και μίλησα με τα παιδιά εδώ... Η αλήθεια είναι ότι δεν χάλασε ποτέ και μέχρι πριν ένα μήνα που είχα ρωτήσει το παιδί ήταν μια χαρά. Βέβαια στην αγγελία που είχα βάλει τότε έγραφα με μεγάλα γράμματα ξεκλείδωτος bootloader

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η χαζομάρα είναι ότι κάλλιστα μπορεί να πει ότι εσύ το ξεκλειδώσες και δεν μπορείς να αποδείξεις το αντίθετο.... :(

Πω ρε μπλεξιμο τωρα..

 

Sent from my awesome black leather LG G5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Η χαζομάρα είναι ότι κάλλιστα μπορεί να πει ότι εσύ το ξεκλειδώσες και δεν μπορείς να αποδείξεις το αντίθετο.... :(

Πω ρε μπλεξιμο τωρα..

 

Sent from my awesome black leather LG G5

 

Εγώ φταίω κανείς άλλος,μια απλή επανεκκίνηση να είχα κάνει θα το είχα δει εκείνη την ώρα..

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς... Θέλει πολύ προσοχή... Το θέμα είναι τώρα τι γίνεται..

 

Sent from my awesome black leather LG G5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς... Θέλει πολύ προσοχή... Το θέμα είναι τώρα τι γίνεται..

 

Sent from my awesome black leather LG G5

 

Δείτε τι μου γράφει μόλις του είπα να μου δώσει πίσω την συσκευή μου χαχαχα

"Ποιο πορτοκάλι ??? Τι λες τώρα?? Bootloader και ιστορίες ποτέ δεν είχε γράψει. τόσες φορές επανεκκίνηση έχω κάνει.κατι άλλο θα γράφει και τά μπερδευτεις . άριστη συσκευή σου έδωσα και με ΌΛΑ τα παρελκόμενα του και ακουστικά. τι μου λες τώρα.η νομίζεις έχω τον χρόνο να τρέχω κάθε μέρα στην άλλη άκρη "

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα αυτο που βγάζει στον άνθρωπο είναι unlocked bootloader? Δεν το βγάζει πλέον όπως έβγαινε στο g4?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φταίω κανείς άλλος,μια απλή επανεκκίνηση να είχα κάνει θα το είχα δει εκείνη την ώρα..

 

παρακάλεσε τον να αλλάξετε συσκευές αν σου πει όχι μπες και ρίξε του ένα κράξιμο

δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο

πάρε την προκοντια ενα τηλ. και ρώτα τους τι μπορείς να κάνεις...

 

μπορείς να βγάλεις μια φώτο το μήνυμα που σου βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα αυτο που βγάζει στον άνθρωπο είναι unlocked bootloader? Δεν το βγάζει πλέον όπως έβγαινε στο g4?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

 

http://www.androidauthority.com/google-introduces-safety-warnings-for-corrupted-and-modified-android-software-629180/ το δεύτερο μου βγάζει,το πορτοκαλί

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, έχω μία βασική ερώτηση για το LG G5. Η αλήθεια είναι ότι ψήνομαι τρελά για το HTC 10, απλώς η διαφορά στην τιμή με το LG G5 με "πονάει". Έχω ένα εξάμηνο το LG G4 Dual και παρ' ότι ήμουν ασύλληπτα ευχαριστημένος από κάμερα και οθόνη, η μπαταρία ήταν και είναι ένα ασύλληπτο δράμα. Ξέρω ότι φταίει και το γεγονός ότι προερχόμουν από το Z3 compact, αλλά είναι τόσο μέτρια η μπαταρία που άμα βάζω και smartwatch... καληνύχτα!

 

Προφανώς και το smoothness σε βάθος χρόνου θα είναι υπέρ του HTC Sense, αλλά με ενδιαφέρει αρκετά η μπαταρία του. Τι παίζει με το g5? Έχει στρώσει το πράγμα σε σχέση με το G4?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, έχω μία βασική ερώτηση για το LG G5. Η αλήθεια είναι ότι ψήνομαι τρελά για το HTC 10, απλώς η διαφορά στην τιμή με το LG G5 με "πονάει". Έχω ένα εξάμηνο το LG G4 Dual και παρ' ότι ήμουν ασύλληπτα ευχαριστημένος από κάμερα και οθόνη, η μπαταρία ήταν και είναι ένα ασύλληπτο δράμα. Ξέρω ότι φταίει και το γεγονός ότι προερχόμουν από το Z3 compact, αλλά είναι τόσο μέτρια η μπαταρία που άμα βάζω και smartwatch... καληνύχτα!

 

Προφανώς και το smoothness σε βάθος χρόνου θα είναι υπέρ του HTC Sense, αλλά με ενδιαφέρει αρκετά η μπαταρία του. Τι παίζει με το g5? Έχει στρώσει το πράγμα σε σχέση με το G4?

Είναι πολύ ανώτερο σε μπαταρία το g5

 

Στάλθηκε από το MediaPad 10 LINK μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τι φαίνεται η συσκευή θα μου μείνει,αξίζει να βάλω tempered glass κάθεται καλά στην οθόνη;

Αν το προσέχεις λιγο το κινητό δωσε κατι παραπάνω να παρεις μια καλη θήκη

 

 

lg g5 απλά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ συνδέω την συσκευή με το pc και αρχικά την βλέπει ως g5 όταν την διπλοκλικάρω είναι σαν να μην υπάρχει τίποτα,μόνο τροφοδοσία δίνει,καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ συνδέω την συσκευή με το pc και αρχικά την βλέπει ως g5 όταν την διπλοκλικάρω είναι σαν να μην υπάρχει τίποτα,μόνο τροφοδοσία δίνει,καμιά ιδέα;
Οταν το συνδεσεις με τον υπολογιστη τραβηξε κατω την μπαρα ειδοποιησεων και στις επιλογες συνδεσης που εχει επελεξε mtp.
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ συνδέω την συσκευή με το pc και αρχικά την βλέπει ως g5 όταν την διπλοκλικάρω είναι σαν να μην υπάρχει τίποτα,μόνο τροφοδοσία δίνει,καμιά ιδέα;

Κανόνικα σου πετάει ένα μήνυμα αν δέχεσαι την σύνδεση και πατάς αποδοχή. Σου το βγάζει?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κανόνικα σου πετάει ένα μήνυμα αν δέχεσαι την σύνδεση και πατάς αποδοχή. Σου το βγάζει?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

 

Το βρήκα έπρεπε να επιλέξω τον τρόπο σύνδεσης από την συσκευή :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συνδεσεις με τον υπολογιστη τραβηξε κατω την μπαρα ειδοποιησεων και στις επιλογες συνδεσης που εχει επελεξε mtp.

 

Ευχαριστώ αυτό ήταν!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν το προσέχεις λιγο το κινητό δωσε κατι παραπάνω να παρεις μια καλη θήκη

 

 

lg g5 απλά

 

Στην τσέπη το βάζω γενικώς μόνο του εννοείται,γιαυτό ρωτάω μην γεμίσει με αυτές τις πολύ μικρές μικρές γρατζουνιές!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αυτό ήταν!!

 

 

Στην τσέπη το βάζω γενικώς μόνο του εννοείται,γιαυτό ρωτάω μην γεμίσει με αυτές τις πολύ μικρές μικρές γρατζουνιές!!

 

Στην τσεπη το εχω κι εγω δεν γρατζουνιεται.

Δωσε 10 € παραπανω να παρεις μια καλη θηκη

Λογο της κυρτης οθονης δεν εφαρμοζει καλα το τζαμακι....

 

 

lg g5 απλά

Link to comment
Share on other sites

Αυτά εδώ ξέρουμε αν λένε τίποτα?

 

http://www.ebay.com/itm/122050931274

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

 

 

 

 

Εχω παραγγειλει ενα σαν κι αυτο και το περιμενω. Μαλλον απο βδομαδα που θα το εχω θα ενημερωσω

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει ενα σαν κι αυτο και το περιμενω. Μαλλον απο βδομαδα που θα το εχω θα ενημερωσω

Βγαλε και καμια φωτο πριν το περασεις

 

lg g5 απλά

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε και καμια φωτο πριν το περασεις

 

lg g5 απλά

 

Ναι εγινε. Αν και απο οσο εχω δει στο youtube ειναι σχετικα ευκολο. Μεχρι σημερα σε ολα τα κινητα εβαζα ζελατινα.

Θα δουμε

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

εμένα λογικά θέλει ακόμα δυο εβδομάδες να έρθει. Πήρα το transparent.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω 3 μέρες το κινητό και το βράδυ χάνω 6-7% ενώ τα κλείνω όλα και το έχω και σε λειτουργία πτήσης...Τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω 3 μέρες το κινητό και το βράδυ χάνω 6-7% ενώ τα κλείνω όλα και το έχω και σε λειτουργία πτήσης...Τι μπορεί να φταίει?

 

 

 

 

 

Ποια εκδοση φοραει το τηλεφωνο σου;

 

Γιατι και εγω μετα απο την τελευταια v10e βλεπω οτι η μπαταρια φευγει πιο ευκολα.

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...