Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι κομμενα και ραμενα για το κινητο.Απλα πρεπει να τα βαλεις με προσοχη και οπου χρειαζεται διορθωση με πιστολακι!!Γυαλι εχω βαλει της nillkin και ειναι αψογο απλα δεν πιανει ολη την οθονη!

 

Δινεις ενα Link ? μονος σου το εβαλες ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δινεις ενα Link ? μονος σου το εβαλες ?

 

Μονος το εβαλα ναι!! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=tLEBMFBieeo

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μονος το εβαλα ναι!! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=tLEBMFBieeo

 

Link για το temper glass εννοούσα... Λάθος μου

Link to comment
Share on other sites

Link για το temper glass εννοούσα... Λάθος μου

 

Aυτο πηρα αλλα απο οτι βλεπω δεν εχει αλλα...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/182128185630?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Το βρηκα και εδω!!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Nillkin-H-PRO-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-LG-G5-H850-H840-H860N-VS987-/172356085731?hash=item28213927e3:g:5WgAAOSwAuZX6pFa

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

 

Κάτι παρόμοιο προσπάθησαν να μου βάλουν και στο Stoucky και έκανε φουσκάλες πάνω εκεί που ξεκινάει το κυρτο κομμάτι.... Όχι nilkin φυσικά... Κινέζικο κλασσικά

Link to comment
Share on other sites

Το nillkin δεν κανει τπτ!!Ειναι υπεραψογο!

Σε ολα μου τα κινητα nillkin εχω βαλει και ειναι το καλυτερο γυαλι!!

http://i.imgur.com/viHWFbzl.jpg

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Aντε με το καλο!!! :) Dbrand δεν ειχα αγορασει!Χstremeskins ηταν!!Εδω εισαι!!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/282016641684?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=580969158344&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Άμα το βάλεις αυτό βγαίνει εύκολα μετά; Αφήνει κόλλες κτλ;

Φαίνεται ωραίο το κινητό με αυτό;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω ψωνίσει από εξωτερικό,αυτό μου κάνει; και έχει δυο καλώδια στην συσκευασια του:

1X USB cable ( Length: About 1m)

1X Type C cable ( Length: About 1m)

 

http://www.ebay.com/itm/2-Ports-Quick-Charge-3-0-USB-Rapid-Car-Charger-Adapter-For-LG-G5-NOTE-5-S6-/182262743809?hash=item2a6fb4c301:g:e9QAAOSw4shX2-ri

 

Αν βάλω στην μια θύρα του για φόρτιση άλλο κινητό( π.χ της γυναίκας μου,που δεν υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση),θα το φορτίζει κανονικά;

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Άμα το βάλεις αυτό βγαίνει εύκολα μετά; Αφήνει κόλλες κτλ;

Φαίνεται ωραίο το κινητό με αυτό;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν αφηνει τπτ φιλε μου!το μαλακωνεις με πιστολακι και το βγαζεις!!Ιδιο skin ειχα και στο v10!! :) To κινητο φενεται τελειο!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφηνει τπτ φιλε μου!το μαλακωνεις με πιστολακι και το βγαζεις!!Ιδιο skin ειχα και στο v10!! :) To κινητο φενεται τελειο!!

 

Καλησπέρα, θήκη μετά μπορείς να του βάλεις? Έχω μια silicon και ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει πρόβλημα εάν έχεις περασμένο skin. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το θηρίο φοράει την nillkin nature. Οπότε δεν έχεις κανένα θέμα. :)

 

Sent from my awesome black leather LG G5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα ... Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος με την χωρα προελευσης του κινητου μου ;;; Το κουτακι πανω γραφει "VDI" ... Απο το λιγο ψαξιμο που εκανα πρεπει να ειναι Vodafone Ιταλιας .... Ειναι branded το κινητο ;;; Ρωταω γιατι δεν βλεπω καποιο app η καποιο boot animation της vodafone οταν ανοιγει το κινητο που να υποδηλωνει κατι τετοιο !!! Ευχαριστω προκατοβολικα :)
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα ... Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος με την χωρα προελευσης του κινητου μου ;;; Το κουτακι πανω γραφει "VDI" ... Απο το λιγο ψαξιμο που εκανα πρεπει να ειναι Vodafone Ιταλιας .... Ειναι branded το κινητο ;;; Ρωταω γιατι δεν βλεπω καποιο app η καποιο boot animation της vodafone οταν ανοιγει το κινητο που να υποδηλωνει κατι τετοιο !!! Ευχαριστω προκατοβολικα :)

Βρες το lg phone from στο play stor

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Provider μου γραφει '' VDI '' και στο Provider Name γραφει '' VODAFONE '' ... Οποτε ειναι branded ;;

Ναι είναι branded φίλε μου

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Provider μου γραφει '' VDI '' και στο Provider Name γραφει '' VODAFONE '' ... Οποτε ειναι branded ;;

Λογικα ναι εμενα γράφει Ιταλία

 

Ποτε θα παρουμε nougat ξέρει κάποια...

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έκανα την παραγγελία από Γερμανό ...λογικά την άλλη εβδομάδα θα το έχω.

Δυστυχώς τα χρώματα πέρα από το titan grey δεν μπόρεσα να τα βρω πουθενά.

 

Ελπίζω να έκανα σωστή επιλογή...διότι από το G2 και μετά συνέχεια με απογοητεύει η LG...

Έχω πιστωτικό από LG λόγο bootloop G4....

 

ήμουν μεταξύ S7 Edge - Sony Z5 premium - P9

 

κατέληξα στο G5 διότι:

1) έχει αποσπόμενη μπαταρία

2) υπέρυθρες που βολεύουν πολλές φορές

3) ραδιόφωνο

4) αποσπώμενη μπαταρία.....αν και είναι fail το 2800

5) καλές φωτογραφίες

6) μικρότερος κίνδυνος σπασίματος (S7 edge)

 

Αν έχετε την καλοσύνη θα ήθελα προτάσεις σε full θηκες...που να καλύπτουν και οθόνη (χωρίς να βάζω έξτρα μεμβράνη)...

 

Αν φέρναν έστω και τα χριστούγεννα το V20 αυτό θα έπαιρνα.

 

 

Υ.Γ. Πήγα να το δω live στο MALL (Vodafone) και δεν το είχαν διότι φούσκωσε η μπαταρία...ελπίζω να μην έχω θέματα.....είναι που είναι μικρή...μην φουσκώνει κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα βιντεο 4k και 1080p την ημερα βγαζει και σε εσας compression artifacts στον ουρανο??

 

Παρτε ενα παραδειγμα απο το παρακατω βιντεο

 

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο αυτοι που το εχετε σας εχει χαλαρωσει το κατω καπακι αν το βαζετε στη τσεπη;λογω πιεσης αν εχει φοβο να πιασει μετα απο καιρο να κουνιεται..
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε έχω πάει στην Procordia 5 φορές για αλλαγή οθόνης μου έχουν δοκιμάσει 13 και όλες είχανε καμένα πιξελς, γενικός έχει γίνει ένας σαματάς και δεν βλέπω να βρίσκει άκρη μέχρι τα μπέζελς ξεβάξανε απο το βάλε βγάλε αλλά θα συνεχίζω να πηγαίνω μέχρι τέλος...
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε έχω πάει στην Procordia 5 φορές για αλλαγή οθόνης μου έχουν δοκιμάσει 13 και όλες είχανε καμένα πιξελς, γενικός έχει γίνει ένας σαματάς και δεν βλέπω να βρίσκει άκρη μέχρι τα μπέζελς ξεβάξανε απο το βάλε βγάλε αλλά θα συνεχίζω να πηγαίνω μέχρι τέλος...

Καλημέρα. Ακόμη τπτ με την οθόνη?όπως τους είχες πει από ebay θα είναι δεν εξηγείται αλλιώς.... Απαράδεκτοι..Να απαιτήσεις καινούριο πίσω μέρος του κινητου για την ζημιά που κάνανε στα bezels..

 

Sent from my awesome black leather LG G5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έχει καμένα πιξελ, 2 μάλιστα, πάνω από τα soft keys ακριβώς αλλά ευτυχώς δεν φαίνονται καθόλου... Δεν ενοχλούν στο μάτι, απλά εγώ είμαι ψειρας και τα είδα. Οπότε δεν ασχολούμαι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η φωτεινότητα όταν είναι στο αυτόματο και ειμαι έξω μπαλκονι και μπαίνω μετά στο σπίτι αργεί να πέσει. Συμβαίνει και σε σας?

Άμα συμβεί το αντίθετο άμα μέσα έξω ανεβαίνει ακαριαια

 

Sent from my awesome black leather LG G5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ξέρουμε κάτι για Android 7.0?

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στα παιδια.εχω το g3 και ειμαι ευχαριστημενος πολυ,αλλα οπως ολοι οι ανθρωποι,με τρωει η αλλαγη σε νεα πραγματα.μπορει καποιος που ειχε (εχει) και τα δυο g3-g5 με το χερι στην καρδια να μου πει αν αξιζει να κανω την αλλαγη,η να περιμενω πχ g6 αν υπαρξει? ευχαριστω.

Καντην αξιζει

 

Στάλθηκε από το LG G5

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...