Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστολιαζει ο snapdragon ε;

Εκανα ενα antutu μου εβγαλε σκορ 139.370

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει κάποιος κάτοχος του g5 παραμόρφωση στο ακουστικό του κατά την διάρκεια κλήσης από μεσαία εντάση και πάνω; πιο πολύ ακούγεται σαν συντονισμός
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που χρησιμοποιει καθημερινα το Fm ραδιοφωνο για πανω απο μια ωρα συνεχομενα να μου πει αν εχει τιποτα προβληματα οπως να σταματαει ξαφνικα να δουλευει και τετοια;;

Ρωταω για εχω ενα HTC A9 που μου κανει τετοια θεματα και επειδη σκεφτομαι να παω στο G5 δεν θελω να εχω παρομοια προβληματα. Ειναι σπαστικο καθε 5-10 λεπτα να πρεπει να βγαλω την συσκευη απο την τσεπη για να ενεργοποιησω ξανα το ραδιοφωνο.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Και εγώ που το πήρα πριν μία εβδομάδα, από Ρουμανία έλεγε πάνω το κουτί.

Η παρτίδα είναι η 605 και ξέρω ότι κάποιοι έχουν 604. Δεν ξέρω εάν υπάρχει και πριν την 604 (603 ίσως?).

 

Άσχετο, νομίζω ότι η LG θα δώσει αρκετά νωρίς το Android 7.0 στο LG G5. Ήδη την δίνει για preview testing:

2,000 LG G5 owners get to experience Android 7.0 Nougat early

:D

 

Πως βλεπεις ποιας παρτιδας ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπεις ποιας παρτιδας ειναι?

Το γράφει επάνω στο κουτί (S/N) μαζί με την χώρα προέλευσης, χρώμα, χώρα προορισμού, το IMEI, κτλ κτλ...

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι με τρια γραμματα,μαγαζι με ονομα μπυρας ειναι!Σε ευχαριστω για την απαντηση απλα το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι φαν της αυτοματης θελω να το εχω στο τερμα συνεχεια εκτος απο βραδυ που κ εκει δεν εχω θεμα,πολυ απογοητευση παντως αν ετσι ειναι οντως,που ειναι ετσι η εζω καποιο θεμα?τωρα που το ξαναελεγχω υπαρχει καποια διαφορά αλλα ελαχιστη,σε αυτοματη το δοκιμασα με φλασ απο το g4 πανω απο τον αισθητηρα καμια διαφορά ,την γνωμη σας παρακαλω γιατι τους τα εδωσα τα 400 μια χαρα δεκαπενταυγουστιατικα!!!

 

Θα στραβωθεις τώρα δεν έχεις θέμα αργότερα κλαίνε:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο φίλε μου. Και εγώ σκεφτόμουν την μετάβαση σε g5 από v10 αλλά κάτι με κανει πίσω...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ χαχαχα ε όχι να αφήσετε το 10 αρι να πάρετε 5αρι θα το μετανοιωσετεεεεε!!!:lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαχα ειρωνικά το λες η σοβαρά? :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαχα ειρωνικά το λες η σοβαρά? :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Σοβαρα εχει ενας στην παρεα g5 και το εχω δουλεψει αρκετα και εκτος του ευρυγωνιου που το v10 τον εχει μπροστα δε τρελαθηκα απο τον χειρισμο τις λειτουργιες του και ειδικα την"ποιοτητα κατασκευης και"η αληθεια ειναι οτι ο φιλος"μου δουλευοντας το δικο μου μααααλλον θα το δωσει για να παρει το β10

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα εχει ενας στην παρεα g5 και το εχω δουλεψει αρκετα και εκτος του ευρυγωνιου που το v10 τον εχει μπροστα δε τρελαθηκα απο τον χειρισμο τις λειτουργιες του και ειδικα την"ποιοτητα κατασκευης και"η αληθεια ειναι οτι ο φιλος"μου δουλευοντας το δικο μου μααααλλον θα το δωσει για να παρει το β10

Και μένα στην αρχή δε μου έκανε κάποια τρελή εντύπωση το κινητό αλλά σιγά σιγά εκτίμησα τη δύναμη του 820.

Τώρα παίρνω στα χέρια μου το g4 ενός φίλου μου και μου δίνει την εντύπωση ότι σέρνεται, ενώ σίγουρα δεν είναι έτσι.

Αν κάποιος δε θέλει κομπιάσματα και απόλυτο smoothness το g5 είναι μονόδρομος.

Τώρα για ποιότητα κατασκευής σίγουρα το v10 είναι καλύτερο αλλά αγοράζοντας μια καλή θήκη δε νομίζω ότι είναι κάτι που απασχολεί.

 

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Και μένα στην αρχή δε μου έκανε κάποια τρελή εντύπωση το κινητό αλλά σιγά σιγά εκτίμησα τη δύναμη του 820.

Τώρα παίρνω στα χέρια μου το g4 ενός φίλου μου και μου δίνει την εντύπωση ότι σέρνεται, ενώ σίγουρα δεν είναι έτσι.

Αν κάποιος δε θέλει κομπιάσματα και απόλυτο smoothness το g5 είναι μονόδρομος.

Τώρα για ποιότητα κατασκευής σίγουρα το v10 είναι καλύτερο αλλά αγοράζοντας μια καλή θήκη δε νομίζω ότι είναι κάτι που απασχολεί.

 

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φυσικααα γούστα είναι αυτά αλλά οποίος δε παίζει παιχνίδια ο 820 δε λέει τπτ να σου δώσω να καταλάβεις ανοιξαμε παρέα το verge που είναι πολύ βαριά σελίδα στις 5 τις 3 το 5αρι άνοιξε πιο γρήγορα αλλά ζήτημα 1 δεύτερο διάφορα και τις αλλες 2 άνοιξε πρώτο το 10αρι με ελάχιστη διαφορά οποτεεε.

Και φυσικά εννοείται είναι εξαιρετικό το g5 αλλά το v10 θεωρώ ότι είναι αλλού έστω και με φτωχότερο επεξεργαστή ούτε κομπάζει και σμουθ είναι.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δε μ'ενδιαφέρει αν κάποια συσκευή ανοίγει κάποια σελίδα δέκατα του δευτερολέπτου γρηγορότερα.

Κάποια ανοιγουν τη σελίδα και μετά δε μπορείς ούτε καν να σκρολαρεις ώσπου να φορτώσουν τα animations και τις φωτογραφίες .

Το κινητό πηγαίνει από εφαρμογή σε εφαρμογή πετώντας, καλώς ή κακώς δεν έχει καμία σχέση με τον 808.

Όπως προανέφερα είχα το g4 και μπορώ να κρίνω, όχι απλά παίζοντας κάποια ώρα με το κινητό

Το g5 σίγουρα δε πήγε καλά για την LG, έπεσε και πάνω σε ένα πολύ καλό s7, βγήκε ένα μήνα μετά, χάθηκε το παιχνίδι, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είναι ένα πολύ καλό κινητό και στα χρήματα που κοστίζει άριστο.

Τώρα vs με v10 δε κάνω.

Ο καθένας ας αποφασίσει σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Δε μ'ενδιαφέρει αν κάποια συσκευή ανοίγει κάποια σελίδα δέκατα του δευτερολέπτου γρηγορότερα.

Κάποια ανοιγουν τη σελίδα και μετά δε μπορείς ούτε καν να σκρολαρεις ώσπου να φορτώσουν τα animations και τις φωτογραφίες .

Το κινητό πηγαίνει από εφαρμογή σε εφαρμογή πετώντας, καλώς ή κακώς δεν έχει καμία σχέση με τον 808.

Όπως προανέφερα είχα το g4 και μπορώ να κρίνω, όχι απλά παίζοντας κάποια ώρα με το κινητό

Το g5 σίγουρα δε πήγε καλά για την LG, έπεσε και πάνω σε ένα πολύ καλό s7, βγήκε ένα μήνα μετά, χάθηκε το παιχνίδι, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είναι ένα πολύ καλό κινητό και στα χρήματα που κοστίζει άριστο.

Τώρα vs με v10 δε κάνω.

Ο καθένας ας αποφασίσει σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι δε κάνω vs εννοείται ότι το τζι 5 είναι ανώτερο απλά αναφορά έκανα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε komias.

Είμαι και γω fan του v10 και παραλίγο να το πάρω.

Απλά παραθέτω κάποια συγκριτικά πλεονεκτήματα του g5 που δεν αμφιβάλω ότι αντίστοιχα το v10 έχει τα δικά του συγκριτικά πλεονεκτήματα.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jor1ge
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Οπότε λέτε ότι αξίζει η μετάβαση... Τα μαύρα πλαίσια γύρω από την οθόνη του ενοχλούν?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Οπότε λέτε ότι αξίζει η μετάβαση... Τα μαύρα πλαίσια γύρω από την οθόνη του ενοχλούν?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Δεν είναι τεράστιες οι διαφορές φίλε μου.

Δε μπορεί να σου λέει κάποιος με σιγουριά αν αξίζει η μετάβαση.

Για μένα άξιζε από g4 αλλά είναι άλλο θηρίο το v10.

Επειδή είναι όλα σχετικά, εγώ έχω κοιτούσα και το s7 αλλά πήγα πάλι σε lg λόγω του double tap και της ευρυγώνιας κάμερας.

Να φανταστείς οι 8 στις 10 φωτογραφίες μου είναι με αυτήν.

Ίσως πρέπει να βρεις κάποιον με g5 να το τσεκάρεις καμιά ώρα .

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσον αφορά το Hardware (SoC και RAM) δεν υπάρχει καν σύγκριση.

Το G4 έχει SD808 (20nm, 2xA57@1.8 GHz + 4xA53@1.4 GHz με Adreno418) με 3GB LPDDR3 933MHz ενώ το G5 έχει SD820 (14nm, 2xKryo@2.15 GHz + 2xKryo@1.6 GHz με Adreno530) με 4GB LPDDR4 1866MHz.

Σε όλα είναι 2 φορές πιο ισχυρό, με εξαίρεση τον GPU που είναι 3 φορές πιο ισχυρό.

Η διαφορά θα ήταν μικρότερη εάν η LG διάλεγε τον SD810 αντί του SD808.

Από 'κει και πέρα, όσον αφορά την εμφάνιση ιδιαίτερα, είναι πάνω στα προσωπικά γούστα του καθενός...

Και να σας πω την αμαρτία μου ήμουν πολύ κοντά να πάρω το G4, γιατί πολύ απλά με ικανοποιούσαν τα specs του.

Εκεί όμως που φρέναρα απότομα, ήταν όταν διάβασα για το bootloop. Μετά από πολύ διάβασμα σε φόρουμς και sites, είπα stop. Πάμε αλλού...

Α και όσο για το S7/e, διαφωνώ ότι είναι πολύ καλό για το 2016, γιατί πολύ απλά αυτό που δίνει, το δίνει και ο ανταγωνισμός.

Αντιθέτως το S6/e ήταν πολύ ανώτερο για την εποχή του (μόνο και μόνο το custom SoC (Exynos 7420) με επίδοση που δεν έβρισκες πουθενά, φτάνει).

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τεράστιες οι διαφορές φίλε μου.

Δε μπορεί να σου λέει κάποιος με σιγουριά αν αξίζει η μετάβαση.

Για μένα άξιζε από g4 αλλά είναι άλλο θηρίο το v10.

Επειδή είναι όλα σχετικά, εγώ έχω κοιτούσα και το s7 αλλά πήγα πάλι σε lg λόγω του double tap και της ευρυγώνιας κάμερας.

Να φανταστείς οι 8 στις 10 φωτογραφίες μου είναι με αυτήν.

Ίσως πρέπει να βρεις κάποιον με g5 να το τσεκάρεις καμιά ώρα .

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχω δει σε κατάστημα αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα από εκεί.. Είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη που το έχει να πιούμε ένα καφεδάκι να το δω λίγο? :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα που έχω το Oneplus 3 και έπιασα στα χέρια μου το LG G5 αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η φωτεινότητα και ποιότητα κατασκευής του OP3 τελικά σε σχέση με το LG G5. Έπρεπε να βάλει η LG amoled οθόνη. Όταν πας σε Amoled δεν γυρνάς σε IPS δυστυχώς. Κατά τα άλλα μια χαρά συσκευή το G5
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λοιπόν ρε παιδιά όλοι εσείς που λέτε για την ποιότητα κατασκευής και τα προβλήματα της οθόνης χαλαρώστε λίγο,ποιος λογικός χρήστης δεν θα βάλει θήκη στο κινητό; εκτός αυτού εγώ με το που το πιασα στα χέρια μου μου φανηκαν περίεργα όλα αυτά που λέγατε, το κινητό είναι απιθανο, στο θέμα της οθόνης τώρα, το δικό μου έχει λίγο light bleeding κάτω δεξιά, ε ναι και; δεν επηρεαζει εμένα προσωπικα και δεν βρίσκω λόγο κάποιος να μην το αγοράσει για αυτο.Ακόμα ο κοφτης, δοκίμασα το κινητό εξω και ήταν απλά μια χαρά, μπορεί όταν είσαι ακριβώς μα ακριβώς κάτω από τον ηλιο να πέφτει λίγο η φωτεινότητα αλλά όταν πήγα κάτω από δένδρο/ομπρέλα το κινητό ηταν μια χαρά,ποιος λογικός άνθρωπος θα πάει να κάτσει κάτω απο το ήλιο για πολύ ώρα; και για τα θέματα φωτεινότητας που πολλοί λένε ακόμα και σε εσωτερικό χώρο εγώ πανω απο 50% δεν το εχω.Τέλος πρέπει να καταλάβεται ότι παρά πολύς κόσμος επηρεάζεται απο το φορουμ, εγώ διαβάζοντας όλα αυτά που λέτε εδώ μέσα το σκεφτόμουν πολυ,ευτυχώς που το πήρα και κατάλαβα πόσο τέλειο ήταν το κινητό.Τέλος για όλους αυτούς που λένε για συγκρίσεις, με το β10 δεν ξέρω γιατί δεν το εχω ψάξει καθόλου,αλλά ρε παιδιά με το σ7 Όταν το συγκρίνετε σκεφτείτε ότι το σ7 είναι 100 ευρω πάνω, και παρεμπιπτόντως,το σ7 μπρος πίσω είναι γυαλί εκτός απο τα αποτυπώματα συνέχεια σκεφτήκατε ότι άμα πέσει μια φορά κάτω θα γίνει χίλια κομμάτια? Και αν μου πείτε θα βάλετε θήκη, γιατί δεν βάζετε θήκη και στο γ5 που σας ενοχλεί η ποιότητα κατασκευής; Αυτά είχα να πω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λοιπόν ρε παιδιά όλοι εσείς που λέτε για την ποιότητα κατασκευής και τα προβλήματα της οθόνης χαλαρώστε λίγο,ποιος λογικός χρήστης δεν θα βάλει θήκη στο κινητό; εκτός αυτού εγώ με το που το πιασα στα χέρια μου μου φανηκαν περίεργα όλα αυτά που λέγατε, το κινητό είναι απιθανο, στο θέμα της οθόνης τώρα, το δικό μου έχει λίγο light bleeding κάτω δεξιά, ε ναι και; δεν επηρεαζει εμένα προσωπικα και δεν βρίσκω λόγο κάποιος να μην το αγοράσει για αυτο.Ακόμα ο κοφτης, δοκίμασα το κινητό εξω και ήταν απλά μια χαρά, μπορεί όταν είσαι ακριβώς μα ακριβώς κάτω από τον ηλιο να πέφτει λίγο η φωτεινότητα αλλά όταν πήγα κάτω από δένδρο/ομπρέλα το κινητό ηταν μια χαρά,ποιος λογικός άνθρωπος θα πάει να κάτσει κάτω απο το ήλιο για πολύ ώρα; και για τα θέματα φωτεινότητας που πολλοί λένε ακόμα και σε εσωτερικό χώρο εγώ πανω απο 50% δεν το εχω.Τέλος πρέπει να καταλάβεται ότι παρά πολύς κόσμος επηρεάζεται απο το φορουμ, εγώ διαβάζοντας όλα αυτά που λέτε εδώ μέσα το σκεφτόμουν πολυ,ευτυχώς που το πήρα και κατάλαβα πόσο τέλειο ήταν το κινητό.Τέλος για όλους αυτούς που λένε για συγκρίσεις, με το β10 δεν ξέρω γιατί δεν το εχω ψάξει καθόλου,αλλά ρε παιδιά με το σ7 Όταν το συγκρίνετε σκεφτείτε ότι το σ7 είναι 100 ευρω πάνω, και παρεμπιπτόντως,το σ7 μπρος πίσω είναι γυαλί εκτός απο τα αποτυπώματα συνέχεια σκεφτήκατε ότι άμα πέσει μια φορά κάτω θα γίνει χίλια κομμάτια? Και αν μου πείτε θα βάλετε θήκη, γιατί δεν βάζετε θήκη και στο γ5 που σας ενοχλεί η ποιότητα κατασκευής; Αυτά είχα να πω.

Για αυτό ανέφερα το Oneplus 3 γιατί είναι στα ίδια λεφτά πάνω κάτω και είχα και τις 2 συσκευές ταυτόχρονα. Και στο τέλος κράτησα το Oneplus. Δεν σημαίνει πως το G5 είναι χάλια, αντίθετος μέτα το op3 είναι το δεύτερο καλύτερο Value for money κινητο.

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λοιπόν ρε παιδιά όλοι εσείς που λέτε για την ποιότητα κατασκευής και τα προβλήματα της οθόνης χαλαρώστε λίγο,ποιος λογικός χρήστης δεν θα βάλει θήκη στο κινητό; εκτός αυτού εγώ με το που το πιασα στα χέρια μου μου φανηκαν περίεργα όλα αυτά που λέγατε, το κινητό είναι απιθανο, στο θέμα της οθόνης τώρα, το δικό μου έχει λίγο light bleeding κάτω δεξιά, ε ναι και; δεν επηρεαζει εμένα προσωπικα και δεν βρίσκω λόγο κάποιος να μην το αγοράσει για αυτο.Ακόμα ο κοφτης, δοκίμασα το κινητό εξω και ήταν απλά μια χαρά, μπορεί όταν είσαι ακριβώς μα ακριβώς κάτω από τον ηλιο να πέφτει λίγο η φωτεινότητα αλλά όταν πήγα κάτω από δένδρο/ομπρέλα το κινητό ηταν μια χαρά,ποιος λογικός άνθρωπος θα πάει να κάτσει κάτω απο το ήλιο για πολύ ώρα; και για τα θέματα φωτεινότητας που πολλοί λένε ακόμα και σε εσωτερικό χώρο εγώ πανω απο 50% δεν το εχω.Τέλος πρέπει να καταλάβεται ότι παρά πολύς κόσμος επηρεάζεται απο το φορουμ, εγώ διαβάζοντας όλα αυτά που λέτε εδώ μέσα το σκεφτόμουν πολυ,ευτυχώς που το πήρα και κατάλαβα πόσο τέλειο ήταν το κινητό.Τέλος για όλους αυτούς που λένε για συγκρίσεις, με το β10 δεν ξέρω γιατί δεν το εχω ψάξει καθόλου,αλλά ρε παιδιά με το σ7 Όταν το συγκρίνετε σκεφτείτε ότι το σ7 είναι 100 ευρω πάνω, και παρεμπιπτόντως,το σ7 μπρος πίσω είναι γυαλί εκτός απο τα αποτυπώματα συνέχεια σκεφτήκατε ότι άμα πέσει μια φορά κάτω θα γίνει χίλια κομμάτια? Και αν μου πείτε θα βάλετε θήκη, γιατί δεν βάζετε θήκη και στο γ5 που σας ενοχλεί η ποιότητα κατασκευής; Αυτά είχα να πω.

 

Συμφωνω 100% φιλε μου σε οτι λες.

Και εγω περίμενα ( alien) αλλα οταν επιασα το κινητακι στα χερια μου λέω κοιτα να δεις .....

Το χω ξανα πει. Αν ειχα επιλογή παλι αυτο θα επαιρνα.

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

605 το δικό μου και πραγματικά το ευχαριστιέμαι απόλυτα, στα 385euro ειναι το ΑΠΟΛΥΤΟ value For money σε ναυαρχίδα με την καλύτερη κάμερα σε κινητό ( εις διπλούν παρακαλώ).

 

Μπήκε με Update η V10d. εσάς ποια version έχει latest?

Link to comment
Share on other sites

:(

Μπήκε με Update η V10d. εσάς ποια version έχει latest?

 

Και μενα.

Χθες οταν το πρωτο ανοιξα ειχε 10a πηγε 10c και τέλος 10d καπου στα 499 mb

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

πώς μπορώ να κάνω να εμφανίζονται στα call logs πρώτα τα επίθετα , καθώς και στις εισερχόμενες κλήσεις;

Ενώ στις επαφές γίνεται η εμφάνιση με το επίθετο πρώτα , στις εισερχόμενες και στα logs βλέπω το όνομα πρώτο.

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...