Jump to content

[AVIN] Tablet με 40 ευρώ στην AVIN!!!


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν αξίζει..... αλλά το αναφέρω!

Μακάρι να είχαν μοντέλο με 3g.

 

 

 

http://www.avinoil.gr/gr/sas-endiaferei/nea/item/227-pairneis-tablet-mono-me-40

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, αν έπαιζε με 40-60 ευρώ βενζίνη να το έδιναν δώρο (1/χρήστη πχ, με καταγραφή της πινακίδας ξερω γω) θα άξιζε, για να το δώσεις σε κανα παιδί, σε καναν πιο μεγάλο που δεν θέλει πολλά πράγματα κλπ. τώρα και 40 ευρώ βενζίνη και 40 ευρώ για ένα tablet που το παίρνεις μόνο σου έτσι και αλλιώς 40-50 ευρώ και εχει 512 MB RAM, ε δεν το λες και προσφορά που δεν πρέπει να χάσεις...
Link to comment
Share on other sites

με το που έκανα το ποστ... είδα την τιμή στο skroutz... και μάλιστα σε "επώνυμα" καταστήματα κάνει τόσο.

συγγνώμη για την δήθεν προσφορά.... την πάτησαν 2 φίλοι μου.

 

:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μιας και λέτε για προσφορές και βενζιναδικα, είχα βάλει πριν ένα μήνα σε bp 40€ καύσιμα σε αυτοκίνητο και με ακόμα 9,90€ μπορούσες να βάλεις οδική στο αμάξι interamerican για έναν χρόνο! Ίσως η προσφορά τρέχει ακόμα γιατί η κάρτα θέλει ενεργοποίηση μέχρι τέλη του μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μιας και λέτε για προσφορές και βενζιναδικα, είχα βάλει πριν ένα μήνα σε bp 40€ καύσιμα σε αυτοκίνητο και με ακόμα 9,90€ μπορούσες να βάλεις οδική στο αμάξι interamerican για έναν χρόνο! Ίσως η προσφορά τρέχει ακόμα γιατί η κάρτα θέλει ενεργοποίηση μέχρι τέλη του μήνα.

ακομη ισχυει αυτο που λες και αμα εχεις φιλο βενζινα στην δινει χωρις τα απαιτουμενα λιτρα.εχω ενεργοποιησει ηδη 2.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομη ισχυει αυτο που λες και αμα εχεις φιλο βενζινα στην δινει χωρις τα απαιτουμενα λιτρα.εχω ενεργοποιησει ηδη 2.;)

 

Αυτό με την bp και την ασφάλεια της interamerican ισχύει και για μηχανάκια?

Επίσης αν κάποιος έχει ήδη ασφάλεια στο αμάξι του μέχρι και τον Απρίλιο μπορεί να κάνει αυτήν που λέτε? Συνολικά δηλαδή ποσό κοστίζει βρε παιδιά?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την bp και την ασφάλεια της interamerican ισχύει και για μηχανάκια?

Επίσης αν κάποιος έχει ήδη ασφάλεια στο αμάξι του μέχρι και τον Απρίλιο μπορεί να κάνει αυτήν που λέτε? Συνολικά δηλαδή ποσό κοστίζει βρε παιδιά?

ισχυει και για μηχανακια ανω των 50 κυβικων.κι'εχω εχω αλλη ασφαλεια στην μηχανη,δεν παιζει κανενα ρολο...οδικη αγοραζεις.

το κοστος της ειναι 10 ευρο & (20 λιτρα βενζινη για μοτοσυκλετα - 40 για αυτοκινητο) και την παιρνεις απο ορισμενα πρατηρια BP

μεχρι 31/01/2016 μπορει να ενεργοποιηθει.και την κανεις μονος σου η τηλεφωνοντας η μεσω ιντερνετ βαζωντας τα στοιχεια του οχηματος και τον κρυμμενο κωδικο που εχει η καρτα.και σου το επιβεβαιωνουν αμεσα στελνωντας επιπλεον εναν 4ψηφιο κωδικο.

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...