Jump to content

[LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βρήκα μια απίστευτη προσφορά.

Τι λέτε?

https://www.germanos.gr/product/lg-g4/20303260/

Αυτοι ζουν το δικο τους ονειρο...:lol:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη εχει τυχει να δουλεψω σε Γερμανο (περυσι) , δε τους ενδιαφερει στο ελαχιστο αν θα πουλησουν την οποιαδηποτε συσκευη. Φανταζομαι ειναι ευνοητοι οι λογοι. Αυτο βεβαια δε δικαιολογει το γεγονος οτι ζουν σε αλλο κοσμο... Ισχυει :lol:
Link to comment
Share on other sites

ζουν το δικο τους ονειρο...:lol:

 

καλά εντάξει, τα παιδιά έχουν ένα μικρο λαγκ ενός χρόνου να κατεβάσουν τις τιμές και εσείς γελάτε τι να πω :p

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε μπορει καποιος να με βοηθησει και να συνοψισει τις σειρες που δεν εχουν προβλημα με Bootloop?

επισης που μπορω να δω το κιν πια σειρα ειναι?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χαιρετε μπορει καποιος να με βοηθησει και να συνοψισει τις σειρες που δεν εχουν προβλημα με Bootloop?

 

Κανείς δεν μπορεί γιατί τίποτα δεν είναι σίγουρο. Υπάρχουν συσκευές πρώτης παρτίδας (505) που δεν έχουν βγάλει το παραμικρό και υπάρχουν συσκευές του 2016 που έχουν βγάλει... προφανώς όπως έχουμε ξαναπεί δεν πρόκειται τελικά για θέμα παρτίδας αλλά του πόσο θα είσαι τυχερός να πέσεις σε "καλή" συσκευή.

 

επισης που μπορω να δω το κιν πια σειρα ειναι?

 

Το serial number που αναγράφεται τόσο στη συσκευή όσο και στο κουτί εξωτερικά δείχνει την παραγωγή της συσκευής στα τρία πρώτα νούμερα. Πχ. 601 = 01/2016, 511 = 11/2015 κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω καταλήξει στο ότι θα πάρω g4 μεταχειρισμένο. Έχω βρει μία πολύ καλή προσφορά (260 με καφέ δέρμα, 1 μήνα και σφραγισμένα παρελκόμενα, παρτίδα 601 που κατά τα λεγόμενά του έχει ξεφύγει του bootloop αν και το υπέθεσα αφού είναι τόσο πρόσφατο κινητό..). Αλλά:

 

1)Το κουτί έχει πάνω μία εικόνα national geographic (μετά από ψάξιμο βρήκα ότι μια πολωνική εταιρία έδινε bundle g4, nation geographic ebook και headset), αλλά παρ'όλο που βρήκα τη φωτογραφία ως εξώφυλλο του ebook δε βρήκα πουθενά αλλού φωτογραφία με το ίδιο κουτί..

 

2)Το κινητό είναι αγορασμένο από ένα alpha mobiles ή κάπως έτσι το οποίο πρώτη φορά ακούω και είναι προς κέντρο. Το γνωρίζει κανείς;

 

Παρ'ότι θα τσεκάρω IMEI σε συσκευή-κουτί-απόδειξη και κωδικό χώρας στο κουτί αύριο που έχω κλείσει συνάντηση με το παιδί, μου φαίνεται παράξενος ο συνδυασμός αυτός και θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε 1-2 στοιχεία που μπορούν να σιγουρέψουν ότι θα είμαι καλυμμένος από εγγυήσεις κλπ. Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο topic, αν δεν είναι να ζητήσουμε απ'τους διαχειριστές μεταφορά του ή να το γράψω εκεί που πρέπει και διαγραφή..

 

Ευχαριστώ :)

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω καταλήξει στο ότι θα πάρω g4 μεταχειρισμένο. Έχω βρει μία πολύ καλή προσφορά (260 με καφέ δέρμα, 1 μήνα και σφραγισμένα παρελκόμενα, παρτίδα 601 που κατά τα λεγόμενά του έχει ξεφύγει του bootloop αν και το υπέθεσα αφού είναι τόσο πρόσφατο κινητό..). Αλλά:

 

1)Το κουτί έχει πάνω μία εικόνα national geographic (μετά από ψάξιμο βρήκα ότι μια πολωνική εταιρία έδινε bundle g4, nation geographic ebook και headset), αλλά παρ'όλο που βρήκα τη φωτογραφία ως εξώφυλλο του ebook δε βρήκα πουθενά αλλού φωτογραφία με το ίδιο κουτί..

 

2)Το κινητό είναι αγορασμένο από ένα alpha mobiles ή κάπως έτσι το οποίο πρώτη φορά ακούω και είναι προς κέντρο. Το γνωρίζει κανείς;

 

Παρ'ότι θα τσεκάρω IMEI σε συσκευή-κουτί-απόδειξη και κωδικό χώρας στο κουτί αύριο που έχω κλείσει συνάντηση με το παιδί, μου φαίνεται παράξενος ο συνδυασμός αυτός και θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε 1-2 στοιχεία που μπορούν να σιγουρέψουν ότι θα είμαι καλυμμένος από εγγυήσεις κλπ. Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο topic, αν δεν είναι να ζητήσουμε απ'τους διαχειριστές μεταφορά του ή να το γράψω εκεί που πρέπει και διαγραφή..

 

Ευχαριστώ :)

Από alpha mobile έχω αγοράσει κ εγώ.

Κανένα πρόβλημα. Δίνουν απόδειξη κλπ και το δικό μου είναι ιταλικό.

5 μήνες το έχω χωρίς κάποιο θέμα.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω καταλήξει στο ότι θα πάρω g4 μεταχειρισμένο. Έχω βρει μία πολύ καλή προσφορά (260 με καφέ δέρμα, 1 μήνα και σφραγισμένα παρελκόμενα, παρτίδα 601 που κατά τα λεγόμενά του έχει ξεφύγει του bootloop αν και το υπέθεσα αφού είναι τόσο πρόσφατο κινητό..). Αλλά:

 

1)Το κουτί έχει πάνω μία εικόνα national geographic (μετά από ψάξιμο βρήκα ότι μια πολωνική εταιρία έδινε bundle g4, nation geographic ebook και headset), αλλά παρ'όλο που βρήκα τη φωτογραφία ως εξώφυλλο του ebook δε βρήκα πουθενά αλλού φωτογραφία με το ίδιο κουτί..

 

2)Το κινητό είναι αγορασμένο από ένα alpha mobiles ή κάπως έτσι το οποίο πρώτη φορά ακούω και είναι προς κέντρο. Το γνωρίζει κανείς;

 

Παρ'ότι θα τσεκάρω IMEI σε συσκευή-κουτί-απόδειξη και κωδικό χώρας στο κουτί αύριο που έχω κλείσει συνάντηση με το παιδί, μου φαίνεται παράξενος ο συνδυασμός αυτός και θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε 1-2 στοιχεία που μπορούν να σιγουρέψουν ότι θα είμαι καλυμμένος από εγγυήσεις κλπ. Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο topic, αν δεν είναι να ζητήσουμε απ'τους διαχειριστές μεταφορά του ή να το γράψω εκεί που πρέπει και διαγραφή..

 

Ευχαριστώ :)

http://sim-unlock.net/imei_chk/357513068780692/

ζητα το ΙΜΕΙ και βαλτο εδω...μολις το βρει πατα την μπαρα την δευτερη στην μεση της σελιδας που λεει free network and warranty chekcker....και θα σου βγαλει ολα τα στοιχεια της συσκευης αναλυτικα και το υπολοιπο της εγγυησης

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα παιδιά!

Αυτή την στιγμή εχω το samsung s7582, για τα λεφτά του καλό κινητό, χωρίς προβλήματα. Όμως αυτά που ζητάω πλέον δεν μπορεί να τα καλύψει και λέω να πάρω το LG G4. Διαβάζοντας και ψάχνοντας έχω στο internet είδα διάφορα και σκάλωσα ως προς την αγορά και εχω τις εξης απορίες

1. Το θέμα του bootloader έχει διορθωθεί?

2. Βλέπω μεγάλη διαφορά στις τιμές και μπαίνουν διάφορα στο μυαλό μου, όπως κλώνοι, φθηνότερες εκδόσεις, στοκ προς απόσυρση προβληματικών σειρών, ακόμη και παραεισαγωγή που υπόθηκε για άλλο κινητό (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430216). Μπορεί να δικαιολογηθεί διαφορά έως και 400Ε μεταξύ σκρουτζομάγαζων και επώνημων? Ξέρω οτι αρκετά επώνυμα καταστήματα είναι φαρμακεία αλλά πόσο δηλαδή?

3. Βλέπω κάποιες εκδόσεις να αναφέρουν "EU" και "GR" τι υποεκδόσεις είναι αυτές?

4. Υπάρχουν καταστήματα που μπορεί κάποιος να εμπιστευτεί?

Προτιμώ να δώσω παραπάνω μέχρι ενα λογικό όριο παρά να πάρω φώλα. Δυστοιχώς λόγο κρίσης πολλοί επιτήδειοι πουλάνε κλώνους και σαβούρα με δέλεαρ οικονομικότερη τιμή. Πλέον δυστοιχώς η διαφορά δεν είναι αναγνωρίσιμη παρά όταν είναι πλέον αργά, δεν παίζουμε με παραλλαγή του ονόματος αλλά πιστή εμφανισιακή αντιγραφή. Εντύπωση μου κάνει πως καταστήματα όπως το πλαισιο κάνουν μεταπήδηση απο το g3 στο g5 :confused:

Τέτοια video βλέπω και μου "φτιάχνουν" την διάθεση https://www.youtube.com/watch?v=J38jFvoOMKg :mad:

Μήπως τελικά να πάρω το g3? :whistle:

 

Thanks in advance guys!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη Κυριακή!

1. Bootloop εννοεις. Αυτο ειναι κατι που εμφανιζεται σε ενα μικρο αριθμο συσκευων και κανεις (ουτε η LG ) δε ξερει το λογο. Ελπιζουμε σε update για να διορθωθει οριστικα.

2. Εχει συζητηθει τοσες φορες, που αν το ξανασυζητησουμε θα μας παρουν με τις πετρες :p Με 2 κουβεντες , απο αξιοπιστα,γνωστα σκρουτζομαγαζα, παιρνεις χωρις προβλημα. Απλα δεν εχουν την ταμπελα "ελληνικο" κινητο τα περισσοτερα. Big deal :p

3. Το παραπανω που ειπα. EU , δηλαδη προοριζοταν για χωρα της Ευρωπης (Ολλανδια, Γερμανια κλπ).

4. Ναι.

Αυτους με τους κλωνους παντως, λιγο δυσκολο να τους βρεις σε μαγαζια του skroutz.

 

Εγω λεω αφου μπορεις να διαθεσεις και παραπανω λεφτα , να παρεις αυτο να ξεμπερδευεις :p Αξιοπιστο καταστημα.

Απλα να ξερεις η μεταβαση απο τις 4.0 στις 5.5-5.7 ιντσες, δε θα ειναι ευκολη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Αυτή την στιγμή εχω το samsung s7582, για τα λεφτά του καλό κινητό, χωρίς προβλήματα. Όμως αυτά που ζητάω πλέον δεν μπορεί να τα καλύψει και λέω να πάρω το LG G4. Διαβάζοντας και ψάχνοντας έχω στο internet είδα διάφορα και σκάλωσα ως προς την αγορά και εχω τις εξης απορίες

1. Το θέμα του bootloader έχει διορθωθεί?

2. Βλέπω μεγάλη διαφορά στις τιμές και μπαίνουν διάφορα στο μυαλό μου, όπως κλώνοι, φθηνότερες εκδόσεις, στοκ προς απόσυρση προβληματικών σειρών, ακόμη και παραεισαγωγή που υπόθηκε για άλλο κινητό (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430216). Μπορεί να δικαιολογηθεί διαφορά έως και 400Ε μεταξύ σκρουτζομάγαζων και επώνημων? Ξέρω οτι αρκετά επώνυμα καταστήματα είναι φαρμακεία αλλά πόσο δηλαδή?

3. Βλέπω κάποιες εκδόσεις να αναφέρουν "EU" και "GR" τι υποεκδόσεις είναι αυτές?

4. Υπάρχουν καταστήματα που μπορεί κάποιος να εμπιστευτεί?

Προτιμώ να δώσω παραπάνω μέχρι ενα λογικό όριο παρά να πάρω φώλα. Δυστοιχώς λόγο κρίσης πολλοί επιτήδειοι πουλάνε κλώνους και σαβούρα με δέλεαρ οικονομικότερη τιμή. Πλέον δυστοιχώς η διαφορά δεν είναι αναγνωρίσιμη παρά όταν είναι πλέον αργά, δεν παίζουμε με παραλλαγή του ονόματος αλλά πιστή εμφανισιακή αντιγραφή. Εντύπωση μου κάνει πως καταστήματα όπως το πλαισιο κάνουν μεταπήδηση απο το g3 στο g5 :confused:

Τέτοια video βλέπω και μου "φτιάχνουν" την διάθεση https://www.youtube.com/watch?v=J38jFvoOMKg :mad:

Μήπως τελικά να πάρω το g3? :whistle:

 

Thanks in advance guys!

Φιλε μου προσδιορισε αν θες δικαρτο η μονοκαρτο γιατι στα δικαρτα δεν εχει παρουσιαστει το παραμικρο....

Ειχα το κινητο που εχεις οπως κιαλλα πολλα δικαρτα....Για μενα (παντα μιλαω για το δικαρτο) ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην αγορα στα χρηματα του...Ολα αποσπομενα ολα αλλαζουν sd card και οσο για το μεγεθος δεν εχει καμια διαφορα με καποιο 5ρι αν τα βαλεις διπλα διπλα....

To iphone plus ειναι παντοφλα διπλα του....

Για μενα αν θες δικαρτο παρτο με κλειστα ματια....

Link to comment
Share on other sites

Δίκαρτο είναι. Είχα voda και cosmote γιαυτό το πήρα δικαρτο μιας και ήταν μπελας να εχω δυο κινητα επάνω μου. Κράτησα την cosmote οπότε δεν μου χρειάζεται τετοιο τηλέφωνο πλεον. Πέρα οτι σερνεται γιατί του ζηταω παραπάνω απο αυτά που είναι σχεδιασμενο, το τηλεφωνο είναι σκυλί. Ποτέ δεν εβγαλε πρόβλημα και μάλιστα αντεξε και δυνατες πτώσεις χωρίς να βγάλει το παραμικρό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και καλη Κυριακή!

1. Bootloop εννοεις. Αυτο ειναι κατι που εμφανιζεται σε ενα μικρο αριθμο συσκευων και κανεις (ουτε η LG ) δε ξερει το λογο. Ελπιζουμε σε update για να διορθωθει οριστικα.

2. Εχει συζητηθει τοσες φορες, που αν το ξανασυζητησουμε θα μας παρουν με τις πετρες :p Με 2 κουβεντες , απο αξιοπιστα,γνωστα σκρουτζομαγαζα, παιρνεις χωρις προβλημα. Απλα δεν εχουν την ταμπελα "ελληνικο" κινητο τα περισσοτερα. Big deal :p

3. Το παραπανω που ειπα. EU , δηλαδη προοριζοταν για χωρα της Ευρωπης (Ολλανδια, Γερμανια κλπ).

4. Ναι.

Αυτους με τους κλωνους παντως, λιγο δυσκολο να τους βρεις σε μαγαζια του skroutz.

 

Εγω λεω αφου μπορεις να διαθεσεις και παραπανω λεφτα , να παρεις αυτο να ξεμπερδευεις :p Αξιοπιστο καταστημα.

Απλα να ξερεις η μεταβαση απο τις 4.0 στις 5.5-5.7 ιντσες, δε θα ειναι ευκολη.

 

Thanks, ναι για το bootloop έλεγα! Πλάκα πλακα το είχα σκεφτεί το v10 αλλά υπάρχει το θεμα που ανέφερες όσο ναφορά το μέγεθος της οθόνης, οχι οτι οι 0,2" αλλάζουν και πολύ την κατασταση. Με πιάνει μια βαρεμάρα στο μετρό και στα λεωφορεία και το κινητό το έχω στο χέρι και ασχολούμε με browsing, διαβασμα και fb. Ακόμα και οταν σταματήσω να κάνω κατι συνεχίζω να το κρατώ στο χέρι μέχρι να αρχίσω πάλι:lol: Το υπάρχον που έχω κρατιέται σαν χερούλι, αλλά δοκίμασα το samsung note 4 ενος φίλου και η παλαμη δεν κλείνει. Είναι ενα θεμα, πιστευω να το συνηθήσω!

Edited by dennisthemenace
Link to comment
Share on other sites

Δίκαρτο είναι. Είχα voda και cosmote γιαυτό το πήρα δικαρτο μιας και ήταν μπελας να εχω δυο κινητα επάνω μου. Κράτησα την cosmote οπότε δεν μου χρειάζεται τετοιο τηλέφωνο πλεον. Πέρα οτι σερνεται γιατί του ζηταω παραπάνω απο αυτά που είναι σχεδιασμενο, το τηλεφωνο είναι σκυλί. Ποτέ δεν εβγαλε πρόβλημα και μάλιστα αντεξε και δυνατες πτώσεις χωρίς να βγάλει το παραμικρό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Thanks, ναι για το bootloop έλεγα! Πλάκα πλακα το είχα σκεφτεί το v10 αλλά υπάρχει το θεμα που ανέφερες όσο ναφορά το μέγεθος της οθόνης, οχι οτι οι 0,2" αλλάζουν και πολύ την κατασταση. Με πιάνει μια βαρεμάρα στο μετρό και στα λεωφορεία και το κινητό το έχω στο χέρι και ασχολούμε με browsing, διαβασμα και fb. Ακόμα και οταν σταματήσω να κάνω κατι συνεχίζω να το κρατώ στο χέρι μέχρι να αρχίσω πάλι:lol: Το υπάρχον που έχω κρατιέται σαν χερούλι, αλλά δοκίμασα το samsung note 4 ενος φίλου και η παλαμη δεν κλείνει. Είναι ενα θεμα, πιστευω να το συνηθήσω!

 

Οταν πας γενικα σε μεγαλυτερο κινητο (και μαλιστα τοσο μεγαλυτερο), ειναι ενα θεμα σιγουρα. Εγω σημερα μεταξυ των 2 θα εδινα τα κατι παραπανω απο 400 που ζηταει το V10 (αν δεν ειχα παρει το G4) , οχι επειδη το G4 ειναι κακο , αλλα για την κινδυνολογια και μονο που το ακολουθει (σε βαθος χρονου σε προβληματιζει και σου δημιουργει ψυχολογικα :lol::lol: ).

Παντως στα 300€ δεν εχει αλλο κινητο με τετοιες επιδοσεις και καμερα, οποτε εαν το μπατζετ σε προβληματιζει και δε θες τα +100 , πας στο G4 και δε πολυσκεφτεσαι ολα αυτα που ακουγονται! Και φυσικα απο οποιοδηποτε καταστημα εχει καλες κριτικες στο skroutz και σου φανει αξιοπιστο. Αν εισαι και Αθήνα εχεις πολλες επιλογες τριγυρω σου !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το παρέλαβα σήμερα και φοράει MM ευτυχώς. Μετά το G2, το ηχείο του και η κάμερα κάνουν τρομερή διαφορά. Εντωμεταξύ, αυτό το πράγμα με τις διαφημίσεις στις εφαρμογές και στο browsing δεν το περίμενα, χαμός. Δεν βλέπω να το κρατάω unrooted για πολύ καιρό.

Πες μου παρακαλώ, ποιά παρτίδα είναι το κινητό σου και απο πού το πήρες; (εαν δεν επιτρέπεται εδώ στείλε μου ενα PM).

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3 D855 32GB Titanium Black

Marshmallow 6.0 v30c, παρτίδα 501

LG G4 H815 32GB Grey

Marshmallow 6.0 v20g, παρτίδα 603

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Στα 300 ευρω πλεον και στη vodafone.. θεωρώ οτι καρα-αξίζει, διοτι και bootloop να πάθει θα γίνει αντικατάσταση και οχι επισκευή μιας και μιλάμε για ''ελληνική'' συσκευή

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/LG-G4

Link to comment
Share on other sites

Στα 300 ευρω πλεον και στη vodafone.. θεωρώ οτι καρα-αξίζει, διοτι και bootloop να πάθει θα γίνει αντικατάσταση και οχι επισκευή μιας και μιλάμε για ''ελληνική'' συσκευή

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/LG-G4

 

Μη διαθέσιμο λέει.

Link to comment
Share on other sites

Μη διαθέσιμο λέει.

 

Μπορεί μερικές voda να το έχουν. Και γω όταν το πήρα τα Χριστούγεννα που το είχαν πάλι προσφορά, στο site τους μη διαθέσιμο έλεγε.. Αν θέλεις ρώτα σε κανένα κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Τα φώτα σας παρακαλώ. Το g4 της γυναίκας μου δεν βρίσκει δίκτυο. Το τσεκάραμε με την COSMOTE και η Sim είναι οκ. Τη δοκιμάσαμε και σε άλλο κινητό. Πήγε στο Γερμανό και της είπαν ότι μάλλον φταει ο καρταναγνωστης και πρέπει να πάει αντιπροσωπία για τουλάχιστον 3 εβδομάδες. Είναι γνωστό και συχνό το πρόβλημα αυτό; Κόστος γνωρίζει κανείς; Καμιά άλλη πρόταση τι μπορούμε να κάνουμε; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας παρακαλώ. Το g4 της γυναίκας μου δεν βρίσκει δίκτυο. Το τσεκάραμε με την COSMOTE και η Sim είναι οκ. Τη δοκιμάσαμε και σε άλλο κινητό. Πήγε στο Γερμανό και της είπαν ότι μάλλον φταει ο καρταναγνωστης και πρέπει να πάει αντιπροσωπία για τουλάχιστον 3 εβδομάδες. Είναι γνωστό και συχνό το πρόβλημα αυτό; Κόστος γνωρίζει κανείς; Καμιά άλλη πρόταση τι μπορούμε να κάνουμε; Ευχαριστώ
Αν είναι σε εγγύηση να το στείλεις Procordia, ότι πιο σύντομο υπάρχει σε επισκευή LG.

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας παρακαλώ. Το g4 της γυναίκας μου δεν βρίσκει δίκτυο. Το τσεκάραμε με την COSMOTE και η Sim είναι οκ. Τη δοκιμάσαμε και σε άλλο κινητό. Πήγε στο Γερμανό και της είπαν ότι μάλλον φταει ο καρταναγνωστης και πρέπει να πάει αντιπροσωπία για τουλάχιστον 3 εβδομάδες. Είναι γνωστό και συχνό το πρόβλημα αυτό; Κόστος γνωρίζει κανείς; Καμιά άλλη πρόταση τι μπορούμε να κάνουμε; Ευχαριστώ

 

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, επίσης για τυχόν συνέχεια:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=415749

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...