Jump to content

[LG G4] Φωτογραφίες / βίντεο


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Test

22528373799_93e0392f84_z.jpg20151010_213806 by Nick Minadakis, on Flickr"]22528373799_93e0392f84_z.jpg20151010_213806 by Nick Minadakis, on Flickr[/url]

20195225372_f03f609c68_z.jpg20150729_212651 by Nick Minadakis, on Flickr

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραίες και οι 2 αλλά η πρώτη φοβερή !

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες και οι 2 αλλά η πρώτη φοβερή !

 

Ευχαριστω.Η 1η ειναι τραβηγμενη απο αεροπλανο!

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

24352842152_7920a755ac_c.jpg20150923_191054 by leonidas raaaaaf, on Flickr

 

24093346609_94ef10daf0_c.jpg20150923_185532 by leonidas raaaaaf, on Flickr

 

αυτοματο. απο το καλοκαιρακι που μας περασε :P

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Από την σημερινή μου βόλτα με τον Κάιζερ στο βουνο πανω απο την παραλία Κοντογυαλος στην Κέρκυρα.

 

(Όλες manual και κάποιες με φίλτρο HDR)

 

24166439280_c25d232c27_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr"]24166439280_c25d232c27_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr[/url]

 

 

24166435830_c1d716c361_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr"]24166435830_c1d716c361_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr[/url]

 

 

24166467620_5c8ac9387a_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr"]24166467620_5c8ac9387a_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr[/url]

 

24166477870_318f9a6ce9_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr"]24166477870_318f9a6ce9_o.jpgClimbing with Kaiser by Spiros Grammenos, on Flickr[/url]

Edited by ros100
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους...και μια δικια μου με λιγο Lightroom....

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg' alt='20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg'>

Edited by SAN
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους...και μια δικια μου με λιγο Lightroom....

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg' alt='20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg'>

 

Άλλη μια καταπληκτική δουλειά σε φωτογραφία, θέμα και επεξεργασία....

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους...και μια δικια μου με λιγο Lightroom....

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg' alt='20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg'>

Πανέμορφη...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[/img]

 

Θα πρέπει επιτέλους να μπει ένα κουμπί Like διότι θα γίνουμε γραφικοί να λέμε τα ίδια, ή αδιάφοροι αν δεν σχολιάσουμε κάτι όμορφο όπως αυτές εδώ επίσης.

Like........

 

(Καλό για όλους μας θα ήταν να μαθαίναμε τα settings της κάθε φωτογραφίας ακόμα και αν έχουν επεξεργαστεί και έχουν χαθεί τα πρωτότυπα στοιχεία της)

Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει επιτέλους να μπει ένα κουμπί Like διότι θε γίνουμε γραφικοί να λέμε τα ίδια, ή αδιάφοροι αν δεν σχολιάσουμε κάτι όμορφο όπως αυτές εδώ επίσης.

Like........

 

(Καλό για όλους μας θα ήταν να μαθαίναμε τα settings της κάθε φωτογραφίας ακόμα και αν έχουν επεξεργαστεί και έχουν χαθεί τα πρωτότυπα στοιχεία της)

 

Έχει μπει στο tapatalk...! εγω πατάω απο εκέι αλλά ανάθεμα αν τα βλέπει κανείς! :lol::lol::lol::lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει μπει στο tapatalk...! εγω πατάω απο εκέι αλλά ανάθεμα αν τα βλέπει κανείς! :lol::lol::lol::lol:

 

Κανείς όπως το είπες... Εκτός αν το βλέπουν οι χρήστες tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καταρχήν θέλει 2 άτομα , ο ένας στην κάμερα ο άλλος με τον φακό στο χέρι

δεύτερο και πιο σημαντικό θέλει τρίποδο

ψιλό σκοτάδι iso 50 και κλείστρο 15 δεύτερα

και πολλές πολλές προσπάθειες :lol::lol::lol::lol:

 

Επειδή δεν το έχω δοκιμάσει, δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά: Μάλλον αρκεί ένας άνθρωπος, αφού το G4 έχει ενεργοποίηση από το μικρόφωνο για την κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους...και μια δικια μου με λιγο Lightroom....

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg' alt='20160117_164548-01_zpsu6g3zwjh.jpeg'>

 

Εξαιρετικές όλες, τι να πρώτο σχολιάσω. Να φανταστώ ότι είσαι φωτογράφος; Γιατί το καδραρισμα είναι άψογο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους.......Ειμαι ερασιτεχνης φωτογραφος,εχω ακριβο, σχεδον επαγγελματικο εξοπλισμο στις εξορμησεις μου αλλα παντα βγαζω και μερικες με το G4 μιας και εχει εξαιρετικα αποτελεσματα οπως διαπιστωνετε και εσεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου SAN!!!!!

:) :)

Επισης κάτι που διάβασα πριν! υπάρχουν κουμπια like στα ποστ!! και τα παταμε!!! Αλλά τα βλέπουμε μόνο Όσοι μπαίνουμε μέσω tapatalk!!!! Από υπολογιστή δεν έχει να πατήσεις like και δεν μπορείς και να δεις ποιοι σου πάτησαν.

Σε πολλούς δεν πατάμε like γιατί ξέρουμε ότι δεν θα τα δει ποτέ λόγω του ότι δεν έχει το σηματακι του tapatalk δίπλα στο όνομα του. Άρα μπαίνει από υπολογιστή. Σορυ για το Εκτως θεματος

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους.......Ειμαι ερασιτεχνης φωτογραφος,εχω ακριβο, σχεδον επαγγελματικο εξοπλισμο στις εξορμησεις μου αλλα παντα βγαζω και μερικες με το G4 μιας και εχει εξαιρετικα αποτελεσματα οπως διαπιστωνετε και εσεις!!!

 

Ποιες ρυθμίσεις χρησιμοποίησες??? Συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους.......Ειμαι ερασιτεχνης φωτογραφος,εχω ακριβο, σχεδον επαγγελματικο εξοπλισμο στις εξορμησεις μου αλλα παντα βγαζω και μερικες με το G4 μιας και εχει εξαιρετικα αποτελεσματα οπως διαπιστωνετε και εσεις!!!

 

Αν έχεις κάπου ανεβασμένες με τον εξοπλισμό σου πέραν του G4 εμένα προσωπικά θα με ενδιέφερε να τις δω. Αν δεν θέλει κάποιος άλλος και για να μη βγούμε off topic μου δίνεις link με PM, ΑΝ έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάπου ανεβασμένες με τον εξοπλισμό σου πέραν του G4 εμένα προσωπικά θα με ενδιέφερε να τις δω. Αν δεν θέλει κάποιος άλλος και για να μη βγούμε off topic μου δίνεις link με PM, ΑΝ έχεις.

Κ εμένα με ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα με ενδιαφέρει

 

Ωραίος φίλε μου. Είναι καλό να ξεφεύγει λίγο το μυαλό μας με όμορφες εικόνες, να ξεχνάμε την σκληρή, δύσκολη και πολλά άλλα καθημερινότητα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος φίλε μου. Είναι καλό να ξεφεύγει λίγο το μυαλό μας με όμορφες εικόνες, να ξεχνάμε την σκληρή, δύσκολη και πολλά άλλα καθημερινότητα...

Φιλη! Ισχύει ! Και Να πάρουμε και καμία ιδέα βρε παιδί μου!

Link to comment
Share on other sites

Φιλη! Ισχύει ! Και Να πάρουμε και καμία ιδέα βρε παιδί μου!

 

Συγνώμη, δεν παρακολουθώ το θέμα φανατικά λόγο χρόνου, οπότε δεν το γνώριζα.

 

Ακριβώς.. Γιατί δε ξέρω για εσάς εγώ είμαι και λίγο άσχετος.. Χαχα

Link to comment
Share on other sites

φανταστικές οι προηγούμενες φωτος !

 

και μια δικιά μου απο την πρόσφατη εξόρμηση στο χιονισμένο βουνό της Κεφαλονιάς Αίνο.

φιλτρο colorvibe

 

24107497569_276c61fbb3_k.jpgMount Ainos Kefalonia Snow by dim tsef, on Flickr

Ολα γύρο μου γυρίζουν
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, δεν παρακολουθώ το θέμα φανατικά λόγο χρόνου, οπότε δεν το γνώριζα.

 

Ακριβώς.. Γιατί δε ξέρω για εσάς εγώ είμαι και λίγο άσχετος.. Χαχα

Δεν τίθεται θεμα, αν είναι δυνατόν !! :) δεν βοηθάει και το ψευδώνυμο άλλωστε !

 

Εγώ Γενικά ασχολούμαι αλλά Όταν βλέπω Φωτογραφίες που μου αρέσουν θα ήθελα να δω και κάτι παραπάνω Από τον δημιουργο. Και οι φωτογραφίες του παιδιού μου άρεσαν πολύ. Τελικά αυτό το κινητό (αν βοηθήσει και ο κάτοχος του) κάνει παπαδες! Αρκεί να έχεις όρεξη να ασχοληθείς λίγο μαζί του και να έχεις φαντασία

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Φωτογραφίες / βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...