Jump to content

κινητο εως 400€(Μεγαλα'skroutzo'μαγαζια για δοσεις)


vasilimertzani
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

Εχω επιλεξει μερικα γυρω στα 400€ .

Kατεληξα σε huawei μεταξυ των G8.P8(και αυτο με επιφλαξη καθως το βρηκα σε προσφορα για μια μερα στα 399€) και το Honor 7.

Δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση σε επεξεργαστη,καμερα κλπ απλα να δουλευει σωστα και αψεγαδιαστα.ποιο θα προτεινατε?

Καθε προταση συζητησιμη .Καλυτερα να αποφευγα τα ΄περισοτερο' κινεζικα επειδη ειμαι οπαδος της παντρειας (καμια διετια) των κινητων.Εχω δει και S5 αλλα δεν μ αρεσει το design.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσες να δεις αν υπάρχει διαθεσιμο κομματι απο τη προσφορα στο Γερμανό με τα 394 ευρω (η καπου εκει). Ειναι ως 31/12, και το θεωρω ανωτερο των huawei αν εξαιρεσεις τη πλαστικη κατασκευή. Εχουν και καλο σέρβις, οπως έχει αναφερει καιτο μισό φόρουμ εδω μεσα :p
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσες να δεις αν υπάρχει διαθεσιμο κομματι απο τη προσφορα στο Γερμανό με τα 394 ευρω (η καπου εκει). Ειναι ως 31/12, και το θεωρω ανωτερο των huawei αν εξαιρεσεις τη πλαστικη κατασκευή. Εχουν και καλο σέρβις, οπως έχει αναφερει καιτο μισό φόρουμ εδω μεσα :p

Ευχαριστώ.

για ποιο λες ;το samsung s5?o γερμανος το ειχε 440 αν θυμαμαι καλα.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι και εγω για κινητο περιπου στα ιδια χρηματα. Δυστυχως το G4 δεν υπαρχει πλεον διαθεσιμο ουτε Online ουτε σε καταστημα που ρωτησα μηπως σταθω τυχερος. Τα huawei απο οτι εψαξα λιγο εχουν θεμα με τα games και τις GPU τους. Μου εκανε εντυπωση το G8 αλλα το απεκλεισα λογο αυτου. Το honor 7 δεν υπαρχει σχεδον πουθενα διαθεσιμο. Γνωριζει κανεις αν αξιζει καποιο sony η ακομη και το LG G3 αν και λιγο παλιο? και ποια skroytzoμαγαζα ειναι αξιοπιστα?
Link to comment
Share on other sites

Sony σε αυτα τα λεφτα το Z3 ειναι.Το g8 πρεπει να ειναι το πιο αδυνατο ολων ,απο οτι εχω καταλαβει.

Χειροτερα διαβαζω για το g3 παντως .

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε τη καμερα που ειναι απλως καλή για κατηγορία ναυαρχίδας, το z3 ειναι όντως καλη λύση. Οποτε G3 32gb η Sony Z3, οτι προτιμάς.
Link to comment
Share on other sites

Το εχει και η vodafone οπως λεει ο φιλος 393€ το g4.Προσφορα.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως προσπαθησα και στην τοπικη vodafone και δεν εχει απομεινει απολυτως τπτ. Θα ηταν μια τελεια λυση, το πιθανοτερο ειναι να παω για το lg g3 η ισως το nexus 5x 16gb αφου στο σκρουτζ το βρισκεις με 400.

Και μια αλλη ερωτηση συμφερει να παρω το G3 με 310 απο σκρουτζομαγαζω ή απο γερμανο που κανουν και 24 ατοκες η καποια αλλη μεγαλη αλυσιδα αφου η διαφορα ειναι μονο 80-90 ευρο?

Edited by markgr
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα την οικονομικη δυνατότητα σου.αν μπορεις να το πάρεις μετρητά παρε το οικονομικο(οχι παραεισαγωγης ομως) .ισως και με καρτα συμφερει αν το αποπληρωσεις σε δυο μηνες να πάρεις το φτηνό
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Το G3 ξεκινάει γύρω στα 250 στα σκρουτζομαγαζα.

Το G8 από 320 και είναι κούκλα.Το P8 335.

Κάτοχος P8 lite και οσονούπω Honor c4, έχω να δηλώσω άκρα ικανοποιημένος σε όλα του.Σε κουβέντα που είχα στον Γερμανό μου είπαν ότι δεν έχουν δει σχεδόν ποτέ να τους γυρνάνε Huawei πίσω με πρόβλημα. Δεν παίζουν ρόλο μόνο τα specs σε μια συσκευή .Το θέμα είναι να ρολάρει και να δουλεύει σωστά το όλο σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τελικα και η cosmote μεχρι και αυριο προσφορα το LG G4 απο οτι ειδα στην τηλεοραση, αλλα για καποιο λογο δεν υπαρχουν οι χριστουγεννιατικες προσφορες στο site της. Εστειλα και μνμα στο online chat αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη και μου ειπε να καλεσω αυριο στην cosmote και να ρωτησω.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το ρ8 τελικα.ειδωμεν
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους.

Το πηρα απο public.To ειχα κλεισει στις 23-12 μια super προσφορα που ειχε βγαλει για μερικες ωρες στα 400€.

Παντως δεν ξερω τι κινητο ειχατε και τι απαιτησεις εχετε απο αυτο,αλλα το συστηνω ανεπιφυλακτα.Δεν εχω βρει ψεγαδι σε αυτο το μικρο χρονικο διαστημα που το εχω.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...