Jump to content

Υποστήριξη του xiaomi-miui.gr στο διαγωνισμό του en.miui.com


evankouros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

GR-IN : 966-945

 

Είμαστε στην τελική ευθεία. Ας το διαδώσουμε σε συγγενείς-φίλους-γνωστούς, ώστε να ψηφίσουν & να πάρουμε την πρωτιά!:!:

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς πείτε το όπου μπορείτε.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Και ναι, 1000ρίσαμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έξω για χαλαρή βόλτα με φίλο, πήρα το Note 2 του και του έκανα λογαριασμό να ψηφίσει. Δεν γούσταρε που κόλλησα για κάποια ώρα με το κινητό, αλλά του είπα ότι είναι για την Ελλάδα :superman:

Κι έτσι έγινε ο 1002ος :)

 

Τόσο κόπο κάνουν αφιλοκερδώς και αδιακόπως τα παιδιά της Miui.gr, τους αξίζει τουλάχιστον αυτό.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είμαστε 1007 Ελλάδα, 970 Ινδία, 769 Ρωσία. Ψηφίζουμε όλοι Ελλάδα,τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη. :D
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα 1104 - Ινδία 1045 - Ρωσία 827

 

Μέχρι τις 18:00 σήμερα είναι θεωρητικά ο διαγωνισμός, μπορεί όμως να συνεχίσουν να δέχονται ψήφους & αργότερα. Κρίμα είναι να χάσουμε την πρωτιά εδώ που φτάσαμε. Άντε ένα τελευταίο ντου σε συγγενείς-φίλους-γνωστούς να ψηφίσουν!:)

 

Στο global forum της Xiaomi τρέχει ένας διαγωνισμός για την ανάδειξη του καλύτερου εθνικού site.

http://en.miui.com/thread-197206-1-1.html

 

Με την καταπληκτική υποστήριξη που παρέχει το ελληνικό site των φίλων της Xiaomi, πιστεύω πως αξίζει κι εμείς να το υποστηρίξουμε με την ψήφο μας. Προσωπικά ήδη το έκανα.

 

Περισσότερες πληροφορίες στο https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10887-%CE%A8%CE%B7%CF%86%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-MIUI-Fan-Site-Awards-2015-%CE%9E%CE%B5%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B5/.

Edited by evankouros
...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

New Miui World Record

 

1.- Hellas , Ψήφοι: 1134 , Ποσοστό: 22,91 %

2.- India , Ψήφοι: 1063 , Ποσοστό: 21,48 %

3.- Russia , Ψήφοι: 834 , Ποσοστό: 16,85 %

4.- Indonesia , Ψήφοι: 414 , Ποσοστό: 8,37 %

 

Πηγή: xiaomi-miui.gr

Καλή Χρονιά με υγεία

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ίντριγκα με το αποτέλεσμα του διαγωνισμού παιδιά.

Οι Ινδοί έχουν εγείρει κατηγορίες για cheating,με fake votes από vpn's κλπ

Δεν έχω καμία ασχολία με το community η την εταιρία,ελπίζω απλά να ήταν όλα legit με το διαγωνισμό.Βλέπω οι admins περνάνε τις ψήφους από ενδελεχή έλεγχο οπότε ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην ξεφτυλιστούμε.

 

Επίσης μου έκανε αλγεινή εντύπωση το κάτω του μετρίου,έως κακό επίπεδο αγγλικών που χρησιμοποιείται από εκπροσώπους της ελληνικής κοινότητας.Ας απαντάει κάποιος που κατέχει λίγο καλύτερα τα αγγλικά για να δίνεται πιο σοβαρή κ σωστή εικόνα στους έξω..

Όταν εκφραζόμαστε πιο σωστά,μας παίρνουν κ οι άλλοι πιο σοβαρά!

me > you
Link to comment
Share on other sites

........

 

Επίσης μου έκανε αλγεινή εντύπωση το κάτω του μετρίου,έως κακό επίπεδο αγγλικών που χρησιμοποιείται από εκπροσώπους της ελληνικής κοινότητας.Ας απαντάει κάποιος που κατέχει λίγο καλύτερα τα αγγλικά για να δίνεται πιο σοβαρή κ σωστή εικόνα στους έξω..

Όταν εκφραζόμαστε πιο σωστά,μας παίρνουν κ οι άλλοι πιο σοβαρά!

 

Δεν γνωρίζω ακριβώς τα κείμενα στα οποία αναφέρεσαι και πιθανότατα να έχεις δίκιο ειδικά αν έχεις και "μαύρη ζώνη" στα Αγγλικά.

Εμένα πάντως μου έκανε "αλγεινή εντύπωση" ο τρόπος που το έθεσες εδώ, ενώ θα μπορούσες πολύ εύκολα, αθόρυβα και ιδιωτικά να έρθεις σε επαφή με τους "εκπροσώπους της Ελληνικής κοινότητας" προσφέροντας την βοήθεια σου στην διόρθωση κειμένων (ανεβασμένων ή όχι) σε τυχόν τέτοιες επίσημες αντιπαραθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας είμαστε κ εδώ αδερφέ.

Ούτε σε αντίπαλο community είμαστε, ούτε σε διεθνές forum.

Επίσης τα κείμενα που αναφέρομαι είναι στο κλειδωμένο πλέον θέμα, με τις καταγγελίες των Ινδών,στο forum του διαγωνισμού.

 

Καμιά εντύπωση δεν πρέπει να σου κάνει η καλοπροαίρετη κριτική.

Πρέπει να την επιζητείς.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας είμαστε κ εδώ αδερφέ.

Ούτε σε αντίπαλο community είμαστε, ούτε σε διεθνές forum.

 

Το ξέρω bro (που λένε και οι Ινδοί :) ) Αλλοίμονο μέρες που είναι να τσακωνόμαστε και μεταξύ μας...

 

Καμιά εντύπωση δεν πρέπει να σου κάνει η καλοπροαίρετη κριτική.

Πρέπει να την επιζητείς.

 

Κανένα πρόβλημα... Χαίρομαι που την επιζητείς και εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ίντριγκα με το αποτέλεσμα του διαγωνισμού παιδιά.

Οι Ινδοί έχουν εγείρει κατηγορίες για cheating,με fake votes από vpn's κλπ

Δεν έχω καμία ασχολία με το community η την εταιρία,ελπίζω απλά να ήταν όλα legit με το διαγωνισμό.Βλέπω οι admins περνάνε τις ψήφους από ενδελεχή έλεγχο οπότε ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην ξεφτυλιστούμε.

 

Διάβασα τις τελευταίες 20 σελίδες του θέματος της ψηφοφορίας (που έχει κλειδώσει) & δεν βρήκα καμιά κατηγορία.

Έκανα αναζήτηση για "cheating" - "fake vote" - "vpn" τον τελευταίο μήνα & επίσης δεν βρήκα τίποτα.

Για να τα έγραψες προφανώς κάπου θα τα είδες.

Μπορείς να δώσεις κάποια link;

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα τις τελευταίες 20 σελίδες του θέματος της ψηφοφορίας (που έχει κλειδώσει) & δεν βρήκα καμιά κατηγορία.

Έκανα αναζήτηση για "cheating" - "fake vote" - "vpn" τον τελευταίο μήνα & επίσης δεν βρήκα τίποτα.

Για να τα έγραψες προφανώς κάπου θα τα είδες.

Μπορείς να δώσεις κάποια link;

 

http://en.miui.com/thread-198422-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ίντριγκα με το αποτέλεσμα του διαγωνισμού παιδιά.

Οι Ινδοί έχουν εγείρει κατηγορίες για cheating,με fake votes από vpn's κλπ

Δεν έχω καμία ασχολία με το community η την εταιρία,ελπίζω απλά να ήταν όλα legit με το διαγωνισμό.Βλέπω οι admins περνάνε τις ψήφους από ενδελεχή έλεγχο οπότε ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην ξεφτυλιστούμε.

 

Επίσης μου έκανε αλγεινή εντύπωση το κάτω του μετρίου,έως κακό επίπεδο αγγλικών που χρησιμοποιείται από εκπροσώπους της ελληνικής κοινότητας.Ας απαντάει κάποιος που κατέχει λίγο καλύτερα τα αγγλικά για να δίνεται πιο σοβαρή κ σωστή εικόνα στους έξω..

Όταν εκφραζόμαστε πιο σωστά,μας παίρνουν κ οι άλλοι πιο σοβαρά!

Φίλε μου τι σε κάνει να πιστεύεις ότι η καλή γνώση αγγλικών σε κάνει να δείχνεις πιο σοβαρός; Από πότε το επίπεδο αγγλικών κάποιου τον καθιστά και "σοβαροτερο";

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Συζητώντας για το "επίπεδο" των αγγλικών χάνουμε την ουσία... :rolleyes:

Anyway, επειδή το θέμα του Ινδού που τον είχε πιάσει το παράπονο :grin: είχε κλειδωθεί, απάντησα "σφάζοντας με το βαμβάκι";), κάνοντας ένα... complaint για το complaint! :p

Ελπίζω το "επίπεδο" των αγγλικών μου να ικανοποιεί & τους... απαιτητικούς! :lol:

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...