Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά από χθες στο redmi note 10 pro κάθε φορά που ανοίγω τον messenger μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα (εικόνα). Στο LG 8s μου δουλεύουν όλα ρολόι. Έκανα εγκατάσταση και επανεγκατάσταση την εφαρμογή αλλά πάλι τίποτα. Γνωρίζει κανείς κάτι; Η έχει τέλος πάντων το ίδιο πρόβλημα με μένα; f84e107b0707b17e130b624c4897e7c3.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε και σε εμένα τελευταία, αλλά τώρα που το κοίταξα είναι ΟΚ.

Το έκανε επίσης και στο Redme 8, οπότε ίσως να ήταν πρόβλημα ενημέρωσης εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, freddaras said:

Ρε παιδιά από χθες στο redmi note 10 pro κάθε φορά που ανοίγω τον messenger μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα (εικόνα). Στο LG 8s μου δουλεύουν όλα ρολόι. Έκανα εγκατάσταση και επανεγκατάσταση την εφαρμογή αλλά πάλι τίποτα. Γνωρίζει κανείς κάτι; Η έχει τέλος πάντων το ίδιο πρόβλημα με μένα; f84e107b0707b17e130b624c4897e7c3.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Χθες μου έκανε και εμένα, σε realme gt master edition, δεν έδωσα σημασία. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Χθες μου έκανε και εμένα, σε realme gt master edition, δεν έδωσα σημασία. 

ειναι σπαστικο ομως γιατι χανεις pm ...τεσπα λυθηκε με αλλαγη γλωσσας στα αγγλικα και μετα στα ελληνικα ξανα ! τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Στο παιχνίδι World Blitz του Messenger, όταν μου δείχνει ότι κάποιος φίλος έπαιξε, μόλις πατάω για να παίξω μου βγάζει συνέχεια το unavailable και δεν ανοίγει το παιχνίδι. Ενώ παλιά έβγαζε το παιχνίδι και έπαιζα απευθείας. Αναγκάστηκα να το βάλω στη κεντρική οθόνη και να το ανοίγω από κει. Είναι θέμα του Messenger ή του συγκεκριμένου παιχνιδιού; Ξέρει κανείς; Πάντως 2-3 φορές που ενημερώθηκε το Messenger δεν διορθώθηκε. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα.
Το "προβλημα" το εχω στο πρώην twitter και νυν Χ.

Με το που έγινε η αναβάθμιση - μετονομασία σε X,
μίκρυνε το πεδίο των δημοσιεύσεων, και υπαρχουν δεξιά κ αριστερά, λευκά κενά (τα εχω κάνει με κόκκινο), με αποτέλεσμα να ειναι πιο μικρά τα γράμματα, και δύσκολο να" πιάσεις" το κουμπί scroll για πανω κάτω.

Αυτό έχει συμβει στα tablets.
Στα τηλέφωνα ειναι οκ.

Υπάρχει κάποια λύση ώστε οι δημοσιεύσεις να φαίνονται σε όλο το πλατος της οθόνης όπως πριν την αλλαγή σε "Χ"?

Υγ. Εγινε απεγκατάσταση κ εγκατάσταση και διορθώθηκε.

Screenshot-20230812-210456-X.png


Tapa



Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πρόβλημα με το facebook....
Μετά την τελευταία ενημέρωση και ενώ ορίζω ότι θέλω να μου ανοίγει σε εξωτερικό browser (samsung Internet beta) αυτό μου ανοίγει στο δικό του.... Πήρα το δικό μου (s10 lite) και της γυναίκας μου (A52) δίπλα δίπλα, όλες οι ρυθμίσεις ίδιες αυτό εκεί, το δικό του.... Τα φώτα σας παρακαλώ... Είναι κάποια ρύθμιση άλλη που αγνοώ;;;
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει και εγώ στο παρελθόν. 

Διαφορετικές συσκευές ίδια έκδοση ΦΒ. 

Έστρωσε στο δικό μου σε επόμενο Update. 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρόβλημα με το facebook....
Μετά την τελευταία ενημέρωση και ενώ ορίζω ότι θέλω να μου ανοίγει σε εξωτερικό browser (samsung Internet beta) αυτό μου ανοίγει στο δικό του.... Πήρα το δικό μου (s10 lite) και της γυναίκας μου (A52) δίπλα δίπλα, όλες οι ρυθμίσεις ίδιες αυτό εκεί, το δικό του.... Τα φώτα σας παρακαλώ... Είναι κάποια ρύθμιση άλλη που αγνοώ;;;
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μετά το σημερινό update το ίδιο κάνει και σε μένα.. (poco x5 pro)

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βαλτε αυτο https://androidapksfree.com/facebook/com-facebook-katana/download-old/facebook-418-0-0-33-69-apk/

και κλειστε τα updates σε οτι δουλευει καλα 

Στο messenger το boomerang που πηγε? 

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Revanced Extended, έκδοση 18.36.39; Σας λειτουργεί κανονικά η "Λειτουργία περιβάλλοντος"; Εμένα, αν και ενεργοποιημένη, όχι. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο ή είναι bug;

Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα έχετε να προτείνετε καμιά εφαρμογή για ταινίες και σειρές που να σου προτείνει ανάλογα με τα γούστα σου από αυτά που θα του επιλέξεις ότι σου αρέσουν αλλά να τραβάει και περιεχόμενο και από συνδρομητικά netflix apple tv
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά δεν ξερω αν ειναι το σωστό μερος ! Στο twitter πως μπορω να δω ποιος εκανε λαικ ενα ποστ μου ? παλιότερα πατούσα πανω στο νουμερο και μου εβγαζε αυτους που εκαναν λαικ ! Τώρα πλεον δε γινεται αυτο πρεπει να μπω απο κινητο για να το δω ! Εκτός αν μου διαφεύγει κατι ! 

Link to comment
Share on other sites

Από desktop:

Θα πατήσεις πάνω στο tweet και θα επιλέξεις:  Προβολή ανάρτηση αλληλεπιδράσεων

Το 3ο tab που σου ανοίγει είναι τα Likes.

Link to comment
Share on other sites

και άλλη ερώτηση...η εφαρμογή του skroutz για να συνδεθείς, πρέπει να έχεις κάνει logout από την παλιά συσκευή?

Προσπαθώ να συνδεθώ στη νέα συσκευή και δεν κάνει τίποτα.

(Δεν αποσυνδέομαι από την παλιά ακόμα, γιατί περιμένω παράδοση παραγγελίας και πρέπει να ανοίξω το ντουλάπι στο skroutz point...οπότε αν έχει θέμα γενικά το sign in , δεν θα έχω τρόπο να παραλάβω)

Link to comment
Share on other sites

και άλλη ερώτηση...η εφαρμογή του skroutz για να συνδεθείς, πρέπει να έχεις κάνει logout από την παλιά συσκευή?
Προσπαθώ να συνδεθώ στη νέα συσκευή και δεν κάνει τίποτα.
(Δεν αποσυνδέομαι από την παλιά ακόμα, γιατί περιμένω παράδοση παραγγελίας και πρέπει να ανοίξω το ντουλάπι στο skroutz point...οπότε αν έχει θέμα γενικά το sign in , δεν θα έχω τρόπο να παραλάβω)
Πλέον κάνεις login με το email σου κ όχι με το username


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

το username δεν αποκλείει να βάλεις email...και προφανώς δεν είμαι τοσο newbie...

Συνεχίζει και δεν συνδέεται....

Αν κάποιος γνωρίζει , ας απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

το username δεν αποκλείει να βάλεις email...και προφανώς δεν είμαι τοσο newbie...
Συνεχίζει και δεν συνδέεται....
Αν κάποιος γνωρίζει , ας απαντήσει
Δεν θα πας στο πεδίο usernane.
Θα πας επάνω που λεει για email
Κ 'γω δεν είμαι newbie κ τελικά μπήκα με τον πιο πανω τρόπο.
Κατι σαν το παρόν φόρουμ που από καποια στιγμή κ μετά, κάναμε λογκίν, μόνο με το μαιλ μας.
20231026-141021.jpg


Tapa




Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή μου λες , να μην κάνω login με τον λογαριασμό skroutz που έχω (και είναι ενεργός στην άλλη συσκευή- και δεν είναι με google mail/fb/apple id) αλλά να φτιάξω νέο με έναν από τους 3 τρόπους που κύκλωσες.....

έγινε...

 

edit:  εν τέλει, το πρόβλημα ήταν ο default browser ( ό,τι νάναι το σκρουτζ)...επειδή έχω τον firefox, δεν έκανε redirect to request....μόλις γύρισα τον default σε chrome, συνδέθηκε και στην εφαρμογή κανονικά....

 

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από σήμερα με πετάει συνεχώς έξω το Facebook όταν θέλω να κοινοποιήσω κάτι εκτός Facebook. Μόνο εσωτερικά του Facebook μπορώ να κάνω κοινοποίηση. Σας συμβαίνει κι εσάς;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, evris2013 said:

Από σήμερα με πετάει συνεχώς έξω το Facebook όταν θέλω να κοινοποιήσω κάτι εκτός Facebook. Μόνο εσωτερικά του Facebook μπορώ να κάνω κοινοποίηση. Σας συμβαίνει κι εσάς;

Μόλις το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά σε μένα.

 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, akilleas said:

Μόλις το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά σε μένα.

 

Σήμερα κι εμένα κανονικά δούλεψε. Χθες είχα θέμα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι από κινητό, μερικές φορές το κάνει όταν κάνει ενημέρωση και εγκατάσταση της εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2023 at 2:15 ΜΜ, D_G said:

Αν είναι από κινητό, μερικές φορές το κάνει όταν κάνει ενημέρωση και εγκατάσταση της εφαρμογής

Πόση ώρα κάνει ενημέρωση και εγκατάσταση. Μισή μέρα; Σήμερα ξανά το ίδιο πριν από λίγο. Πάλι δεν μπορώ να ανεβάσω τίποτα εκτός Facebook. Για το κινητό πάντα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το απόγευμα μέχρι και τώρα ακόμα δεν μπορώ να αναρτήσω στο Facebook τίποτα. Συμβαίνει σε όλους σας;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...