Jump to content

Doogee Homtom HT7


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δηλαδη φιλε μου αν εχω προπληρωμενη μπορω να το αγορασω?

 

Ξεχνας βεβαια την προστασια του Paypal. :cry:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω αδερφε νασε καλα, και κατι τελευταιο για την μετατροπη του νομισματος δεν ειναι κατι εξτρα,απλα βαζω το ποσο ακριβως που κανει η συσκευη?
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω αδερφε νασε καλα, και κατι τελευταιο για την μετατροπη του νομισματος δεν ειναι κατι εξτρα,απλα βαζω το ποσο ακριβως που κανει η συσκευη?

 

θα το βάλεις στο κατάστημα να δείχνει ευρώ και θα κάνεις αγορά.

Αλλά οι τράπεζες κάτι ψιλά κρατάνε, για τη φορτιση της κάρτας και σε ποσοστό επί του ποσού...

Ρώτα καλύτερα εδώ λεπτομέρειες για τις κάρτες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1434&page=944

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάποιος που να χε και το doogee x5 ( το απλό ) και αυτό να μου πει την γνώμη του συγκριτικά;

Μιας και πρέπει να ξαναπάρω ένα φτηνό για συγγενή και λέω να είναι άλλη συσκευή γιατί γέμισε η οικογένεια με x5 και x5 pro :p

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο και από τα δύο μου φαίνεται.. Εχω πάρει και το pro αλλά σε καθημερινή χρήση δε φαίνεται διαφορά. Δεν παίζω παιχνίδια. Συν την καλύτερη οθόνη από x5.

Πιο όμορφο και κομψό το ht7.

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές έχω διαγράψει τον apus launcher σήμερα και μία φορά το clean master και το battery doctor αλλά αυτά δεν τα ξαναέσβησα. Το μεσημέρι που θα έχω εδώ το κινητό θα δοκιμάσω και αυτά που είπαν οι φίλοι παραπάνω.Ευχαριστώ vaggelis 11.θα τους ζαλίσω όσο περισσότερο μπορώ!Στην σελίδα της homtom στο facebook απαντούν σε κάποιον από την ρωσία νομίζω οτι έχουν πολλούς αντάπτορες και θα τους στείλουν

HOMTOM Hello, we have plenty to send. All adapters have been send except for Russia. Russia will come after

Εγω ημουν ο πρωτος που μου αρχισε να μου πουλα τρελλα.οπως εχω ξαναγραψει δε καταφερα τιποτα με το αυτοματο στις ενημερωσεις κ ετσι εκανα επαναφορα η οποια διαγραφει τα παντα στην εσωτερικη μνημη.το εκανα 2 μερες πριν κ ακομα δεν εχει βαλει κατι απο μονο του.θα δειξει.τοσα χρονια με το galaxy s3 αλλα κ γενικα δεν το εχω ξαναδει αυτο το φαινομενο.κ το cleanmaster k τετοιες αηδειες να τις βγαλεις με τα λαμογια.το τηλ δεν εχει προβλημα ram κ επιδοσεων αλλα αν αφησεις το cleanmaster θα αποκτησεις.την cache μονο να σβηνεις αρεα κ που απο μονος.

Edited by georgerapp
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο και από τα δύο μου φαίνεται.. Εχω πάρει και το pro αλλά σε καθημερινή χρήση δε φαίνεται διαφορά. Δεν παίζω παιχνίδια. Συν την καλύτερη οθόνη από x5.

Πιο όμορφο και κομψό το ht7.

 

Ωραιά σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

παλι μου εβαλε τα προγραμματα τωρα μου εβαλε και ενα παιχνιδι με φουσκες μαζι αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μεταφραστη Ρωσο,ψαχνουμε κι ενα Ισπανο

http://www.elchiringuitochino.es/2016/01/rootear-homtom-ht7-e-instalacion-de.html

 

 

Btw @mixanikosgr καλοριζικο αδερφε

Εβγαλες καμια ακρη;

Edited by petros1969
Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια μου κανει μεγαλη εντυπωση παντως,τοσες συσκευες εφερα και σε κανενα δεν βαζει κανενα app απο μονο του,δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται στα δικα σας.

Απο ποιο καταστημα αγορασατε???Mε ποια rom ειστε??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αξιζη να του κανω update ειμαι τωρα με την 1.0.8 να παω στην 1.1.2 αλλαζη κατι; Δεν θελω να το ρουταρω για να μην χασω το nova και το οτε αλλα με της διαφημησεις δεν παλευεται και πολυ και με το adguard δεν κανει καλη δουλεια κατα ταλλα οπως ειναι τωρα με το τηλεφωνο πεταη σε ολα του. Συγκεκριμενα η μπαταρια μετα της 4-5 φορτισης δειχνη την πραγματικη της δυναμη. Να φανταστη κανεις οτι με wifi φωτησμο στο 0% βλεπω στο nova αγωνα 1,5+ ωρα και πεφτη περιπου 8-10%.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μεταφραστη Ρωσο,ψαχνουμε κι ενα Ισπανο

http://www.elchiringuitochino.es/2016/01/rootear-homtom-ht7-e-instalacion-de.html

 

 

Btw @mixanikosgr καλοριζικο αδερφε

Εβγαλες καμια ακρη;

 

Ευχαριστώ φίλε μου,

αλλα το τηλέφωνο είναι της γυναίκας μου και δεν μπορώ να το πειράζω όλη την ώρα, βάλαμε και τα εφέ με τις καρδούλες εκεί που πατάς :lol: , βάλαμε και τα wake για να δουμε πόσο θα κρατάει η μπαταρία με όλα αυτά

Μέχρι στιγμής πάντως όλα ΟΚ, δεν έχει κατεβάσει κάτι.

Ρε παιδιά μήπως αυτά που καταβάζουν είναι από συγκεκριμένο μαγαζί?

 

Του ισπανού που βρήκες, πολύ ποιο έυκολος ο τρόπος ρουτ, χωρις καλώδια, drivers κλπ , κατεβάζεις τα αρχεία του, τα βάζεις σε sd και κάνεις update local και μετά από recovery βάζεις το superSU

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου,

αλλα το τηλέφωνο είναι της γυναίκας μου και δεν μπορώ να το πειράζω όλη την ώρα, βάλαμε και τα εφέ με τις καρδούλες εκεί που πατάς :lol: , βάλαμε και τα wake για να δουμε πόσο θα κρατάει η μπαταρία με όλα αυτά

Μέχρι στιγμής πάντως όλα ΟΚ, δεν έχει κατεβάσει κάτι.

Ρε παιδιά μήπως αυτά που καταβάζουν είναι από συγκεκριμένο μαγαζί?

 

Του ισπανού που βρήκες, πολύ ποιο έυκολος ο τρόπος ρουτ, χωρις καλώδια, drivers κλπ , κατεβάζεις τα αρχεία του, τα βάζεις σε sd και κάνεις update local και μετά από recovery βάζεις το superSU

 

εμενα περασαν περιπου 20 μερες και μετα αρχισε να μου τα κατεβαζει

Link to comment
Share on other sites

εμενα περασαν περιπου 20 μερες και μετα αρχισε να μου τα κατεβαζει

 

Τώρα ποια έκδοση λέει ότι έχεις πάνω, την 1.0.8 που έιχε από την αρχή, την 1.1.2. ή την 1.1.4 ?

Εμένα μου ήρθε με 1.1.2 (έχεις ημερομηνία 31-12 η 1.1.2)

Link to comment
Share on other sites

εμενα περασαν περιπου 20 μερες και μετα αρχισε να μου τα κατεβαζει

Αυτο παλι δεν ειναι λογικο,απο την αρχη θα εκανε διαφορα,για ποιον λογο να στο κανει μετα???

Απο ποιο καταστημα αγορασατε???Mε ποια rom ειστε??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παλι δεν ειναι λογικο,απο την αρχη θα εκανε διαφορα,για ποιον λογο να στο κανει μετα???

Απο ποιο καταστημα αγορασατε???Mε ποια rom ειστε??

Εγω ειμαι με 1.0.8 κ το πηρα απο gearbest.ειμαι αυτος που του εκανα επαναφορα χθες το απογευμα.μεχρι στιγμης τιποτα.αν ξαναβαλει θα το γραψω.

Link to comment
Share on other sites

και εγω με 1.0.8 ειμαι και το πηρα απο lightinthebox

 

μολις μου ξαναεβαλε αυτα που εβγαλα το μεσημερι

Link to comment
Share on other sites

Εγω με την 1.0.8 απο gearbest που το πηρα στα 40$ σε προσφορα δεν μου κανει αυτο με της εφαρμογες που κανει σε εσας και το οποιο με παραξενευη πως απο μονο του περναη εφαρμογες απο το μαρκετ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω με την 1.0.8 απο gearbest που το πηρα στα 40$ σε προσφορα δεν μου κανει αυτο με της εφαρμογες που κανει σε εσας και το οποιο με παραξενευη πως απο μονο του περναη εφαρμογες απο το μαρκετ.

Για να καταλαβεις πως γινετε το θεμα οταν μου το εκανε δεν τις βλεπεις να κατεβαινουν απλα καποια στιγμη ξεκλειδωνεις το τηλ κ σου λεει η ταδε εφαρμογη θελει προσβαση στην τοποθεσια σου,ετσι το περνεις χαμπαρι κ πας στο οι εφαρμογες μου κ βρισκεις 2 με 3 να βρισκονται εκει τις οποιες κ αμεσως πετας εξω,αλλα η στα καπακια η μπορει να περασει κ μιση μερα σου ξανακαρφωνει μερικες.τωρα που εκανα format δεν το εχει ξανακανει αλλα το περιμενω να ξαναρχησει αν δε τι να πω να κανει κ ο φιλος παραπανω ενα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια προσοχη μου εβαλε μια εφαρμογη με κατι φουσκες και μετα μου εφαγε ολη την καρτα στελνοντας μου μηνύματα απο ενα νουμερο 54534 προσοχη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.Χθες το απόγευμα έσβησα και για δεύτερη φορά το battery doctor και to clean master.Το βράδυ μου εγκατατέστησε μια εφαρμογή (που δεν την θυμάμαι να σας πω την αλήθεια γιατι την διέγραψα κατευθείαν, θυμάμαι μόνο ένα μπλε λογότυπο).Πριν από λίγο που μίλησα με την σύζυγο της είχε εγκαταστήσει το παιχνίδι με τις φούσκες που αναφέρει ο φίλος λίγο πιο επάνω.Μου είπε επίσης ότι ενώ έχει κλειστό το wi fi αυτό ανοίγει από μόνο του(ενώ το κλείνει).Το κινητό είχε αγοραστεί από το gear best και αν δεν κάνω λάθος (δεν το έχω μπροστά μου αυτή την στιγμή) πρέπει να φοράει την V 1.0.8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.Χθες το απόγευμα έσβησα και για δεύτερη φορά το battery doctor και to clean master.Το βράδυ μου εγκατατέστησε μια εφαρμογή (που δεν την θυμάμαι να σας πω την αλήθεια γιατι την διέγραψα κατευθείαν, θυμάμαι μόνο ένα μπλε λογότυπο).Πριν από λίγο που μίλησα με την σύζυγο της είχε εγκαταστήσει το παιχνίδι με τις φούσκες που αναφέρει ο φίλος λίγο πιο επάνω.Μου είπε επίσης ότι ενώ έχει κλειστό το wi fi αυτό ανοίγει από μόνο του(ενώ το κλείνει).Το κινητό είχε αγοραστεί από το gear best και αν δεν κάνω λάθος (δεν το έχω μπροστά μου αυτή την στιγμή) πρέπει να φοράει την V 1.0.8

 

φιλε δυο φορες επαναφορα τηλ τωρα και στο καπακι μολις ανοίγω wifi μου τα περναει παλι μου εφαγε και ολη την καρτα πηρα wind εκανα φραγη στα πενταψηφια :X

 

οποτε επαναφορά μην κανετε δεν βοηθαει καθολου τα λαμογια οι κινεζοι τα στελνουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...