Jump to content

LG Zero 4G


Someone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχει κανείς ?? Εντυπώσεις ? Ενδιαφέρομαι να το πάρω για την κοπέλα μου. Φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση και σε καλή τιμή! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

εχει καποιος αποψη για το συγκεκριμενο?Με ενδιαφερει πιο πολυ η διαρκεια της μπαταριας του?

Αν το εχει καποιος ας βοηθησει γιατι χρειαζομαι τηλ αμεσα!!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το έχω από Τρίτη. Η μπαταρία πολύ άνετα πάνω από μέρα με έντονη χρήση. (βέβαια είναι ακόμα οι πρώτες φορτίσεις) Η περιήγηση στο μενού άνετη χωρίς να κολλάει ιδιαίτερα. Η κάμερα καλύτερη απο Moto G 2nd Gen (που είναι αντίστοιχο) και γενικά αξιοπρεπής ακόμα και σε εσωτερικούς χώρους. Δεν τρελάθηκα με το ηχείο, όπως επίσης και η ποιότητα κλήσης δεν είναι και από τις καλύτερες. Το σχήμα και το μέγεθος βολικά και άνετα στο χέρι, αν και γλιστράει εύκολα το υλικό στο πίσω μέρος. Στο browsing γρήγορο χωρίς προβλήματα και γενικά χαίρεσαι να το λειτουργείς. Ακόμα ειναι σε 5.1.1 και δε μου έχει εμφανίσει κάποιο update για 6.0 Το μεγαλύτερο μείον που συνάντησα είναι ότι όταν έκανε Update κάποιες εφαρμογές από play store (11 στον αριθμό) έκανε το διπλάσιο + χρόνο που έκανε το τάμπλετ (Xperia Z2) για να ενημερώσει 26 εφαρμογές. Συνολικά πάντως για τα λεφτά του με έχει εκπλήξει ευχάριστα. Το πήρα για να το δώσω σε φίλη αλλά σκέφτομαι να το κρατήσω για δεύτερο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...