Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε και εμένα η ειδοποίηση.

Λέω να κάτσω στα αυγά μου, μιας και έτσι όπως είναι το κινητό είναι μια χαρά.

 

(Μία ερώτηση εάν ξέρει κάποιος: Ξέρετε πως να το συνδέσω με το Mutimedia σύστημα της Honda? μπορεί να είμαι λίγο εκτός θέματος, εάν πάντως το εχει κάνει καποιος ας μου στείλει PM).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ξέρει κανείς αν το mate 8 θα πάρει το νέο λειτουργικό το 5αρι EMUI γιατι με το mate 9;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το σημαντικότερο που πρέπει να τσεκάρουν όσοι έκαναν την αναβάθμιση είναι η κατανάλωση μπαταρίας και τα διάφορα κολλήματα στην εκκίνηση εφαρμογών.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν μου βγάζει τα βήματα στην lock screen. Σε εσάς τα βγάζει;

 

Εστάλη από το Mate 8

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λετε να παρουμε ποτε ΕΜUI 5?

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

Για μας που έχουμε περάσει τις Β320 κ Β321, υπάρχει κάτι νεώτερο;

Έχει βγάλει η HUAWEI χρονοδιάγραμμα γαι αναβάθμιση του mate8 !σε android 7???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω διαβασει καμια πενηνταρια σελιδες και τωρα μαθαινω το κινητό,εχω ομως μια ευκολη και γρηγορη ερωτηση,

πως φευγει το εικονιδιο του 3g η 4g απο την μπαρα πανω?

Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω διαβασει καμια πενηνταρια σελιδες και τωρα μαθαινω το κινητό,εχω ομως μια ευκολη και γρηγορη ερωτηση,

πως φευγει το εικονιδιο του 3g η 4g απο την μπαρα πανω?

Θα φύγει μόνο αν το κάνεις να δουλεύει σε 2G πας ρυθμίσεις /δίκτυο κινητής τηλεφωνίας /προτημομενος τύπος δικτύου.

Η κατέβασε την μπάρα και πάτα παρατεταμένα πάνω στο εικονίδιο δεδομένα κινητού (για συντομία).

Link to comment
Share on other sites

Θα φύγει μόνο αν το κάνεις να δουλεύει σε 2G πας ρυθμίσεις /δίκτυο κινητής τηλεφωνίας /προτημομενος τύπος δικτύου.

Η κατέβασε την μπάρα και πάτα παρατεταμένα πάνω στο εικονίδιο δεδομένα κινητού (για συντομία).

 

το εκανα κ τωρα μου εμφανιζει το 2g!!:wacko::wacko:

εγω λεω να μην φενεται καθολου ...

ευχαριστω παντως

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

το εκανα κ τωρα μου εμφανιζει το 2g!!:wacko::wacko:

εγω λεω να μην φενεται καθολου ...

ευχαριστω παντως

 

 

Δες ποιον αριθμο εκδοσης εχεις και πες μας.Θα τον βρεις στις ρυθμισεις - σχετικα με το τηλεφωνο...οπου λογικα θα σου γραφει NXT-L29C636Bxxx

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Δες ποιον αριθμο εκδοσης εχεις και πες μας.Θα τον βρεις στις ρυθμισεις - σχετικα με το τηλεφωνο...οπου λογικα θα σου γραφει NXT-L29C636Bxxx

 

μπαινω στο μενου κ μου γραφει NXT-c900b180.

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

μπαινω στο μενου κ μου γραφει NXT-c900b180.

 

Λογικα εαν εισαι στο C432 region και του περασεις την NXT-L29C432B180 δεν θα σου τα εμφανιζει.

Εκτος κι αν εισαι σε C636.

Πληκτρολογεις *#*#2846579#*#* και μετα επιλεγεις το νουμερο 3 και στο 4 βλεπεις το region που εχεις.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν το βρίσκω αυτό που λες να με ανησυχεί?γράφει:vendor hw-country Eu.βάση των βημάτων που μου είπες.συγγνώμη για την ταλαιπωρία.
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν το βρίσκω αυτό που λες να με ανησυχεί?γράφει:vendor hw-country Eu.βάση των βημάτων που μου είπες.συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

 

Οχι ,μια χαρα το βρηκες.Εχεις eu region δηλαδη την C432.Κ ατεβασε την C432B180 απο εδω... http://forum.xda-developers.com/mate-8/general/huawei-mate-8-stock-firmware-official-t3391727 και περασε την με τον γνωστό τροπο.

Εννοείται κανεις πρωτα ενα backup απο την εφαρμογή αντίγραφο ασφαλείας που το αποθηκευεις στην sd card.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Μετά απο ένα μικρό σκίσιμο στο OEM screen protector, ήρθε η ώρα για αλλαγή.

Δοκιμασμένες λύσεις, οποιοδήποτε λινκ η μαγαζί κάπου κέντρο η Πειραιά μεριά ευπρόσδεκτο.

 

 

Υ.Γ. Η οθόνη γυμνή είναι σκέτη κ@υλ@....

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Δες extrememobile Googlαρε το. Είναι Χαϊδαρι σίγουρα είχε τζαμακια και τα τοποθετεί ο ίδιος τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Δες extrememobile Googlαρε το. Είναι Χαϊδαρι σίγουρα είχε τζαμακια και τα τοποθετεί ο ίδιος τέλεια.

 

Αιγάλεω είναι, δίπλα στο μετρό.

(Επιβεβαιώνω για την πολύ καλή δουλειά που κάνουν)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Έχετε βάλει κάποιο συγκεκριμένο, από θέμα κάλυψης της οθόνης ταιριάζει καλά?

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η τελευταια rom που εχει βγει?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Έχετε βάλει κάποιο συγκεκριμένο, από θέμα κάλυψης της οθόνης ταιριάζει καλά?

 

 

Nillkin και Asahi εφαρμοζουν αψογα, τουλάχιστον σε μενα.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το δικο μου που ειναι ελληνικο, οταν πληκτρολογω αστερακι διεση δυο φορες 2846579 και παλι δυο φορες αστερακι διεση δεν μου εμφανιζει τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το δικο μου που ειναι ελληνικο, οταν πληκτρολογω αστερακι διεση δυο φορες 2846579 και παλι δυο φορες αστερακι διεση δεν μου εμφανιζει τιποτα?

 

Θέλει μετά τους αριθμούς #*#*

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...