Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή τι πρόβλημα βλέπεις στην μπαταρία ;

 

Πεφτει αρκετα πιο γρηγορα απο οτι πριν απο δεκα ημερες,σκεφτομαι μηπως φταιει το αδυνατο σημα της wind εδω στο εξοχικο που ειμαι η τιποτε αλλο?με τις ιδιες εφαρμογες απο την πρωτη ημερα εκτος απο το adquard που το εβαλα για κενανα τριημερο και μετα το ξηλωσα.

 

Το χαμηλό σήμα επηρεάζει παρα πολύ την μπαταρία αυτό ειναι σίγουρο .Εγώ λέω μην ξηλώνεις εφαρμογές μέχρι να το δεις οταν επιστρέψεις στις συνιθισμενς συνθετικές χρήσεις πως πάει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς παρουσιάζεται στις Sony κάμερες το συγκεκριμένο. Το είχα πάθει και σε μια καμερα

Ναι, το έχω συναντήσει και γω στα διάφορα φόρουμ που διαβάζω. Το θέμα είναι να με καλύψει η εγγύηση και να μην έχω μπλεξίματα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έχω συναντήσει και γω στα διάφορα φόρουμ που διαβάζω. Το θέμα είναι να με καλύψει η εγγύηση και να μην έχω μπλεξίματα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

 

Δε στο εύχομαι αλλά με την αρβατο μάλλον μπλεξίματα θα έχεις.

Εγώ 3φορες στα τόσα χρόνια πήγα και τις τρεις δεινοπάθησε και δεν ξαναπηρα κινητό που το σέρβις το έχει αυτή.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει 321 για L29C432?

Έχω φάει τον τόπο και δεν μπορώ να την rom!

Αν υπάρχει κάποιο link ευπρόσδεκτο

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει 321 για L29C432?

Έχω φάει τον τόπο και δεν μπορώ να την rom!

Αν υπάρχει κάποιο link ευπρόσδεκτο

Καλημέρα Όχι για το 432 αλλα για το 629 που ειναι παρεμφερή με το δικό μας μόνο που χάνεις το theme store Huawei back up , θέματα βέβαια μπορείς να βάλεις εύκολα με ενα file manager

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καινούριος κάτοχος απο προχθές εχω μια ερώτηση σήμερα το φορτισα και έκανε 2.30 ώρες. Είναι φυσιολογικό; νόμιζα ότι έχει σύστημα γρήγορου φορτισματος.ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα βρε παιδιά σε πια έκδοση android είστε?Έχω δει φίλους με samsung να είναι στο 6.0.1 έψαξα λίγο μπας και μου έβγαζε και μένα καμιά αναβάθμιση αλλά πάπαλα έχω την έκδοση με 3gb 180.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καινούριος κάτοχος απο προχθές εχω μια ερώτηση σήμερα το φορτισα και έκανε 2.30 ώρες. Είναι φυσιολογικό; νόμιζα ότι έχει σύστημα γρήγορου φορτισματος.ευχαριστώ

Σε τι ποσοστό ηταν η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

το έχω το τηλέφωνο περίπου 2 μήνες τώρα, και εν ολίγοις να σας αναφέρω ότι ειναι ένα τηλέφωνο που θα το κρατήσω για αρκετό καιρό. Το δουλεύω με 2 sim προσωπική-επαγγελματική, και μπορώ να πω ότι έχει πάρα πολλές ευκολίες το μενού του που το κάνουν τρομερά εύχρηστο στην διαχειρηση τους. Ένα θέμα έχω μόνο, αυτό με την μπαταρία, η οποια δεν μου αντέχει τόσο όσο αναφέρετε εσείς στο φόρουμ, αλλά το αποδίδω στις διπλές sim που ψάχνει συνεχώς για καλύτερο σήμα, και στο ότι είμαι συνεχώς με data ή wifi.

Κατά τ'αλλα είμαι σουπερ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

το έχω το τηλέφωνο περίπου 2 μήνες τώρα, και εν ολίγοις να σας αναφέρω ότι ειναι ένα τηλέφωνο που θα το κρατήσω για αρκετό καιρό. Το δουλεύω με 2 sim προσωπική-επαγγελματική, και μπορώ να πω ότι έχει πάρα πολλές ευκολίες το μενού του που το κάνουν τρομερά εύχρηστο στην διαχειρηση τους. Ένα θέμα έχω μόνο, αυτό με την μπαταρία, η οποια δεν μου αντέχει τόσο όσο αναφέρετε εσείς στο φόρουμ, αλλά το αποδίδω στις διπλές sim που ψάχνει συνεχώς για καλύτερο σήμα, και στο ότι είμαι συνεχώς με data ή wifi.

Κατά τ'αλλα είμαι σουπερ ευχαριστημένος.

Από κάμερα φίλε μού εισα ευχαριστημένος;το αγόρασα και εγώ πριν δύο μέρες

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πρέπει να ειναι λογικός ο χρονος φόρτισης. Μέχρι να στρώσει η μπαταρία θέλει 3 με 4 φορτίσεις, οπότε ακόμα δεν έχετε καθαρή εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πρέπει να ειναι λογικός ο χρονος φόρτισης. Μέχρι να στρώσει η μπαταρία θέλει 3 με 4 φορτίσεις, οπότε ακόμα δεν έχετε καθαρή εικόνα

 

Ευχαριστώ για την κάμερα που ρωτάω έχεις άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα φίλε μού εισα ευχαριστημένος;το αγόρασα και εγώ πριν δύο μέρες

Την ημέρα πολύ καλές, το βράδυ χάνει από τις ναυαρχίδες.

Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα πολύ καλές, το βράδυ χάνει από τις ναυαρχίδες.

 

ευχαριστω να ρωτησω κατι το φλας που εχει διπλα στην καμερα ειναι δυο ledακια το δικο μου το επανω ειναι ασπρο και κιτρινο μεσα και το κατω ασπρο και ροζ μεσα ειναι και το δικο σου ετσι ?γιατι νομιζω οτι βγαζει κοκινιλες και δεν αναβει καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα βρε παιδιά σε πια έκδοση android είστε?Έχω δει φίλους με samsung να είναι στο 6.0.1 έψαξα λίγο μπας και μου έβγαζε και μένα καμιά αναβάθμιση αλλά πάπαλα έχω την έκδοση με 3gb 180.

 

buuumppp!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι τελευταίες συσκευές τρέχουν Android 6.0. (Mate 8, P9, P9 Plus)

Για κάποιο λόγω η Huawei δεν έχει αναβαθμίσει σε 6.0.1.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι τελευταίες συσκευές τρέχουν Android 6.0. (Mate 8, P9, P9 Plus)

Για κάποιο λόγω η Huawei δεν έχει αναβαθμίσει σε 6.0.1.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας παράλληλα το s7 edge μου κακοφαίνεται που δεν δίνει τουλαχιστον τα secure updates.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω να ρωτησω κατι το φλας που εχει διπλα στην καμερα ειναι δυο ledακια το δικο μου το επανω ειναι ασπρο και κιτρινο μεσα και το κατω ασπρο και ροζ μεσα ειναι και το δικο σου ετσι ?γιατι νομιζω οτι βγαζει κοκινιλες και δεν αναβει καλα

Έτσι είναι και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία σελίδα σαν το sammobile για να ενημερώνει ποιες συσκευές και πότε θα πάρουν αναβάθμιση....

Πιστεύω πως θα μας δώσουν 7!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα φίλε μού εισα ευχαριστημένος;το αγόρασα και εγώ πριν δύο μέρες

 

Για λήψεις ημέρας και βιντεο, πολύ καλή. Την νύχτα, όχι, δεν θα έλεγα ότι κοντράρετε με τα top των άλλων εταιρειών. Πάντως σε γενικές γραμμές ειναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Το virtual HD call, το έχει ενεργοποιήσει κανείς ? Το είχα βάλει μου φαινόταν πιο καθαρή η φωνή αλλά ήταν πιο χαμηλά

 

Πως ενεργοποιείται φίλε μού; άκυρο το βρήκα

Edited by panseraikos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...