Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απογορευτε το google store στη κινα. οποτε απλα το κανεις εγκατασταση εσυ.

Το έχω βάλει, ρωτάω αν υπάρχει λύση να είναι προεπιλεγμενο.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει, ρωτάω αν υπάρχει λύση να είναι προεπιλεγμενο.

τι εννοείς λυση. η λυση ειναι το περάσεις μονος σου. η επισημη ρομ ειναι κινεζικη. στην κινα απαγορεύεται το γκουκλ στορ και οι Κινέζοι ανεπτυξαν το mi store

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ξεκλειδωθηκα!!Μετά απο 10 μέρες που έκανα την αίτηση για ξεκλείδωμα σήμερα άνοιξα complaint ticket. Μετά απο κανα 2ωρο, χωρίς να έχω λάβει κανένα μύνημα, είπα να πάω στην σελίδα που κάνεις την α'ιτηση και είδα πως δεν έβγαζε το μύνημα που έλεγε οτι έχω κάνει αίτηση κλπ αλλά με είχε πάει στο επόμενο βήμα που είναι να κατεβάσεις το πρόγραμμα.

Τώρα είμαι στο διάβασμα για να περάσω την Ελληνική!!

Edited by rider77
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Κατοχος απο χθες του redmi note 3!Ευχαριστημενος αρκετα...Θα ηθελα να μου πειτε αν εχει παρει καποιος απο σας βαση στηριξης για το αυτοκινητο και ποια.εχω κουραστει με τις βλακειες που βγαινουν κατα καιρους.Τσαμπα λεφτα....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Κατοχος απο χθες του redmi note 3!Ευχαριστημενος αρκετα...Θα ηθελα να μου πειτε αν εχει παρει καποιος απο σας βαση στηριξης για το αυτοκινητο και ποια.εχω κουραστει με τις βλακειες που βγαινουν κατα καιρους.Τσαμπα λεφτα....

 

εγω ειχα παρει μια απο το πλαισο. ειναι κολημενη πανω απο ενα εξαμηνο στο τζαμι

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/car-accessories/baseis-kiniton/Sentio-Car-Holder-UCM-900-HC02J.htm

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά όλα οκ με το update.

ενώ μου έβγαζε το error που σας έλεγα όταν πήγαινε να κάνει update το changelog, σήμερα το άνοιξα κατά τύχη και μου χε μήνυμα ότι έχει έτοιμο update για την 7.2.3.0 (νομίζω :p ) και το πέρασε κανονικά.

οπότε όσοι αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα υπομονή και θα φτιάξει (νομίζω :O )

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά όλα οκ με το update.

ενώ μου έβγαζε το error που σας έλεγα όταν πήγαινε να κάνει update το changelog, σήμερα το άνοιξα κατά τύχη και μου χε μήνυμα ότι έχει έτοιμο update για την 7.2.3.0 (νομίζω :p ) και το πέρασε κανονικά.

οπότε όσοι αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα υπομονή και θα φτιάξει (νομίζω :O )

Μάλλον είναι θέμα του server τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

καταλαθος παρήγγειλα 2 θήκες για το xiaomi redmi note 3 σαν αυτές που βλέπετε :

 

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-MOFI-PU-Leather-Window-Flip-Pouch-Cover-Case-for-MIUI-Redmi-Note-3-/272090330576?var&hash=item3f59d8f5d0%3Am%3Amob5k9krB5H6n9xxJ4sXZiQ

 

σε μπλε χρώμα.

 

Αν την θέλει κάποιος μπορώ να την στείλω με courier σε όλη την Ελλάδα.

 

pm me.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας το mi band. αυτο αποθηκευει δεδομενα ή απλα ειναι bluetooth παλμων?

 

το έχω εγώ.

Τα αποθηκεύει, και έχω καταλάβει ότι όταν μπαίνεις στην εφαρμογή τα κάνει upload.

Βέβαια αυτό με τους καρδιακούς παλμούς παίζει on demand. Δηλαδή δεν το αφήνεις 2 ώρες και σου καταγράφει, πρεέπι να του πες τσεκαρε τώρα και να δει.

Αγορασα και μια εφαρμογή από το googleplay, που φαινοταν καλό, αλλά δεν νομίζε ότι εκανε σωστά την δουλεία του (αξιόπιστα δηλαδή) και το παράτησα και χρησιμοποιώ την μαμά εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

το έχω εγώ.

Τα αποθηκεύει, και έχω καταλάβει ότι όταν μπαίνεις στην εφαρμογή τα κάνει upload.

Βέβαια αυτό με τους καρδιακούς παλμούς παίζει on demand. Δηλαδή δεν το αφήνεις 2 ώρες και σου καταγράφει, πρεέπι να του πες τσεκαρε τώρα και να δει.

Αγορασα και μια εφαρμογή από το googleplay, που φαινοταν καλό, αλλά δεν νομίζε ότι εκανε σωστά την δουλεία του (αξιόπιστα δηλαδή) και το παράτησα και χρησιμοποιώ την μαμά εφαρμογή.

 

δηλαδη εχει gps . σου βγαζει και τα χιλιομετρα που κανεις οταν κανεις upload? δεν βγαζεις ομως μεσους παλμους?.

δεν θελω να εχω το τηλεφωνο μαζι και πως να το εχεις δηλαδη ολοκληρο τουβλο

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εχει gps . σου βγαζει και τα χιλιομετρα που κανεις οταν κανεις upload? δεν βγαζεις ομως μεσους παλμους?.

δεν θελω να εχω το τηλεφωνο μαζι και πως να το εχεις δηλαδη ολοκληρο τουβλο

 

Δεν νομίζω ότι εχει gps, λειτουργεί μαζι με το κινητο. αυτό βήματα μετράει πιθανόν με κάπιο sensor. Αρα συνολικά βήματρα μετράει.

Δεν βγάζει μέσους παλμους, απλά το πατας και τσεκάρεις την δεδομένη στιγμή.

Εμένα η χρησιμοτητα του ειναι, δονηση σε κλήσεις, δόνηση σε κάποιο application που θελω, πχ whatsapp., και ξυπνητήρι με δόνηση στο χερι.

Για τα λεφτά του καλό ειναι, αλλα πρακτικά δεν κερδίζεις και πολλά. Φαντάζομαι όμως θέμα εξέλιξης application/firware ειναι, σαν hardware, δεν νομίζω ότι έχει θέμα.

 

Δεν το εχω τεστάρει παραπάνω, ότι θες να τεστάρω, στείλε μου ένα πμ, ή παμε στο αντίστοιχο topic για mi band.. νομίζω κάπου έχει εδώ στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ρε παιδια εχθες εβαλα το κινητο να φορτισει!το πρωι που ξυπνησα με το που το ανοιξα μου βγαζει δεν υπαρχει δικτυο!εκανα επανεκκινηση εβγαλα και την καρτα αλλα τιποτα.....Μονο κληση εκτακτης αναγκης μου γραφει.ξερει κανεις κατι?? Edited by soiler1980
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ρε παιδια εχθες εβαλα το κινητο να φορτισει!το πρωι που ξυπνησα με το που το ανοιξα μου βγαζει δεν υπαρχει δικτυο!εκανα επανεκκινηση εβγαλα και την καρτα αλλα τιποτα.....Μονο κληση εκτακτης αναγκης μου γραφει.ξερει κανεις κατι??

 

Δοκίμασε την sim, σε άλλη συσκευή. Μπορεί να έχει θέμα η sim σου.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παθει και εγω αυτο. Με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έστρωσε αλλα του άλλαξα την ρομ και απο τότε δεν μου το εχει ξανακάνει. Εγω φορούσα την 7.0.19.0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...