Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι λέτε ρε παιδιά για την μπαταρία; Ποιος από αυτούς που τα έχει στα χέρια του είπε κακά λόγια; Από χθες το βράδυ με όλα ανοιχτά (wifi - gps - 4g) και το πρωί έχασε μόνο 4%. Σήμερα με χρήση φουλ κλήσεις - Browsing - youtube δοκιμές στο antutu και είμαι στο 72%. Η μπαταρία είναι απίστευτη όπως και το κινητό. Πίστευα ότι το LG G2 ήταν μακράν κορυφή.. Μέχρι που έπιασα στα χέρια μου το Note 3.

 

https://drive.google.com/file/d/1nbqAuhJKRttDKuXmXKmJAYFzMKs1ycO8vw/view?usp=sharing

 

Screen on time?

 

H μπαταρία του είναι ατελείωτη, σε οκτώ Note 3 έκανα δοκιμές και κανένα δεν έχει θέμα με την μπαταρία με φουλ χρήση σε κλήσεις, 4G και άλλα παρεμφερή. Προβληματάκι με το GPS υπάρχει αλλά είναι θέμα ROM, σύντομα όλα θα λυθούν :)

 

Ενδιαφέρον ... για να δούμε και κάνα screenshot με SOT :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω το παρελαβα σημερα. Πριν ειχα lenovo vibe z2 pro το οποίο είχε και αυτο 4κ μπαταρία αλλα βλέπω ότι κρατάει καλύτερα το xiaomi. δεν πεφτει ευκολα. Πολύ ωραία κατασκευη. Σε σχέση με το προηγούμενο έχει χειρότερη κάμερα. Θα έλεγα είναι λίγο καλύτερη απο το lenovo k3 note (το έχω για 2η συσκευή). Ηρθε με MIUI 7.0 stable 7.00.11.00 είναι multi.

 

Θα σου ηταν ευκολο να κανεις μια συγκριση με το Κ3?

Το εχω και σκεφτομαι να το δωσω για το note 3 λογω μπαταριας και κατασκευης και επειδη μου αρεσει πολυ η miui σε σχεση με τη vibeui.

Σαν εναλλακτικες βλεπω και τα Χ500/Χ600 αλλα λογω ελλειψης ραδιο και υποστηριξης δεν ειναι πρωτες επιλογες.

Αν και εχουν κορυφαια ποιοτητα και φωτογραφικη.

 

Επισης εχει hardware gyroscope η software ,οπως το Κ3?

IR εχει?

Edited by _Dante_
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατάφερα και πέρασα επίσημη 7.0.19!!! Η διαδικασία έγινε με flash tool. Όταν τελείωσε κόλλησε στο boot menu που δείχνει το κινητό και το καλώδιο USB. Το ενεργοποίησα πατώντας VOL UP + POWER. Αφού μπήκε στο boot menu ξαναπάτησα VOL UP + POWER. Την πρώτη φορά έκανε μόνο του reboot και κόλλησε στο boot logo. Πάτησα παρατεταμένα το power και έσβησε. Αφού έσβησε ξαναπάτησα το VOL UP + POWER μπήκε πάλι στο boot menu. Αφού μπήκε ξαναπάτησα VOL UP + POWER και μπούταρε κανονικά :) :)
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω αν μπορεί να δεί κάποιος που το έχει. Πιάνει τουλάχιστον 3g στην δεύτερη κάρτα?

4g πιάνει κανονικά και στις δυο. Vodafone.

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Με την παρέλευση 24ώρου τα πρώτα δείγματα γραφής.Λοιπόν με φόρτιση στο 96% χτες στης 14και30(έπρεπε λόγω της ημέρας να βγω γι αυτό και δεν το άφησα στο 100%) σήμερα στης 18:00 το κινητό είναι στο 17% .Εννοείται ότι σε αυτό το 24ώρο(28ώρο για την ακρίβεια) μόνο φυσιολογική χρήση δεν έγινε.Πολλές ώρες λειτουργίας στο ιντερνετ τόσο με wi fi αλλά 4g συγχρονισμοί λογαριασμών κατέβασμα από play store πάνω από 40 προγράμματα - παιχνίδια (αλλαξα να φανταστείτε 5 browsers μέχρι να καταλήξω σε αυτό που μου ταιριάζει καλύτερα) πάνω από 100 φωτογραφίες ( η κάμερα πάρα πολύ καλή -να μην σας προβληματίζει καθόλου) περίπου μία συνεχή ώρα παιχνίδια για να δω εαν ανεβάζει θερμοκρασία (δεν παρουσίασε κάτι το τραγικό) πολύ ώρα στο viber χωρίς να εμφανιστεί κάποιο lag.Ξέχασα να σας πω ότι στο κινητό από την αρχή το λειτουργώ με δύο κάρτες σιμ.Το 4g το δοκίμασα μόνο στην πρώτη σιμ και πάει σφαίρα(vodafone).Δυστυχώς δεν τέσταρα το gps διότι με όλα αυτά που έκανα δεν είχα χρόνο, αύριο όμως θα είναι το πρώτο που θα κάνω. Αυτά για αρχή, πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα και μην ανησυχείτε για μπαταρία διότι με την πρώτη φορά με τόσο ξέσκισμα θεωρώ ότι μετά από 2-3 φορτίσεις και με φυσιολογική πλέον χρήση θα χρειάζομαι φόρτισμα περίπου στην 3η ημέρα

 

Ξέχασα να αναφέρω είναι η έκδοση 3/32 και στο antutu το σκορ 49970 (για όσους τα κοιτάνε αυτά).

Edited by akisjes
Link to comment
Share on other sites

Θα σου ηταν ευκολο να κανεις μια συγκριση με το Κ3?

Το εχω και σκεφτομαι να το δωσω για το note 3 λογω μπαταριας και κατασκευης και επειδη μου αρεσει πολυ η miui σε σχεση με τη vibeui.

Σαν εναλλακτικες βλεπω και τα Χ500/Χ600 αλλα λογω ελλειψης ραδιο και υποστηριξης δεν ειναι πρωτες επιλογες.

Αν και εχουν κορυφαια ποιοτητα και φωτογραφικη.

 

Επισης εχει hardware gyroscope η software ,οπως το Κ3?

IR εχει?

 

Το χ600 Δεν έχει καλύτερη φωτο από το κ3 note . Να το ξέρεις.Έχει όμως καλύτερο βιντεο.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω αν μπορεί να δεί κάποιος που το έχει. Πιάνει τουλάχιστον 3g στην δεύτερη κάρτα?

Και οι δυο κάρτες δουλεύουν 4G αλλά όχι ταυτόχρονα. Ή η μια ή η άλλη. Ορίζεις μέσα απο τις ρυθμίσεις ποια θέλεις και τις εναλλασεις παλι μέσα απο τις ρυθμίσεις οποτε θες. Βέβαια θα βόλευε να υπάρχει μια συντόμευση τυπου widget αλλά δεν έχω βρεί κάτι

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχει hardware gyroscope η software ,οπως το Κ3?

IR εχει?

 

Έχει τα πάντα απ΄αυτά που ανάφερες και IR φυσικά δεν παίζετε το τηλ αυτο περιμένουμε μονο τα κλειδιά της Xiaomi και άμεσα την GTV rom που θα κάνει το κινητό αεροπλάνο!!!

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Το χ600 Δεν έχει καλύτερη φωτο από το κ3 note . Να το ξέρεις.Έχει όμως καλύτερο βιντεο.

Οντως?μου φαινεται περιεργο μιας και το χ600 εχει τον isocell της samsung.μπραβο του.

Έχει τα πάντα απ΄αυτά που ανάφερες και IR φυσικά δεν παίζετε το τηλ αυτο περιμένουμε μονο τα κλειδιά της Xiaomi και άμεσα την GTV rom που θα κάνει το κινητό αεροπλάνο!!!

 

Σιγουρα ομως εχει hardware gyroscope?

Οχι εαν εχει γενικα,εαν εχει τον αισθητηρα.

Γιατι με το κ3 φαγαμε μεγαλη ηττα με το vr και τον software sensor.

Link to comment
Share on other sites

Με την παρέλευση 24ώρου τα πρώτα δείγματα γραφής.Λοιπόν με φόρτιση στο 96% χτες στης 14και30(έπρεπε λόγω της ημέρας να βγω γι αυτό και δεν το άφησα στο 100%) σήμερα στης 18:00 το κινητό είναι στο 17% .Εννοείται ότι σε αυτό το 24ώρο(28ώρο για την ακρίβεια) μόνο φυσιολογική χρήση δεν έγινε.Πολλές ώρες λειτουργίας στο ιντερνετ τόσο με wi fi αλλά 4g συγχρονισμοί λογαριασμών κατέβασμα από play store πάνω από 40 προγράμματα - παιχνίδια (αλλαξα να φανταστείτε 5 browsers μέχρι να καταλήξω σε αυτό που μου ταιριάζει καλύτερα) πάνω από 100 φωτογραφίες ( η κάμερα πάρα πολύ καλή -να μην σας προβληματίζει καθόλου) περίπου μία συνεχή ώρα παιχνίδια για να δω εαν ανεβάζει θερμοκρασία (δεν παρουσίασε κάτι το τραγικό) πολύ ώρα στο viber χωρίς να εμφανιστεί κάποιο lag.Ξέχασα να σας πω ότι στο κινητό από την αρχή το λειτουργώ με δύο κάρτες σιμ.Το 4g το δοκίμασα μόνο στην πρώτη σιμ και πάει σφαίρα(vodafone).Δυστυχώς δεν τέσταρα το gps διότι με όλα αυτά που έκανα δεν είχα χρόνο, αύριο όμως θα είναι το πρώτο που θα κάνω. Αυτά για αρχή, πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα και μην ανησυχείτε για μπαταρία διότι με την πρώτη φορά με τόσο ξέσκισμα θεωρώ ότι μετά από 2-3 φορτίσεις και με φυσιολογική πλέον χρήση θα χρειάζομαι φόρτισμα περίπου στην 3η ημέρα

 

Ξέχασα να αναφέρω είναι η έκδοση 3/32 και στο antutu το σκορ 49970 (για όσους τα κοιτάνε αυτά).

 

 

Λοιπον φιλε μας εφτιαξες ακομα περισσοτερο την μερα με αυτα που γραφεις για την συσκευη (ειδικα για την μπαταρια)......σε οσους περιμενουμε να παραλαβουμε!!:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές.Σκέφτομαι να το αγοράσω και εγώ (για να αντικαταστήσω το lg g3s που μετά το lolipop δε παλεύεται.) Πιστεύετε οτι άξιζε σα συσκευή?απλα δε θελω να ασχολούμαι με λογισμικα και ιστορίες.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές.Σκέφτομαι να το αγοράσω και εγώ (για να αντικαταστήσω το lg g3s που μετά το lolipop δε παλεύεται.) Πιστεύετε οτι άξιζε σα συσκευή?απλα δε θελω να ασχολούμαι με λογισμικα και ιστορίες.Ευχαριστώ.
Φιλε μου, κάθε συσκευή όπως και το Νοte 3 μπορεί να χρησιμοποιηθεί Οθτ οφ τηε Βοχ χωρίς να χρειάζεται να κανεις κάτι, να μείνεις στην εργοστασιακή κατασταση.

Απο εκεί και μετά, όλα όσα διαβάζεις εδώ είναι γι αυτούς που θέλουν κάτι επιπλέον, θέλουν να έχουν τη συσκευή τους ενημερωμένη με την τελευταία ROM, να πειράξουν δηλ το λογισμικό. Δεν είσαι υποχρεωμένος να κανεις κάτι σώνει και καλα. Τώρα αν αυτό δεν σε ικανοποιεί, τότε νομίζω πως μπορείς να πας σε μια άλλη πιο "επώνυμη" συσκευή και να μείνεις στο μανισιο λειτουργικό ....

Η συσκευή ότι και να λεμε αξίζει με το παραπάνω και γιαυτο και ασχολούμαστε μαζι της ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φόρτωση, με δυο sim, ολα ανοιχτά συνέχεια, data 4g, wifi, bluetooth συνδεμένο με pebble, τρια up date απο 7.0.9.0 σε 7.0.12.1, 7.0.13.0 και 7.0.19.0 και φόρτωμα 60 εφαρμογών, 4 ώρες οθόνης νομιζω είναι καλά. Για μενα η μπαταρία ηταν ο βασικός λογος για να αντικαταστησω το RN2 και νομιζω οτι η επιλογή ηταν σωστή
Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φόρτωση, με δυο sim, ολα ανοιχτά συνέχεια, data 4g, wifi, bluetooth συνδεμένο με pebble, τρια up date απο 7.0.9.0 σε 7.0.12.1, 7.0.13.0 και 7.0.19.0 και φόρτωμα 60 εφαρμογών, 4 ώρες οθόνης νομιζω είναι καλά. Για μένα η μπαταρία ήταν ο βασικός λόγος για να αντικαταστήσω το RN2 και νομίζω ότι η επιλογή ήταν σωστή
Τελεια ....... Άντε να έρθει από Δευτερα και να ωγει και καμια dev Ελληνική από την φοβερή μας κοινότητα ..... :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φόρτωση, με δυο sim, ολα ανοιχτά συνέχεια, data 4g, wifi, bluetooth συνδεμένο με pebble, τρια up date απο 7.0.9.0 σε 7.0.12.1, 7.0.13.0 και 7.0.19.0 και φόρτωμα 60 εφαρμογών, 4 ώρες οθόνης νομιζω είναι καλά. Για μενα η μπαταρία ηταν ο βασικός λογος για να αντικαταστησω το RN2 και νομιζω οτι η επιλογή ηταν σωστή

 

Τώρα που το είδα να σε ρωτήσω .Το πήρα από βικ μολ έχει φορεμένει την stable 7.00.99.00 και μου εχει έρθει μήνυμα για αναβάθμιση .Τι προτείνεις ,γιατί πιο πίσω κάπου διάβασα εαν κατάλαβα καλά για σκαλώματα μετά από αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, κάθε συσκευή όπως και το Νοte 3 μπορεί να χρησιμοποιηθεί Οθτ οφ τηε Βοχ χωρίς να χρειάζεται να κανεις κάτι, να μείνεις στην εργοστασιακή κατασταση.

Απο εκεί και μετά, όλα όσα διαβάζεις εδώ είναι γι αυτούς που θέλουν κάτι επιπλέον, θέλουν να έχουν τη συσκευή τους ενημερωμένη με την τελευταία ROM, να πειράξουν δηλ το λογισμικό. Δεν είσαι υποχρεωμένος να κανεις κάτι σώνει και καλα. Τώρα αν αυτό δεν σε ικανοποιεί, τότε νομίζω πως μπορείς να πας σε μια άλλη πιο "επώνυμη" συσκευή και να μείνεις στο μανισιο λειτουργικό ....

Η συσκευή ότι και να λεμε αξίζει με το παραπάνω και γιαυτο και ασχολούμαστε μαζι της ;)

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες και θέλω να κανω μια τελευταία ερώτηση αναβαθμίσεις βγαίνουν απο την εταιρεία?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες και θέλω να κανω μια τελευταία ερώτηση αναβαθμίσεις βγαίνουν απο την εταιρεία?
Για τις συσκευές Xiaomi βγαίνουν όντως από την εταιρία, και διατίθενται από το αγγλικό site http://en.miui.com τόσο stable όσο και Dev ROMs. Όμως σχεδόν κάθε βδομάδα η ελληνική κοινότητα https://xiaomi-miui.gr/ βγάζει developer rom ελληνική, πέρα από την stable που προανέφερα .... Μια βόλτα από το forum της ελληνικής κοινότητας θα σε κατατοπίσει ..... ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Για τις συσκευές Xiaomi βγαίνουν όντως από την εταιρία, και διατίθενται από το αγγλικό site http://en.miui.com τόσο stable όσο και Dev ROMs. Όμως σχεδόν κάθε βδομάδα η ελληνική κοινότητα https://xiaomi-miui.gr/ βγάζει developer rom ελληνική, πέρα από την stable που προανέφερα .... Μια βόλτα από το forum της ελληνικής κοινότητας θα σε κατατοπίσει ..... ;)

Ευχαριστώ θα το ψάξω

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το τηλεφωνο σεσχεση με το Redmi note 2 και το MI4c που ειναι και ακριβοτερο (μιας και περασαν απο τα χερια μου και τα 2) ειναι πολυ βελτιωμενο ειδικα στην εξωτερικη εμφανιση και στην μπαταρια που δειχνει τα δοντια της απο την αρχη.

Ειδικα το 3/32 σε χρυσο, απιστευτη χρωματικη υλοποιηση (αμα βρειτε εχτω και μια γυναικα να μην της αρεσει τι να πω?:lol:) δεν παιζεται.......

Απο το πεωι που το εχω ανοικτο επαιξα ελαχιστα μαζι του αλλα αναβαθμισα, εγκατεστησα αρκετες εφαρμογες, δοκιμασα gps...με μια ωρα οθονη δεν εχει φαει παραπανω απο 1% την ωρα:cool:

Η μπαταρια του ειδικα οταν θα φορεσουμε και GTV θα ειναι απιστευτη, αυτο σας το υποφραφω:kill:

Για το gps ειδα ακαριαιαο κλειδωμα αμεσως μετα την εγκατασταση του gps test με 15 δορυφορους και πολυ καλο snr - accurancy οποτε δεν θα υπαεξει κανενα προβλημα πιστευω ακομη και μεσα στην Αθηνα σε κlειστα σημεια με ψηλα κτιρια etc

Καμερα δεν ειμαι και ειδικος αλλα μου αρεσαν οι πρωtες που τραβηξα με stock καμερα και ολα στο auto, ανεβασα δειγματα εδω για να μας πουν την γνωμη τους και οι γκουρου:!: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6468602#post6468602

Αμα δε τραβηχτουν με καμια fvcamera or proshot θα εχουμε και πολυ καλυτερα αποτελεσματα.

Αυτα σαν 1η γρηγορη εντυπωση και μην ψαχνετε για αλλο VFM ΚΙΝΗΤΟ, ουτε letv-lenovo etc

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 3 Review - The Best Budget Smartphone. Redefined !!!!

 

Xiaomi Redmi Note 3 Camera Review. This is in-depth camera test of what may be the best budget smartphone of 2015.

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φόρτωση, με δυο sim, ολα ανοιχτά συνέχεια, data 4g, wifi, bluetooth συνδεμένο με pebble, τρια up date απο 7.0.9.0 σε 7.0.12.1, 7.0.13.0 και 7.0.19.0 και φόρτωμα 60 εφαρμογών, 4 ώρες οθόνης νομιζω είναι καλά. Για μενα η μπαταρία ηταν ο βασικός λογος για να αντικαταστησω το RN2 και νομιζω οτι η επιλογή ηταν σωστή

 

Τις αναβαθμισεις πως τις εκανες? Ειχες την official αγγλοκινεζικη περασμενη?

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν ακριβύνει κατα παρίπου 10€ σε όλα τα γνωστα-καλα καταστήματα! :(

Τώρα από που το παίρνουμε εμείς???

Link to comment
Share on other sites

Εχουν σοβαρο προβλημα διαθεσιμοτητας απο οτι μου ειπε το μικρο κινεζακι η Σελινα απο το vickmall......ειδικα στο γκρι και το ασημι (που ειναι και πιο φθηνα) δεν προλαβαινει το εργοστασιο της xiaomi να παραγει.......δεν μας προλαβαινουν!!!:p:p

 

 

Γιαυτο βλεπεις και τις τιμες και εχουν αρχισει και τσιμπανε........τουλαχιστον σε οσα μαγαζια οταν γραφουν in stock αυτο ειναι η αλήθεια και δεν περιμενεις μια βδομαδα για να σου κανουν shipment μετα την παραγγελια σου!!

 

Ο Νομος της ζητησης και της προσφορας ειναι αλλωστε!!

 

Αντιστροφως αναλογα.......μεγαλη ζητηση + μικρη προσφορα = Ανοδος της τιμης!!!

 

 

Η κανεις υπομονη λοιπον μεχρι να ομαλοποιηθει η κατασταση και να στρωσουν οι τιμες η αγοραζεις με καπελο τωρα!!!

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...