Jump to content

[ΠΛΑΙΣΙΟ] Xperia z3


Recommended Posts

399 euro στο week offer το Xperia z3

Πλαίσιο εννοώ παιδιά

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και 24 άτοκες

Link to comment
Share on other sites

Τρελή ευκαιρία !!!!

 

Κλαίω που πιάστηκα τόσο κορόιδο και αγόρασα με 150 ευρώ το κινητό του avatar μου....

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω που πιάστηκα τόσο κορόιδο και αγόρασα με 150 ευρώ το κινητό του avatar μου....

 

Γιατι το λες αυτο;

Τουμπανο ειναι το κινητακι σου.

Ακομα και εγω που ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο το Ζ3, αν έπρεπε να το αγορασω 399 δεν θα τα εδινα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Λες;έχω το πρώτο z δύο χρόνια και ψάχνομαι. Σε σχέση με το LG g flex 2 στα 299;

 

z3 εννοειται

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κλαίω που πιάστηκα τόσο κορόιδο και αγόρασα με 150 ευρώ το κινητό του avatar μου....

 

του χρονου θα χει πεθανει ο κινεζος σου που δεν θα παρει ουτε μια αναβαθμιση ουτε καν ανεπισημη (δε μιλαω αν παθει καποια βλαβη κ θα πρεπει να φυγει κινα) τοτε θα κλαψεις πραγματικα :O ενω το z3 εχει τουλαχ 4 χρονια ζωης με τα σημερινα δεδομενα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιο είναι στο αβαταρ δεν κατάλαβα

 

πχ εσενα το αβαταρ ειναι iphone 3gs το δικο του ειναι redmi note 2

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λες αυτο;

Τουμπανο ειναι το κινητακι σου.

Ακομα και εγω που ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο το Ζ3, αν έπρεπε να το αγορασω 399 δεν θα τα εδινα.

 

Αστειευόμενος το λέω!!! Εννοείται ότι δεν θεωρώ ευκαιρία τα 399 για z3... Θεωρώ τη συσκευή μου ανώτερη με το 1/3 του κόστους της "προασφοράς" του z3....

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
του χρονου θα χει πεθανει ο κινεζος σου που δεν θα παρει ουτε μια αναβαθμιση ουτε καν ανεπισημη (δε μιλαω αν παθει καποια βλαβη κ θα πρεπει να φυγει κινα) τοτε θα κλαψεις πραγματικα :O ενω το z3 εχει τουλαχ 4 χρονια ζωης με τα σημερινα δεδομενα.

πως φαινετε οτι δε ειχες ποτε ενα τηλεφωνο xiaomi. με εβδομαδιαιες αναβαθμισεις σε developer rom η μηνα σε stable rom.

οσο για τη διαρκεια ζωης ενα redmi 1 εχει κλεισει δυο χρονια λειτουργιας χωρις προβλημα. και συνεχιζει να παιρνει αναβαθμισεις.

αληθεια εχουν τα sony πανω απο δυο χρονων lolipop?

Link to comment
Share on other sites

z3 εννοειται

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

του χρονου θα χει πεθανει ο κινεζος σου που δεν θα παρει ουτε μια αναβαθμιση ουτε καν ανεπισημη (δε μιλαω αν παθει καποια βλαβη κ θα πρεπει να φυγει κινα) τοτε θα κλαψεις πραγματικα :O ενω το z3 εχει τουλαχ 4 χρονια ζωης με τα σημερινα δεδομενα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

πχ εσενα το αβαταρ ειναι iphone 3gs το δικο του ειναι redmi note 2

Επίσης πώς φαίνεται ότι δεν ξέρει πως huawei και xiaomi είναι Νο 3 και 4 αντίστοιχα στις παγκόσμιες πωλήσεις smartphones, πολύ πιο πάνω από τη sony που σκέφτεται μάλιστα να εγκαταλείψει και τον χώρο των smartphones...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

πως φαινετε οτι δε ειχες ποτε ενα τηλεφωνο xiaomi. με εβδομαδιαιες αναβαθμισεις σε developer rom η μηνα σε stable rom.

οσο για τη διαρκεια ζωης ενα redmi 1 εχει κλεισει δυο χρονια λειτουργιας χωρις προβλημα. και συνεχιζει να παιρνει αναβαθμισεις.

αληθεια εχουν τα sony πανω απο δυο χρονων lolipop?

 

Ναι, όλη η σειρά Z (από το Γενάρη του 2013) έχει πάρει την 5.1.1.

 

Επίσης πώς φαίνεται ότι δεν ξέρει πως huawei και xiaomi είναι Νο 3 και 4 αντίστοιχα στις παγκόσμιες πωλήσεις smartphones, πολύ πιο πάνω από τη sony που σκέφτεται μάλιστα να εγκαταλείψει και τον χώρο των smartphones...

 

Πριν από μια εβδομάδα, στέλεχος της Sony διέψευσε αυτές τις φήμες.

 

Παιδιά, χαρείτε ό,τι έχετε πάρει χωρίς αντιπαραθέσεις για το ποιος έχει την καλύτερη συσκευή. End of off topic. :)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χαρείτε ό,τι έχετε πάρει χωρίς αντιπαραθέσεις για το ποιος έχει την καλύτερη συσκευή. End of off topic.

 

Εγώ προσωπικά δεν λέω ότι το z3 δεν είναι καλή συσκευή. Ισχυρίζομαι όμως ότι το z3 @ 399€ ΔΕΝ είναι ευκαιρία, αλλά υπερκοστολόγηση...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...