Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oύτε πειραματικό ούτε όνειρο τρελό απατηλό.

Υπάρχουν άνθρωποι που το έχουν.

 

Όλα τα σφάζουμε-όλα τα μαχαιρώνουμε.

 

Αφού μιλάμε γι αυτό:

http://www.gsmarena.com/motorola_rokr_e6-1810.php

 

σίγουρα πρόκειται για ήδη ανακοινωμένο μοντέλο που εκτός απροόπτου θα δούμε σύντομα στην αγορά.:)

(πάντως, ή ύπαρξη OS δεν αναφέρεται στα χαρακτηριστικά που δίνει το gsmarena:worry: )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν το λέει.Και το ROKR E2 έχει λειτουργικό βασισμένο στο linux.

 

Εδώ πάντως το λέει http://www.engadget.com/2006/11/27/motorolas-rokr-e6-released-in-china-us-next/

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν το λέει.Και το ROKR E2 έχει λειτουργικό βασισμένο στο linux.

 

Εδώ πάντως το λέει http://www.engadget.com/2006/11/27/motorolas-rokr-e6-released-in-china-us-next/

 

Ωραίο φαίνεται πάντως:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μπα,αφού είναι πειραματικό και όνειρο απατηλό...

 

Έχουν κάνει πειραματόζωα(beta users) τους Κινέζους αυτή τη φορά ε?:lol: :lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ψάχνει σχετικά, διαβάζει ότι στην Κινέζικη και Ιαπωνική αγορά κυκλοφορούν πολλά μοντέλα από όλες τις εταιρίες,που έχουν αρκετές διαφορές με τα υπόλοιπα φαινομενικά ίδια μοντέλα άλλων αγορών.
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ψάχνει σχετικά, διαβάζει ότι στην Κινέζικη και Ιαπωνική αγορά κυκλοφορούν πολλά μοντέλα από όλες τις εταιρίες,που έχουν αρκετές διαφορές με τα υπόλοιπα φαινομενικά ίδια μοντέλα άλλων αγορών.

 

Επίσης συχνά στις αγορές αυτές πρωτοκυκλοφορούν μοντέλα τα οποία λίγους μήνες μετά κάνουν ντεμπούτο στην Ευρώπη με το ίδιο ή άλλο όνομα(αλλά πάντως παρόμοιες συσκευές)Γι αυτό τους λέω beta testers τους κινεζοιάπωνες και γι αυτό πιθανόν να δούμε το E6 στην Ευρώπη

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

όχι και τόσο καλά νέα... :( Το XX είναι πιο παχύ από το V3....

 

http://img332.imageshack.us/img332/637/v3vsv3xxsizeclosedga6.jpg

 

 

http://img421.imageshack.us/img421/5968/v3vsv3xxthicknesssidebysq1.jpg

 

http://img245.imageshack.us/img245/2416/v3vsv3xxthicknessgy6.jpg

 

 

posted by b3tan @howardforums.com

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το ξέραμε αυτό.

Αλλά και πάλι είναι πολύ λεπτό με 16 χιλιοστά πάχος:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το ξέραμε αυτό.

Αλλά και πάλι είναι πολύ λεπτό με 16 χιλιοστά πάχος:O

E βέβαια λεπτό είναι αλλά περίμενα να ήταν ακριβώς ίδιο με το V3.

Link to comment
Share on other sites

E βέβαια λεπτό είναι αλλά περίμενα να ήταν ακριβώς ίδιο με το V3.

 

distixws meta apo autes tis fwto, molis efage ena AKIRO apo mena to xx, otidipote pio xontro apo to v3i tha mou fainetai pantofla sta xeria mou. Ntaksei na itan tipota to eksairetiko me polles anavathmiseis na pw xalali, alla vlepw oti stin ousia den tha mou prosferei tipota parapanw se sxesi me to diko mou, 3G den me endiaferei... mallon paw gi alla. oute to maxx me trelenei, mono to fullscreen video mou arese kai to psiloanavathmismeno menu. Mallon tha meinw sto apsogo kai moddarismeno v3i mou mexri na bgei kati pragmatika aksio agoras.

 

Pantws bomber gia sena pou exeis v3, tha einai mia kali anavathmisi.

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

distixws meta apo autes tis fwto, molis efage ena AKIRO apo mena to xx, otidipote pio xontro apo to v3i tha mou fainetai pantofla sta xeria mou. Ntaksei na itan tipota to eksairetiko me polles anavathmiseis na pw xalali, alla vlepw oti stin ousia den tha mou prosferei tipota parapanw se sxesi me to diko mou, 3G den me endiaferei... mallon paw gi alla. oute to maxx me trelenei, mono to fullscreen video mou arese kai to psiloanavathmismeno menu. Mallon tha meinw sto apsogo kai moddarismeno v3i mou mexri na bgei kati pragmatika aksio agoras.

 

Pantws bomber gia sena pou exeis v3, tha einai mia kali anavathmisi.

Δε σου κρύβω ότι προβληματίστηκα και εγώ από αυτές τις φωτό αλλά δε βλέπω να έχω άλλη επιλογή.

 

Το maxx είναι ακριβό για μένα+δεν με τρελλαίνει (άσε τις δαχτυλιές),το RIZR είναι slider και δεν μου αρέσει,το krzr είναι κόσμημα αλλά δεν έχει 3G,οπότε ΧΧ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε σου κρύβω ότι προβληματίστηκα και εγώ από αυτές τις φωτό αλλά δε βλέπω να έχω άλλη επιλογή.

 

Το maxx είναι ακριβό για μένα+δεν με τρελλαίνει (άσε τις δαχτυλιές),το RIZR είναι slider και δεν μου αρέσει,το krzr είναι κόσμημα αλλά δεν έχει 3G,οπότε ΧΧ. ;)

 

to krzr gia mena einai ligo... ginekeio :):P

parto xx file, tha se xalasei ligo o parapanw ogkos, alla se sxesi me to v3... poli kalitero.

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

to krzr gia mena einai ligo... ginekeio :):P

parto xx file, tha se xalasei ligo o parapanw ogkos, alla se sxesi me to v3... poli kalitero.

Ναι η απόφαση έχει ληφθεί! :D

 

Ελπίζω μόνο να μπορώ να το συνδέσω σε p2k mode για να το πειράξουμε λίγο :D γιατί μέχρι τώρα δεν τα έχουν καταφέρει.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης συχνά στις αγορές αυτές πρωτοκυκλοφορούν μοντέλα τα οποία λίγους μήνες μετά κάνουν ντεμπούτο στην Ευρώπη με το ίδιο ή άλλο όνομα(αλλά πάντως παρόμοιες συσκευές)Γι αυτό τους λέω beta testers τους κινεζοιάπωνες και γι αυτό πιθανόν να δούμε το E6 στην Ευρώπη

 

Εγώ από ότι βλέπω, τ' "Ευρωπαικά" μοντέλα κυκλοφορούν πρώτα (κατά σειρά) είτε στις ΗΠΑ,Ρωσία,Σιγκαπούρη-Dubai, παρά στην Κίνα-Ιαπωνία (και Κορέα) όπου χρησιμοποιούν διαφορετικά δίκτυα από GSM κλπ απαιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από ότι βλέπω, τ' "Ευρωπαικά" μοντέλα κυκλοφορούν πρώτα (κατά σειρά) είτε στις ΗΠΑ,Ρωσία,Σιγκαπούρη-Dubai, παρά στην Κίνα-Ιαπωνία (και Κορέα) όπου χρησιμοποιούν διαφορετικά δίκτυα από GSM κλπ απαιτήσεις.

 

Τα Ευρωπαικά ναι.

Αλλά τα Ιαπωνικά-Κορεάτικα-Αμερικάνικα κυκλοφορούν συνήθως πρώτα άπω ανατολή και μετά αλλού.Και συχνά έχουν μικρό κύκλο ζωής.

Αν ο κατασκευατής δεί ότι υπάρχει αποδοχή τότε βγάζει ένα παρόμοιο μοντέλο για όλο τον υπόλοιπο κόσμο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το μαύρο RIZR με μπλε πληκτρολόγιο.Κυκλοφορεί και στην Ελλάδα το κινητό αλλά δεν ξέρω σε τι χρώμα.

 

http://img224.imageshack.us/img224/2874/dsc00468fl3.jpg

 

http://img136.imageshack.us/img136/1307/dsc00470ly7.jpg

 

http://img92.imageshack.us/img92/1959/dsc00472dt7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για το slide moto στο gsmarena από χρήστες.

Πρέπει να είναι καλό.:)

Bomber σαν πολύ δεν απογοητεύτηκες από το πάχος του XX?

Σιγάτα ωα!Μη μασάς, είναι πολύ λεπτό και πολυτελές!;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το έξτρα μέγεθος θα το κάνει να «κάθεται» καλύτερα... Προσωπικά θα περιμένω να το δω από κοντά για να αποφασίσω εάν θα αλλάξω το V3 μου...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το έξτρα μέγεθος θα το κάνει να «κάθεται» καλύτερα... Προσωπικά θα περιμένω να το δω από κοντά για να αποφασίσω εάν θα αλλάξω το V3 μου...

 

Και εγώ το ίδιο.:)

(Μόνο που δεν έχω v3 για να το αλλάξω:worry: :p )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο.:)

(Μόνο που δεν έχω v3 για να το αλλάξω:worry: :p )

 

:lol: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για το slide moto στο gsmarena από χρήστες.

Πρέπει να είναι καλό.:)

Bomber σαν πολύ δεν απογοητεύτηκες από το πάχος του XX?

Σιγάτα ωα!Μη μασάς, είναι πολύ λεπτό και πολυτελές!;)

Eϊπαμε,η απόφαση είναι ειλημμένη! :D

 

ΧΧ ! :)

 

Πάντως,και το RIZR εκτός από όμορφο,φαίνεται και τίμιο τηλέφωνο.Δηλαδή,καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ακομα δεν καταφεραν να το συνδεσουν σε p2k mode :cry: Φταινε οι drivers η λες να τα κλειδωσαν πλεον??
Link to comment
Share on other sites

Πάντως,και το RIZR εκτός από όμορφο,φαίνεται και τίμιο τηλέφωνο.Δηλαδή,καλή επιλογή.

 

Ναι, τίμια πρόταση, :) αυτή τη λέξη είχα στο μυαλό μου...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τίμια πρόταση, :) αυτή τη λέξη είχα στο μυαλό μου...

ddr2 τα νεα μοτορολα μπροστα στο w900 Και v903,ειναι πιο λεπτά απο την οθόνη των δυο κινητών:lol: :lol:

Μια χαρά ειναι,αληθεια το έδωσες τελικα το s.e?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...