Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τέταρτη χρονιά...To πρόγραμμα, όπως έχουμε πει,είναι πολύ απλό!Απλό κείμενο!

Αλλάξτε από το μενού του την γραμματοσειρά και βάλτε όποια σας βολεύει...Η "πρώτη" δεν είναι και πολύ καλη.

 

Δοκιμασμένο σε Nokia N82 και SE C510.

 

Πρόγραμμα Super League 2009-2010 για κινητά

 

http://img136.imageshack.us/img136/586/img1076l.jpg

 

 

http://www.myphone.gr/software/file-449.html

Link to comment
Share on other sites

Κομματάκι χλωμό το βλέπω. Εκτός αν εννοείς ότι θα αφήσει την παραγωγή κινητών.
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοουσα παγκοσμιως μονο στην Ελλαδα

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή δεν έχω ξαναδεί το site της cosmote, η τιμή για το Z10 είναι με συμβόλαιο ή σκέτη συσκευή παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Σκέτη συσκευή. Έχει branding της Cosmote αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποια SIM κάρτα θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε γιατι βλεπετε τετοιες θεαματικες προσφορες;;;

 

ΕΠΕΙΔΗ H MΟΤΟΡΟΛΑ ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ! :yahoo:

 

Είναι σίγουρο αυτό ή απλά το υποθέτεις???

Link to comment
Share on other sites

Θα τον χαλασει τωρα τον φιλο απο πανω, ομως, που δεν θα βλεπει εταιρια χωρις design. Θα αγοραζει κινητα με 3τ.μ. εκταση....

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό ή απλά το υποθέτεις???

 

Πάντως το motorola.gr πάει απευθείας στα καταναλωτικά προϊόντα, ενώ παλιότερα έβγαζε επιλογή και για λύσεις για επαγγελματίες. Αρχίζω να ανησυχώ... :confused: :confused: (:()

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε γιατι βλεπετε τετοιες θεαματικες προσφορες;;;

 

ΕΠΕΙΔΗ H MΟΤΟΡΟΛΑ ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ! :yahoo:

 

Δε μου μενει παρα να δω και το πολυποθητο οριστικο λουκετο για να μπορεσω να πεθανω ησυχος! :rotfl:

 

Τώρα θα σου΄γραφα κάτι αλλά επειδή είμαι σίγουρος για το επερχόμενο ban το αφήνω καλύτερα.

 

Οπότε θα ρωτήσω απλά, προς τί τα πανηγύρια;

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να κλείσει!Εχω πολλές...πάρα πολλές τραυματικές εμπειρίες από την εν λόγω εταιρεία.

 

Hmmmm...

Ναι μακάρι να κλείσει η εταιρία που έβαλε πρώτη στα κινητά της memory stick port, μακάρι να κλείσει η εταιρία που εδραίωσε το microUSB σαν θύρα επικοινωνίας, μακάρι να κλείσει η εταίρια που επαναπροσδιόρισε το στιλ των clamshell Κινητών..

 

Ώρες ώρες παίζονται πολλά μαργαριτάρια, που ΠΡΕΠΕΙ να καταγραφούν...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πιο πριν,ΜΑΚΑΡΙ!

Είμαι πολύ απογοητευμένος από την Motorola.Και όχι μόνο εγώ αλλά και πολλοί γνωστοί μου.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρπάζεσαι.Δεν μπορώ να εκφράσω τη γνώμη μου?

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πιο πριν,ΜΑΚΑΡΙ!

Είμαι πολύ απογοητευμένος από την Motorola.Και όχι μόνο εγώ αλλά και πολλοί γνωστοί μου.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρπάζεσαι.Δεν μπορώ να εκφράσω τη γνώμη μου?

 

Παιδιά, για κανέναν δεν είναι καλό να κλείσει η μοτορόλα.

Έχει προσφέρει πάρα πολλά στο χώρο.

Είναι ο εφευρέτης του κινητού και από τις πιο πρωτοποριακές εταιρίες στο σχεδιασμό κινητών.

(Νομίζω, υποδοχή κάρτας μνήμης έβαλε πρώτη η siemens με το s45).

 

Ο ανταγωνισμός κάνει πάντα καλό στις τσέπες μας και στην εξέλιξη των συσκευών....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι κακό να αποσυρθεί..

Ωστόσο ρε παιδιά μια μάρκα , όχι μόνο κινητών , κρίνεται από το παρελθόν της μόνο?...Δεν είπα πως δεν προσέφερε , αλλά πλέον δεν προσφέρει κάτι το ουσιαστικό....

Άν γίνει όμως αυτό , θα βρεθούν και οι κάτοχοι ξεκρέμαστοι....

Αμφιλεγόμενο θέμα τελείως...

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Απο το ελληνικο τμημα κι εγω εχω απειρα παραπονα. Χαρκτησηςτικο η αναβαθμιση. Αλλα σαν μητρικη αξιολογη. Αν και δεν την καταλαβαινω τι τα θελει τα wm. Uiq. Δεν πρεπει να φυγει απο τα linux. Αλλα να υποστηριξει και android. Μακαρι να αγοραζε την palm. Το ονειρικο κινητο για μενα θα ηταν το ΖΝ5 με λειτουργικο palm και πληρη υποστηριξη ελληνικων.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα φτασουμε να παιρνουμε μονο απο δυο μαρκες.

Θα ειναι μεγαλο κριμα να ακολουθησει η μοτο το δρομο της ζιμενς,νεκ κ παει λεγοντας.

Μπορει πολλοι να την κραζουν αλλα κ πολλοι επισης γουσταραν μοτορολα κ σε πολλα απο αυτα που εχουν επιτευχθει στο χωρο της κινητης εχει συμβαλει η μοτορολα.

Δυστυχως στην Ελλαδα το κοιταω τι παιρνει ο αλλος κ η προβατολογικη ειναι πολυ ενισχυμενες

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια με την siemens mobile πανε να γινουν... Αλλη μεγαλη αγαπη...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

οντως η αγαπημενη μου εταιρια κλεινει. ηταν πρωτοπορος σε πολλα θεματα.το προβλημα υπαρχει σε πανευρωπαικο επιπεδο. εχει βγαλει ηδη κινητα touch στην Αμερικη αλλα κανενα δεν εχει ερθει στην Ευρωπη με αποτελεσμα να χανει τρομερο εδαφος. Για μενα τα πιο στυλατα και ποιοτικα μεχρι σημερα κινητα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε γιατι βλεπετε τετοιες θεαματικες προσφορες;;;

 

ΕΠΕΙΔΗ H MΟΤΟΡΟΛΑ ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ! :yahoo:

 

Δε μου μενει παρα να δω και το πολυποθητο οριστικο λουκετο για να μπορεσω να πεθανω ησυχος! :rotfl:

 

Τα πανηγυρια ειναι επειδη γουσταρω να πανηγυρισω παρεα με μια μεγαλη πλειοψηφια χρηστων που ταλαιπωρηθηκαν απο την υπεροψια και τον κοτοφθαλμισμο των ανικανων που συντομα θα καταντησουν να περιμενουν στην ουρα για συσσιτιο στο Σικαγο!

 

Για το ποιοτικα συμφωνω. Σημερα κιολας παω να χτυπησω ενα ΖΝ5 που βρηκα σε εναν Γερμανο με 100 ευρω. Ποιοτικοτατη συσκευη και το μονο που με κραταει απο το να το χρησιμοποιησω σαν κυρια συσκευη ειναι η ελλειψη 3G.

 

Είναι αξιοθαύμαστη η συνέπεια των απόψεων και των πράξεών σου. Βέβαια, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αν ήταν όλοι σαν και εσένα, η Motorola δε θα είχε πρόβλημα πωλήσεων.

 

οντως η αγαπημενη μου εταιρια κλεινει. ηταν πρωτοπορος σε πολλα θεματα.το προβλημα υπαρχει σε πανευρωπαικο επιπεδο. εχει βγαλει ηδη κινητα touch στην Αμερικη αλλα κανενα δεν εχει ερθει στην Ευρωπη με αποτελεσμα να χανει τρομερο εδαφος. Για μενα τα πιο στυλατα και ποιοτικα μεχρι σημερα κινητα.

 

Αυτό ακριβώς. Η επικέντρωση της Motorola σε Αμερική και Ασία σημαίνει ότι αν ανακάμψει και κυκλοφορήσει καινούργια και καλά μοντέλα δε θα τα δούμε ποτέ εδώ. Αν κατεβάσουν εδώ τα ρολλά φέτος δε νομίζω να το ξανανοίξουν το μαγαζί του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

ισως να εχεις δικιο. ναι η moto ηταν λιγο πισω. να σου θυμισω μονο πως το V8 ειναι ενα παρα πολυ λεπτο κινητο και ολα ειναι θεμα marketing. εχει κανει πολυ καλες αγορες. επειτα το V6 το οποιο το εχω εχει μια απο τις καλυτερες σχεδιασεις που εχω δει. και να σε ρωτησω και το αλλο. τι καταλαβες και απο την sony ericsson που τα εχει ''ολα'' (ραδιοφωνο, ευκολο μενου [που το καινουργιο ειναι δυσκολο]); η ποιοτητα κατασκευης ειναι χαλια - μια φορα να σου πεσει κατω το κινητο και το ακουστικο ''ζουνιζει'', τα πιο πολλα μοντελα απο την σειρα Κ εχουν προβλημα στο joystick. παμε ομως και στην αγαπητη nokia. Πανακριβα κινητα με καλη ποιοτητα κατασκευης ομως λογω οικονομικης κρισης εχουν χαμηλωσει πολυ την ποιοτητα κατασκευης. Αν και η motorola δεν ηταν πρωτοπορος τα τελευταια 2 χρονια κρατησε την ποιοτητα κατασκευης και ισως αυτο να την εθαψε! τωρα αν προσθεσεις και τα προβληματα ασυνενοησης με την Αμερικη εχεις τοθς λογους για τους οποιους κλεινει η εταιρια. γι'αυτο και η sony ericsson κανει τρελες πωλησεις μονο στην Ελλαδα. Τα κινητα της χαλανε σ'ενα χρονο (πραγμα που οι Ελληνες το θελουν γιατι θελουν καινουργιο κινητο καθε χρονο[οπως και εγω]) και ακομη τα κινητα της ειναι πολυ φθηνα. αυτα λοιπον :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω. Έξω η moto έχει πολύ Καλές συσκευές στην Ευρώπη είναι το πρόβλημα και για αυτό ισως να σε έχει απογοητεύσει. Προσωπικά εμένα όχι και τόσο πολύ. 3 φορές έστειλα κινητό για πισκευη και ήταν άψογη η δουλειά! Τελος πάντων το θέμα είναι ότι μικραίνει ο ανταγωνισμός και αυτό με ανησυχεί....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα για οτι λες. για την ποιοτητα της SE. Γνωστοι μου, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ, καταστηματαρχες επιμενουν οτι τα 7 στα 10 κινητα που τους επιστρεφονται για επισκευη ειναι SE. Η Nokia εχει αρκετο καιρο που επαψε να ειναι ακριβη για αυτα που προσφερει σε σχεση με την Moto και SE. Δε γινεται ενα C902 ή ενα VE66 να απεχουν τοσο λιγο σε τιμη απο το πολυ καλο Ε66 (απο ολες τις αποψεις). Τωρα θα κυκλοφορησει το 5630 με Symbian, Wi-Fi και GPS στα 238 ευρω. Τι εχει να προσφερει η Mοto σε παραπλησια τιμη? Το ΖΝ5 το ειχαν επισημα στα 260 ευρω μεχρι χθες και η SE σου δινει ενα W595 (για ολες τις Barbie του κοσμου :p )

 

Το V8 επρεπε να ειχε καμερα 5ΜΡ, καρτα μνημης, ραδιοφωνο, δυνατοτητα αλλαγης θεματων, δυνατοτητα εγκαταστασης Java και να δεις τι θα γινοταν. Την ιδια εποχη με το V8, η LG εβγαλε το πολυ καλο Secret που υστερουσε μονο στην ελλειψη θεματων (και λγο στο εφετζιδικο μεν, δυσχρηστο δε πολυπληκτρο).

 

Το μεγαλυτερο προβλημα της Μοτο ειναι οτι νομιζει οτι ο κοσμος ειναι η ξηρα που βρισκεται αναμεσα στον Ατλαντικο και τον Ειρηνικο. Ακομη στα κινητα εχουν μενου ΙΜ (Instant Messenger). Δεν εχουν παρει χαμπαρι οτι ο υπολοιπος πλανητης επικοινωνει μεσω κινητου με sms. Oυτε πηραν χαμπαρι οτι παρα πολλοι χρησιμοποιουν το ραδιοφωνο του κινητου...κι αλλα πολλα.

 

Τηλεφωνα εχω παρει απειρα απο ολους τους κατασκευαστες. Το τελεταιο διαστημα ΔΕ θα κρατουσα για τον εαυτο μου ΚΑΝΕΝΑ της SE (γιατι θα χαλασει σχεδον σιγουρα) ή της Μοτο γιατι υστερει σε ευχρηστια, φρεσκαδα και δυνατοτητες, δεν εχει 3G και ειναι πολυ δυσκολη στα ανταλλακτικα. 6 μηνες μετα την κυκλοφορια του V6 το γρατζουνισα και ζητησα αλλαγη προσοψης. Μου ειπαν απορημενοι οτι ειναι παρα πολυ νωρις για ανταλλακτικα. Τελικα μετα απο φωνες βρηκαν προσοψη μετα απο ενα μηνα...με 55 ευρω! Πριν 6 μηνες γρατσουνισα την προσοψη του 6220. Πηγα στο Nokia Shop της περιοχης μου και σε 10 λεπτα εφυγα με καινουργια προσοψη με κοστος 8 ευρω! Ενας φιλος του επεσε το W995. Οσο νεο μοντελο και αν ειναι επρεπε να εχουν προσοψη. Το θεωρησαν εντελως παραλογο να θελει προσοψη τοσο νωρις και αρνηθηκαν να ξεκινησουν εσπευσμενα διαδικασια ανευρεσης προσοψης αν δεν παραδοθει το (λειτουργον) κινητο σε καποιο σερβις. Πριν ενα μηνα "νεκρωσα" ενα Arena με τα χακαρισματα μου. Δεν μπορουσαν να το επαναφερουν στη ζωη (χωρις να φταινε σε τιποτε) και ειπαν οτι θελει πλακετα. Μετα απο μια βδομαδα εφτασε ΔΩΡΕΑΝ στο σπιτι μου ενα σφραγισμενο ARENA επειδη δεν ειχαν πλακετα...και μου εμεινε και το κουτι πληρες απο το προηγουμενο. Βλεπεις λοιπον οτι υπαρχουν ορισμενα πραγματα που εκτιμας σε καποιες εταιρειες και σιχαινεσαι απο αλλες!

 

ΥΓ: Oντως, η SE κανει τρελες πωλησεις ΜΟΝΟ στην Ελλαδα!

 

Θα συμφωνήσω σε μερικά, θα διαφωνήσω στα περισσότερα.

Καταρχήν, το v8 είναι μοντέλο 2007. Πώς περίμενες να είχε κάμερα 5 μεγκαπίξελ?????

Επίσης, ποιος είπε ότι δεν παίρνει java?

Μήπως τα μπερδεύεις με τα samsung? Από μοτορόλα είχα το v3xx, v8 και v9. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα να βάλω java.

 

Τέλος, το v8/9 γιατί τα συγκρίνεις με λάθος τηλέφωνα άλλων κατασκευαστών?? Σύγκρινέ το με το 8800. Αυτή είναι η κατηγορία τους.

 

Για την ευχρηστία συμφωνώ. Να προσθέσω και την εντελώς χαζή μετάφραση του μενού στα ελληνικά. "Initual setup" δεν σημαίνει αρχικές ρυθμίσεις, σημαίνει θεμελιώθεις, βασικές, κύριες ρυθμίσεις.

 

Με το σέρβις της Μοτο δεν έτυχε ποτέ να έχω πρόβλημα, μπορεί άλλοι να είχαν, εγώ όχι.

 

Όπως και να έχει, μπορεί τα κινητά της μοτο να είχαν τα μείον τους (ευχρηστία, παρωχημένα γραφικά, έλλειψη multimedia κλπ), αλλά έχουν εξαιρετική κατασκευή τα περισσότερα, καταπληκτικές οθόνες που δεν φοβούνται τον ήλιο, σταθερή λειτουργία, πολύ καλή ακουστική, χαμηλό sar, και πάνω από όλα στυλ.

 

Μπορεί το νέο μενού να μην υποστηρίζει 3G ,για λόγους που δεν ξέρω, αλλά ήταν από τις πρώτες εταιρίες που ενσωμάτωσαν στα κινητά τους hsdpa (v6 , v3xx).

 

Και το χειρότερο είναι αυτό που είπε κάποιος φίλος πιο πάνω, στο τέλος θα φτάσουμε να αγοράζουμε από 2 εταιρίες....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσοτερα ΜΟΤΟ ΔΕΝ εγκαθιστανται εφαρμογες Java και καναμε χιλια-μυρια κολπα με ενεργοποιηση εμφανισης κρυφων φακελων στον υπολογιστη και τοποθετηση των αρχειων jar σε κατι κρυφους υποφακελους Kjava, και αλλα μυστηρια που τα εβλεπαν στη Νοκια και ξεκαρδιζονταν στα γελια.

 

...για δοκιμασε να εγκαταστησεις Java στην ξεπουλημενη ναυαρχιδα των 100 ευρω...το ΖΝ5...

 

Μάλλον θα έκανες λάθος αρκετά πράγματα για να μην μπορέσεις να εγκαταστήσεις Java προγράμματα. Με κάνεις και "ξεκαρδίζομαι στα γέλια". Δεν είχα ποτέ πρόβλημα να εγκαταστήσω τον Opera Mini, την εφαρμογή GMail, το Google Maps, το ebay Pocket Auction και μερικά παιχνίδια σε διάφορα Moto κινητά όπως V3i, V3xx, V6, V8, V9, K3, E8, ZN5 και μερικά άλλα που μου διαφεύγουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...