Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και για ποτε ερχοντε αυτα?

 

Το αργότερο μέχρι τα Χριστούγεννα, χωρίς βέβαια να έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημα. Πράγματι, όπως αναφέρει και ο stereo, η έκδοση των U2 δεν προσφέρει τίποτα που να αξίζει σε κάποιον μη - φανατικό - θαυμαστή.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα ipod σκετα δεν μαρεσουν καθολου απο εμφανιση,ειναι το μονο που μαρεσει κ πολυ μαλιστα.δεν εχω προβλημα με τα χρηματα αρκει να ειναι οκ.

το μεγεθος βασικα με προβληματιζει αλλιως θα το επερνα κ αυριο.

δεν ειμαι φανατικη αλλα μαρεσουν...το ραδιο πως μπαινει?στα ακουστικα?

καμμια αλλη καλη προταση σαυτη την κατηγορια?

Link to comment
Share on other sites

S O S

Μήπως έχει κανείς το Philips GoGear, είναι πολύ καλό μηχάνημα αλλά έχει προβλήματαδιότι αν και αντιγράφο τα τραφούδια μετά το menu του mp3 τα παρουσιάει ανώμαλα

Link to comment
Share on other sites

εγω το χω δουλεψει..ενα μαυρο ειναι σαν αναπτηρας καπως..και δεν μ εβγαλε προβλημα..:)
Link to comment
Share on other sites

τα Philips GoGear ειναι σειρα απο mp3 players.αυτο που λεει ο kostakiss

απο οτι καταλαβα ειναι το Philips GoGear SA178.

ενδεχομένως να μιλαει για αλλο ο valandis.

Link to comment
Share on other sites

http://www.asxetoshop.gr/userfiles/Image/prodMore/Hdd6320_H.jpg

 

Αναφέρομαι στο GoGear με τα 30 GB σκληρό δίσκο, έχω δουλέψει και άλλα media players χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά αυτό με έχει εκνευρήσει. Στον υπολογιστή μου έχω φτιάξει φακέλους για κάθε τραγουδιστή και θα ήθελα να κάνω το ίδιο όπως ακριβώς έχω και στο Philips, αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να αντιγράψω κατευθείαν σε αυτό παρά μόνο με την βοήθεια του Windows Media Player 10 κάνοντας Sync φάκελο που θέλω. Προσπαθώ για παράδειγμα να αντιγράψω τα τραγούδια του φακέλου ( Χατζιγιάννης - Όλα ή Τίποτα) σε ένα που τον έχω ορίσει εγώ με το ίδιο όνομα στο Philips και αυτό ή που θα τα βάλει σε φάκελο Uknown ή που θα τα πετάξει χήμα και ο φάκελος που άνοιξα μένει άδιος. Η πλάκα είναι πως αν μπεις στα αρχεία του Philips και θελήσεις να κάνεις Copy Past τα σκόπια αρχεία στον φάκελο που άνοιξες δεν το κάνει (το λένε και οι οδηγίες). Εαν πάλι κάνεις Copy Past από τον σκληρό σου στο δάκελο Music μέσα στο Philips τον φάκελο ( Χατζιγιάννης - Όλα ή Τίποτα) στο pc φαίνεται σωστά ενώ όταν παίξεις το Philips ο φάκελος εμφανίζεται ώς Uknown

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Windows Media Player 10 για την μεταφορά των τραγουδιών χωρίς πρόβλημα ( επιτέλους ! ), το philips υποστηρίζει και album art, δηλαδή αποικονίζει στο album και τα τραγούδια μια φωτό την ώρα που παίζουν, μήπως ξέρει κανείς τον τρόπο να βάζω τις φωτό ;
Link to comment
Share on other sites

παιδια,οταν βαζω στο τερμα το ipod μου τα ακουστικα κανουν ενα παραξενο ηχο στα μπασα..σαν τσικ τσικ..:confused:
Link to comment
Share on other sites

παιδια,οταν βαζω στο τερμα το ipod μου τα ακουστικα κανουν ενα παραξενο ηχο στα μπασα..σαν τσικ τσικ..:confused:

 

sinithos ayto ginetai kai sta megala hxeia tou spitiou mas otan paei na kaei to hxeio i otan exei tripithei to tympano toy hxeioy!:)

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα αυτο το τσικ τσικ το κανει και στα ακουστικα απο την αρχη που το πηρα και στα 5.1 ηχεια μου(απο την αρχη που τα πηρα,αλλα στα ηχεια γινεται καθε φορα που ανοιγω η κλεινω το φως κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Με πάσα επιφύλαξη: στο αυστραλέζικο site της apple εμφανίστηκαν (και μετά από λίγο εξαφανίστηκαν, οπότε όσοι τα 'είδαν' μπορεί να λένε και ψέμματα) περιφερειακά για το "50 or 80 Gb iPod, with full sized display".

 

Σε 10 ώρες θα ξέρουμε

:)

Link to comment
Share on other sites

simera h megalh mera!!!!!

ti wra ellados arxizei to event?

iparxei kapoio site-blog pou tha exoume live metadosh(Oxi video,aplws text:P)???

Link to comment
Share on other sites

simera h megalh mera!!!!!

ti wra ellados arxizei to event?

iparxei kapoio site-blog pou tha exoume live metadosh(Oxi video,aplws text:P)???

 

8 μμ ώρα Ελλάδος. Το engadget.com και το ilounge.com πάντα έχουν και θα έχουν και σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

8 μμ ώρα Ελλάδος. Το engadget.com και το ilounge.com πάντα έχουν και θα έχουν και σήμερα.

 

molis to vrika:)

7:00AM - Hawaii

10:00AM - Pacific

11:00AM - Mountain

12:00PM - Central

1:00PM - Eastern

5:00PM - GMT

6:00PM - London

7:00PM - Paris

2:00AM - Tokyo (September 13th)

edit:odws 8 einai....

perimenoume me anipomonesisa:)

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια.

Εχω βρει ενα mp3 player απο Germano και λεω να το παρω αλλα θελω γνωμες και οποιος το εχει ας μου στειλει φοτος.

 

Το mp3 player ειναι αυτο :

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/getBinary?product=35650&variant=2&attribute=11

 

Site

 

Αναγκαστηκα θα το παρω απο Germano γιατι εχω μια δοροεπιταξη 60 € απο την TIM.

:ninja:

-GLX-

Link to comment
Share on other sites

na ti tha dei kapoios an prospathisei na mpei sto itunes music store

http://www.gizmodo.com/assets/resources/2006/09/itsshowtime.jpg

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

 

arxisane ta organa....

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ξεκινά το movie store. Φοβάμαι πως πάλι απ' έξω θα μείνουμε οι εκτός Αμερικής. :mad:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

na ti tha dei kapoios an prospathisei na mpei sto itunes music store

 

Σα να λείπει από το screenshot η λέξη music ε; Προφανώς με video και ταινίες, έπαψε να είναι music store!

:)

 

Μάλλον ξεκινά το movie store. Φοβάμαι πως πάλι απ' έξω θα μείνουμε οι εκτός Αμερικής. :mad:

Ε καλά. Εδώ ένα χρόνο μετά και δεν έχουμε καν videos. Από την άλλη, πρόσεξα χθες προχθές ότι όταν έψαχνα για καλλιτέχνες, μου έβγαζε και video (τα οποία όμως δεν μπορούσα να αγοράσω).

Link to comment
Share on other sites

prospathisa na mpw kai sto elliniko katastima kai mou vgazei to idio pragma!opote mporei na ananeothei kai to diko mas!!!!!

 

(Mporei na kanw oneira alla tha diksei:P)

Link to comment
Share on other sites

prospathisa na mpw kai sto elliniko katastima kai mou vgazei to idio pragma!opote mporei na ananeothei kai to diko mas!!!!!

 

(Mporei na kanw oneira alla tha diksei:P)

Σύμφωνα με το tuaw.com, όλα τα iTS στον κόσμο είναι κλειστά. Λες;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το tuaw.com, όλα τα iTS στον κόσμο είναι κλειστά. Λες;;;;;

diskola,poli diskola.....

alla pote den ksereis:D

Link to comment
Share on other sites

http://www.gizmodo.com/assets/resources/2006/09/12092006027.jpg

an kai kserw galika den tha sas to metafrasw.etsi gia na skasete:lol: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...