Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτό το "via sms" δεν βρίσκω

έχεις win 10 ή 8.1?

 

πρέπει να είσαι στην εφαρμοφή skype

Το 930 έχει την τελευταια επίσημη των 10ριών .1066. Ναι, μέσω της εφαρμογής skype στέλνεις και λαμβάνεις sms.

Επίσης το notification και το count των μηνυμάτων φαίνεται στο πλακάκι του skype. Το "via...." είναι ακριβώς πάνω από το πλαίσιο όπου γράφεις το μηνυμα. Παρεμπιπτόντως το θέμα με την εφαρμογή των μηνυμάτων μόλις έμαθα ότι διορθώθηκε (στο 930 της γυναίκας τουλάχιστον...)

Έγινε ενημέρωση της εφαρμογής κι είναι όλα οκ.

Edited by dhatzik74
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το 930 έχει την τελευταια επίσημη των 10ριών .1066. Ναι, μέσω της εφαρμογής skype στέλνεις και λαμβάνεις sms.

Επίσης το notification και το count των μηνυμάτων φαίνεται στο πλακάκι του skype. Το "via...." είναι ακριβώς πάνω από το πλαίσιο όπου γράφεις το μηνυμα. Παρεμπιπτόντως το θέμα με την εφαρμογή των μηνυμάτων μόλις έμαθα ότι διορθώθηκε (στο 930 της γυναίκας τουλάχιστον...)

Έγινε ενημέρωση της εφαρμογής κι είναι όλα οκ.

Σε μένα δεν ήρθε ακόμα η ενημέρωση της εφαρμογής!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση και για της φωτογραφίες της Microsoft! Καμία ουσιαστική αλλαγή...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Αν κάποιος έχει 8.1 κ δεν μπαίνουν 10, βλέπει τηλεόραση όπως στα 10 με τον best player; Το live tv Greek μου το βγάζει μη διαθέσιμο...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Αν κάποιος έχει 8.1 κ δεν μπαίνουν 10, βλέπει τηλεόραση όπως στα 10 με τον best player; Το live tv Greek μου το βγάζει μη διαθέσιμο...

Νομίζω είναι μόνο για τα 10!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το live tv Greek είναι κ για 8.1, απλά όπως ο opera mini μου βγαίνει μη διαθέσιμο. Ο best υπάρχει κανονικά κ σε 8.1 απλα δεν παίζει τηλεόραση.
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το Store! Οι εφαρμογές στις πρόσφατες δραστηριότητες και στη βιβλιοθήκη μπήκαν σε μια γκρίζα μπάρα! Δείχνουν πιο συμαζεμένες....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Viber δουλεύει σε σας;

Παρέλαβα από επισκευή το τηλέφωνο, έκανα επανεγκατάσταση εφαρμογών & το Viber δε στέλνει μηνύματα. Την απεγκατέστησα, την ξανά εγκατέστησα, έχει διαφορές πχ δεν έχει Ελληνικά, αλλά δε μπορώ πάλι να στείλω μηνύματα ούτε να κάνω κλήσεις.

 

Άκυρο. Δουλεύει οκ!

Edited by bill971
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Viber δουλεύει σε σας;

Παρέλαβα από επισκευή το τηλέφωνο, έκανα επανεγκατάσταση εφαρμογών & το Viber δε στέλνει μηνύματα. Την απεγκατέστησα, την ξανά εγκατέστησα, έχει διαφορές πχ δεν έχει Ελληνικά, αλλά δε μπορώ πάλι να στείλω μηνύματα ούτε να κάνω κλήσεις.

 

Άκυρο. Δουλεύει οκ!

Ελληνικά δεν είχε από την αρχή των 10αριών, αν δεν κάνω λάθος!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα 640 LTE μου εμφανίζει πρόβλημα με τις αναπάντητες.Δεν τις εμφανίζει ούτε στην glance screen ούτε στο πλακιδιο του τηλεφώνου.Έχει και κάποιος άλλος θεμα ?
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα 640 LTE μου εμφανίζει πρόβλημα με τις αναπάντητες.Δεν τις εμφανίζει ούτε στην glance screen ούτε στο πλακιδιο του τηλεφώνου.Έχει και κάποιος άλλος θεμα ?

H Glance μετά την Creators Update έχει θέματα.

Εμένα δεν μου βγάζει mail, και στο tile και στην Glance όπως και ειδοποιήσεις Telegram [αυτές τις βγάζει στο Tile].

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έχει κανένας πρόβλημα (ή είχε) με τις επαφές? Έχω αποθηκευμένες επαφές, και όταν με καλούν βγάζει το τηλέφωνο μόνο και όχι το όνομα. Όταν πατάω να δώ την επαφή ή να το ξαναποθηκεύσω, με βγάζει κανονικά στην επαφή με όνομα και τα υπόλοιπα στοιχεία. Εάν σβήσω το τηλέφωνο, και το αποθηκεύσω απο την αρχή δουλεύει, αλλά δεν ξέρω για πόσο. Αυτό γίνεται και σε επαφές απο gmail και απο outlook.

 

Υπάρχει κάποια δοκιμασμένη λύση? Αυτές που βρήκα στο ιντερνετ, δεν βοηθάνε και πολύ.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έχει κανένας πρόβλημα (ή είχε) με τις επαφές? Έχω αποθηκευμένες επαφές, και όταν με καλούν βγάζει το τηλέφωνο μόνο και όχι το όνομα. Όταν πατάω να δώ την επαφή ή να το ξαναποθηκεύσω, με βγάζει κανονικά στην επαφή με όνομα και τα υπόλοιπα στοιχεία. Εάν σβήσω το τηλέφωνο, και το αποθηκεύσω απο την αρχή δουλεύει, αλλά δεν ξέρω για πόσο. Αυτό γίνεται και σε επαφές απο gmail και απο outlook.

 

Υπάρχει κάποια δοκιμασμένη λύση? Αυτές που βρήκα στο ιντερνετ, δεν βοηθάνε και πολύ.

 

Νομίζω ότι πρέπει να κάνεις σύνδεση επαφών. Για τσέκαρε μήπως τις εμφανίζει διπλές και τριπλές. Το είχα κι εγώ αυτό το θέμα με επαφές Gmail, outlook και skype.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρέπει να κάνεις σύνδεση επαφών. Για τσέκαρε μήπως τις εμφανίζει διπλές και τριπλές. Το είχα κι εγώ αυτό το θέμα με επαφές Gmail, outlook και skype.

 

Τις σύνδεσε αυτόματα όταν έβαλα τους λογαριασμούς.. εγώ 5-6 που είχαν άλλο email έβαλα μόνο..

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στο ημερολόγιο, κάτω από το μήνα είναι οι σημειώσεις. Όταν πάταγα επάνω τους μου έβγαζε επιλογή διαγραφή. Τώρα δεν το κάνει. Δεν έχω τρόπο να διαγράψω τις σημειώσεις στο ημερολόγιο. Ξέρετε πως μπορώ;

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στο ημερολόγιο, κάτω από το μήνα είναι οι σημειώσεις. Όταν πάταγα επάνω τους μου έβγαζε επιλογή διαγραφή. Τώρα δεν το κάνει. Δεν έχω τρόπο να διαγράψω τις σημειώσεις στο ημερολόγιο. Ξέρετε πως μπορώ;

Μήπως φταίει η τελευταία ενημέρωση που έγινε προχθές, γι αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει η τελευταία ενημέρωση που έγινε προχθές, γι αυτό;

 

Έκανα επανεκκίνηση αλλά τίποτα. Τα ίδια. Δεν καταλαβαίνω γιατί κάνουν έτσι πρόχειρα τις ενημερώσεις. Θα δω μήπως βρω από το store κάποιο άλλο. Είχα βολευτεί πολύ με αυτό. Σε αναμονή νέας ενημέρωσης λοιπόν.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση ervis!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοεις?

Αυτό εννοεί.

Κι εμένα κανονικά βγαίνει η διαγραφή. Δεν έχω πρόβλημα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοεί.

Κι εμένα κανονικά βγαίνει η διαγραφή. Δεν έχω πρόβλημα.

Είναι αραγε σε επισημη εκδοση ο φιλος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...