Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε 640 απλό δεν έχω καταφέρει να μου μετρήσει βήματα το fitbit

 

Ναι, θέλει κάτι συγκεκριμένο που δε το έχει το 735 σε μένα.. Νομίζω καλό είναι να δεις λίγο εδώ γιατί ένας λέει πως του μετράει κανονικά https://community.fitbit.com/t5/Windows-10-App/Lumia-640-Step-counter/td-p/809349

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

σε 640 απλό δεν έχω καταφέρει να μου μετρήσει βήματα το fitbit

 

Μια χαρά μετράει αρκεί να καταφέρεις να το σετάρεις και για γίνει αυτό θέλει να είσαι έξω με τα δεδομένα ενεργά.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μετράει αρκεί να καταφέρεις να το σετάρεις και για γίνει αυτό θέλει να είσαι έξω με τα δεδομένα ενεργά.....

 

μπορείς να με βοηθήσεις ?

θέλει ανοιχτά δεδομένα και gps?

στις ρυθμίσεις εφαρμογής τι αλλάζω?

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να με βοηθήσεις ?

θέλει ανοιχτά δεδομένα και gps?

στις ρυθμίσεις εφαρμογής τι αλλάζω?

 

Το μόνο που θέλει είναι να πας ρυθμίσεις -> προστασία προσωπικών δεδομένων -> Κίνηση και να το ενεργοποιήσεις

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Super Ανέκδοτα / Super Ανέκδοτα Free

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...μολις ήρθε νέα αναβάθμιση στο word...μου βγάζει σφάλμα και δεν με αφήνει να ολοκληρώσω.Κάποιον κωδικό,δεν τον έχω πρόχειρο τωρα.Καμμια ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...μολις ήρθε νέα αναβάθμιση στο word...μου βγάζει σφάλμα και δεν με αφήνει να ολοκληρώσω.Κάποιον κωδικό,δεν τον έχω πρόχειρο τωρα.Καμμια ιδέα?

 

Κάνε μια επανεκκίνηση και προσπάθησε ξανά......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξέρει κανεις τι παίζει με τα πακέτα κλήσεων του Skype; Είδα πως με 8€/μήνα σου δίνει 400' προς κινητά και σταθερά Ελλάδας. Ειναι όμως η ποιότητα κλήσης καλή; Έχει δοκιμάσει κάποιος; Στο Viber που δοκίμασα δεν έμεινα ευχαριστημένος γιατί παρόλο που έπιανα 4g μου έβγαζε "poor quality" και στην αρχή της κλήσης δε με άκουγαν. Έχει κάποιος κάτι να προτείνει;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ίδια και μετα από soft reset...το σφάλμα ειναι 0800 κάτι..αν θυμάμαι καλα.Οκ θα περιμένω να δω τι θα γίνει.

Edit: Ανοίγω το word και μου βγάζει παράθυρο τι νέο υπάρχει στην καινούργια έκδοση.Αρα μάλλον έγινε η αναβάθμιση απλα κάτι δεν πάει καλα με το store...

Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω χρησιμοποιήσει αυτο που λες αλλα γενικά αε εμενα η ποιότητα ήχου στο skype ειναι πολυ καλυτερη απ ότι του viber και σε video κλήση και σε ολα...οποτε λογικά...
Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ίδια και μετα από soft reset...το σφάλμα ειναι 0800 κάτι..αν θυμάμαι καλα.Οκ θα περιμένω να δω τι θα γίνει.

Edit: Ανοίγω το word και μου βγάζει παράθυρο τι νέο υπάρχει στην καινούργια έκδοση.Αρα μάλλον έγινε η αναβάθμιση απλα κάτι δεν πάει καλα με το store...

Ποια έκδοση Word σου ήρθε;

Αν σου ήρθε αυτή 17.7870.47812.0 τότε έγινε η αναβάθμιση!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αυτή την έκδοση,άρα αναβάθμιση δεν έγινε.Τέλος πάντων δεν δημιουργείται κάποιο σοβαρό θέμα.Πιστεύω σύντομα θα ρθει κάποια αναβάθμιση στο store και θα λυθεί το θέμα.Υπόψιν το 650 της γυναίκας μου πήρε τηv αναβάθμιση κανονικά. Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Το tablet mode δεν έχει καμία ουσιαστική διαφορά. Τι σχέση έχει "τι καταλαβαίνω και τι όχι για το πώς λειτουργούν τα W10", και κατά πόσο αυτό ενδιαφέρει έναν απλό χρήστη; Επίσης σου ξαναλέω πως επειδή δεν είμαι μέτοχος της ΜΣ, δε με απασχολούν τα κέρδη και το μερίδιο στην αγορά, τη στιγμή που ΔΕΝ υπάρχει αντίκρυσμα στο προϊόν.. Τα υπόλοιπα είναι "να 'χαμε να λέγαμε".. Συνεχίζεις να επιμένεις με τη γραμματοσειρά και με κάνεις να πιστεύω πως δεν έχεις Pc me w10...

Εχεις απαντηση εδω!

Αν θες να μας αναπτυξεις τις γνωσεις σου περι windows 10!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μήπως ξέρετε κάποια εφαρμογή για ταινίες με ελληνικούς υπότιτλους online του στυλ popcorn time κ.λ.π Ευχαριστώ. (είδα 170 σελίδες και είπα να μην τις διαβάσω μία μία).
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το Viber συνεχίζει να κάνει τα ίδια. Όταν απαντάς με τη συντομη απάντηση δεν εμφανίζει στην συζήτηση αυτά που σου στέλνει ο άλλος. Καμια φορά μάλιστα έρχεται ειδοποίηση και δεν εμφανίζει μετά το μηνυμα καθόλου!! Μεγάλο σκουπίδι το Viber.

 

Δοκίμασα τις κλήσεις του skype και η ποιότητα ειδικά με 4g είναι εκπληκτική. Κανένα απολύτως κόλλημα. Έβαλα το πακέτο 100' προς όλους με 3,7€. Το μόνο που δεν ξέρω είναι ποια ειναι η ελάχιστη διάρκεια κλήσης (δυστυχώς μου φαίνεται το 1') και πλέον περιμένω να παρέχουν αναγνωριση του αριθμού μου σε εκείνους που καλώ (ακουσον). Γιατί τώρα με εμφανίζει απόκρυψη και πολλοί δε μου το σηκώνουν!!! :D

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αναγνώριση χρόνια τωρα... μεσα απο το website μπορείς να το ρυθμίσεις
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αναγνώριση χρόνια τωρα... μεσα απο το website μπορείς να το ρυθμίσεις

 

Υπάρχει δεν είπα το αντιθετο. Απλά χρειάζεται αναμονή μέχρι 24 ώρες. Πάντως πολύ καλή ποιότητα κλήσεων και πολύ καλά πακέτα!

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Με το skype δεν εχω ασχοληθει αλλα αν θελεις κατι διαφορετικο απο το viber ριξε μια ματια στο Line.

Tο χρησιμοποιω για να μιλαω με κολλητο στην Γερμανια και προς το παρον ειμαι ικανοποιημενος

Link to comment
Share on other sites

Netflix με το σταγονόμετρο βλέπεις ελληνικούς υπότιτλους. Όταν φτάσει σε καλό σημείο τότε θα αξίζει.προς το παρόν αν ξέρεις αγγλικά η τουρκικα.
Link to comment
Share on other sites

Netflix με το σταγονόμετρο βλέπεις ελληνικούς υπότιτλους. Όταν φτάσει σε καλό σημείο τότε θα αξίζει.προς το παρόν αν ξέρεις αγγλικά η τουρκικα.

 

Επειδή το έχω θα έλεγα ότι βάζουν με αυξανομενο ρυθμό και αξιολογες ταινίες... Βέβαια αυτό ειναι σχετικό, γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν άλλες απαιτήσεις.

 

Ο τρόπος για να βρεις τις ταινίες ειναι να κανεις search με φίλτρο για ελληνικούς υπότιτλους. Αυτό γίνεται μόνο απο pc, προσθέτεις ο,τι σου αρέσει στη my list και τα έχεις παντού.

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Με το skype δεν εχω ασχοληθει αλλα αν θελεις κατι διαφορετικο απο το viber ριξε μια ματια στο Line.

 

Tο χρησιμοποιω για να μιλαω με κολλητο στην Γερμανια και προς το παρον ειμαι ικανοποιημενος

 

Το line σου δίνει τη δυνατότητα να καλεις και κινητά/σταθερα όπως το skype;;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Το line σου δίνει τη δυνατότητα να καλεις και κινητά/σταθερα όπως το skype;;

 

Sent from mTalk

 

Δεν έχω δοκιμάσει το line αλλά θεωρώ το Skype ως το καλύτερο

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...