Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Slim social for Facebook

Αυτό δουλεύω εγώ χωρίς πρόβλημα και χωρίς να πιάνει χώρο όπως οι χάλια εφαρμογές της φβ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό που συμβαίνει, μα καλά πόσο απαιτητική είναι πια σαν εφαρμογή και δεν την σηκώνει ένα κινητό μόνο με 2 γίγα μνήμη, δηλαδή να υποθέσω ότι στα microsoft 950 και xl που έχουν 3 γίγα εγκαθίσταται και τρέχει κανονικά?

Και πάντως στο ios και στο android δεν μου δημιούργησε ποτέ κανένα πρόβλημα είτε με 2 είτε με 3 γίγα

Η FB επέλεξε να κάνει port την εφαρμογή από ios, μάλιστα δεν χρησιμοποιείσαι τα εργαλεία της MS άλλα ένα δικό της εργαλείο.

 

Slim social for Facebook

Αυτό δουλεύω εγώ χωρίς πρόβλημα και χωρίς να πιάνει χώρο όπως οι χάλια εφαρμογές της φβ.

Έχει διαφορές με το mobile page, υποστηρίζει notifications;

Link to comment
Share on other sites

Eγω τρεχω το Facebook Beta σε Lumia 640,αν και καποιες φορες με πεταει εξω γενικα ειναι οκ.Πριν λιγο αποφασισα να εγκαταστησω και το κανονικο FB για να δω αν θα με "κοψει" λογω μνημης και μου το εγκατεστησε κανονικα .Το 640 εχει ενα γιγα μνημη...μηπως παιζει κατι αλλο με το 930?
Link to comment
Share on other sites

Το Viber πάντως στην 6.6.0 που έχω (δεν υπάρχει νεότερη σε εμένα) τρέχει άψογα. Ελπίζω ότι δεν θα διακοπεί η υποστήριξη, δυστυχώς την χρησιμοποιεί η συντριπτική πλειοψηφία των γνωστών/φίλων, οπότε είναι μονόδρομος, δεν είναι απλώς θέμα αν μου αρέσει ή όχι σαν εφαρμογή.

Μια απορία με το mTalk.. Μπαίνω στο myphone, στο Windows forum και δεν βλέπω πουθενά να εμφανίζονται τα sticky θέματα. Δεν βλέπω κάπου επιλογή σε ρυθμίσεις κλπ. Τι παίζει?

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Η ringtone maker της ms πλέον δεν μου αποθηκεύει ήχο για κλήση ☹ . Το παρατήρησε κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόταση για ringtone ήχους; η ringtone maker μου κάνει "νερά". Με άλλη η ήχοι θα αποθηκεύονται στον φάκελο ringtones στο τηλ.;
Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόταση για ringtone ήχους; η ringtone maker μου κάνει "νερά". Με άλλη η ήχοι θα αποθηκεύονται στον φάκελο ringtones στο τηλ.;

 

Ringtone creator, εγώ αυτή έχω και κάνει μια χαρά τη δουλειά της.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ringtone creator, εγώ αυτή έχω και κάνει μια χαρά τη δουλειά της.
Ευχαριστώ. Αυτήν κατέβασα, είναι απλή και δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Αυτήν κατέβασα, είναι απλή και δουλεύει.

 

Ακριβώς αυτό, είχε θέματα η εφαρμογή της Microsoft οπότε δοκίμασα αυτή και έμεινα με αυτή....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόταση για ringtone ήχους; η ringtone maker μου κάνει "νερά". Με άλλη η ήχοι θα αποθηκεύονται στον φάκελο ringtones στο τηλ.;

 

Και το zedge κάνει δουλειά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ringtone maker της ms πλέον δεν μου αποθηκεύει ήχο για κλήση ☹ . Το παρατήρησε κάνεις;

Ringtone creator όπως είπε και ο duc!

Ringtone creator, εγώ αυτή έχω και κάνει μια χαρά τη δουλειά της.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

μετά από αλεπάλληλες προσπάθειες και συνεχείς αποτυχίες με κωδικούς σφαλμάτων που ποτέ δεν μπορώ να βγάλω άκρη, τελικά εγκαταστάθηκε το ρημαδοfacebook στο 930 μου και αφού πρώτα το είχα εγκαταστήσει στο 730 με την πρώτη, τι να πω μήπως έπαιξε ρόλο ότι εγκατέστησα το facebook beta πρώτα ή το ότι συνδέθηκα μέσω edge με τον λογαριασμό μου, ότι και να ήταν με έσκασε μέχρι να το καταφέρω, δεν ξέρω πόσες φορές κατέβασα εκείνα τα 109 mb της εφαρμογής μέσω του store
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Δύο αναβαθμίσεις το Viber και ακόμα ούτε μία δεν μου ήρθε! :(

Σίγουρα είναι δύο; :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δύο αναβαθμίσεις το Viber και ακόμα ούτε μία δεν μου ήρθε! :(

Σίγουρα είναι δύο; :confused:

 

Εγώ πάντως που συνήθως τις παίρνω πρώτος, μια μου ήρθε......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπας ερθει και viber τωρα

Πριν εμφανιστούν οι ονομασίες των εφαρμογών, έλεγα τρεις είναι, δεν μπορεί, κάποια θα είναι το Viber!...

Ατυχισα... :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και λίγο καιρό μόλις πατάω το tile της κάμερας για να τραβήξω φωτο, τις περισσότερες φορές κλείνει το κινητό και κάνει επανεκκίνηση. Ξέρει κανείς τι φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και λίγο καιρό μόλις πατάω το tile της κάμερας για να τραβήξω φωτο, τις περισσότερες φορές κλείνει το κινητό και κάνει επανεκκίνηση. Ξέρει κανείς τι φταίει?

 

Σε τι συσκευη και με ποια εκδοση λειτουργικου ?

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το store....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το store....

Ναι, νόμιζα ότι το είχα γράψει.

Πάντως νέες εφαρμογές δεν έφερε... :lol:

Ακόμα το Viber περιμένω εγώ!...

 

Το OneNote ενημερώθηκε ξανά...

Αν αναβάθμιζαν μ' αυτόν τον ρυθμό τις βασικές εφαρμογές (Facebook, Messenger, Viber κλπ) τώρα θα είμασταν μια χαρά! :confused:

Edited by niotheros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...