Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τη έκδοση έχετε?Δουλεύει μονο με την anniversary απο ότι έχω καταλάβει...Σε Lumia 950xl δουλεύει κανονικσ παντως
KTLK
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τη έκδοση έχετε?Δουλεύει μονο με την anniversary απο ότι έχω καταλάβει...Σε Lumia 950xl δουλεύει κανονικσ παντως

 

Με την anniversary δουλευει. Μάλλον έδωσε όμως κάποιο update σε όσους την πήραμε τσάμπα και σήμερα κρασάρει. Έχει ανέβει τώρα κανονικά στο store πάντως με 1,99 ευρώ για μερικές ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το λες και εμενα κρασαρει πλέον....ενω χτες δούλεψε κανονικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις το αγόρασα και δουλεύει κανονικά

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχει φερει η κουβεντα σχετικα με την proshot..

Σκεφτομαι να την αγορασω σε αυτη την τιμη.

Θα ηθελα να ρωτησω τους γνωστες του φορουμ αν σε εναν χρηστη αρχαριο που τωρα μαθαινει πως να χρησιμοποιει τις ρυθμισεις της καμερας αναλογα τις περιστασεις μεσω της μαμας εφαρμογης και με το lumia 640 στην κατοχη του αν αξιζει να την αγορασω.

Δηλαδη θα δω καλυτερα αποτελεσματα είτε στην auto λειτουργία είτε στην manual;

Ευχαριστω για την οποια βοηθεια.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρίσουμε λίγο την κατάσταση. Όσοι είχαμε την pro shot αγορασμένη στα 8ρια, πρέπει να την αγοράσουμε πάλι;

Δώστε κι ένα λινκ της νέας που σας δουλεύει......

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδη το εχει φερει η κουβεντα σχετικα με την proshot..

Σκεφτομαι να την αγορασω σε αυτη την τιμη.

Θα ηθελα να ρωτησω τους γνωστες του φορουμ αν σε εναν χρηστη αρχαριο που τωρα μαθαινει πως να χρησιμοποιει τις ρυθμισεις της καμερας αναλογα τις περιστασεις μεσω της μαμας εφαρμογης και με το lumia 640 στην κατοχη του αν αξιζει να την αγορασω.

Δηλαδη θα δω καλυτερα αποτελεσματα είτε στην auto λειτουργία είτε στην manual;

Ευχαριστω για την οποια βοηθεια.

 

Και με την μαμά κανεις μια χαρά την δουλειά σου. Άσε που πιστεύω ότι θα δοθεί δωρεάν κάποια στιγμή ως προσφορά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρίσουμε λίγο την κατάσταση. Όσοι είχαμε την pro shot αγορασμένη στα 8ρια, πρέπει να την αγοράσουμε πάλι;

 

 

Δώστε κι ένα λινκ της νέας που σας δουλεύει......

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

Και με την μαμά κανεις μια χαρά την δουλειά σου. Άσε που πιστεύω ότι θα δοθεί δωρεάν κάποια στιγμή ως προσφορά.

 

 

 

Εγώ την αγόρασα λέω δε ******* 2€. Αυτό που με χάλασε ειναι ότι δε μπορείς να την κανεις προεπιλεγμένη κάμερα στο κουμπί. Με βλέπω να μη τη χρησιμοποιώ ποτε αφού τη κάμερα πάντα από το κουμπί την ανοίγω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης με τη pro shot ,πρεπει να αγοράσεις ξεχωριστά το HDR.

 

Δε δουλεύει το dynamic flash κλπ.

 

Επίσης το interface μου φαίνεται δυσχρηστο χωρίς να σου προσφέρει κατι παραπάνω. Ακομα και μερικές φωτο που τράβηξα μου φαίνεται η Lumia camera τραβάει καλύτερα.

 

Μολις πέταξα 2 €..

Edited by niotheros
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Όσο την χρησιμοποίησα την προηγούμενη έκδοση, βρήκα τελικά καλύτερη την OneShot.

 

Για τη νέα άποψη δεν έχω, αλλά μάλλον θα μείνω στη default (με τα θέματά της στις full auto βραδυνές) και θα κοιτάζω σπάνια μήπως κερδίσω κάτι από 3rd party.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μείνει πίσω, add-blocker μπορούμε να να βάλουμε στον Edge ή ακόμα περιμένουμε την MS?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μείνει πίσω, add-blocker μπορούμε να να βάλουμε στον Edge ή ακόμα περιμένουμε την MS?

 

Ευχαριστώ

 

Στο κινητό όχι. Ο Edge δεν παίρνει επεκτάσεις ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τώρα τελευταία το Facebook και MSN καιρός, το τελευταίο όταν βάζω να μου δείχνει τον καιρό όπου βρίσκομαι, αν δεν έχω καλο σήμα ίντερνετ ή Wi-Fi, με πετάν στην αρχική οθόνη της συσκευής! Συμβαίνει και σε άλλους;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με την anniversary δουλευει. Μάλλον έδωσε όμως κάποιο update σε όσους την πήραμε τσάμπα και σήμερα κρασάρει. Έχει ανέβει τώρα κανονικά στο store πάντως με 1,99 ευρώ για μερικές ώρες.

εγω την anniversary εχω την κατεβασα με το κολπο αλλα δε δουλευει.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αγόρασα λέω δε ******** 2€. Αυτό που με χάλασε ειναι ότι δε μπορείς να την κανεις προεπιλεγμένη κάμερα στο κουμπί. Με βλέπω να μη τη χρησιμοποιώ ποτε αφού τη κάμερα πάντα από το κουμπί την ανοίγω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης με τη pro shot ,πρεπει να αγοράσεις ξεχωριστά το HDR.

 

Δε δουλεύει το dynamic flash κλπ.

 

Επίσης το interface μου φαίνεται δυσχρηστο χωρίς να σου προσφέρει κατι παραπάνω. Ακομα και μερικές φωτο που τράβηξα μου φαίνεται η Lumia camera τραβάει καλύτερα.

 

Μολις πέταξα 2 €..

 

Δεν το δοκίμασα αλλά κάπου πήρε το μάτι μου στις ρυθμίσεις ότι μπορείς να την ορισεις ως προεπιλεγμανη. Επίσης που είδες να χρειάζεται έξτρα αγορά για το hdr?

Αυτό που δοκίμασα αλλα δεν δούλεψε όπως πρέπει είναι το time lapse. Τραβάει πολλές φωτογραφίες ανά 10" (πχ) αλλα τις αποθηκεύει ξεχωριστά, ανεξάρτητες

Edited by niotheros

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τώρα τελευταία το Facebook και MSN καιρός, το τελευταίο όταν βάζω να μου δείχνει τον καιρό όπου βρίσκομαι, αν δεν έχω καλο σήμα ίντερνετ ή Wi-Fi, με πετάν στην αρχική οθόνη της συσκευής! Συμβαίνει και σε άλλους;

 

 

 

Μήπως εισαι σε εσωτερικό χώρο;

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

O developer απέσυρε την proshot γιατί την έπαιρναν τσάμπα και δεν μπορεί να συνεννοηθεί με τη microsoft, ντάξει αυτό είναι τραγικό, από δευτέρα πάλι αν και μερικοί λένε ότι το link ακόμα δουλεύει.

 

http://mspoweruser.com/proshot-pulled-from-the-windows-store-due-to-distribution-issues/

Link to comment
Share on other sites

O developer απέσυρε την proshot γιατί την έπαιρναν τσάμπα και δεν μπορεί να συνεννοηθεί με τη microsoft, ντάξει αυτό είναι τραγικό, από δευτέρα πάλι αν και μερικοί λένε ότι το link ακόμα δουλεύει.

 

http://mspoweruser.com/proshot-pulled-from-the-windows-store-due-to-distribution-issues/

 

Νομίζω το κάνει για ντόρο πιο πολύ. Όταν η εφαρμογή ανέβηκε επίσημα τελικά στο store, όσοι την είχαν κατεβάσει πριν τσάμπα τους έκανε force exit. Πιθανολογώ ότι υπάρχει μηχανισμός που τσεκάρει το Store ποιες είναι αγορασμένες και αν δεν είναι δεν την αφήνει να τρέξει πλέον. Τώρα αν είδαν και 5-10 την εφαρμογή τσάμπα για μια μέρα ή για όσο κρατάει offline αυτός την επίσημη δεν νομίζω ότι του έκανε ζημιά αλλά διαφήμιση.

 

Οπότε ούτε ένας τελικά δεν κατάφερε να την αγοράσει τσάμπα (απλά δούλεψε στην συσκευή μου για 12 ώρες χωρίς να μου την προσθέσει στην βιβλιοθήκη των αγορασμένων εφαρμογών) .

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

O developer απέσυρε την proshot γιατί την έπαιρναν τσάμπα και δεν μπορεί να συνεννοηθεί με τη microsoft, ντάξει αυτό είναι τραγικό, από δευτέρα πάλι αν και μερικοί λένε ότι το link ακόμα δουλεύει.

 

http://mspoweruser.com/proshot-pulled-from-the-windows-store-due-to-distribution-issues/

 

Εδώ δεν υπάρχουν εφαρμογές που έπρεπε να υπάρχουν, το παίζουν και "ντίβες" οι devs....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εισαι σε εσωτερικό χώρο;

Το Facebook τι σχέση έχει με τον εσωτερικό χώρο;

Στον ίδιο χώρο λειτουργούσαν πριν! Τώρα όχι...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι η εφαρμογή ταινίες και τηλεόραση του κινητού πλέον υποστηρίζει ελληνικούς υπότιτλους αλλά πλέον δεν έχω ήχο στις ταινίες που έχω στο κινητό. Σε βίντεο που τράβηξα από την συσκευή ο ήχος παίζει κανονικά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Από πότε η PayPal κατήργησε το app της;

 

Εγώ σήμερα το πήρα χαμπάρι.

Από 30 Ιουνίου την κατήργησαν! Έτσι γράφει στο store!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος του νήματος είναι Γενικές Απορίες Εφαρμογών, οπότε τα μηνύματα που κάνουν λόγο για την αναβάθμιση σε Win10 και Hard Reset δεν έχουν κάποιο λόγο ύπαρξης. Εφόσον έγινε η ίδια συζήτηση και σε άλλο θέμα διαγράφηκαν.

 

:!: Συνεχίζουμε on topic :!:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από 30 Ιουνίου την κατήργησαν! Έτσι γράφει στο store!

 

 

 

Ας ελπίσουμε να το ξανασκεφτούν και να βγάλουν universal.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να το ξανασκεφτούν και να βγάλουν universal.

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...