Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Αντε σιγα σιγα..με το καλο και το viber,messenger και το fb :lol:

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Facebook Messenger αλλά και το Viber έχουν ανακοινώσει επίσημα ότι ετοιμάζουν νέες Universal Apps που θα αντικαταστήσουν τις προηγούμενες...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το insta.

δεν ανοίγει καν.:lol:

 

Μια χαρά ανοίγει. Φοβερό το 6tag, αλλα η επίσημη του instagram δίνει μια εξαιρετικά κρυστάλλινη αίσθηση. Και τρέχει καλά.. Μόνο αρνητικό προς στιγμήν, η έναρξη που αργεί λίγο αλλα και το ότι πρέπει να πατήσω πολλές φορες το back προκειμένου να κλείσει.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα δεν ανοίγει καν στο 640 μου το νέο universal.

δεν δοκίμασα βέβαια να το περάσω στην μνήμη της συσκευής.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα δεν ανοίγει καν στο 640 μου το νέο universal.

δεν δοκίμασα βέβαια να το περάσω στην μνήμη της συσκευής.

 

Χμμ.. Διάβασα στα σχόλια (αγγλικό store) πως υπάρχει πρόβλημα με αυτό. Δοκίμασε στην μνήμη.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Facebook Messenger αλλά και το Viber έχουν ανακοινώσει επίσημα ότι ετοιμάζουν νέες Universal Apps που θα αντικαταστήσουν τις προηγούμενες...

Ας ελπίσουμε ότι θα προσθέσουν μαζί και τη βιντεοκλήση που λείπει απο τα Windows!

Στο Messenger λείπει και η απλή κλήση!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

τώρα το δοκιμάζω και ενημερώνω.

edit

Στην εσωτερική άνοιξε.

 

Θα την κρατήσω για λιγο. Λογικά θα παίρνει συνεχώς ενημερώσεις. Μια φορα το μήνα τουλάχιστον.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα την κρατήσω να δω.

Προς το παρών πάντως είναι σαν το insta που έχω σε κιν με android.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα την κρατήσω να δω.

Προς το παρών πάντως είναι σαν το insta που έχω σε κιν με android.

 

Εγω που το εχω στην μέγιστη ανάλυση στο 930, μου φαίνεται υπέροχο. Μου μοιάζει αρκετά με το instagram στο iPhone 5s της κοπέλας μου. Αλλα πολύ πιο όμορφο και κρυστάλλινα χρώματα και σχεδιασμό. Εντυπωσιακό πραγματικά. Για beta ειναι αρκετά γρήγορο. Αλλα μείον το γεγονός ότι άργησε να μου φορτώσει τις φωτογραφίες. 500+ εχω και έκανε κάνα 2λεπτο.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εγω που το εχω στην μέγιστη ανάλυση στο 930, μου φαίνεται υπέροχο. Μου μοιάζει αρκετά με το instagram στο iPhone 5s της κοπέλας μου. Αλλα πολύ πιο όμορφο και κρυστάλλινα χρώματα και σχεδιασμό. Εντυπωσιακό πραγματικά. Για beta ειναι αρκετά γρήγορο. Αλλα μείον το γεγονός ότι άργησε να μου φορτώσει τις φωτογραφίες. 500+ εχω και έκανε κάνα 2λεπτο.

 

μια χαρά είναι.Βέβαια μου λείπει το μαύρο φόντο :p

Καλά πάει για πρώτη έκδοση,έχει ελπίδες.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να συνδεθώ στο νέο Insta αλλά δίνει σφάλμα στη σύνδεση μέσω fb..

 

είναι ένα από τα προβλήματα που έχει ακόμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

2-3 πραγματάκια που παρατήρησα στην καινούργια εφαρμογή του instagram, που το καθιστούν beta άλλωστε. Εκτός από τις φωτογραφίες, δεν βρίσκει τοποθεσία με τίποτα. Επίσης, με λίγο ζόρισμα, δεν αργεί το force close της εφαρμογής. Και δεν έχω καταλάβει πως στέλνω feedback. Με έβλεπε η μάνα μου να κουνάω το τηλέφωνο πάνω κάτω, και είμαι σίγουρος ότι σκέφτηκε κάτι με φραπέ :p :p :lol:

 

Από την άλλη, και πέρα από τον σχεδιασμό, πολλές επιλογές που δεν υπήρχαν ούτε στο 6tag, αλλά και push notifications που λείπανε τόσο πολύ. Η εφαρμογή από ότι έχω διαβάσει είναι port από το iOS (ίδιο μενού αν πάτε στο edit της φωτογραφίας για να προσθέσετε τοποθεσία), όπως και όλες οι υπόλοιπες που θα βγαίνουν κατά πάσα πιθανότητα. Οπότε, θα δούμε ωραία πράγματα.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Οπότε, θα δούμε ωραία πράγματα.

Για να δούμε λίγο φως επιτέλους...

Edited by Alex_tz

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επίσης και η κλειστή ΒΕΤΑ της νέας WhatsApp Universal App πήρε σήμερα σημαντικό update και αναμένεται τις επόμενες εβδομάδες να δοθεί σε ευρεία κυκλοφορία...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Θα τα δούμε και δε θα τα... πιστεύουμε!!!! ;)

 

Mακάρι,από το στόμα σου και στης m$ το αυτί!!:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να συνδεθώ στο νέο Insta αλλά δίνει σφάλμα στη σύνδεση μέσω fb..

 

Το πρόβλημα λύθηκε αφού περάστηκε η .164

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος για ποιον λόγο μερικές εφαρμογές δεν εμφανίζονται στο store? Πχ. Το νέο instagram beta δεν το έβγαζε με αναζήτηση. Ενώ όταν πάτησα το λινκ και το άνοιξε με το store, το εμφάνισε κανονικά και το έκανα εγκατάσταση
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος για ποιον λόγο μερικές εφαρμογές δεν εμφανίζονται στο store? Πχ. Το νέο instagram beta δεν το έβγαζε με αναζήτηση. Ενώ όταν πάτησα το λινκ και το άνοιξε με το store, το εμφάνισε κανονικά και το έκανα εγκατάσταση

το είχα διαβάσει κάποια στιγμή. Αυτό συμβαίνει γιατί σαν beta έκδοση είναι λογικό να έχει κάποια θέματα και δεν θέλουν πάρα πολλούς να χρησιμοποιούν την beta και να δημιουργηθεί αρνητική εντύπωση για την εφαρμογή.σιγά σιγά και καθώς θα γίνεται σταθερότερη θα εμφανίζεται και στην αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Το νεο instagram θα ερθει και στα 8.1? Γιατι τα εβαλα στην .71 τα 10αρια στο 535 και ειχαν θεματα.Καμια φορα κολλαγε και η μπαταρια επεφτε γρηγοροτερα.Στην .164 ειδατε βελτιωση;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...