Jump to content

NO.1 D3


al3x1k0
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και το άρθρο για τη συσκευή έχει κίνηση είπα να ανοίξω το θέμα για να έχουμε τις εντυπώσεις του καθενός μαζεμένες σε ένα μέρος.

 

Όχι οτι δεν το περιμέναμε, αλλά η NO.1 είναι και πάλι στο... προσκήνιο με μία ακόμα συσκευή κλώνο επιτυχημένων gadgets. Ο λόγος αυτή τη φορά για το NO.1 D3 smartwatch, έναν κλώνο του πραγματικού Apple Watch (εξωτερικά φυσικά) αφού στα ενδότερα βασίζεται στο απλό, «νωχελικό» proprietary σύστημα της εταιρίας από την Shenzen.

 

Το NO.1 D3 διαθέτει μία τετράγωνη LCD οθόνη αφής με μέγεθος 1.22 ίντσες και ανάλυση 128 x 128 pixels, μικρόφωνο/ηχείο για ανοικτή ακρόαση και micro SIM υποδοχή για να το χρησιμοποιείτε σαν κινητό-smartwatch με GSM 850/900/1800/1900MHz υποστήριξη. Στα ενδότερα διαθέτει τον MTK6261 επεξεργαστή, μαζί με 32ΜΒ RAM/32MB ROM και 16GB αποθηκευτικού χώρου μέσω micro SD κάρτας. Διαθέτει ενσωματωμένη VGA κάμερα, μπαταρία φορτίου 350 mAh που του προσφέρει μία ημέρα λειτουργίας ενώ διατίθεται σε χρώμα ασημί, μαύρο, μπλε, πράσινο και ροζ.

 

http://content.myphone.gr/photo/full/45313/no-1-d3-smartwatch.png

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια και τα δυο που παρήγγειλα εγώ είναι σε προπαραγγελία μέχρι 24 Νοέμβρη βασίζομαι πάνω σου adversus για ενημερώσεις στο tracking και ελπίζω σύντομα και για την συσκευή.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγώ παραγγελία αλλά από tinydeal και μάλλον κακός γιατί απο 7.11 ακόμα σε processing είναι και δεν απαντάνται σε e-mails.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγώ παραγγελία αλλά από tinydeal και μάλλον κακός γιατί απο 7.11 ακόμα σε processing είναι και δεν απαντάνται σε e-mails.

 

Αν θυμάμαι καλά είναι presale και εκεί.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνω λάθος. Δες το και αν έχεις δίκιο μίλα τους κατευθείαν.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το θέμα εδώ και τέσερις μέρες προσπαθώ τούς έχω στείλει δύο e-mail αλλά δεν απαντανε.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Live chat δεν έχουν;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σήμερα έστειλαν και το δικό μου... Εγώ το πήρα σε μπλε αφού έχω ήδη μαύρο smartwatch αλλά περιμένω και ένα μαύρο για φίλο. adversus το δικό σου τι γίνεται;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

κάποιος που του ήρθε μπορεί να ανεβάσει κάποιες φωτογραφίες? και γενικά να μας πει πως είναι στην αίσθηση? ψεύτικο η καλό και στηβαρό?

 

τώρα που έρχονται γιορτές θέλω να κάνω μερικά δωράκια.....

Link to comment
Share on other sites

κάποιος που του ήρθε μπορεί να ανεβάσει κάποιες φωτογραφίες? και γενικά να μας πει πως είναι στην αίσθηση? ψεύτικο η καλό και στηβαρό?

 

τώρα που έρχονται γιορτές θέλω να κάνω μερικά δωράκια.....

 

Καλησπερα. Αυτο δεν ειναι το επισημο νημα του ρολογιου ?? Σωστα?? Εχω ειδη το No.1 sun s2 της εν λογο εταιριας και ειμαι αριστα ευχαριστημενος !!! Τωρα για γιορτες μαζι με ενανα φιλο θελουμε να παρουμε 3-4. Απο που το εχεις παραγγειλει εσυ ?? εχεις tracking number?? Αν παραγγειλουμε και τα 4 μαζι λετε να περασουν τελωνειο ?? :confused:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενημερώθηκα ότι απο δευτέρα θα μου το στείλουν ( έπειτα απο dispute μιας και μου είχαν δώσει tr. number τόσες ημερές και είχαν πει ότι το έχουν σε stock ) λογικά δεν το χει παραλάβει κανείς αλλά αν τύχει και το πάρει κάποιος το πολύ σε 13 ημέρες ας ρίξει μια σχετική ενημέρωση για να δω αν προχωρήσω σε claim αν δεν αξίζει :p
Link to comment
Share on other sites

Στα 20$ με τρώει το χέρι μου να το "χτυπήσω" αλλά με κρατάει το ότι δεν βλέπω κανέναν εδώ να το έχει παραλάβει ακόμα και δεν μου αρέσει να είμαι ο πρώτος στον χορό, οπότε θα κρατηθώ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα είσαι. Μέλλον μέσα στήν εβδομάδα θα το έχω στην χειρότερη την επόμενη

 

Αν είναι εύκολο δώσε λεπτομέρειες για την παραγγελία σου (τιμή, ημερομηνίες, μαγαζί).

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Απο tinydeal τώρα είναι στην Ολλανδία και έχει κολλήσει εκεί. Στα 22 ευρώ.

 

Θα σου ερθει συνηθως κολλαει σαν να ειναι εκει και ξαφνικα τσουπ μπορει να ειναι στην πορτα σου.Μολις ειδα αυτο το

βιντεο https://www.youtube.com/watch?v=sEEgyLFULOo αν δειτε και στο 1:50 εχει μονο 2 ρολογια watchfaces μπροστα

ενα αναλογικο και ενα ψηφιακο !!! Το παραγγειλα και εγω σημερα το απογευμα με tiny deal μαζι με κατι αλλα gadgets !!

Ελπιζω να ειναι στα χερια μας πριν τα χριστουγεννα !!! ;) ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ λέω να το χτυπήσω αυτή την εβδομάδα από gearbest που το έχει 20 δολάρια. Εννοείται όταν κάποιος το πάρει ας μας κάνει ένα review!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Από Gearbest με ενημέρωσαν οτι θα αργήσει 15-20 μέρες να αποσταλλεί.

 

Εγώ που προπαρήγγειλα δύο κομμάτια αρχές Νοέρμβρη φαίνεται πως «δικαιώθηκα» αφού εδώ και 2 εβδομάδες είναι στο δρόμο.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Από Gearbest με ενημέρωσαν οτι θα αργήσει 15-20 μέρες να αποσταλλεί.

 

Αλήθεια; Γιατί τόσο; Γράφει στο site 3-5 μέρες shipping!:confused:

 

 

Eδώ που μου απάντησαν κιόλας --> http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_258645.html

Και αναφέρομαι στο μπλε, το μαύρο το δείχνει 4-10 μέρες shipping.

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια; Γιατί τόσο; Γράφει στο site 3-5 μέρες shipping!:confused:

 

 

Eδώ που μου απάντησαν κιόλας --> http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_258645.html

Και αναφέρομαι στο μπλε, το μαύρο το δείχνει 4-10 μέρες shipping.

Έλαβα το εξής: Thank you very much for orderding from Gearbest.

We are sorry for the long processing time. Stock and Availability shown on this site is for your reference only. While we strive to provide the most accurate and timely stock and availability information, availability information may become out of date and may change between the time you added an item to cart and the time your order is received.

Unfortunately, this order is not ready yet.

The item your ordered is a hot sale and there have been significant supply issues with the manufacturer.

We are as disappointed as you and feel let down by the manufacturer. We wish to apologize unreservedly for this situation.

We can offer you 2 options:

Option :1 Wait a little more

We expect to ship the item in the next 15-20 days.

Once we ship it you will receive an email from us.

Option 2: Choose a replacement

In that case please kindly give us the website's link.

Here are some suggestions here : If there is any price difference we either refund it to you on your wallet or ask you to cover it if you choose item more expensive.

Please let me your decision.

We look forward to hearing from you.

Thank you for your understanding.

We are at your service, please feel free to contact us anytime.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...