Jump to content

9o myphone meeting @ Θεσσαλονίκη: Νέο ραντεβού για καφέ [15/11/2015]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ohm αξίζει να έρθεις έστω μια φορά και θα δεις ότι θα ζητάς διαρκώς τέτοιες συναντήσεις, είναι ένα απόγευμα με πολύ καλή διάθεση και τεχνολογική κουβεντούλα. =)

 

lazman μακάρι να βολέψει στο μέλλον κάτι τέτοιο =)

 

θελει να το βαλεις στο προγραμμα John:)αν μπορεσω θα ρθω αλλα επειδη αλλαζει συνεχεια το πρόγραμμα μου θα ξερω την παρασκευή...

 

οπως τα λες ειναι οποιος μπορει πρεπει να ερθει σε τετιες συνάντησής ειναι πολυ ωραιο το κλίμα :)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σας, αν δεν προκύψει κάτι άλλο λέω να έρθω θα χαρώ να τα πούμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αν δεν μου τύχει κάτι θα έρθω, θα χαρώ να σας δώ.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έρθω. Ο ιατρός μου είπε να προσπαθήσω να γίνω πιο κοινωνικός, όχι όλη μέρα στο κινητό :P

Πειράζει αν θα έρθω στις 6 επειδή ίσως να έχω κάτι επισκέψεις στο σπίτι;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα εχω πάρει άγρια με τους αντίμ θα έρθω γιατί ήταν ωραία την προηγούμενη φορα που τα είπαμε αλλα και γιατί ....μάλλον δεν θα εχει άλλον με windows phone !!!!

 

Ίσως σου ερθουνε άλλοι δύο με Windows phone!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Update: Δεν είναι δυνατόν να γίνει συνάντηση μελών στην Θεσσαλονίκη και να μην κληρωθούν δώρα σε όσους θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Οπότε όπως καταλαβαίνετε και αυτή την φορά κάποιοι θα φύγουν από το μαγαζί της συνάντησης με ένα μεγαλύτερο χαμόγελο στα χείλη. Τώρα πόσο μεγάλο χαμόγελο :w00t: θα είναι αυτό και πόσα πρόσωπα :what: θα το «φορέσουν», λίγες μέρες υπομονή. :) :p

 

Τα δώρα θα είναι προσφορά του http://Youhou.gr/ τον ιδιοκτήτη του οποίου οφείλουμε να ευχαριστήσουμε για την προσφορά των συσκευών. :)

 

http://youhou.gr/images/logo.png

 

....................................

Edited by Mythozz

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εάν τα καταφέρω θα έρθω και εγώ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Παρών και εγώ πάλι, nagata άργησες αυτήν την φορά να κάνεις συνάντηση, αλλά είμαι σίγουρος ότι μας έχεις ετοιμάσει πάλι ωραία πράγματα και θα περάσουμε καλά =)
Link to comment
Share on other sites

Αν και πήγε να γίνει δύσκολο τελικά θα είμαι πάλι εκεί αν και υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση μικρής απλά καθυστέρησης λόγο ταξιδιού που προηγείται για να έχω επιστρέψει στην ώρα μου Θεσσαλονίκη.

Ξέρω που είναι το κατάστημα έτσι και αλλιώς οπότε αν καθυστερήσω θα έρθω απευθείας εκεί!

Τα λέμε από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω και εγώ εμφάνιση Superstar με το παλιό πλέον πλην τίμιο Note 4

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, με αφηνει η γυναικα μου αλλα να μην γυρισω μετα τις 21:30 μου ειπε, οποτε θα ΕΡΘΩ!!!
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...