Jump to content

9o myphone meeting @ Θεσσαλονίκη: Νέο ραντεβού για καφέ [15/11/2015]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νοσταλγήσατε ένα ζεστό καφέ με την όμορφη παρέα του myphone; Ε τότε σας έχουμε καλά νέα, καθώς πάρθηκε επιτέλους η απόφαση να πραγματοποιηθεί νέα συνάντηση μελών στην Θεσσαλονίκη, άρα το μόνο που σας απομένει είναι να κανονίσετε το πρόγραμμά σας από τώρα γιατί την Κυριακή στις 15/11/2015 και ώρα 17:30 θα τα πούμε από κοντά. Ύστερα από πολύ ψάξιμο θέλουμε να πιστεύουμε ότι βρήκαμε και το κατάλληλο μέρος για να μας δεχτεί, ένα εξαιρετικά όμορφο καφέ, το Harry's Spot Cafe - ΧΑΝΘ με φιλικό περιβάλλον και ιδανικό για να νιώσετε άνετα από το πρώτο κιόλας λεπτό που θα καθίσετε.

 

Θέματα προς συζήτηση υπάρχουν υπερβολικά πολλά αυτήν την φορά, άρα θα κουβεντιάσουμε αρκετή ώρα οπότε οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι θα βραδιάσει μέχρι να πούμε το αντίο! Θα χαρούμε να έρθετε όλοι όσοι μπορείτε και δεν έχετε κάποια άλλη υποχρέωση εκείνη την ημέρα, παλιοί και νέοι είναι όλοι μας όλοι καλεσμένοι για να τα πούμε από κοντά και να περάσουμε όμορφα με πολλά χαμόγελα και αρκετά φιλικά πειράγματα. Ακόμη, μην ενοχλείστε για το εάν θα πρέπει να έχετε φορτισμένες τις συσκευές σας, προβλέψαμε για όλα, το έχουμε λυμένο και αυτό το ζήτημα.

 

Μέρος και ώρα συνάντησης:

Το ραντεβού μας αρχικά είναι μπροστά στην κεντρική είσοδο της ΔΕΘ (Τσιμισκή με Αγγελάκη γωνία όπως δείχνει η φωτογραφία εδώ, στον πύργο του ΟΤΕ) ώρα 17:30μμ, θα σας περιμένουμε εκεί κανένα 15 λεπτο να συγκεντρωθούμε και έπειτα κατευθυνόμαστε όλοι μαζί στο κατάστημα που βρίσκεται παραδίπλα. Δείτε και τον χάρτη εδώ όσοι θέλετε να πάτε απευθείας.

 

Update: Δεν είναι δυνατόν να γίνει συνάντηση μελών στην Θεσσαλονίκη και να μην κληρωθούν δώρα σε όσους θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Οπότε όπως καταλαβαίνετε και αυτή την φορά κάποιοι θα φύγουν από το μαγαζί της συνάντησης με ένα μεγαλύτερο χαμόγελο στα χείλη. Τώρα πόσο μεγάλο χαμόγελο :w00t: θα είναι αυτό και πόσα πρόσωπα :what: θα το «φορέσουν», λίγες μέρες υπομονή. :) :p

 

Τα δώρα θα είναι προσφορά του http://Youhou.gr/ τον ιδιοκτήτη του οποίου οφείλουμε να ευχαριστήσουμε για την προσφορά των συσκευών. :)

 

http://youhou.gr/images/logo.png

 

Όπως κάθε φορά θα υπάρξει λίστα συμμετοχών ( η οποία ανανεώνεται συνεχώς) και αυτό επειδή μας βοηθά να ξέρουμε ακριβώς τον αριθμό ατόμων που θα έχει και θα διαμορφωθεί καταλλήλως ο χώρος εντός του μαγαζιού, οπότε δηλώστε συμμετοχή εφόσον είστε απόλυτα σίγουροι ότι θα δώσετε το παρών!

 

 

 

[Λίστα συμμετοχών:]

 

- vaggelis_grg

- Nagata

- kelias

- dim_jim

- geo307cc

- Psylos_

- Aposmanolo

- powerser

- impreza_sti

- giannis_papa

- Karpoutzidis

- emm_stra

- button

- Arxontas71

- Kazeta

- maria_1

- diplos12

- xarismat

- georgi

- aliengoa

- spiros2021

- vivalaflam

- tonidemis

- taggelou

- Episkeptis

- Ellhn_1

- ASTERIOS11416

- alex2310

- htrul18

- tron

- mythoc

- KostasGre

- johnnyman25

- SOMETHINGOOD26 (+1 άτομο)

- boombastic

- akis71

- xavale

- colossus_r

- gaster

- chgen

- Clubrocker

- Avadonmod

- toyotisW700i

- babakopita

- Ohm

- AlexHomido

- talos2002

- GR_MAcedon

- Sofos_5

- w@P

- Daywalk3r

- KillerElite

- dante20gr

- bbbb (+1 άτομο)

- Cronel

- drillgr

- nikopapa2

- voltaire

- tasroz

- evris2013

- dali13gr

- bill_thes

- FIREBLADE1

- alfa

- Nos1453

- Greek13

- vaggelis87

- gotthard

- nick30

-

Edited by Nagata

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως το καταφέρνετε να διαλέγετε πάντα τη Κυριακή που δουλευω να κάνετε το meeting!!!! :(

Ούτε κι αυτή τη φορά ειμαι σίγουρος αν θα έρθω! Παλι τη τελευταία στιγμή θα αποφασίσω αν θα τα καταφέρω έρθω!!! :( :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πως το καταφέρνετε να διαλέγετε πάντα τη Κυριακή που δουλευω να κάνετε το meeting!!!! :(

Ούτε κι αυτή τη φορά ειμαι σίγουρος αν θα έρθω! Παλι τη τελευταία στιγμή θα αποφασίσω αν θα τα καταφέρω έρθω!!! :( :confused:

 

ελα ελα...τοσα χρονια αυτο μας λες !! Και μενεις και κεντρο :lol:

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω Erasmus στην Πράγα δεν θα μπορώ να παρεβρεθώ αυτή τη φορά στο meeting.. :(

Καλό καφέ παιδιά!!

Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Έλα να μαζευόμαστε!!! Count me in!

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Κάντε και στα Γιάννενα κάποια στιγμή! Τα περισσότερα ελληνικά σχολεία είχαμε επί τουρκοκρατίας.:D

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφέρω, θα πάρω ένα τηλέφωνο τον Nagata για να σας στείλει τα χαιρετίσματα μου από την Αυλώνα... :sorry:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ΧΩΡΙΣ να με ρωτησης επρεπε να ειχες βαλη και το ονομα μου !!!!! ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ και εγω !!! :)
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ΧΩΡΙΣ να με ρωτησης επρεπε να ειχες βαλη και το ονομα μου !!!!! ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ και εγω !!! :)

 

Σε έβαλα εγώ αγόρι, δεν πιστεύω να σε πειράζει. :p

Υ.Γ. Τι λέει η δίαιτα πως πάει; Περπατάει καθόλου έχουμε αποτέλεσμα ή δεν............ :what: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγω!ίσως έρθω και με το γκομενακι
Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που σκεφτόμουν σήμερα , δεν θα γίνει καμιά μάζωξη του myphone την προηγουμένη την έχασα την προ προηγουμένη την έχασα απο μηχανική βλάβη άντε τώρα μη τρελαθώ:)

 

μέσα 100%

 

 

Αν τα καταφέρω, θα πάρω ένα τηλέφωνο τον Nagata για να σας στείλει τα χαιρετίσματα μου από την Αυλώνα... :sorry:

:lol::lol::lol::lol:

 

99% ΔΕ μπορω να ερθω

 

γρρρρ:mad: why !!!! why!!!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) μια θέση και για μένα παρακαλώ :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ή ευτυχώς διαμένω πλέον μόνιμα στο εξωτερικό οπότε δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ. :(

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...