Jump to content

OnePlus X


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο αυριο θα το εχω και εγω απο φιλο που το πηρε αλλα τελικα δεν το θελει!!!

 

περιμενουμε εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που το έχετε καιρό πείτε λίγο από μπαταρία τι παίζει; Το είδα χτες από κοντά και είναι τρομερό κινητό για τα λεφτά του. Κατασκευή άψογη! Απλά θα ήθελα να έχει led στα hardware buttons
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται το δίνω. Σε σχέση με το nexus 5 που έχω είναι πολύ κοντά και μόνο σε design είναι πολύ καλύτερο + δεύτερη sim/sd.

Το παρέλαβα Δευτέρα και έχει λειτουργήσει λίγες μέρες, όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει pm.

Δεκτός κάθε έλεγχος.

 

Ευχαριστώ!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι πάθανε εκεί στην 1+ πάντως μου στείλανε 3 shareable invites στα καλά καθούμενα! :lol::lol:

 

Όποιος θέλει, PM.

Link to comment
Share on other sites

 

25€ την black apricot!

 

Και γω την πήρα την apricot και την sandstone!

 

Αν και η apricot είναι πολύ όμορφη, του φοράω την sandstone για να μη μου φύγει από το χέρι :O

Link to comment
Share on other sites

Και γω την πήρα την apricot και την sandstone!

 

Αν και η apricot είναι πολύ όμορφη, του φοράω την sandstone για να μη μου φύγει από το χέρι :O

 

την σιλικονη την εχετε παρει?

Link to comment
Share on other sites

την σιλικονη την εχετε παρει?

 

Ναι, την είχε μέσα στο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα το ανοιξα γιατι ελειπα,αλλα το ειχα παραλαβει απο Τριτη...το φορτωσα μεσω του google λογαριασμου μου,οτι εφαρμογες ηθελα,αλλα δεν μπορω να πω οτι εμεινα φουλ ικανοποιημενος απο την συσκευη.

Ενω σαν κατασκευη,ειναι οντως απιθανη,η λειτουργια της με προβληματισε αρκετα!!

Αρκετο λαγκ,ακομα και σε απλο σκρολαρισμα....ειμαι προβληματισμενος τουλαχιστον....:confused:

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου!!

Πανέμορφο είχα καιρό να δω τόσο ωραίο κινητό

Περισότερα αργότερα !!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα το ανοιξα γιατι ελειπα,αλλα το ειχα παραλαβει απο Τριτη...το φορτωσα μεσω του google λογαριασμου μου,οτι εφαρμογες ηθελα,αλλα δεν μπορω να πω οτι εμεινα φουλ ικανοποιημενος απο την συσκευη.

 

Ενω σαν κατασκευη,ειναι οντως απιθανη,η λειτουργια της με προβληματισε αρκετα!!

 

Αρκετο λαγκ,ακομα και σε απλο σκρολαρισμα....ειμαι προβληματισμενος τουλαχιστον....:confused:

 

χτες το είχα στα χέρια μου , πήγαινε σφερα. Λαγκ δεν υπήρχε πουθενά . Δεν ξερω το δικό σου τι έγινε

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

https://blog.oneplus.net/2015/11/week-101-oneplus-x-heads-stateside-black-friday-and-unas-2nd-birthday/

 

The OnePlus One and OnePlus 2 are slated to receive their Marshmallow makeover in Quarter 1 of 2016, and the OnePlus X will see it in Q2.
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ισχύει αυτό που λένε ότι τον άλλο μήνα (δηλαδή δεκέμβριο) δεν θα ισχύει το σύστημα με τα Invites?

 

γενικός το βλέπω πολύ πιο χαλαρό το σύστημα σε σχέση με το one plus 2. στην δικιά μου περίπτωση η αναμονή αφού έδωσα το email μου ήταν περίπου 2 εβδομάδες.... και μου ήρθαν την ίδια μέρα σε 3 emails!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ισχύει αυτό που λένε ότι τον άλλο μήνα (δηλαδή δεκέμβριο) δεν θα ισχύει το σύστημα με τα Invites?

 

γενικός το βλέπω πολύ πιο χαλαρό το σύστημα σε σχέση με το one plus 2. στην δικιά μου περίπτωση η αναμονή αφού έδωσα το email μου ήταν περίπου 2 εβδομάδες.... και μου ήρθαν την ίδια μέρα σε 3 emails!

 

Από τον Δεκέμβρη θα ανοίγουν οι πωλήσεις για μία ώρα κάθε βδομάδα αν θυμάμαι καλά.

 

Βγήκε και η πρώτη ROM, ανεπίσημη CM12.1: http://forum.xda-developers.com/oneplus-x/development/rom-cyanogenmod-12-1-oneplus-x-t3254072

Οι οιωνοί από το πεδίο του XDA είναι αίσιοι :cool:

Edited by johnnytifosi
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Από τον Δεκέμβρη θα ανοίγουν οι πωλήσεις για μία ώρα κάθε βδομάδα αν θυμάμαι καλά.

 

χωρίς να υπάρχει κάποιο πλαφόν παραγγελιών?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χάλασα!

Μου έπεσε από 1 μέτρο με θήκη και το προστάτευσα με το πόδι μου, αλλά παρ´ όλα αυτά η οθόνη είναι νεκρή και μάλλον θα χρειααστεί να το γυρίσω πίσω.

Υπόψιν δεν έχει καμμία φθορά πουθενά. Απλώς ένα drop από το χέρι μου και ψόφησε.:down::down:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χάλασα!

Μου έπεσε από 1 μέτρο με θήκη και το προστάτευσα με το πόδι μου, αλλά παρ´ όλα αυτά η οθόνη είναι νεκρή και μάλλον θα χρειααστεί να το γυρίσω πίσω.

Υπόψιν δεν έχει καμμία φθορά πουθενά. Απλώς ένα drop από το χέρι μου και ψόφησε.:down::down:

Δε χρειάζεται να τους πεις πως σου έπεσε...

Απλά πες ότι απλά σταμάτησε να λειτουργεί... Άμα δεν έχει και κανένα σημάδι, θα ξέρουν αν έπεσε;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χάλασα!

 

ΩΧ! περαστικα ρε φιλε... δηλαδη θελει στοργη και προδερμ? :(

------------------

 

Ερωτηση: γραφουν στα review στα αρνητικα "no fast charging". Δηλαδη αν ειναι τελειως αδειο ποσο χρονο θελει για πληρη φορτιση?

Edited by stxio

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...