Jump to content

iWatch και bluetooth ακουστικο


adpanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα φορουμ...Πεζω απορία και δεν μπορώ να το βρω κάπου...Μπορω να έχω το iWatch και ταυτοχρονα και ενα ακουστικο bluetooth συνδεδεμενα στο iphone και ετσι οταν εχω μια κληση,να την απανταω απο το ρολοι και να μιλαω μεσω bluetooth?Ελπιζω να μην σας εκαψα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φορουμ...Πεζω απορία και δεν μπορώ να το βρω κάπου...Μπορω να έχω το iWatch και ταυτοχρονα και ενα ακουστικο bluetooth συνδεδεμενα στο iphone και ετσι οταν εχω μια κληση,να την απανταω απο το ρολοι και να μιλαω μεσω bluetooth?Ελπιζω να μην σας εκαψα...

 

Να εχεις δυο ΒΤ συσκευες μπορεις, αλλα αν απαντησεις απο το ρολοϊ στο ρολοϊ παει η κληση, εκτος κ μπεις στο controlcenter κ τη μεταφερεις στο ακουστικο!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς να πας στο settings > general > accessibility > call audio routing και επιλέξεις να στέλνει πάντα την κλήση στο ΒΤ headset. Λογικά κάνοντας αυτό κάθε φορά που απαντάς θα στέλνει την κλήση πάντα στο BT.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς να πας στο settings > general > accessibility > call audio routing και επιλέξεις να στέλνει πάντα την κλήση στο ΒΤ headset. Λογικά κάνοντας αυτό κάθε φορά που απαντάς θα στέλνει την κλήση πάντα στο BT.

 

Πρεπει να απαντησεις απ το κινητο κ οχι απ το ρολοϊ

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να απαντησεις απ το κινητο κ οχι απ το ρολοϊ

Α οκ εντάξει. Έλεγα μήπως λειτουργεί και για το ρολόι. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...