Jump to content

HTC One E9 plus


Kyriakox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδή είμαι μουσικόφιλος ποιο από τα τα m8 και ε9+ έχει καλύτερο ήχο από ακουστικά και ηχεία?

 

Ειχα το μ8 και τα 2 εχουν htc boomsound και ο ηχος ειναι απλα απιστευτος.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Έχω δει σε σχόλιο ότι τα ηχεία του είναι χάλια. Καμία σχέση με M8 και M9. Ισχύει κάτι τέτοιο; Αν είναι αλήθεια κρίμα πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά εμένα ,δεν έχω ακούσει καλύτερο ήχο από άλλη συσκευή...Τονίζω όμως πως δεν έχω εμπειρία από Μ8/Μ9...
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί λίγο γιατί είμαι ανάμεσα σε M9, M9 plus και Ε9+

Ποιο ωραία συσκευή για μένα σαν εμφάνιση είναι σαφώς το M9 plus αλλά δεν θέλω να μείνω με την έκδοση 5 γιατί απλά δεν μου αρέσει.

Η 4.4.4 ήταν τέλεια έκδοση λογισμικού και η 6 είναι πολύ καλή.

Άσχετα που κάνω την ερώτηση σε κουβέντα συγκεκριμένου μοντέλου το E9+ το οποίο με χαλάει αφάνταστα η πίσω όψη του με την κάμερα τοποθετημένη σε όχι καλή θέση για μένα πάντα... Ποιο θα μου προτείνατε και γιατί;

Επίσης ποιο από τα 3 έχει πιο δυνατά και καθαρά ηχεία για μουσική;

Και φυσικά με ενδιαφέρει να έχει πάρα πολύ καλή και καθαρή ακουστική στην συνομιλία.

Ευχαριστώ προκαβολικά!

Edited by rush2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω μπερδευτεί λίγο γιατί είμαι ανάμεσα σε M9, M9 plus και Ε9+

Ποιο ωραία συσκευή για μένα σαν εμφάνιση είναι σαφώς το M9 plus αλλά δεν θέλω να μείνω με την έκδοση 5 γιατί απλά δεν μου αρέσει.

Η 4.4.4 ήταν τέλεια έκδοση λογισμικού και η 6 είναι πολύ καλή.

Άσχετα που κάνω την ερώτηση σε κουβέντα συγκεκριμένου μοντέλου το E9+ το οποίο με χαλάει αφάνταστα η πίσω όψη του με την κάμερα τοποθετημένη σε όχι καλή θέση για μένα πάντα... Ποιο θα μου προτείνατε και γιατί;

Επίσης ποιο από τα 3 έχει πιο δυνατά και καθαρά ηχεία για μουσική;

Και φυσικά με ενδιαφέρει να έχει πάρα πολύ καλή και καθαρή ακουστική στην συνομιλία.

Ευχαριστώ προκαβολικά!

 

Μιας και εδώ τέτοιου είδους συζητήσεις θεωρούνται off topic, άνοιξε στο σωστό μέρος ένα θέμα με τις συσκευές που σε ενδιαφέρουν για να πάρεις διάφορες απόψεις...

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Επειδή ΔΕΝ ΈΧΩ ΙΔΈΑ από Root και που να ψάξω.... Υπάρχει περίπτωση να μου δώσεις τα φώτα σου με κάποια link?

Ουσιαστικά με ενδιαφερει να γίνει "ευρωπαϊκό"....

 

 

 

Αν και εχουν περασει 2 χρονια απο τη συζητηση, Τελικά καταφέρεις να το κανεις? Αγορασα κ εγώ το ιδιο κιν κ κολλάει.. Θέλει αλλη rom. Μήπως βρηκες άλλο site που σε βοηθησε περισσότερο? (Αν θυμασαι) Γτ δν έχω ξανακολουθησει τέτοια διαδικασία. Είμαι άσχετη!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...