Jump to content

Samsung Galaxy Tab E


klasompanieras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορω ν κανω αναβαθμιση απο kit kat σε lolipop ή marshmallow;

Προκειτε γι συσκευη samsung galaxy tab e....

Θελω μια καλη κ αξιοπιστη λυση...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τι λέει το συγκεκριμένο tab για περιορισμένο budget; Για την μητέρα μου περιορισμένη χρήση κυρίως facebook, browsing, live streaming κανένα βίντεο και παιχνιδάκια τύπου candy crush, βρές τη λέξη κτλ..

 

Είχε το Creev Q1000 αλλά σταμάτησε να φορτίζει..

Link to comment
Share on other sites

Γιατην μητερα σου και για αυτες τις χρησεις καλο ειναι εγω παντως το σκυλομετανιωσα που το πηρα στα ιδια λεφτα εχει lenovo με τη διπλασια μνημη τωρινο λογισμικο και φωτισμενα κουμπια αυτα...
Link to comment
Share on other sites

Της πήρα τελικά το Lenovo A10-70 με λίγα Ε παραπάνω. Πού πας ρε samsung με επεξεργαστή Α4 μαλι-400 και κιτκατ εν έτη 2017.. ! Επίσης lenovo μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη ανάλυση και μγαλύτερη μπαταρία. Νομίζω το tab E δεν ειναι τtablet αλλά πιο πολύ e-reader. Λυπηθηκα να δώσω 150Ε για αυτό το πράγμα... Edited by michalis1984
Link to comment
Share on other sites

Και πολυ καλα εκανες εγω δυστηχως βιαστηκα και δεν το εψαξα καθολου οταν το εψαξα ηταν αργα τα lenovo ειναι πολυ καλα samsung πρωτη φορα και τελευταια
Link to comment
Share on other sites

Μόνο και μόνο που η Samsung το "παράτησε" στην κιτκατ (την εκδοση με τον Spreadtrum, το αμερικάνικο με τον snapdragon έχει πάρει lolipop) και δεν του έδωσε ούτε 1 αναβάθμιση λειτουργικού λέει πολλά... Πιστεύω απευθύνεται σε χρήστες που το αγοράζουν βιαστικά ή στην "τύχη" μόνο και μόνο λόγο του brand της Samsung. Παραλίγο να την πατήσω και εγώ αν δεν ρωτούσα εδω*.. Από θέμα ποιότητας κατασκευής όμως φαντάζομαι θα πάει καλά.. στο hardware είναι που είναι πολύυ πισω και η τιμή πολύ ψηλή για τις επιδόσεις του.

 

Γενικά δεν έχω πρόβλημα με τα samung. Εγώ έχω το Tab S2 με τον snapdragon 652 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Το tab E ομως το βλέπω περισσότερο σαν μια αρπαχτή απο χρήστες όπως είπα πιο πάνω. Ο ανταγωνισμός δίνει πιο value επιλογές σε αυτή την κατηγορία.

 

//offtopic. Το λενόβο πάντως μια χαρά, αρκετά τίμιο για τα χρήματα του... :D

 

* βασικά ήδη το είχα παραγγείλει αλλά επειδή δεν το είχαν σε στοκ και θα αργούσε ακόμη 2-3 ημέρες να το φέρουν απο το άλλο κατάστημα είπα να ψάξω το θέμα λίγο περισσότερο και έτσι το ακύρωσα και πήρα το λενόβο που ήταν σε στοκ!

Edited by michalis1984
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Δεν ξερουμε κατι εγω παντως που ειχα επικοινωνισει πριν κανα μηνα με τη samsung μου ειχανε πει πως δεν θα παρει παντως αφου βρηκες καπου πως θα παρει εφοσον ειναι εγκυρο επικοινωνισε με τη samsung να δεις τι θα πουνε και πες μας
Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν εχουμε παρει την 5.0 θα παρουμε την 6;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...